Roštěnka

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády jejich přátel poskytují dostatečné rozptýlení, čekají nástrahy dlouhodobých vztahů i na ně. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216886/rostenka-216886.png 3.8617

Cocktail (2.)

Rusty Nailed (2014)

Vydáno:, Mladá fronta

Charmedka
18. listopadu

Zatímco Nabíječ byl plný humoru, škádlení a spíše takové pohody, v Roštěnce už se začínají řešit vážnější témata. Hodně jsem četla, že druhý díl je slabší, to bych neřekla, je zkrátka jiný a vyspělejší. A to se mi na tom líbí, jelikož vztah mezi postavami se vyvíjí a kniha tak působí více reálně.

groula

No popravdě. Nabíječ byl lepší. Tohle už je vyloženě milostnej románek pro holky. Nabíječ byl vtipnější, jiskřivější a víc rajcovní....
Asi je to pro holky :-) příště už nebudu ženě číst její knihy :-D

Mergirus

Odpočinková knížka, ale hl.hrdinka je taková nevyzrálá. Nabíječ se ovšem chová skvěle. Korunu tomu nasadil Clive.

Mrňous1

Právě jsem dočetla třetí díl série a musím říct, že Roštěnka je zatím nejslabší. První i třetí díl jsem opravdu přečetla téměř jedním dechem, dobře se bavila, i eroticky naladila:-)
Roštěnka se vleče, Carolin i její kamarádky se chovají, jak už tu někdo psal, jako by jim bylo ...náct a ne ..cet. Mužská část působí mnohem rozumněji, vyspěleji, až se chvilkami člověk stydí, že je ženská...:-)
Takže za mě tři hvězdy.

MiraiYume

Dvě hvězdy ze soucitu. Ze začátku mi přišlo, že Caroline a Simon jsou jako králíci. Občas to bylo hotové porno. Ne, nesdílím všeobecné nadšení. Caroline se chovala jako nedozrálá hlupačka, o Sophii ani nemluvě. Nechápu, proč autorka z žen dělá tak naivní a hloupá stvoření, zatímco muže se jí daří vykreslit celkem sympaticky. Postrádalo to napětí a příjemnou romantiku prvního dílu. O humoru se už vůbec mluvit nedá. Ne a prostě ne. Kdybych věděla, že se jedná o erotiku, tu knihu bych neotevírala. Mám takový nepříjemný zvyk všechno dočítat.

1moniccka

Z druhého dílu jsem taková zklamaná.Ani se to nečetlo tak jak první jedním dechem ale tady jsem potřebovala delší pauze a najít zas chuť pokračovat.

Leninkka

No nevím, z prvního dílu jsem byla nadšena, ale toto pokračování už byla docela nuda. Některé odstavce jsem už i přeskakovala, už mě to moc nebavilo. Simon se choval jak dospělý chlap, ale Caroline mě pak i štvala. Její chování mi přišlo někdy hodně dětinské.

LadyHip

Simon Nabíječ mě baví pořád. Je to svižné, je to vtipné, je to zatraceně sexy. A to vaření! ❤
Vedlejší dějové linky jsou skvělé oživení už tak dobrého příběhu. A jsou moc dobře servírované. Sophia a Neil v šatně? Pecka! A Clive je neskutečnej bourák.

terezka1271

Miluju romantiku a trochu erotiky. Ikdyž je to pořád to stejné dokola, vždycky to má nějaké své kouzlo.

maizy

No...mě se kniha zas tak moc nelíbila. Děj tak jednoduše plynul, připadalo mi, že se tam nic významného nedělo. Občas mi lezla na nervy hlavní hrdinka Caroline, které vyšilovala jak kdyby jí bylo 15 a ne 27...
Hrozně moc mě bavil první díl, ale tenhle mě zklamal. Ano, občas tam byly vtipné pasáže, u kterých jsem se zasmála, to musím přiznat. Ale celkově mě to extra neoslovilo.

4laras

Opět pohodová kniha, jen mi Caroline občas přišla jako o deset let mladší...
Clive byl v této knize za mě nejlepší postava. Líbí se mi ty Epilogi psané jeho pohledem.
Stále je tu ten můj samý problém s překladem "bychom" a "bysme", ale toho už se asi do konce příběhu nezbavím.

Zabka27

Za mě lepší díl, než ten první. Ale opět mám výtku ke Caroline...hrozně mi vadilo to její vyšilování ke konci knížky. Panebože, vždyť jí není dvacet. Každopádně Clive je bourák, tomu fandím :-)

TerezaMondeková

BOŽÍ!
Kniha se mi opravdu hodně líbila. Musela jsem se smát od začátku až dokonce (občas i nahlas). Ale nemůžu se rozhodnout, jestli se mi víc líbil první díl nebo druhý. V prvním se mi líbilo, že na to rovnou "neskočili", ale poznávali se. Byli přátelé, ale bylo nám všem jasné, jak to dopadne. A v druhém se mi líbí to že plánují společnou budoucnost. Spousta lidí říká, že se jim nelíbilo, že Simon často cestoval, ale mě se to líbilo hodně. O to víc se na sebe těšili. A líbily se mi jak si navzájem říkali. Simon je Nabíječ :D a Caroline je Roštěnka :D
Obálka je opět nádherná. Nemůžu se rozhodnout jestli se mi víc líbí na prvním díle nebo na druhém. A název opět skvělý.
Nemohla jsem se odtrhnout. Přečteno jedním dechem. Určitě si ji přečtu znova. Doporučuji.

bafuskyBaf

Pěkné pokračovaní...Musím říct, že se mi to líbilo více než první díl... :-)

georginaa

V prvním dílu bylo více humoru a tady mi chyběl, bylo to ustálenější jako partnerství, které vzniklo mezi Caroline a Simonem. Ale kupodivu to pořád mělo stejný šarm, dobrodružství a plno sexu.

Milky92

Druhy dil super uplne jsem se tesila!
Bohužel jiz nebyla tam vtipna jako první dilek ;)
Za par hodin precteno,a ted hura na dalsi!!

Kaci90
09.12.2017

No. První díl jsem vzala do ruky, protože jsem chtěla něco hodně nenáročného, oddechového a celkově jiného, než obvykle čtu. Druhý jsem vzala ze stejného důvodu a také proto, že mám ráda série přečtené celé. Ale panebože, tohle bylo tedy hodně slabé. První díl mi přišel vtipný, děj běžel, sice předvídatelné, ale milé. Toto bylo jen přemáhání, Caroline otravná nejotravnějším ženským způsobem, hledání problémů tam kde nejsou a pak ještě dělat, že vlastně žádný problém nemám a čekat až to “vyhnije”? Kolik že jí je, 17? A to ani nemluvím o Sophii, vážně mi přišlo, že čtu nějaké myšlenkové pochody puberťáků, a to i ty puberťáky asi podceňuju.

Zuzanka46
19.11.2017

Skvělá knížka, Caroline a Nabíječ udělali posun ve svém vztahu a Clive jim při tom asistoval :-) Občas během čtení jsem si říkala, jak je možné, že tak mladá Caroline toho už tolik dokázala a vše bravurně zvládá, ale na zasnění je to fajn čtení.

avalonek
10.11.2017

Roštěnka mi celkem lezla krkem.Jako by ji někdy bylo 15 a ne 26 let..Simon,se choval jako dospělý,ale ona jako dítě..Jinak se dalo číst,ale dost slabé oproti jedničce..Bavila mě Sophie a Neil..takže ještě dočíst poslední dílek a mám to za sebou konečně..

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

mazlak
09.08.2017

Dobré. Mohu však říct, že prvnímu dílu se to nevirovná. Dávám tedy čtyři hvězdičky a jdu si přečíst třetí díl. Snad se to ještě nezhorší.

hana.hanigerova
12.07.2017

Mám smíšené pocity... Příběh jsem si celkem ráda a relativně rychle přečetla, ale i přesto jsem ho často odložila, protože mě to někdy nebavilo. Rozhodně to není kniha, kterou bych začala číst a nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Sophie a Neil mi neuvěřitelně lezli na nervy, chovali se šíleně. Z komunikace mezi Jillian a Caroline mi přišlo, že se stane bůh ví co a vlastně žádná bomba nepřišla. Vztah mezi Nabíječem a Caroline nebyl na horské dráze. Prostě zažívali změny a občas měli malé problémy, které nebylo tak těžké vyřešit. Takže dle anotace jsem čekala NĚCO a přišla nuda a stereotyp. Vlastně jsem četla o takovém obyčejném vztahu dvou lidí, který okořeňovalo jen to, že mají prachy. Normálně mi takové knížky nevadí, ale zde jsem prostě měla jiná očekávání.
Každopádně dávám tři hvězdičky, autorky způsob psaní se mi pořád líbí a vrhám se na další knihu série.

inuska6280
15.06.2017

Mapk ty dva ráda :)

willovw
07.06.2017

Hezky napsaná, rychle jsem ji měla přečtenou, jsme ráda že jsou i knihy, kde se hlavní hrdinové po první velké hádce hned nerozejdou. :)

ardeas
20.05.2017

Toto pokračovanie mi prišlo o hodne slabšie, než predošlá kniha. Za snahu reflektovať realitu, kedy sa takmer dokonalý pár snaží prehrýzť rôznymi konfliktmi za použitia konsenzusu... na môj vkus to bolo až príliš sladké, takto to proste nefunguje. Ale za snahu dávam 2*, no myslí, že aj to je trocha veľa.

havrmoni
09.05.2017

No jak jsem psala v komentu u předešleho dílu,že mi občas holky připomínaly puberťáky,tak tady to bylo víc než občas. A co to bylo s tou Sophií?to jako vážně????? Tady jsem byla za jedno s klukama. Caroline si toho vzala moc a navíc stále nevěděla co vlastně chce. I když se to dobře četlo a stále se mi to líbí,přesto jsem měla Caroline a jejích,,výstupů" chvílemi už plné zuby. Simon byl zlatíčko.

Market = )
10.04.2017

Za mě pořád dobrý. Lehké, vtipné čtení, na oddech ideální. Docela mile mě překvapil popis nejistoty ve vztahu a podobně, to mi rozhodně nepřišlo jako z béčkovýho románku :-).

z1631984
17.03.2017

Vtipné, nenáročné čtení s prvky erotiky. Možná by zfilmovaná verze slavila větší úspěchy než trilogie 50 odstínů.

Kiwicatko
06.03.2017

Kolikrat jsem tu nevedela ani o co bezi...spis nez rostenka se to melo jmenovat silena workoholicka :-D boze a co to predvadeli Sophie s Neilem? Ti byli jak nejaci zamrzli pubertaci...
Navic po vete "co oci nevidi, to srdce neboli", kterou jsem si precetla v popisku jsem cekala nejake drama, ale zadne neprislo. Takze vlastne ani nevim, co ta veta mela znamenat :-(

paprika75
04.03.2017

Slabší než 1. díl, ale to tak bývá. Čekala jsem nějakou větší zápletku než ztraceného kocoura, ale OK. 3*

Alice Clayton

Alice Clayton