Nabíječ

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/big_cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 3.91826

Cocktail 1.

Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger, 2012

Kniha Nabíječ

mstychov
dnes

Skvělá a zábavná oddechovka. Nabušená intimnostmi, jedním splašeným kocourkem, velkou haldou kamarádů a taky jedním ztraceným óčkem. Opravdu jsem se bavila. Vztah mezi ,,Růžovou košilkou” a ,,Nabíječem” mě neskutečně bavil. Vyvíjel se pozvolna. O to napínavější a zajímavější byl konec. :) Absolutně mi nevadilo přirovnání óčka. Naopak mi vadily oči jako smaragdy. Konec z pohledu kocourka byl skvělou třešničkou na dortu. :) Za mě jedna z TOP oddechovek. Velký obdiv patří autorce za dokonalé vykreslení tak jednoduchého a zároveň tak napínavého příběhu. Měla jsem často pocit, že jsem s hrdiny.

Nattali.ka

(+ SPOILER) Za mě zklamání, nechápu tolik vysokých hodnocení zde. Hlavní hrdinové sice docela sympatičtí, hrdinka sice s přehnan sebevědomím ale budiž. Neustále opakování slov očko a harem byly otravné. Chování postav a jejich konverzace mi po většinu času připadalo naprosto pubertální, a taky časté dvojsmysly nebo ujišťování se, že jsou přece jen kamarádi. Výměnu partnerů kamarádů druhou noc na chatě a naivní procitnutí ani radši nekomentuju. Ano je to oddechovka, tak trošku červená knihovna, člověk nemůže čekat nic extra, ale existují mnohem lepší knihy podobného žánru. Na to že hrdinům bylo tuším 26 a 28, kdybych se to v půlce knihy nedozvěděla, chováním bych je zařadila k 15letým puberťákům, v tom případě by toto chování bylo pochopitelnější.

lihate
30.12.2021

Podle názvu jsem čekala něco úplně jiného a vlastně si ani nepředstavovala, že mě to zaujme. Ale musím říct, že mě kniha vážně překvapila. Možná právě proto, že jsem od ní vůbec nic nečekala.
Na slovo óčko teď budu nějakou dobu mít alergii, ale jinak mi příběh přišel vtipný, milý a zábavný. Líbilo se mi, jak se postupně všechno vyvíjelo a jak nakonec všechno pěkně skončilo.
Caroline a Simon spolu neuvěřitelně flirtovali, vtípkovali a oba měli skvělý smysl pro humor. Líbilo se mi, že je Caroline tak trochu totálně praštěná.
Celkově byla kniha velice hezká a pozitivní.

bekule
15.09.2021

5,5
Pitomej název a z otravného óčka mě málem rozbolely zuby. Ovšem pak už musím jen chválit , jednoduchá zábavná ,velmi vtipná romantická četba, autorčin styl ,až na "óčko", mě sedl jak hrnec na prdel.Tak moc mě ta trojice(samozřejmě i s úžasným kocourem) bavila že jsem se po dočtení nedokázala pustit do další knihy a vlastně téměř celou přečetla dvakrát. Jen je škoda že při té spoustě pečení není uveden aspoň jeden recept.

dooky
31.08.2021

Super počtení. Chemie mi fungovala skvěle, zasmála jsem se. Vyzdvihla bych momenty s ostatními, hlavně kámošky byly výborné a taktéž momenty s kocourem :) ubrala bych trochu frekvenci slova óčko, to bylo už trochu moc.

Hanjimka
20.07.2021

Oddychové čtení s trochou erotiky a humoru na léto. Mě tedy četla audioknihu Sára Saudková.

Ivan F
26.06.2021

Somarina na entú od autorky, ktorej evidentne v živote niečo chýba. Pri pohľade na jej fotografiu je jasné, že jej chýba "Nabíječ" a asi už dlho nemala (ak vôbec niekedy) óčko. Tak si sadla za písací stôl a zosmolila túto kravinu. Potom to niekto preložil a vyšlo to v češtine ako audio-kniha. No a prednes pani Saudkovej je ďalším klincom do rakvy - nezáživný a monotónny.

Knihu som si vybral na základe hodnotení ľudí, ktorých mám v obľúbených a pridalo sa aj ocenenie v podobe druhého miesta pre najvtipnejšiu knihu. Lenže zabudli napísať, že to treba rátať od konca. Kniha nie je vtipná, je len trápna. Hlavná postava je protivná a prerod promiskuita v monogamistu vyložený nezmysel. Všetky zvyšné negatíva sú v komentároch označených jednou hviezdičkou alebo odpadom. Jedenkrát stačilo, čas je vzácny na to, aby sme čítali takéto zvratky.

Iva B.
22.06.2021

Musím přiznat, že ve svém žánru je tahle knížka docela průměr.. je to sice čtivé, vtipné, lehké čtení, ale něco tomu chybělo.. taky některé výrazy a dialogy mi nějak nešly přes oči..