Neprofesionál

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/big_neprofesional-xrD-427686.jpg 3.5293

Vydáno: , Baronet

Unprofessional, 2017

Kniha Neprofesionál

Hatshepsut

Přečetla jsem během víkendu od tohoto autora knihy V pokušení a Neprofesionál a myslím, že je znát, že to píše muž. Což samozřejmě není na škodu, protože román píše i z pohledu mužské postavy. Příběhy jsou čtivé, ale jak už uvedla "Keftl", žádný vrchol. Pokud tedy chcete oddechovku s erotikou, kde nebudete prožívat nějaké velké emoce, tak tady se nezklamete.

Ketfl

U tohoto autora už jsem zvyklá, že jeho knihy nejsou v rámci tohoto žánru žádný vrchol. Ale to neznamená, že by jeho knihy byly špatné. V tomto případě se opět jednalo o odpočinkový příběh, asi na takové úrovni, jako když si v televizi zapnete Ulici. Sice je to kravina, ale když už se zakoukáte/začtete, docela se v tom na chvíli ztratíte. Takže jo, když si chcete chvíli počíst, na nic nemyslet a nestresovat se u nějakých šílených zvratů, tak takhle kniha je to pravé ořechové. Rozhodně existují lepší knihy, ale bylo to docela fajn. :-)

moma08
30.12.2021

Romantické čtení, které člověk přečte během pár chvil. V knize není žádný velký zvrat, takže jsem z toho neměla ani moc rozházené emoce, což by mi ani osobně nevadilo, asi už jsem trošku náročnější čtenář.

Adel822
27.12.2021

(+ SPOILER) Neprofesionál je erotický román. Je to příběh o Margo a Owenovi nejdříve jsou nejlepší přátelé potom vášnivý milenci a nakonec to přeroste v lásku. Myslím že pokud někdo tento žánr čte tak už knihy na tento způsob četl není to žádná novinka a je toho plný trh, přesto jsem si knihu velmi užila přečetla ji jedním dechem a ani chvíli se nenudila. Nečekejte napínavý příběh s velkým ponaučením a moudrostí do života ale pro zimní večery pod dekou s čajem nebo dny na pláži s koktejlem je tato kniha dokonalá nemusíte u ní nad ničím přemýšlet jen se necháte unášet sladkým příběhem.

Ála1968
26.11.2021

Kniha mě nezaujala a asi tak v polovině jsem to vzdala.

Knihom_olka_
14.10.2021

Dávám tři a půl hvězdy z pěti. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, ale od určitého počtu přečtených knih máte zkrátka vyšší nároky. Samozřejmě jsem nečekala žádné WOW, protože přece jen to bylo něco přes dvě stě stran. Ale i tak mi tam něco chybělo.
Zápletka byla na můj vkus hrozně slabá (asi jako pes, co má dvě nohy zlomené, takže nemůže normálně chodit). Je pravda, že jsem původně čekala, že to bude erotický román, sice tam byly nějaké žhavé scény, ale nic co by odpovídalo obálce.
Abych tady řekla i něco dobrého, byly mi sympatické obě hlavní postavy. Owen a jeho humor a Margo a její kuráž.
Takže abych to shrnula, byla to milá oddechovka s krásným koncem, ale přece jen už chci něco víc.

johana3160
24.08.2021

(+ SPOILER) Ze zacatku me to nechytlo a knihu jsem odlozila, ze na ni nemam naladu. Pak jsem se k ni vratila a “dobry” to vystihuje asi nejlip. Porad jsem mela dojem, ze uz jsem neco podobneho cetla. Owen se mi libil do chvile nez se spolu vyspali. Od dob 50 odstinu, si kazdy autor mysli, ze nejlepsi hl.hrdina musi byt dominant. Nerikam, ze to nefunguje, ale k Owenovi mi to tentokrat nesedlo. Jejich rande pro videa byla asi nejzajimavejsi, protoze jinak to bylo takove nedotazene. Konec knihy byl jen sup sem sup tam a padame. Dekuju pekne, jednou stacilo.

ErčaV.
05.04.2021

Kniha mě chytla hned na začátku. Četla se mi moc dobře. Děj byl sice rychlí ale zase jsem ráda že to nebylo moc obsáhlejší a bylo by to pořád dokola to stejné. Takže za mě doporučuji.