Nabíječ

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/cocktail-nabijec-Ywc-190345.jpg 41635

Cocktail 1.

Vydáno, Mladá fronta

Wallbanger, 2012

Kniha Nabíječ

JessieM25
včera

Vtipná kniha ideální na odreagování se. Žádná knížka mě dlouho tak nepobavila. Ideální pokud chcete na chvíli vypnout a jen relaxovat. Z počátku jsem tomu moc šancí nedávala a začínala jsem jí číst asi čtyřikrát než jsem se prokousala prvními nudnými stránkami. Jen si nejsem jistá, zda mám chuť číst další díl, byť jsem se u tohoto zasmála.

ElikaS

Knížka byla fajn, příjemná oddechovka, u které jsem celkem pobavila. Simon i Caroline byli sympatičtí a ani ostatní postavy mě nijak nerozčilovali. Děj byl jednoduchý a nijak překvapivý.

Kristy.Seb

Caroline mě moc bavila, měla parádní smysl pro humor. A úplně mě dostalo jak se Simonem spolu flirtovali.

verunka93

Zábavná oddechová kniha. Caroline a Simona si musí každý zamilovat. A ty jejich roztržky, člověk se u nich skutečně směje nahlas a to na knihách mám ráda. Její kocour Clive byl dokonalý. Konec bych možná trochu zkrátila, ale i tak to byla skvělá kniha.

petulkapeta

Bylo to bezva a nabiječ s Carolin meli sve potouchle pratelství a jeste se mi libil kocour

Tauriela

Bohužel nedočteno!

Zkrátka to není kniha pro mé oko...nebo hůř- nezaujala

Blondebookdevil

Takže abychom si to shrnuli. Kdo odhlasoval, že to bude 2. nejvtipnější kniha roku? Nejotravnější? Nejtrapnější? To určitě.
První polovina knihy fajn. Měla našlápnuto na 3 až 4 hvězdy. Ale co se to pak pokazilo? Mám dojem, že všechno. Tak například:
"Óčko." To slovo se mi těžko píše, natož čte, jak v knize bylo asi jen dvěstěkrát.
"zahihňala jsem se" - stopadesátšestkrát, a to si dovoluje Simonově milence přezdívat Hihňa, když sama hlavní hrdinka se hihňá o stošest.
"párek-nazdárek se otřel o moji mušličku." To s dovolením ponechám bez komentáře.
"sténala jsem jako děvka v kostele." (wtf)
Stupidní chování Caroline u Tahoe, kde před partou přátel hysterčila, protože se s ní Simon hned ve vířivce nevyspal. Romantický pobyt na jihu Španělska, kde Caroline v pronajatém domě rozechvívala jak postel, tak záclony a dokonce i moře - cituji: "které bylo modré. Ehm ehm."
Asi 7 divokých kol doma v San Francisku během jedné noci, a to po nějakém hodně zvláštním způsobu pečení, kdy Caroline připravovala zřejmě několik dezertů najednou, protože jinak si neumím vysvětlit, proč měla při milování na zemi, ve vlasech a po celém těle mouku, med, marmeládu, na čele rozinku a on ve vlasech těsto.
Tohle je opravdu velké ne, další kniha určitě ne. Kolem a kolem, spíše mě rozčilovala, a když budu chtít sáhnout po něčem oddechovém a se špetkou erotiky, nejspíš to bude Keeland & Ward, ale tahle autorka už nikdy.

anishta

2,5 ⭐

Nevím, první polovina knihy byla celkem i fajn, nasmála jsem se, ale ten zbytek mi přišel psaný humorně hrozně na sílu. Některé pseudovtipné hlášky byly vyloženě trapné.

Ptáci v trní
Ptáci v trní