Hřebec

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236912/cocktail-hrebec-cwA-236912.jpg 3.9451
Série:

Cocktail (3.)

Originální název:

Screwdrivered

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Přidat komentář
Zabka27
včera

Musím jen souhlasit, oproti druhému dílů je tento mnohem čtivější a vtipnejsi. Zajímavé je taky to jak se Vivien vidí jako hrdinka románu, protože ruku na srdce, to dělá asi každá žena, která tyto romány čte. U mě má velké plus Clark a to za to, že to není ten typický hlavní hrdina, coby proutnik a pracháč zároveň. No a taky je mi dost sympatická ta rychlost, jakou zařadili v jejich vztahu, respektive rodině.

Rozinka28
19. února

Ne, mě prostě tato autorka nesedí. Stejně jako u Nabíječe jsem dlouho čekala na zajímavý děj a nic.

Milky92
30. ledna

Krásně ctiva kniha,jako ostatni dily :), Romanek mezi Viv a Hankem mi uplne nepřišel vhod a pak se konecne ukazalo ze knihovnik je ten pravý :), hura! Na další díl.

Petro..nella
14. ledna

Nemám slov

Zuzanka46
07. ledna

Po trochu slabším druhém dílu této série mě Hřebec opět nadchnul! Vtipné, čtivé, prostě paráda. Vivian jsem si oblíbila úplně stejně jako Caroline a už se těším, až si přečtu další díl.

Braenn
24.12.2017

Vzala jsem do ruky román, u kterého jsem očekávala, že hlavním obsahem bude, jak už to tak u podobných knih bývá, nějaké to "buch buch", "ach ach" a "přece se vešel".

Konalo se příjemné překvapení, hlavně díky humoru. Palec nahoru za knihy, které se dokáží nebrat vážně. Další palec nahoru za výhru poměru děje nad sexem. Ne že by na buch a ach nedošlo, ale stalo se tak až na konci knihy. Chápete? Na konci. Knihu opravdu držel jakýs takýs děj! Dokonce jsem se několikrát zasmála, a nebylo to popisům společných nekonečných orgasmů!

No a za co palec dolů? Za hrdinku. Přátelé... skvělá programátorka, machr na matiku a kdo ví co všechno, co je zároveň zapálená umělkyně a k tomu typ holky, hltající pokleslý žánr erotické literatury? A co hltající, dokonce ji prožívající tak, že si podle toho lajnuje život? No... no ne.

A další palec dolů míří za hlavního hrdinu, rozhodně sympatického, to ne že ne. Ovšem pohádce o tom, jak se šikanovaný intoušek proměnil v sexy hřebce, dobře ukrytého pod brýle a sako se záplatami, té jsme mohli věřit naposled při premiéře prvního Indiana Jonese. A navíc, tenhle týpek neměl ani bič.

Takže dávám v rámci žánru čtyři slabší hvězdy, protože vyniká nad průměr. Za ten humor především.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

a.nnysek
28.07.2017

Ze začátku nuda, pak se to trochu rozjelo. Takové jednoduché čtení, ale jako oddychovka posloužila :-)

hana.hanigerova
22.07.2017

Báječná kniha, která naprosto předčila má očekávání!
Začáte byl nudnější, to ano, na druhou stranu, která knížka nemá pomalejší rozjezd? Vždy se musíme dozvědět něco málo o hlavním hrdinovi/hrdince a to prostě většinou zábava není. Jakmile však dojde k prvnímu zvratu, tedy k tomu, že Viv zdědí pratety dům, je kniha jedna velká jízda. Alespoň tedy pro mě, protože mám slabost pro maloměsta s historií, krásné památné domy, moře, pláže, přírodu a... samozřejmě lásku :-)
Ráda bych napsala, že je to nejlepší knížka série, ale ještě jsou dva díly přede mnou. Z prvních tří dílů se mi každopádně rozhodně líbila nejvíc, o čemž svědčí i mé vysoké hodnocení.
Doporučuji!

avalonek
09.07.2017

Začátek mě trošku potrápil,přišlo mi to celkem nudný.Nevzdala jsem to,a vydržela a nakonec mě konec hodně nadchl.Za to jsem přidala ještě jednu hvězdu.I když mi od začátku bylo jasný s kým hlavní hrdinka skončí..Taková jednoduchá jednohubka..

Rendolet
20.06.2017

Kniha mě moc nenadchla, chyběl mi nějaký pořádný děj.

Ester-kiki
13.06.2017

Mě ty její knihy baví

inuska6280
01.06.2017

Noo, bavil me az konec :D

havrmoni
09.05.2017

Tak jo přiznávám,mám slabost pro Clarka. :)
Krásně romantická,tenhle díl pro mně nejlepší. Moooc se mi to líbilo.

Market = )
20.04.2017

Drobek je fajn :-). A moc ráda jsem se potkala Caroline, Simonem, Mimi a Ryanem. Zase príma oddechovka, doporučuju. Jen bych teda asi preferovala, kdyby si Viv libovala třeba v detektivkách, protože ty úryvky románků a květnatá přirovnání mi dost lezly na nervy...

Denčaa
15.04.2017

U knihy byl velice těžký rozjezd. Chvilkama jsem si i říkala, jestli to vůbec dočtu, ale zhruba v polovině přišel zlom a knihu jsem během pár dní dočetla. Na hlavní hrdinku jsme si musela dlouho zvykat, než jsem jí přišla trošku na chuť. U jejích myšlenkových pochodů jsem jen kroutila hlavou. Naopak knihovník měl uvažování zcela v pořádku.

Kekik
05.03.2017

Ó ano !!!
Děkuji moc za změnu hlavních postav. Caroline a Simona bylo už dost. Tedy prozatím, než se pročtu k Poslednímu výkřiku.
Po tom, co Nabíječ nebyl mnou příliš kladně hodnocen, a Roštěnku jsem nekomentovala vůbec (pouze jsem ohodnotila třemi hvězdami) si Hřebec komentář zaslouží.
Zpočátku to ale vypadalo na mega malér. Ovšem po tom, co jsem se prokousla začatkem, mě kniha totálně pohltila. Vauv.
Sice ve finále zjistíme, že kniha celou dobu prakticky jen popisuje nádherný dům, a k tomu jako bonus milostná vzplanutí, mně se kniha prostě líbila. Vivian mi nebyla protivná, Clark je prostě Superman a Hank... Hank je vlastně... Asi jen ty tři tečky. Nic víc není.
Vtipné, svěží.
A já Ó Ano doporučiji.

paprika75
04.03.2017

Předvídatelný děj, ale nejsem zklamaná. Bavilo mně to. 4*

Kaci.B
27.02.2017

Tuhle knihu jsem četla už po druhé. Z celé série mě nadchla nejvíce. Do Clarka jsem se zamilovala na první pohled a Vivian byla naprosto skvělá. Dívka plná protikladů. Potetovaná s piersingem a v kanadách, ale zato romantička srdcem i duší. Ovšem Hank. Ten byl tak jednoduchý až mi z toho bylo špatně. Jako vážně? Paul a Paula? Naštěstí si to Vivian uvědomila, řekněme, ve správnou dobu.

zbožňuju_knihy
26.02.2017

Doufám, že ji odkoupí v antikvariátu!

knihamouder
29.01.2017

Co napsat o tomto dílku...od autorky jsem četla již dvě knihy (Nabíječ a Roštěnka) a ač jsem se bavila i zde, za mě je nejlepší Nabíječ.
K obsahu, kniha je čtivá, nechybí humor, ale...občas jsem si říkala, jestli nečtu publikaci k přestavbě domu. Většinovou část bych přirovnala k dlouhé nudné předehře a konec k rychlému aktu na zadních sedačkách auta. S kým se hrdinka zaplete se dalo předvídat již od nástupu obou kolíků na scénu. Lechtivého čtení bylo opravdu po málu.
Za pěkné vyznání s následným spojením hlavních aktérů 3 hvězdy.

tatjana1737
17.01.2017

Přečteno znovu kvůli Čtenářské výzvě, v odstupu asi tří týdnů, a líbilo se mi to možná víc než při prvním čtení. Jen ta pokérovaná hrdinka mi nějak nesedí... A mimochodem: když užívala antikoncepci, jak mohla mít půl roku po prvním sexu buben? Kdyby autorka alespoň napsala "za nějaký čas" a ne "půl roku na to" :-).

Laf
16.01.2017

Na knihu jsem se docela těšila, hlavně proto, že konečně měla být o někom jiném než v prvních dvou dílech, ale nadšení mi dlouho nevydrželo po začtení se do knihy. Z celkového hlediska hlavní dějová linie byla fajn, ale chtělo to víc zajímavějších scének a místy jsem se dost nudila. No a konec mi zase přišel až moc rychle sfouknutý...

tatjana1737
29.12.2016

!!! POZOR SPOILERY !!!

Po ne moc zdařilé Roštěnce jsem se opět bavila a culila. Kvalit Nabíječe Hřebec sice nedosahuje, ale potěšil - zjistila jsem totiž, že od tohoto typu literatury očekávám jiskření mezi hrdiny, postupné prohlubování jejich vztahu a narůstající touhu - než dojde na první a samozřejmě dokonalý a dechberoucí sex. Všeho jsem se v Hřebci dočkala (a po přečtení Samce si říkám, že autorka je hodně ujetá na orální sex). Nicméně hvězdu ubírám za hlavní hrdinku, která mi nesedla. Sice je líčena jako dospělá a vydělávající žena, její popis a chování mi však připomínaly nedospělou puberťačku. To už mi Caroline seděla víc, a že taky proti ní mám výhrady. Rozčilovalo mne už jen to, jak slintala z Hanka, přestože celou knihu bylo jasné, že je to vůl a jeví o ni zájem jen když je u toho Clark. Takže nejen Caroline a Jessica, ale i čtenář už dávno ví, s kým Viv nakonec skončí. Hlavní hrdina by sbalil i mne (aprobace Historie - Archivnictví se nezapře), ačkoli jsem si vždy musela odmyslet tu část popisu, která se týkala tvídového saka a záplat na loktech (strkám si prst do krku!). Na rozdíl od Vivian vím, co je to balustráda, a i když mne na ni nikdo nesklátil, od Clarka bych si dala říct :-). Ačkoli, ta hvězda dolů je i za jeho brýle, nemám zájem, aby na mne v posteli někdo krátkozrace zíral :-).

Za mne nejlepší moment = když Clark Viv přiznal, že jí stoprocentně olíznul nohu :-).

jitka3162
17.12.2016

Příběh nebyl špatný, ale pořád jsem čekala na napínavější scény až jsem najednou knížku přečetla za jeden večer a následující odpoledne :).

Helena Lacková
25.11.2016

1.dil a 2.dil super
3.díl jedno velké zklamáni. Přestěhování ženy z města a zvykáni si na život na vesnici se dá vždy popsat vtipně. Ale děj rozvleklý a hrdinka si po rychlovce uvědomí, že celou dobu chtěla jiného

Mellisek
26.09.2016

Tak i ha byla svym zpusobem pekna,ale sem tam natahnuta. :-) Ale autorka pise pekne :) oddechovka v poho

Mikik
25.07.2016

Nečekala jsem závratný příběh, jen jsem zvolila oddechový žánr a kniha mě nezklamala. Postavy se mi líbily a líbí se mi i návaznost z předchozích knih.

DomenicaRisa
06.07.2016

Ze začátku jsem byla zaskočená možná i naštvaná, že kniha není o Simonovi a Caroline, ale knihovník mě naprosto dostal. Ať už denní Clark v saku a brejličkách nebo noční Clark se sexy hlasem a sklenkou whiskey. Prostě favorit, kterému kovboj nesahá ani po kotníky.

Mufka
22.06.2016

Mám autorku ráda, ale tahle kniha mi přišla jako snad nejhorší z toho co napsala.. Konec už byl očekávaný a tak nějak v pohodě, ale hlavně začátek byl pro mě osobně strašný. Nevzdala jsem to jen proto, že jiné autorčiny knihy se mi líbily. V doslovu autorka píše, že se s touto knihou hodně rvala a musím jí dát za pravdu :-)