Samec

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda). Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy. Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261945/cocktail-samec-y9V-261945.jpg 4573

Cocktail 4.

Vydáno, Mladá fronta

Mai Tai´d Up, 2014

Kniha Samec

vcielka

(+ SPOILER) No, zatial najslabsia cast serie. Bolo to strasne nudne a nezazivne. Najviac sa mi pacila pasaz, kedy sa stretli na veterine a podali si ruky, ona mu povie, ze ju tam posiela Lou a Lucas odpoveda "vdaka Lou", aj ked vobec netusi, kto to je, hlavne ze vdaka nemu tam je :) To bolo velmi mile a len kvoli tejto malej epizodke davam 2. hviezdu. Inak sa tam absolutne nic nedialo cely cas a az na konci, ked sa mu priznala to konecne zacalo byt fakt zaujimave, az kym sa nevratil z Belize a vsetko bolo ok. Vobec nevadilo, ze sa jej 3 mesiace neozval, neodpisal, nezavolal. A este jej aj povie, ze sorry ze som sa neozval a vdaka, ze si mi nevrazila a ona to vsetko presla a vsetko super. Akoze fakt? Mam chut z celej tejto serie plakat. Fakt nechapem, co sa ludom na takychto hlupuckych pribehoch paci. Takuto vec by dokazal spatlat hocijaky nevypisany autor v Cechach i na Slovensku za mesiac a ziadny vydavatel, ktoremu by to poslali, by to v CR a v SR nevydal a poslali by ho do haja, ze sorry moja, mas sa este vela co ucit a vlastne asi na to nikdy mat nebudes. A potom si pride nejaka Claytonova a vydaju jej rovno celu seriu toho paskvilu. No, je to fakt vtipne.
Mimochodom hrdinovia boli celkom nezazivne charaktery. Hlavny hrdina vyzeral byt normalne zrely chlap, az kym ku koncu nespravil to, co spravil. Keby to bola zenska, ok, poviem si, je to zenska s menstruacnym syndromom, to sa nam deje pravidelne. Ale chlap? Este k tomu podla vsetkeho mal byt inteligentny. Ma predsa este i celkom inteligentnu vysoku skolu. Je to veterinar a aj sa sprava celkom pricetne. Potom citatel spozna jeho byvalku a tak si hovori, ako mohol niekto inteligentny, tak dlho chodit s niekym ako ona, absolutne hlupuckou osobkou a este si ju chciet aj vziat a pripadne mat s nou nieco spolocne. A autorka to ani nezachrani prehlasenim, ze spolu su od strednej a dobre sa poznaju. Az na taketo nerealne ulety charakterov fakt nie som. Mimochodom, najlepsi charakter pribehu je jednoznacne matka. Aspon jeden aspon niecim zaujimavy charakter.
A opat mam vyhrady k nazvu. Akoze, preco sa tak vola? Vie niekto? Videl v tej knihe niekde niekto nejakeho samca, ak teda opomenieme Sammyho Daviesa Juniora?
Za mna to celkovo nebola knizka hodna vydaja, nieto prekladu.

sun.from.ibiza

Lehce se to četlo. Ale žádná velká sláva se nekonala. Na knihu jsem se celkem těšila, protože miluji psy, ale v podstatě mi přijde, že se autorka o toto téma jen tak lehce otřela a ještě mi to přišlo dost nereálné a zavádějící.

hadenka
08.10.2020

Milé,oddechové počteníčko,za mě ano.

be_pa
21.09.2020

Všechny knihy série jsou příjemně vtipně psané. Příběh Cloe a Lucase jako takový se mi líbil. Hvězdu dolů jsem dala za autorčinu naivní představu o záchraně týraných pitbullů a jejich dalším bezproblémovém životě.

LucySmile
02.08.2020

Po předchozích knihách z této série naprostá slabota. Hlavní hrdinka je rozmachaná dceruška z bohaté rodiny, která uteče ze svatby a nikomu neřekne proč. Velké zklamání :(

tittanie
19.07.2020

Sérii jsme dočítala a u tohohle dílu jsem se musela nutit k dočtení. Prvních pár kapitol se mi líbilo, pak to bylo trápení.

učtenávčelka
19.07.2020

Lehká oddechovka, oceňuji nové postavy a změnu prostředí, i když velké rodinné sídlo daleko na venkově, je stejný motiv jako z předešlého dílu. A hvězdičky šly extra dolu za námět záchrany pitbullů - sama mám doma fenku ze srovnatelného prostředí s trvalým traumatem. A i když je úsměv výherkyně soutěže krásy hodně silný, tak to chce i znalosti a zkušenosti, jinak je takové zacházení pokus o amatérskou plastiku tváře. Takže tohle mi lezlo dost na nervy. Kdyby autorka vybrala jiné téma, třeba o záchraně pudlů ze salonů a výstavních kruhů, nebo o týraných koní, tak nic nepoznám.
Jo a taky ten konec mě nějak naštval. Dokonce jsem si ho v hlavě předělala.

Kristy.Seb
31.05.2020

I další díl knihy z této série se zaměřil na nové postavy. Dostávalo mě s jakým humorem spolu Chloe a Lucas flirtovali.