Roštěnka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení „láska i hory přenáší“. Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje! Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády jejich přátel poskytují dostatečné rozptýlení, čekají nástrahy dlouhodobých vztahů i na ně. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem „co oči nevidí, to srdce nebolí“, dokážou se tomu ale vyhnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216886/rostenka-6d3-216886.jpg 3.8774
Série

Cocktail 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Rusty Nailed, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (147)

Kniha Roštěnka

Přidat komentář
Nikidree
02.12.2020

Kdybych to četla hned po Nabíječovi, řeknu, že je Roštěnka celkem zbytečné pokračování Simona a Caroline. Že stačilo napsat krapet delší epilog u prvního dílu a bylo by.
Avšak to není můj případ, a tak můžu říct, že se jedná o příjemnou knihu na nenáročné čtení. Nejlepší kamarádky, hlavně Sophie, se chovají trošku hloupě, jde to ale zvládnout a osobně mě to příliš nerušilo.
Celkově bych Roštěnku shrnula jako dobrou oddechovku s nějakou tou peprnější pasáží. Příběh má hlavu a patu a i když se dá celkem odhadnout, jak to skončí, je to takové.. milé. Jen mi teď došlo, že se jejich příběh zas až tak moc neposunul. Ale to nevadí. I tak je to dobré čtení.
Dávám však jen 3*, protože na větší počet * mi tam něco chybělo.

Ivetinka
09.11.2020

Nebylo to tak hrozný. Ze začátku mě štvalo, jak opakuje informace z 1. dílu. Číst se to dalo. Místy to bylo i trošku zajímavé. Chvílemi mi ale přišlo, že čtu román pro 15leté.


crazyslunicko
27.07.2020

Na pokračování pana Nabíječe jsem se strašně těšila a možná proto jsem měla velká očekávání. Nechápala jsem kamarádky hlavní hrdinky, které neustále jančily a řešily kraviny. To jak se posunul vztah s Nabíječem mě naopak zaujalo. Částečně mi přišla kniha jak pro puberťáky ve věku 14-15 let, ale pak se to nakonec hezky přehouplo a vylezlo z toho něco i dospěláckého :)

Ivet1990
24.07.2020

Za mě určitě ne. První díl aji šel, ale tento díl vůbec. Hlavní hrdinka a její kamarádky mi přišly jako puberťačky a né dospělé ženy.

tittanie
19.07.2020

Stále ještě zajímavý díl série. Kniha mě občas bavila, občas nebavila. Je to asi stylem psaní autorky.

verunka93
29.06.2020

Moji dva oblíbenci Caroline a Simon. Tento díl je stejně povedený, jako ten první..Jen v tomto bych Caroline někdy kopla do zadku za její chování :D Simon je prostě zlatíčko a kocour Clive úplný miláček.

ElikaS
29.05.2020

I u tohoto dílu jsem se pobavila. Ale tentokrát už mi občas Caroline na nervy lezla.

Kristy.Seb
25.05.2020

Tento díl byl p dost slabší než Nabíječ. Moc se mi ale líbilo koupení a předělávání společného domu. A ty hádky mezi Neilem a Sophii mi přišli přitažené za vlasy.

1 ...

Autor a jeho další knihy

Alice Clayton
americká, 1950

všech 12 knih autora

Podobné knihy

Kniha Roštěnka je v

Právě čtených9x
Přečtených1346x
Čtenářské výzvě23x
Doporučených45x
Knihotéce399x
Chystám se číst191x
Chci si koupit58x
dalších seznamech4x