Neprofesionál

Neprofesionál https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/bmid_neprofesional-xrD-427686.jpg 3 342 85

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unprofessional , 2017

maminaOlina
17.09.2023 3 z 5

No byla to opravdu odpočinková kniha, dala se kdykoliv odložit a potom pokračovat, ale jinak to šlo.

Silvisek
09.07.2023 2 z 5

Jako pribeh hezky, ale nebyl tak napinavy a nebavil me tak jak by mel. Uz od zacatku se vedelo jak to dopadne.

_Lucie_97
03.05.2023 3 z 5

Hezky příběh od přátelství k lásce. Sice je plný klišé a dej je mírně naivní a předvídatelný, čtení jsem si užila a jako knížka na pláž to bylo skvělý

MAU256
25.02.2023 4 z 5

Hezká oddechovka. Líbilo se mi jejich kamarádství. Avšak překročili hranici a pro oba to znamenalo moc. Oba se báli, že jejich kamarádství už nebude takové, jaké bylo před osudnou nocí. Jenže se oba mýlili. Knížka byla čtivá z pohledu obou postav, to je super.

"Miluju tě, Margo," řekne s autenticitou muže, který v sobě celý život něco dusil. "Asi to tak bylo vždycky a bude to tak pořád. Já vím, že tahle práce je tvůj sen, a nechci tě o ni připravit nebo tě nutit vracet se, ale prostě jsem to musel říct. Abys to věděla."

Janulkaxxx
05.12.2022 4 z 5

Fajn oddechovka, dobre se cetla.

alzbeta2843
13.11.2022 3 z 5

Druhá kniha od tohto autora. Prvá kniha Láska a tetování ma celkom neoslovila, ale chcela som dať ešte šancu autorovi. Táto kniha mi prišla ako taký priemer. Neoslovila ma. Osobne som nechápala, čo bol ten prepínač, ktorý spôsobil že po toľkých rokoch sa Owen začal zaujímať o Margo. Nebola som presvedčená o jejich vzplanutí a tak ma kniha veľmi neoslovila.

knizni.taurus
08.08.2022 3 z 5

S J. D. Hawkinsem a jeho tvorbou už jsem se setkala a dopadlo to podobně. Žádná velká hitparáda to sice nebyla, ale jako oddechová jednohubka to posloužilo dobře.

Pro mě je vždy těžké napsat recenzi na knihu, ze které jsem nebyla nadšená a zároveň mě ani ničím extra nenaštvala. :D Takže jsem se rozhodla, že plusy a mínusy shrnu do pár bodů:

1. Milujete romantickou linku od přátelství k lásce? Splněno!
2. Chcete si přečíst nenáročnou knížku? Jasně, jen do toho. Tady se jedná jen o romantiku a žádný velký zvrat vás nečeká.
3. Nechcete u knihy trávit tolik času, takže byste ji chtěli mít přečtenou za 1-2 dny? Tahle jednohubka má okolo 200 stran.
4. Pokud byste chtěli romantický příběh napsaný mužem (pro změnu), směle do toho.
5. Střídání pohledu ženy a muže a to je za mě vždy super!

A tady je pár věcí co mě nesedlo:
1. Příběhu chyběla taková ta “omáčka okolo” (autor šel vždy rovnou k věci). To může být pro někoho +, ale za mě tomu pak chyběla celistvost příběhu.
2. Je tam poměrně dost klišé.
3. Chemie za mě nefungovala, ale jako přátelé mi k sobě seděli moc dobře. :D

No suma sumárum. Fajn oddechovka, ale moje kniha už putovala k někomu dalšímu. :)

meda2007
02.08.2022 3 z 5

Kniha která neurazí nenadchne. Erotické scény nebyly špatné, ale příběh mě do děje nevtáhl. Klidně jsem knihu den dva nečetla a nevadilo mi to. Líbilo se mi že je kniha psaná z obou pohledů, děj pěkně plynul bez větších dramat.
Pokud chcete knihu na odreagování a nemuset nad ničem přemýšlet, pak je tato kniha vhodná volba.

Hatshepsut
09.01.2022 3 z 5

Přečetla jsem během víkendu od tohoto autora knihy V pokušení a Neprofesionál a myslím, že je znát, že to píše muž. Což samozřejmě není na škodu, protože román píše i z pohledu mužské postavy. Příběhy jsou čtivé, ale jak už uvedla "Keftl", žádný vrchol. Pokud tedy chcete oddechovku s erotikou, kde nebudete prožívat nějaké velké emoce, tak tady se nezklamete.

Ketfl
08.01.2022 4 z 5

U tohoto autora už jsem zvyklá, že jeho knihy nejsou v rámci tohoto žánru žádný vrchol. Ale to neznamená, že by jeho knihy byly špatné. V tomto případě se opět jednalo o odpočinkový příběh, asi na takové úrovni, jako když si v televizi zapnete Ulici. Sice je to kravina, ale když už se zakoukáte/začtete, docela se v tom na chvíli ztratíte. Takže jo, když si chcete chvíli počíst, na nic nemyslet a nestresovat se u nějakých šílených zvratů, tak takhle kniha je to pravé ořechové. Rozhodně existují lepší knihy, ale bylo to docela fajn. :-)

moma08
30.12.2021 4 z 5

Romantické čtení, které člověk přečte během pár chvil. V knize není žádný velký zvrat, takže jsem z toho neměla ani moc rozházené emoce, což by mi ani osobně nevadilo, asi už jsem trošku náročnější čtenář.

Adel822
27.12.2021

(SPOILER) Neprofesionál je erotický román. Je to příběh o Margo a Owenovi nejdříve jsou nejlepší přátelé potom vášnivý milenci a nakonec to přeroste v lásku. Myslím že pokud někdo tento žánr čte tak už knihy na tento způsob četl není to žádná novinka a je toho plný trh, přesto jsem si knihu velmi užila přečetla ji jedním dechem a ani chvíli se nenudila. Nečekejte napínavý příběh s velkým ponaučením a moudrostí do života ale pro zimní večery pod dekou s čajem nebo dny na pláži s koktejlem je tato kniha dokonalá nemusíte u ní nad ničím přemýšlet jen se necháte unášet sladkým příběhem.

Ála1968
26.11.2021 1 z 5

Kniha mě nezaujala a asi tak v polovině jsem to vzdala.

Knihom_olka_
14.10.2021 3 z 5

Dávám tři a půl hvězdy z pěti. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, ale od určitého počtu přečtených knih máte zkrátka vyšší nároky. Samozřejmě jsem nečekala žádné WOW, protože přece jen to bylo něco přes dvě stě stran. Ale i tak mi tam něco chybělo.
Zápletka byla na můj vkus hrozně slabá (asi jako pes, co má dvě nohy zlomené, takže nemůže normálně chodit). Je pravda, že jsem původně čekala, že to bude erotický román, sice tam byly nějaké žhavé scény, ale nic co by odpovídalo obálce.
Abych tady řekla i něco dobrého, byly mi sympatické obě hlavní postavy. Owen a jeho humor a Margo a její kuráž.
Takže abych to shrnula, byla to milá oddechovka s krásným koncem, ale přece jen už chci něco víc.

johana3160
24.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Ze zacatku me to nechytlo a knihu jsem odlozila, ze na ni nemam naladu. Pak jsem se k ni vratila a “dobry” to vystihuje asi nejlip. Porad jsem mela dojem, ze uz jsem neco podobneho cetla. Owen se mi libil do chvile nez se spolu vyspali. Od dob 50 odstinu, si kazdy autor mysli, ze nejlepsi hl.hrdina musi byt dominant. Nerikam, ze to nefunguje, ale k Owenovi mi to tentokrat nesedlo. Jejich rande pro videa byla asi nejzajimavejsi, protoze jinak to bylo takove nedotazene. Konec knihy byl jen sup sem sup tam a padame. Dekuju pekne, jednou stacilo.

ErčaV.
05.04.2021 5 z 5

Kniha mě chytla hned na začátku. Četla se mi moc dobře. Děj byl sice rychlí ale zase jsem ráda že to nebylo moc obsáhlejší a bylo by to pořád dokola to stejné. Takže za mě doporučuji.

Leniii
28.02.2021 4 z 5

Oddechovka..už na začátku předpokládate, jak to dopadne...takový jednoduchý dobře čtivý příběh bez větších dramat :)

malazluta
03.02.2021 2 z 5

Poměrně nudný příběh, který mě definitivně přesvědčil v tom, že si další knihu tohoto autora již nepřečtu.

Damonka12
28.10.2020 3 z 5

3,5 od knihy dostanete přesně to, co od ní čekáte, erotický román s typickou zápletkou.

Ennny
28.10.2020 5 z 5

Paráda,mám ráda když sice vznikne ve vztahu problém,ale ještě raději mám když to autor umělé neprotahujeme na 500 .

pro ženy erotika novináři televize

J. D. Hawkins
americká