Hřebec

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236912/cocktail-hrebec-cwA-236912.jpg 3.9499

Cocktail (3.)

Screwdrivered

Vydáno:, Mladá fronta

syky245

Hned na začátku je jasné, jak to celé dopadne. Nechybí humor, ale co mě teda vadilo bylo nekonečné popisování domu. Snad polovina knížky je o tom, jaký je kde materiál.

Mikaela

Výborna kniha. Za dva dny přečteno... Ráda se k ni kdykoliv vrátim

Mergirus

Dobrá jednohubka.

1moniccka

tenhle byl dobrý stejně jak první dost .všeho tam bylo dost

Mrňous1

Třetí díl série rozhodně lepší než druhý, myslím, že může hladce soupeřit s prvním.
Já se bavila, kniha měla spád, děj, nebyl tam jen sex, ale i vykreslení postav a vztahů mezi nimi. Hlavní hrdinka byla dlouho zaslepená, ovlivněná svou romantickou představou, ale myslím, že tak to někdy máme všichni v životě a nevidíme, co máme přímo před nosem. Já se bavila, kniha splnila svůj účel

niika

Po Nabíječovi jsem ještě sáhla po této knize a opět mě bavila. Nicméně více už autorku vyhledávat nebudu, neboť ty knihy jsou si v něčem hodně podobné a jejich čtení už mi nic nedává. Ale celkově můžu Hřebce doporučit.

ivousekk

Vynikající oddechovka. Na Nabíječe nemá, ale i tak rozhodně stojí za přečtení. Navíc si docela utahuje z knížek ala červená knihovna :-) Naprosto ideální čtení na léto.

maizy

Joo, tak tady mě zase Alice Clayton bavila :-)
Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Hlavní hrdinové mě moc bavili - rebelka Viv, knihovník Clark i kovboj Hank. Ačkoliv druhý díl série mě zklamal, tento mě velice příjemně potěšil. Bylo to takové milé, příjemné a hlavně vtipné. Velký plus taky za to, že kniha měla děj a nebyla celá jen o sexu. Doporučuji i ostatním čtenářkám :-)

LadyHip

Skvělý humor, bavila mě ta nadsázka ohledně harlekýnek. V tom, že jsme všichni jen lidi, a že sebevzdělanější, stejně na něčem ujíždíme a jsme tak trochu na hlavu (jasně, bulvár nikdo nečte a na porno nikdo nekouká). Taky se mi líbilo to klišé ohledně "bad boys". Všechny po nich toužíme, ale v životě stojíme o jistoty. Jenže slušňáci nemají tu správnou auru nespoutaného sexu, že? Do Clarka jsem se zamilovávala postupně, stejně jako Vivian, a přísahám, že paralela se Supermanem mě napadla daleko dřív, než zazněla v knížce. Mimochodem mě taky pobavilo jak moc velkej blb se vyklubal z Hanka a pořád, ale fakt pořád jsem měla chuť na uklízení a na pizzu. Jo a čekala jsem na sex u krbu. A? Další rychle odmávnuté klišé.

Denisa153

Jako oddechovka splnila svůj účel.

Lee7

Když potřebuji vtipný a romantický příběh na jeden večer. Ano tohle je ono.. moc hezké ale uvítala bych i více děje. ;) těším se na další díl

Fixa08

Když chci oddechovku mezi thillery, tato autorka nezklame, milé, vtipné, romantické a to je přesně to co jsem chtěla.

jitka3235

Kniha se mi líbila, nebyla tak žhavá jako předchozí dva díly, ale pořád příjemné počtení, a Viv je přesně takový poděs jak se zdála :D

4laras

Kniha je oproti prvním dvou knihám jiná a příjemnější.
Četla se rychle, Vivien byla skvělá, jak viděla sama sebe jako hrdinku z jednoho z těchto románů...
Prostě dobrá kniha, rychle se četla a konec byl krásný.

Zabka27

Musím jen souhlasit, oproti druhému dílů je tento mnohem čtivější a vtipnejsi. Zajímavé je taky to jak se Vivien vidí jako hrdinka románu, protože ruku na srdce, to dělá asi každá žena, která tyto romány čte. U mě má velké plus Clark a to za to, že to není ten typický hlavní hrdina, coby proutnik a pracháč zároveň. No a taky je mi dost sympatická ta rychlost, jakou zařadili v jejich vztahu, respektive rodině.

Rozinka28

Ne, mě prostě tato autorka nesedí. Stejně jako u Nabíječe jsem dlouho čekala na zajímavý děj a nic.

Milky92

Krásně ctiva kniha,jako ostatni dily :), Romanek mezi Viv a Hankem mi uplne nepřišel vhod a pak se konecne ukazalo ze knihovnik je ten pravý :), hura! Na další díl.

Petro..nella

Nemám slov

Zuzanka46

Po trochu slabším druhém dílu této série mě Hřebec opět nadchnul! Vtipné, čtivé, prostě paráda. Vivian jsem si oblíbila úplně stejně jako Caroline a už se těším, až si přečtu další díl.

Braenn
24.12.2017

Vzala jsem do ruky román, u kterého jsem očekávala, že hlavním obsahem bude, jak už to tak u podobných knih bývá, nějaké to "buch buch", "ach ach" a "přece se vešel".

Konalo se příjemné překvapení, hlavně díky humoru. Palec nahoru za knihy, které se dokáží nebrat vážně. Další palec nahoru za výhru poměru děje nad sexem. Ne že by na buch a ach nedošlo, ale stalo se tak až na konci knihy. Chápete? Na konci. Knihu opravdu držel jakýs takýs děj! Dokonce jsem se několikrát zasmála, a nebylo to popisům společných nekonečných orgasmů!

No a za co palec dolů? Za hrdinku. Přátelé... skvělá programátorka, machr na matiku a kdo ví co všechno, co je zároveň zapálená umělkyně a k tomu typ holky, hltající pokleslý žánr erotické literatury? A co hltající, dokonce ji prožívající tak, že si podle toho lajnuje život? No... no ne.

A další palec dolů míří za hlavního hrdinu, rozhodně sympatického, to ne že ne. Ovšem pohádce o tom, jak se šikanovaný intoušek proměnil v sexy hřebce, dobře ukrytého pod brýle a sako se záplatami, té jsme mohli věřit naposled při premiéře prvního Indiana Jonese. A navíc, tenhle týpek neměl ani bič.

Takže dávám v rámci žánru čtyři slabší hvězdy, protože vyniká nad průměr. Za ten humor především.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

a.nnysek
28.07.2017

Ze začátku nuda, pak se to trochu rozjelo. Takové jednoduché čtení, ale jako oddychovka posloužila :-)

hana.hanigerova
22.07.2017

Báječná kniha, která naprosto předčila má očekávání!
Začáte byl nudnější, to ano, na druhou stranu, která knížka nemá pomalejší rozjezd? Vždy se musíme dozvědět něco málo o hlavním hrdinovi/hrdince a to prostě většinou zábava není. Jakmile však dojde k prvnímu zvratu, tedy k tomu, že Viv zdědí pratety dům, je kniha jedna velká jízda. Alespoň tedy pro mě, protože mám slabost pro maloměsta s historií, krásné památné domy, moře, pláže, přírodu a... samozřejmě lásku :-)
Ráda bych napsala, že je to nejlepší knížka série, ale ještě jsou dva díly přede mnou. Z prvních tří dílů se mi každopádně rozhodně líbila nejvíc, o čemž svědčí i mé vysoké hodnocení.
Doporučuji!

avalonek
09.07.2017

Začátek mě trošku potrápil,přišlo mi to celkem nudný.Nevzdala jsem to,a vydržela a nakonec mě konec hodně nadchl.Za to jsem přidala ještě jednu hvězdu.I když mi od začátku bylo jasný s kým hlavní hrdinka skončí..Taková jednoduchá jednohubka..

Rendolet
20.06.2017

Kniha mě moc nenadchla, chyběl mi nějaký pořádný děj.

Ester-kiki
13.06.2017

Mě ty její knihy baví

inuska6280
01.06.2017

Noo, bavil me az konec :D

havrmoni
09.05.2017

Tak jo přiznávám,mám slabost pro Clarka. :)
Krásně romantická,tenhle díl pro mně nejlepší. Moooc se mi to líbilo.

Market = )
20.04.2017

Drobek je fajn :-). A moc ráda jsem se potkala Caroline, Simonem, Mimi a Ryanem. Zase príma oddechovka, doporučuju. Jen bych teda asi preferovala, kdyby si Viv libovala třeba v detektivkách, protože ty úryvky románků a květnatá přirovnání mi dost lezly na nervy...

Denčaa
15.04.2017

U knihy byl velice těžký rozjezd. Chvilkama jsem si i říkala, jestli to vůbec dočtu, ale zhruba v polovině přišel zlom a knihu jsem během pár dní dočetla. Na hlavní hrdinku jsme si musela dlouho zvykat, než jsem jí přišla trošku na chuť. U jejích myšlenkových pochodů jsem jen kroutila hlavou. Naopak knihovník měl uvažování zcela v pořádku.

humor erotika láska Amerika

Alice Clayton