Hřebec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236912/big_cocktail-hrebec-cwA-236912.jpg 3.9740
Série:

Cocktail 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Screwdrivered


více info...
Nahrávám...

Komentáře (127)

Kniha Hřebec

georginaa
25.06.2022

Třetí díl trochu odlehčenější od předchozích dílů, ale vůbec to nemělo vliv na dobrý příběh. Plno romantiky tam bylo, občas i humorné pasáže, na pobavení k pohodě vlastně nic nechybělo.

Zelený.úval
01.08.2021

Ke knize jsem byla trochu skeptická a moc jsem od ní neočekávala, ale byla jsem překvapená. Nevadilo mi ani to, že tam bylo minimum sexuálních scén. Naopak se mi líbilo postupné oťukávání Vivien a Clarka. Opravdu záleží, co od knihy zrovna chcete. :-) Mě kniha bavila a u spoustu pasáží jsem se i zasmála.


Aranel15
23.06.2021

Asi hodně záleží na tom, co od knihy očekáváte. Já čekala moře sexu od začátku až do konce stejně jako v Roštěnce, ale toho jsem se bohužel nedočkala. Jediná sexuální scéna je vlastně až na konci knihy a čekání na ni bylo neuvěřitelně dlouhé a chvílemi i celkem nudné. Mám ráda staré domy a probírání se hromadami starých věcí, takže z mého pohledu je celkem škoda, že autorka neuchopila ani to uklízení domu trochu zajímavěji.

petkasable
25.03.2021

Moc mě to bavilo. Do Vivien jsem se naprosto vžila a bavily mě části, které se týkaly domu a designu. Do poslední chvíle jsem netušila, že to dopadne tak, jak to dopadlo. Potěšilo mě, že se zde objevil Simon a Caroline. Opravdu jsem se nasmála, ale na Nabíječe to nemá. První díl z této série byl nejlepší, proto dávám jen 4 hvězdičky. Těším se i na 4. a 5. díl.

vcielka
23.03.2021

(+ SPOILER) Prečo Hřebec? Lebo Hank? Alebo jeho kôň o ktorého sa stará? No, priznám sa, že pod takýmto titulkom som si predstavovala úplne iný typ literatúry. Miesto toho som dostala "mierne" romantický príbeh s pusou až za 90% knihy. A to doslova. Že erotický román. Bože, kde na to chodia? A obálka? Nemôže byť viac vzdialená od reality. Hlavné postavy sa k tým na obálke nepodobajú absolútne v ničom. A ak na obálke nie sú hlavné postavy, to už by knihu viac vystihoval starý dom alebo polonahý kovboj.
Inak príbeh nebol zlý. Čítal sa ľahko a príjemne. Clarka som mala naozaj rada. Bol to typ chlapa, na ktorý nie som v romantických knihách zvyknutá, ale nevadilo mi to. Práve naopak. Bola to dobrá zmena. Len škoda, že sa neprejavil viac. To sa ale stáva, keď je niečo písané v prvej osobe. Je to škoda. Clark bola milšia postava ako hlavná hrdinka, ktorá mi občas liezla na nervy, ale to bude tiež tou prvou osobou. Človek si sám sebe občas lezie na nervy aj sám, že? Lebo do seba vidíme. Okrem toho, veľmi nie som na až tak drsňácke typy dievčat. I keď na Vivien mi to vôbec nesedelo. Nedokázala som si ju predstavovať s tými piercingami. Nešlo to. A to pritom nemám nič proti, len k jej typu mi to nesedelo. Aj jej štýl obliekania nejako rýchlo pošiel. Väčšinu času bola v šortkách a tričku. Martenky a sieťované pančuchy sa kamsi záhadne stratili. Škoda, že s touto premenou neodputovali aj náušnice. Chápem, že malo asi dôjsť k postupnej premene jej osobnosti, no za mňa to autorka nedotiahla. Nezvýraznila jej fázy premeny.
Inak je to motivačná knižka. Motivovala ma k prerábaniu domáceho interiéru, na ktorý hľadám náladu už vyše roka. Autorka má nejakú úchylku v interiérovom dizajne a oblaží nás ním riadne. Opäť. No i tak jej nedám viac ako 3* (Možno aj práve preto). Príbeh bol na to príliš plytký, predvídateľný, málo inovatívny, i keď celkom solídne napísaný. No ničím neohúri. A prečo? Lebo za mňa bola hlavná hrdinka menej zaujímavá ako Clark. A toho tam bolo málo ako šafránu.
Nabudúce viac Clarka a menej Vivien a som ochotná ísť aj na 4*
Ďalšia vec, čo sa mi nepáčila je, že o Clarkovi sme sa toho takmer nič nedozvedeli. Okrem toho, že je milý a citlivý, nedostal priestor sa veľmi prejaviť. Nevieme takmer nič o jeho koníčkoch, rodine, živote, nejaké story zo života, okrem tej, čo porozprával Hank. Vieme, a aj to len asi a z náznakov, že je nerd. On to ale nijak nedáva najavo. Ak nerátam obrázok na tričku. A čo povedala Jessika ohľadom Clarka a Pana Prstenov.
Tak to ešte raz zopakujem: Nabudúce viac Clarka, menej Vivien.

Nikidree
07.12.2020

Asi jsem ji četla příliš rychle po Roštěnce. Příběh je hezký a čtení starostí i radostí ohledně zděděného domu je velmi zábavné. Avšak milostná linka mě poměrně zklamala. Velmi rychle mi došlo, jak to bude. Navíc nějaké to techtle mechtle tam vlastně skoro vůbec nebylo.
Kolem a kolem se to četlo dobře, styl psaní mi vyhovuje, občas se jde i zasmát. Ovšem jak jsem zmínila hned na začátku, Roštěnka mi v lecčem přišla lepší. Tohle byl prostě spíš jen román.
Přesto dávám také 3*, protože 2 je málo a půlky tu nejdou.

be_pa
21.09.2020

Všechny knihy série jsou příjemně vtipně psané. Tady mě mimo příběhu hlavních postav moc bavila i historie domu se všemi jeho odhalenými "poklady".

crazyslunicko
26.08.2020

Začátek byl takový nijaký. Hlavní hrdinka mi nebyla úplně sympatická, ale nakonec z toho byl moc hezký romantický příběh :) Vtipné, milé, drsné i sexy zároveň. Vivien byla tvrdá holka, která ví co chce, ale někdo ji postupně oloupal jako cibuli - slupku po slupce.

1