Roštěnka

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády jejich přátel poskytují dostatečné rozptýlení, čekají nástrahy dlouhodobých vztahů i na ně. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216886/rostenka-6d3-216886.jpg 3.8774

Cocktail 2.

Vydáno, Mladá fronta

Rusty Nailed, 2014

Kniha Roštěnka

Nikidree
02.12.2020

Kdybych to četla hned po Nabíječovi, řeknu, že je Roštěnka celkem zbytečné pokračování Simona a Caroline. Že stačilo napsat krapet delší epilog u prvního dílu a bylo by.
Avšak to není můj případ, a tak můžu říct, že se jedná o příjemnou knihu na nenáročné čtení. Nejlepší kamarádky, hlavně Sophie, se chovají trošku hloupě, jde to ale zvládnout a osobně mě to příliš nerušilo.
Celkově bych Roštěnku shrnula jako dobrou oddechovku s nějakou tou peprnější pasáží. Příběh má hlavu a patu a i když se dá celkem odhadnout, jak to skončí, je to takové.. milé. Jen mi teď došlo, že se jejich příběh zas až tak moc neposunul. Ale to nevadí. I tak je to dobré čtení.
Dávám však jen 3*, protože na větší počet * mi tam něco chybělo.

Ivetinka
09.11.2020

Nebylo to tak hrozný. Ze začátku mě štvalo, jak opakuje informace z 1. dílu. Číst se to dalo. Místy to bylo i trošku zajímavé. Chvílemi mi ale přišlo, že čtu román pro 15leté.

crazyslunicko
27.07.2020

Na pokračování pana Nabíječe jsem se strašně těšila a možná proto jsem měla velká očekávání. Nechápala jsem kamarádky hlavní hrdinky, které neustále jančily a řešily kraviny. To jak se posunul vztah s Nabíječem mě naopak zaujalo. Částečně mi přišla kniha jak pro puberťáky ve věku 14-15 let, ale pak se to nakonec hezky přehouplo a vylezlo z toho něco i dospěláckého :)

Ivet1990
24.07.2020

Za mě určitě ne. První díl aji šel, ale tento díl vůbec. Hlavní hrdinka a její kamarádky mi přišly jako puberťačky a né dospělé ženy.

tittanie
19.07.2020

Stále ještě zajímavý díl série. Kniha mě občas bavila, občas nebavila. Je to asi stylem psaní autorky.

verunka93
29.06.2020

Moji dva oblíbenci Caroline a Simon. Tento díl je stejně povedený, jako ten první..Jen v tomto bych Caroline někdy kopla do zadku za její chování :D Simon je prostě zlatíčko a kocour Clive úplný miláček.

ElikaS
29.05.2020

I u tohoto dílu jsem se pobavila. Ale tentokrát už mi občas Caroline na nervy lezla.

Kristy.Seb
25.05.2020

Tento díl byl p dost slabší než Nabíječ. Moc se mi ale líbilo koupení a předělávání společného domu. A ty hádky mezi Neilem a Sophii mi přišli přitažené za vlasy.

Alice Clayton
americká, 1950