Samec

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda). Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy. Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261945/cocktail-samec-y9V-261945.jpg 4384
Série:

Cocktail (4.)

Originální název:

Mai Tai´d Up (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (69)

Přidat komentář
Lee7
23. dubna

Když už jsem u té pohody. Jdu na další díl. Ale musím říct že předchozí se mi líbil asi ze všech nejvíc.

jitka3235
21. března

Za mě bohužel z celé serie nejslabší a to miluju psi a asi bych si i zamilovala Lucase, ale Chloe mi prostě nějak nesedla... Navíc hodně předvídatelné a to i na tento žánr, oproti předchozím dílům serie opravdu slabota...

4laras
10. března

Ještě lepší něž-li třetí díl s Vivien.
Chloe byla super a po přečtení této knihy mám nutkání koupit si pitbula.
Jinak Lucas byl úžasný.
Celá kniha byla úžasná stejně jako ostatní díly série.

katslana
03. března

Taková jednohubka. Asi zatím nejslabší,co jsem četla. Na začátku to bylo hodně hloupoučké-víc než obvykle. Ke konci už to bylo fajn :-)

Zabka27
27. února

Ale jo, sice už je to všechno na jedno brdo, ale co můžeme čekat u 4.dílu. Každopádně Lucas velký sympaťák, jen mi k němu nesedí ty zrzavý vlasy. Psí prostředí mi není úplně blízké, takže mě to úplně nezaujalo.

Milky92
24. února

Krásné počtění , za pár hodin jak nic :-)

Zuzanka46
26. ledna

Skvělá knížka, dojemná a vtipná zároveň... Tahle série od A. Clayton mě vážně baví :-)

kotuldaa
06. ledna

Oddechový knížka; pro mě,ale strata času

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

hana.hanigerova
26.08.2017

Další díl série mě opět moc potěšil. Já mám toto americké "maloměstské" prostředí prostě ráda a když se spojí s královnou krásy a útulky, je to prostě něco pro mě. Nejednou jsem u knížky plakala, ta práce se psy mě prostě dojímala, byť jí tam až tak moc nebylo. Sice se jako vždy jedná o příběh, u kterého je od začátku jasné jak skončí, i přesto jsem si ho dokázala naplno užít. Se třetím dílem stojí na stejném místě, vřele všem doporučuji!

Reldnis
01.08.2017

Z celé série se mi tahle kniha líbila nejvíc, jelikož mi připadala jako nejrealističtější a nejhumornější. Přečetla jsem ji jedním dechem a byla jsem ráda, že jsem se překousala přes třetí díl, který se mi tak moc nelíbil.

avalonek
12.07.2017

Tak tohle se mi opravdu líbilo..Dalo by se tomu i uvěřit.Človek se i zasměje,je tam krásně to hmatatelný napětí mezi nimi,který mám tak ráda.A jako milovník psů to pro mě bylo i dost smutné..Takže shrnutí,je to pěkné čtení.

adida
17.06.2017

Od knihy jsem měla větší očekávání. Ze začátku byla kniha nudná a v podstatě bez špetky humoru. Druhá půlka knihy, kde konečně začíná Lucas být k Chloe více náklonný je o mnoho zajímavější.

havrmoni
10.05.2017

Tak to se mi taky líbilo. Tahle autorka mě fakt začala bavit.

Laf
26.03.2017

Tento díl se mi moc líbil. Pořád se něco dělo a hlavně nechyběl humor, takže jsem se i dost nasmála. Doporučuji :)

Evule114
20.03.2017

Dávám jen 4 hvězdičky, protože Nabíječ byl top a tenhle díl i když byl skvělý, tak narozdíl od prvního nebyl tak zábavný, ale i tak stál za přečtení... a přímo znám jednoho zrzka, přesně takového jaký je v knize, takže představy to jen zvýraznilo :-) akorát není veterinář... Musím se přiznat, že tento díl mi přišel smutný, ale krásný :-)

Kekik
08.03.2017

OK.
Přiznávám, knihy od spisovateky Claytonové. Se. Mi. Začínají. Líbit.
Nejlepší dvojice + jejich příběh= Vivian a Clark. (Hřebec)
I jejich výskyt v Samci mě rozesmál. Pro mě TOP dvojice.
Samec- Pěkný příběh. Veselý. Smutný. Romantický. Zrzavý. Pittbulovský. Fajnový.

paprika75
04.03.2017

Děj zasazen do zajímavého prostředí. Kombinace bývalé miss, dvou útěků ze svatby, sexy veterinář a psí útulek byla opravdu překvapivá a v porovnání s jinými knihami tohoto druhu celkem osvěžující. Bavilo mně to 4*

knihamouder
01.02.2017

Po předchozím zklamání z Hřebce jsem byla velmi mile překvapená tímto dílkem. Vybrané téma ke knize je přesně mojí krevní skupinou. Skvěle jsem se pobavila, řehtala jsem se chvílemi i nahlas a to se mi nad knihou už dlouho nestalo.
Pár připomínek si přeci jen neodpustím. Raději bych četla spojení "to mě poser", šlo by mi to k hrdince lépe, než výraz potentuj mě, moje babička říká, že se to potentočkovalo, k mladé holce mi to fakt nesedí. Možná, že bych nad tím mávla i rukou, jen kdyby se výraz neskvěl na každé stránce (na některých stránkách dokonce i víckrát). Co mi rvalo oči byl Kryptonit.
Nechyběly ani slzy nad smutnou scénkou, no a nakonec došlo i na nějaké to vzrušení, ale peprnými scénkami a napětím mezi hlavními aktéry autorka dosti šetřila. Líbilo by se mi větší jiskření a chtíč od začátku do konce jako to bylo u první knihy...Mnozí odpustí, za skotačení na ptáku a pobavení dávám 4 hvězdičky :-)

tatjana1737
29.12.2016

!!! POZOR SPOILERY !!!

Kdybych nečetla všechny knihy série chronologicky, asi by mne Samec sebral víc. Nabíječ však dal laťku hodně vysoko a zatím se žádný další díl nevyrovnal jeho kvalitám. Navíc název tohoto a předchozího dílu už mi v českém překladu přijde opravdu za vlasy přitažený. Nabíječ byl vtipný, Roštěnka ušla a další názvy? Hřebec? To jako proč? Samec? Kvůli jedné větě, kterou Chloe řekne? Nebo kvůli jeho mackovi?? No nevím...
Přestože jde o další nový příběh, toužení a svádění mi nějak chybělo, náboj mezi hrdiny jsem úplně necítila. Asi zrzci nejsou můj kryptonit (i když strýček Řehoř namalovaný Adolfem Bornem, hmmm). Navíc mi příběh přišel slabší, předvídatelný, jak z amerického romantického filmu (kdyby to bylo zfilmované, možná bych se bavila víc). O pitbullech nic nevím, ale moje předsudky hlavní hrdinka nevyžehlila. A scéna na letišti béčková... Navíc se mi nechce věřit, že kdyby spolu hrdinové strávili takovouhle noc, že by on jen tak beze slova odletěl... Taky mi nevím proč vadila další brantracovsko-sestřenická souvislost. Tahle RUSOVLASÁ souvislost mi tedy vůbec nedošla. A Sophia je pro mne nejvíc nesympatická ženská postava série.

malazluta
02.12.2016

Knížka je hodně předvídatelná, ale to vůbec nevadí, je zábavná a hlaní hrdinové jsou sympatičtí. A to mě u knih tohoto žánru stačí.l

adela9782
20.09.2016

Tato kniha mě moc nenadchla jako předchozí, které mě bavili o něco více. Ale přesto je to oddechovka. :)

liletka_a
26.08.2016

Celkem milá a oddychová kniha..:) Sexy, zrzavého veterináře autorka popsala opravdu dokonale (chci taky jednoho takového..:D) a miss celkem ušla, moje oblíbená ženská postava to nebude, ale velké plus za útulek pro pitbully. Není to rozhodně kniha, co vás tak nadchne, že musíte číst dál, ale na léto u vody přímo stvořená..:)

werusx
28.07.2016

Naprosto skvělá kniha, stejně jako předchozí díly :-) Když jí člověk otevře, musí číst co nejdéle. Příště bych uvítala více stránek.

Martasek5
25.07.2016

V knize žádný velký zvrat nečekejte, vše je od prvních stran zřejmé. Jako oddychovka dobrá :)

Mikik
25.07.2016

Mně se líbila, jako oddechovka nebyla špatná a autorku mám ráda:-)

kocourjulie
25.07.2016

Klasická letní oddychovka, jenom si pořád říkám, že je škoda, velká škoda, že je ta knížečka tak tenká. Mohl to být krásný román o lidech, psech a hledání sama sebe ...

123.Iveetka
22.07.2016

Podle mě nejslabší kniha z celé série. Překlad horší (To mě potentuj), konec od začátku předvídatelný a zápletka teda skoro nijaká a moc jednoduše vyřešená. Jako oddechové čtení dobré.

karbulka
28.06.2016

jednoduše super, škoda že je už dočteno

susinka
13.05.2016

Docela se mi to líbilo, hezká oddychovka.. proč ne :-)