Nabíječ

kniha od:

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 3.9 1955
Koupit Koupit eknihu Bazar

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Série:

Cocktail 1.


Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Wallbanger , 2012


více info...

Komentáře (469)

Komentáře 469 Recenze 26

nikca3882
nikca3882
04.09.2023 2 z 5

Poslechla jsem jako audioknihu, humorné, oddechové :)

Vendy1993
Vendy1993
30.08.2023 5 z 5

Tak tohle bylo super :) Bylo to tak vtipné, že jsem se několikrát popadala za břicho ;) celá interakce mezi hlavními postavami byla neuvěřitelně dobře napsaná, vlastně celý příběh byl dobře napsaný. Celou dobu člověk žije s dějem, s postavami, čeká že už a ono zas nic a pak ví a víc a tak se to celé neuvěřitelně vystupňuje :D těším se na další díly :D


MarŽak
MarŽak
27.06.2023 5 z 5

Veselé, humorné a plné erotiky. Oddechové čtení u kterého se pobavíte

Lavina
Lavina
10.05.2023 4 z 5

Docela pěkná oddechovka.Hezká romantika i erotika.Chvilemi mě to fakt rozesmálo.Hlavně se mi líbily SMS konverzace.Jako oddych můžu doporučit.Zkusím ještě další díl.

Vaiolet
Vaiolet
12.01.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem si přečetla na doporučení mé kamarádky, která knihy od Alice Clayton úplně hltá. Slyšela jsem od ní tolik chvály, že jsem měla fakt vysoká očekávání, která mi kniha naplnila.
Bavilo mě to od začátku do konce a přelouskala jsem to za 2 dny. Příjemný a jednoduchý děj, sympatické hlavní postavy a Clive :)
Někdy není na škodu si přečíst oddychovou knížku, bez náročných témat a všeho toho špatného, kdy se hlavní postavy od sebe navzájem odhánějí a ubližují si. Nabíječ to vše splňuje.
Jo a už se ani nikdy nebudu moct podívat v TV na Óčko aniž bych si nevzpomněla na tuto knížku.

brunette362
brunette362
18.10.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila a doporučuji ji lidem, kteří mají chuť si přečíst primitivní romantiku. Hlavní postavy byly sympatické. Děj byl sice jednoduchý, ale vtip mu dodal na zajímavosti. Styl psaní nebyl nijak složitý. Autorka se do textu snažila jednoduchou formou vsunout i nějaké hlubší myšlenky. Jednou se vrhnu i na další díly.

Thalin
Thalin
07.10.2022 1 z 5

Tyhle knížky čtu jen jako oddechovky, nečekám od toho převratnou jazykovou smršť ani promakaný děj. Ale přijde mi, že tyhle knížky jsou čím dál primitivnější a na jedno brdo. Ani vtipný to už není, protože se prostě autorky nesnaží. Jako kdyby si každá druhá znuděná ženská, co viděla moc telenovel nebo četla právě takovéto romány řekla, že když mohou psát ony, tak může i ona. A tohle jsou pak výsledky. Rychlokvašky s charaktery, které jsou na jedno brzo a rádoby humorem cpaným na sílu za každou druhou větu snažící se vyrovnat, že to nemá skoro děj a postavy charakter. Ze slova "Óčko" jsem rostla. Já si vlastně říkám, proč já blbec podobné knihy čtu? Proč čekám, že nějaká taková bude lepší než ty braky předtím?

tyna_01
tyna_01
15.09.2022 3 z 5

Když jsem knihu začala číst, tak jsem si řekla, že to nejspíš bude pubertální čtení, které jsem od této knihy neočekávala. Postupem času se ovšem moje přesvědčení otočilo a z knihy se vyklubal poměrně vtipný příběh Caroline, která má vše, co k životu potřebuje, až na jednu věc,.. No, v knize popisovanou jako Óčko, ke kterému často promlouvá,.. To bych asi v knize zrovna nepotřebovala .Ale jinak vše ostatní bylo super. Caroline se ocitla v bytě, kde se setkala se sousedem, který měl pravidelné večerní návštěvy a hlavní hrdinka si je mohla užívat spolu se sousedem - a to proto, že do toho bušil tak, až Caroline padaly poličky . Co by to bylo za příběh, kdyby se Caroline s tímto hříšným sousedem nepotkala a nezačala mu tyto jeho večerní aktivity vytýkat. Sexy soused to ovšem zvládá se ženami a my si v knize můžeme počíst, jak se postavil k výtkám Caroline a jestli večerní aktivity utlumí a nebo naopak :D No, příběh poměrně předvídatelný, ale vtipný a fakt jsem se u některých pasáží pobavila. Jednu hvězdičku z mého hodnocení získává kocour Caroline, ten si ji opravdu zaslouží .

Annyshga
Annyshga
02.09.2022 3 z 5

Začátek knihy mě trošku vyděsil a říkala jsem si, že to nebude čtení pro mě. Vyjadřování hlavní hrdinky mi přišlo trošku pubertální až přehnané. Pak se vše otočilo k lepšímu a začal příběh plný vtipných situaci, při kterých jsem se ne jednou pořádně zasmála. I když šlo v tomto případě o jednodušší příběh s předvídatelnými zápletkami knihu jsem si užila a pořádně se u ní odreagovala. Simon neměl chybu, byl krásný, sexy nezávislý a navíc vtipný chlap. Však to znáte . Caroline nebyla špatná ale neskutečně mě vytáčela tím, jak pořád řešila své "Óčko" a ještě k němu promlouvala. Která z nás tohle dělá proboha? ‍️ Plusove body ale získala díky své kočce (miluji kočky ), která do děje často zasáhla a ztropila nějakou komickou scénu. Konec příběhu byla neskutečně obrovská nálož sexu, až se to tam ani nehodilo. Spíš to na mě působilo tak, že autorka nevěděla jak příběh zakončit. Podtrženo sečteno začátek a konec knihy nic moc ale prostředek stal za to! Milovníci koček a vtipných romantických komedií by si knihu rozhodně neměli nechat ujít .

Radka1727
Radka1727
03.08.2022 2 z 5

Ze začátku docela dobrý, Španělsko OK, ale "óčko" v kuchyni mezi cukrem, moukou a marmeládou byl děs. 2.místo v kategorii nejvtipnější kniha roku...... to jako vážně ????

AnDyB
AnDyB
01.07.2022 2 z 5

Začátek knihy mě pohltil ale nevím co se stalo ale asi mi autorka opravdu ve finále nesedla. Óčko tak na to jsme byla uplně háklivá a konec jsem prostě jenom prolítla protože mi přišlo že to bylo všechno co jsem očekávala vecpané do posledních stránek a nějak tak ne tak záživně. Prostě mi to nesedlo :/

DUNIKO
DUNIKO
01.05.2022 5 z 5

Wow... skvělé čtení sice žádná dramatická zápletka ale to vůbec nevadí sexy milé žhavé oddechové čtení

Pasadenka
Pasadenka
19.04.2022 3 z 5

Tak, když to porovnám s Vi, tak se musím přiznat, že její knížky, byť jsou podle jedné šablony, mě baví mnohem více. Čeká mě ještě sexy mlékař a jeho kamarádi z údolí Hudson, tak tak nějak doufám, že to nebude taková katastrofa jako pan Nabíječ. Ono, co mi nejvíc vadilo bylo Óčko a „vaginální“ rozpravy se sebou. To nebylo vtipné, ani sexy, ale docela trapárna. Už jenom chybělo, aby si Caroline vytáhla zrcadlo a při povídání si se spodní Caroline prsty otevírala a zavírala spodní ústa. :D Takové divadlo by mě donutilo vyprsknout smíchy! :D

„Spodní Caroline vytřeštila rty do ohromeného ‚Ó‘ u každé zmínce na dávno zapomenuté óčko…“
„Když se před námi zjevil bum-bum, slintaly jsme obě. Já, i spodní Caroline. A i když jej chtěla hodně, já měla přednostní právo a musela si nechat zajít chuť. Prozatím… Polkla jsem ho tak, že se málem svalil k zemi. Mňam.“

Jo to by bylo… :D

nela3812
nela3812
12.04.2022 4 z 5

Při čtení jsem měla neustálou potřebu porovnávat knihu se Sexy mlékařem, což bylo mě první setkání s autorkou. A musím říct, že tato kniha byla ve všech směrech mnohem lepší. Jestli jsem si z předchozí knihy odnesla slovo “Brie”, tak si v tím případě odnáším “párek nazdárek”. Z dalších knih mám obavy, bojím se kdy mi autorka navždy znechutí nějaké moje oblíbené jídlo... :D

Hlavní hrdinové vedli zajímavé konverzace, ale nechyběl ani sarkasmus a obecně neotřelý humor. Oba jsem si je oblíbila hned od samého začátku, nicméně musím přiznat, že Caroline a její “nemám óčko” mě štvalo od první strany až do té poslední. Dělala jakoby na orgasmu stál celý svět a sex bez toho nemohl existovat. Opakovalo se to tam tak často, že bych těžko uvěřila, kdyby se našel někdo, koho to neštvalo.

Musím však říct, ze jsem očekávala mnohem více sexuálních scén. Nejen kvůli předchozí zkušenosti s autorkou, ale také kvůli tomu, jak vykresluje hlavní hrdinku a její potřeby. Bohužel jsem na to musela čekat až do samého závěru knihy, kde pro změnu kromě sexu nebylo vůbec nic jiného. Kniha se mi proto zdála nevyvážená a tolik jsem si její čtení neužila.

Narozdíl od sexy mlékaře vám jí ale musím doporučit. Jestli mě v této knize něco bavilo, tak to bylo až téměř hmatatelné jiskření a napětí mezi hlavními hrdiny. A to je podle mého základem takových příběhů.

Domiiiniika
Domiiiniika
29.03.2022 4 z 5

Za mňa super kniha,ktorú odporúčam prečítať. Hlavná hrdinka nebola žiadna upistana sliepka,ale sebavedomá ženská,ktorá vie co chce. Hlavný hrdina,ako aj v iných podobných knihách bol hotový boh sexu,ktorý mi ale neliezol na nervy. Veľké plus za kocúra,vďaka ktorému som pár krát dostala poriadny záchvat smiechu a aj za opis sms správ. Hviezdu uberam za dookola sa opakujúce OCKO, ktoré mi tak trochu kazilo dojem z celej knihy. V každom prípade som zvedavá na pokračovanie a úprimne nechápem hodnotenie tejto knihy,keďže som čítala jej podobne s lepším hodnotením ale horším obsahom :)

Vknihách
Vknihách
03.03.2022 3 z 5

Nabijak má pre mňa len jeden význam a v podstate sa zhodnem s názorom hlavnej hrdinky zo začiatku knihy. Až na to, že z Nabijaka sa vykľul roztomilý, slušný romantik :| žiadny porno kráľ, sexuálny maniak či nymfoman(=správne slovo je satyr, povedal múdry google).
No ale pekne poporiadku.
Caroline, hlavná hrdinka, nebola ničím výnimočná, aspoň v mojich očiach. Ja však nie som Nabijak :D Simon bol,ako každý hlavný hrdina,kus chlapa na pohľadanie. Spolu tvorili susedské kombo, ktoré sa slovne doťahovalo pri každej príležitosti. Áno, príbeh bol veľmi svieži, vtipný a romantický (aj keď podľa názvu a obálky by asi každý s chochmesom očakával skôr erotický príbeh). Čo ale bolo na škodu v tejto knihe, tak jednoznačne spád. Občas som mala pocit, že namiesto svižého zjazdu šliapem do strmého kopca...Dej dosť dlho stagnoval. Nehýbal sa. Aj keď autorka robila čo mohla,aby vzájomné iskrenie postáv čo najviac oddialila, podľa mňa to príbehu škodilo. "Slow burn romance" najvyššieho kalibru. Netvrdím, že 3\4 knihy bola nuda,ale naozaj, celý vzťah Caroline a Simona nemusel byť až taký odkladaný. Moja prvá kniha od autorky a aj keď to v konečnom dôsledku nebolo zlé, až taká nadšená som nebola.

Kalokaghatia
Kalokaghatia
01.03.2022 5 z 5

Milé, vtipné, čtivé. Hlavní hrdinové sympatičtí. Po dlouhé době hlavní ženská postava, která není hysterická a řeší věci narovinu. Trocha romantiky, trocha sexu a i když bylo od začátku jasné jak to dopadne, líbilo se mi číst, jak k tomu dojde. Za mě příjemná oddechovka.

Raislin
Raislin
01.02.2022 3 z 5

Taková opravdu nenáročná oddechovka. Vlastně jen o hledání "óčka". Mě nenadchla. Znovu se k ní nevrátím.

Ana72154
Ana72154
01.02.2022 4 z 5

Na základě názvu jsem čekala něco "ostřejšího", což se nakonec ani moc nedělo, za což jsem ráda, protože tento styl vůbec nemusím. Děj mě chvílemi nudil, ale i přesto jsem musela číst dál, abych zjistila jak to bude dál pokračovat. Bylo zde několik velmi úsměvných momentů, jediné, co mě vadilo, bylo neustále opakující se slova óčko a harém.

mstychov
mstychov
27.01.2022 5 z 5

Skvělá a zábavná oddechovka. Nabušená intimnostmi, jedním splašeným kocourkem, velkou haldou kamarádů a taky jedním ztraceným óčkem. Opravdu jsem se bavila. Vztah mezi ,,Růžovou košilkou” a ,,Nabíječem” mě neskutečně bavil. Vyvíjel se pozvolna. O to napínavější a zajímavější byl konec. :) Absolutně mi nevadilo přirovnání óčka. Naopak mi vadily oči jako smaragdy. Konec z pohledu kocourka byl skvělou třešničkou na dortu. :) Za mě jedna z TOP oddechovek. Velký obdiv patří autorce za dokonalé vykreslení tak jednoduchého a zároveň tak napínavého příběhu. Měla jsem často pocit, že jsem s hrdiny.

Nattali.ka
Nattali.ka
24.01.2022 1 z 5

(SPOILER) Za mě zklamání, nechápu tolik vysokých hodnocení zde. Hlavní hrdinové sice docela sympatičtí, hrdinka sice s přehnaným sebevědomím ale budiž. Neustálé opakování slov očko a harém byly otravné. Chování postav a jejich konverzace mi po většinu času připadalo naprosto pubertální, a taky časté dvojsmysly nebo ujišťování se, že jsou přece jen kamarádi. Výměnu partnerů kamarádů druhou noc na chatě a naivní procitnutí ani radši nekomentuju. Ano je to oddechovka, tak trošku červená knihovna, člověk nemůže čekat nic extra, ale existují mnohem lepší knihy podobného žánru. Na to že hrdinům bylo tuším 26 a 28, kdybych se to v půlce knihy nedozvěděla, chováním bych je zařadila k 15letým puberťákům, v tom případě by toto chování bylo pochopitelnější.

lihate
lihate
30.12.2021 4 z 5

Podle názvu jsem čekala něco úplně jiného a vlastně si ani nepředstavovala, že mě to zaujme. Ale musím říct, že mě kniha vážně překvapila. Možná právě proto, že jsem od ní vůbec nic nečekala.
Na slovo óčko teď budu nějakou dobu mít alergii, ale jinak mi příběh přišel vtipný, milý a zábavný. Líbilo se mi, jak se postupně všechno vyvíjelo a jak nakonec všechno pěkně skončilo.
Caroline a Simon spolu neuvěřitelně flirtovali, vtípkovali a oba měli skvělý smysl pro humor. Líbilo se mi, že je Caroline tak trochu totálně praštěná.
Celkově byla kniha velice hezká a pozitivní.

bekule
bekule
15.09.2021 5 z 5

5,5
Pitomej název a z otravného óčka mě málem rozbolely zuby. Ovšem pak už musím jen chválit , jednoduchá zábavná ,velmi vtipná romantická četba, autorčin styl ,až na "óčko", mě sedl jak hrnec na prdel.Tak moc mě ta trojice(samozřejmě i s úžasným kocourem) bavila že jsem se po dočtení nedokázala pustit do další knihy a vlastně téměř celou přečetla dvakrát. Jen je škoda že při té spoustě pečení není uveden aspoň jeden recept.

dooky
dooky
31.08.2021 5 z 5

Super počtení. Chemie mi fungovala skvěle, zasmála jsem se. Vyzdvihla bych momenty s ostatními, hlavně kámošky byly výborné a taktéž momenty s kocourem :) ubrala bych trochu frekvenci slova óčko, to bylo už trochu moc.

Hanjimka
Hanjimka
20.07.2021 3 z 5

Oddychové čtení s trochou erotiky a humoru na léto. Mě tedy četla audioknihu Sára Saudková.

Ivan F
Ivan F
26.06.2021 1 z 5

Somarina na entú od autorky, ktorej evidentne v živote niečo chýba. Pri pohľade na jej fotografiu je jasné, že jej chýba "Nabíječ" a asi už dlho nemala (ak vôbec niekedy) óčko. Tak si sadla za písací stôl a zosmolila túto kravinu. Potom to niekto preložil a vyšlo to v češtine ako audio-kniha. No a prednes pani Saudkovej je ďalším klincom do rakvy - nezáživný a monotónny.

Knihu som si vybral na základe hodnotení ľudí, ktorých mám v obľúbených a pridalo sa aj ocenenie v podobe druhého miesta pre najvtipnejšiu knihu. Lenže zabudli napísať, že to treba rátať od konca. Kniha nie je vtipná, je len trápna. Hlavná postava je protivná a prerod promiskuita v monogamistu vyložený nezmysel. Všetky zvyšné negatíva sú v komentároch označených jednou hviezdičkou alebo odpadom. Jedenkrát stačilo, čas je vzácny na to, aby sme čítali takéto zvratky.

Iva B.
Iva B.
22.06.2021 2 z 5

Musím přiznat, že ve svém žánru je tahle knížka docela průměr.. je to sice čtivé, vtipné, lehké čtení, ale něco tomu chybělo.. taky některé výrazy a dialogy mi nějak nešly přes oči..

Bmisarova
Bmisarova
11.06.2021 1 z 5

Námět knihy a autorčin záměr, dobrý. Ale zbytek, no nebudu lhát. Slovo Óčko se v knize opakovalo více, než bylo zapotřebí a s hlavní hrdinkou jsme si nějak nesedly. Některé pasáže vyloženě trapné. Ke konci to bylo velmi nezáživné čtení.

LilluLong
LilluLong
19.04.2021 5 z 5

Super sa to čítalo, rozosmialo, zaujalo, ma autorka moje max body 5*

1_mako
1_mako
30.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Usmevna knizka...(SPOILER). Neni to vubec muj salek kavy, ale chtela jsem cist neco lehkeho. No....takova kniha pro nactilete (krom tedy poslednich par stran, kdy muz po prvnim sexu pozna predstirany orgasmus, aby pak sve mile privede asi desetinasobny orgasmus). Jupiiii. Nejak jsem si naivne myslela, ze po 50 odstinech ty eroticke knihy (kor k docela vysokemu hodnoceni) budou propracovanejsi. PRIBEH: zadny DEJ: zadny FORMA: nizka. Ale sem tam tam bylo par usmevnych momentu (kazimrdka vs nabijec). Pro koho je kniha urcena: pro ty, co stale veri na bohateho, opaleneho a uzasne sexy a smyslneho prince, ktery ma nespocet sexualnich zkusenosti a veri, ze prave ONY ho zmeni ;)

barb_B
barb_B
17.03.2021

Nedočetla. Nešlo to...

vcielka
vcielka
16.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Ako oddychovka fajn, ale zasa to nie je nejaké extra dielo, bez ktorého by ste sa cítili o niečo olúpená. Ani omylom. Je to totálny priemer, ktorý začína veľmi zaujímavo a čitateľa navnadí natoľko, že aj keď to už skĺzne do nemastných neslaných scén užívania si dvadsiatnikov na chate, pri opíjaní sa, pri pozeraní hororu, pričom sa fakt nič nedeje, človek to už dočíta do konca. No fakt. Nemalo to ani poriadnu zápletku. Hrdinov hárem autorka orezala príliš ľahko a až prvoplánovo, pretože sa jej odrazu nehodil, všetky postavy boli kladné a milé a dobrosrdečné, až sa vám prášil od úst práškový cukor, teda až na na dve, ktoré sa tam síce vyskytli len pidi krátko, ale ani to neboli v podstate záporné postavy, len povahovo hrdinke nevyhovovali. A keď sme už pri hrdinke, tá mi tými drsňáckymi a hysterickými stavmi po čase celkom liezla na nervy. Ku podivu, jediný, kto mi neliezol na nervy bol Simon. Jeho som fakt mala rada. Autorka vkuse spomína akési značky všetkého možného, či nábytku, či domácich potrieb, či oblečenia, čo časom začne liezť na nervy (ani jednu z tých značiek som inak nepoznala, takže mohla ich menovať do aleluja, nijak ma tým neohúrila). A keď sa ide na chatu alebo na dovolenku, zákonite tam musí byť všetko najluxusnejšie. Samozrejme, že má hlavný hrdina nakoniec na konte obrovský balík prachov, len tak medzi rečov. Nemohol jednoducho zostať len takým obyčajným celkom slušne zarábajúcim fotografom. Celkom ma rozčuľoval aj ten slang. Nespomínam si, že by moja generácia v dvadsiatke tak rozprávala a to som tridsiatnička, ale kto vie. Možno rozpráva. A inak je to Amerika. Iný kraj iný mrav. Len už nikdy nechcem počuť slovné spojenie Ó jé. Prečo som mala v knihe raz písané očko a raz óčko? Spodná Caroline sa mi ale páčila. Hárem a búšenie do steny bolo tiež super. Škoda, že medzi hlavnými hrdinami nebolo viac tých napriekov. Miesto toho boli skoro hneď k sebe milí, zlatí, roztomilí, bez poriadneho deja, bez náboja, absolútne žiadne problémy. I to óčko nebol problém, ani ten hárem. Všetky polienka, ktoré im niekto hodil pod nohy do sekundy preskočili. I sex bol celkom nudne napísaný. Tá ich niekoľkotýždňová predohra bez sexu totálne nezáživná, a keď nakoniec došlo na sex, tak ním autorka bola schopná popísať záverečnú pätinu knihy v jednom kuse. Keby aspoň fakt zaujímavý bol. Ale tá hrdinka mi už ku koncu tak liezla na nervy, že i to ich milovanie som len pretrpela. Jednoducho, moje óčko pri tejto knižke sa na začiatku aj ukázalo a vyzeralo, že sa možno aj nechá zlákať, ale potom veľmi rýchlo zutekalo, a ani len končeky vlasov som mu už nikde nezahliadla. Dúfam, že sa ukáže pri ďalšej knižke a nebudem ako Caroline a budem musieť vybiť si zlosť na obálke tohto diela za to, že mi ukradlo Óčko.

marwinmh
marwinmh
08.03.2021 3 z 5

Po románech pro ženy sáhnu s vidinou si u čtení odpočinout, ovšem tady jsem většinu času protáčela oči v sloup nad trapností vnitřních dialogů hlavní hrdinky, kterým rozhodně nepřidalo označení "óčko" a situace s kocourem.

ZHrdinka
ZHrdinka
19.02.2021 4 z 5

Knizka vtipna, hlasky ok, jen nektere pasaze mi dost kazily atmosku. Treba ty s kocourem. Jakoze se usklib, vyplazil na me jazyk. Boze, to mi prisli traony hned s tim vecnym klapanim drapku pri chuzi. Odkdy kockam cvakaj drapky, kdyz chodi? Nejsilnejsi moment asi virivka, ale domrvil to Simon. Boze, kterej chlap by reagoval takhle? Bud at to udela, nebo hned vysvetli, proc. Jinak asi ve dvou tretinach mi zacli oba rozcilovat. Ona se chovala jak namyslena frnda, co ho poplacava po tvari a diktuje a on jak nejaka labilni subinka. Tak mi to prislo, ze spusovatelka zoufale hledala o co se oprit a tak to popletla. Na to jake to mel byt "nabijec" na zacatku. Jinak to bylo vtipny fajn pocteni. Nazdarekparek:-))) nektery vyrazy mi prekvapily proste.

Lucynell
Lucynell
10.02.2021 4 z 5

Příběh byl úžasný, hlavní postavy byly moc fajn, knížka byla vtipná a dobře se četla.

zdenka2672
zdenka2672
25.01.2021 4 z 5

Kniha se četla výborně, ale některé výrazy mě štvali, jako třeba "óčko".

adela_02
adela_02
12.01.2021 5 z 5

Od začátku jsem tu knihu milovala. Je to první kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že po přečtení jsem se musela vrhnout i na ostatní. Děj byl super a to samé i hlavní postavy. Knihu mohu jen doporučit.

Ludmila02
Ludmila02
19.12.2020 5 z 5

Nemá chybu, vtipná, sexy, výborně se čte.

Ivetinka
Ivetinka
07.11.2020 3 z 5

Odpočinkové počteníčko

Ennny
Ennny
28.10.2020 4 z 5

Ideální oddychovka

Štítky knihy

pro ženy erotika

Autorovy další knížky

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  77%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  78%Samec
2017  76%Sexy farmář

Kniha Nabíječ je v

Právě čtených29x
Přečtených3 116x
Čtenářské výzvě90x
Doporučených183x
Knihotéce668x
Chystám se číst448x
Chci si koupit110x
dalších seznamech15x