Neprofesionál

Neprofesionál https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/bmid_neprofesional-xrD-427686.jpg 3 342 85

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unprofessional , 2017

lusitta05
02.02.2020 3 z 5

Celkom dobrá oddychovka, ale nič prekvapujúce, také milé čítanie.

Kukicka
01.02.2020 3 z 5

Co o knize napsat... Autor vymysli hezky pribeh, hlavni postavy jsou sympaticke, vse odsypa, cte se to dobre, ale chybi tam neco, co odlisuje dobrou knihu od skvele nebo wau knihy. Vse klouze nejak po povrchu a nic to ve vas nevyvola ani nezanecha

Evka3814
01.02.2020 4 z 5

Musím říct že na chlapa to má pěkně napsané.Není to taková ta pecka ke které bych se vracela,ale zase si jeho novou knihu ráda přečtu. Co má ale dokonalé jsou jeho obálky,ty dokážou opravdu nalákat;)))

Bráňošek
31.01.2020 5 z 5

Moderní, dobře napsaný příběh. Přečteno raz dva.

Majka1979
31.01.2020 5 z 5

Knihu som práve dočítala, príbeh, ktorý zaujme. Dvaja dlhoročný kamaráti spolu pracujú a každý z nich má svoj súkromný život. On nemáva vzťahy, len sex na jednu noc a ona si nájde vždy toho nesprávneho. Zistia nakoniec spolu, čo je pre nich to správne? Určite som rada, že som po knihe siahla. Neľutujem. Mám veľmi rada tento druh príbehov :)

pro ženy erotika novináři televize

J. D. Hawkins
americká