Samec

V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci (také pravda). A že se sice po nikom novém nerozhlíží, nicméně prý padla do oka místnímu fešnému veterináři (naprostá pravda). Když Lucas Campbell zrovna neslouží na rodinné veterinární klinice, brázdí vody zálivu na surfu. Je poměrně čerstvě single a rozhodně se hned nemíní vrhat do nového vztahu. Slečna Miss Zlatý stát ovšem zaujme jeho pozornost a Lucas jí věnuje ne jeden, ale rovnou dva až tři obdivné pohledy. Ani Lucas ani Chloe nestojí o závazky. Mít ale někoho, s kým lze trávit noci a víkendy, není k zahození. Bude několik sklenek Mai Tai, měsíční svit a broukání Franka Sinatry stačit k tomu, aby oba hrdinové zapomněli na svou minulost? Smíchejte kapku polynéské chuti se špetkou nestoudnosti a přilijte trochu starého dobrého kouzla dohazování – nastal čas na Samce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261945/cocktail-samec-y9V-261945.jpg 4424

Cocktail (4.)

Mai Tai´d Up (2014)

Vydáno:, Mladá fronta

Mrňous1
06. prosince

Tahle série mě baví, líbí se mi humor Alice Clayton, líbí se mi dialogy i to, že každý díl je trošku jiný. Samec mě bavil, i když jsem ho nepřečetla na jeden zátah tak jako Hřebce nebo Nabíječe. Ale opět jsem se pobavila a příjemně navnadila.

Charmedka
18. listopadu

Chloe je milá, vtipná a miluje pitbully. Právě téma se psy se mi hodně líbilo, jsem pejskař a ke zvířatům mám blízko, takže podobná témata mě samozřejmě zajímají. Oceňuji, že se autorka navíc zaměřila právě na toto plemeno a přiblížila i jeho povahu a to, že se nejedná o žádnou vražednou bestii. Za tohle velké plus, byla to správná věc.

Bohužel se jinak rozhodně jedná o nejslabší díl z celé série a táhla ho právě problematika se psy. Romantická linka mě v tomto případě tolik za srdce nechytla a nebýt psů, tak je to totální průměr.

1moniccka

Super, na to že poslední dobou nevím co čist tak hledám co číst a narazila na tyhle že jsem nečetla pokračovaní a byla jsem nadšená a nedokázala jsem ji odložit až jsem ji dočetla. Krásná romantika.

Eviik16

Četlo se jedním dechem, příjemná oddychovka

ivousekk

Další fajn oddechová knížka plná romantiky. Ze série asi nejslabší. Přece jen už je základní kostra trochu ohraná. Ona krásná a pokukuje po něm, on krasavec (s kládou :)) a pokukuje po ní. Po různých "namlouvacích" tanečcích, kdy jsou jen kamarádi na to skončí a je to jeden dokonalý orgasmus za druhým. Po malém zádrhelu žijí šťastně až do smrti :)

Leninkka

Ideální kniha na jedno letní odpoledne, když člověk nechce přemýšlet a chce si jen tak odpočinout. Zápletka i závěr je všem asi jasný, ale kniha se čte i tak dobře.

maizy

Kraťoučký příběh, který shltnete za jedno odpoledne. Ale jo, mě se to vcelku líbilo. Hodně se mi líbilo téma o zachráněných pitbullech, ale myslím, že to mohlo být v knize rozepsáno více. Byla tam o tom jen kraťoučká zmínka, kdy hlavní hrdinka jela na jakési školení a pak už věděla jak na týrané pitbully (no, no...nevím, jak to moc je toto reálné, ale já tomu příliš nevěřím) a následně zachránila pejsky z arény, kde se vedly psí souboje....
Vcelku ale knihu hodnotím kladně. Bylo to opět (jako vše od Alice Clayton) milé, romantické a vtipné.

niknikita

Myslela jsem, že jde o stejnojmenný film - no co, spletla jsem se.
Tentokrát jsem sáhla hodně, ale hodně vedle...

jani.ruzicko

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale když se na scéně objevil Lucas, měl moji plnou pozornost.=))) Sice nic nového ani strhujícího, ale přesto příjemné čtení, co nijak neurazí. Myšlenka na záchranu pitbulů z nelegálních bojů mě nadchla =)

Ale myslím, že slovo "potentovat" v jakémkoli tvaru, už nechci dlouho slyšet =D

LadyHip

Milé, svěží, čtivé. A první hrdinka, která "chce míň". To byl hezký námět.

bafuskyBaf

Tahle knížka se četla úplně sama... A líbila se mi asi nejvíce. Jdu sehnat další díl...:-)

Lee7

Když už jsem u té pohody. Jdu na další díl. Ale musím říct že předchozí se mi líbil asi ze všech nejvíc.

jitka3235

Za mě bohužel z celé serie nejslabší a to miluju psi a asi bych si i zamilovala Lucase, ale Chloe mi prostě nějak nesedla... Navíc hodně předvídatelné a to i na tento žánr, oproti předchozím dílům serie opravdu slabota...

4laras

Ještě lepší něž-li třetí díl s Vivien.
Chloe byla super a po přečtení této knihy mám nutkání koupit si pitbula.
Jinak Lucas byl úžasný.
Celá kniha byla úžasná stejně jako ostatní díly série.

katslana

Taková jednohubka. Asi zatím nejslabší,co jsem četla. Na začátku to bylo hodně hloupoučké-víc než obvykle. Ke konci už to bylo fajn :-)

Zabka27

Ale jo, sice už je to všechno na jedno brdo, ale co můžeme čekat u 4.dílu. Každopádně Lucas velký sympaťák, jen mi k němu nesedí ty zrzavý vlasy. Psí prostředí mi není úplně blízké, takže mě to úplně nezaujalo.

Milky92

Krásné počtění , za pár hodin jak nic :-)

Zuzanka46

Skvělá knížka, dojemná a vtipná zároveň... Tahle série od A. Clayton mě vážně baví :-)

kotuldaa

Oddechový knížka; pro mě,ale strata času

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

hana.hanigerova
26.08.2017

Další díl série mě opět moc potěšil. Já mám toto americké "maloměstské" prostředí prostě ráda a když se spojí s královnou krásy a útulky, je to prostě něco pro mě. Nejednou jsem u knížky plakala, ta práce se psy mě prostě dojímala, byť jí tam až tak moc nebylo. Sice se jako vždy jedná o příběh, u kterého je od začátku jasné jak skončí, i přesto jsem si ho dokázala naplno užít. Se třetím dílem stojí na stejném místě, vřele všem doporučuji!

Reldnis
01.08.2017

Z celé série se mi tahle kniha líbila nejvíc, jelikož mi připadala jako nejrealističtější a nejhumornější. Přečetla jsem ji jedním dechem a byla jsem ráda, že jsem se překousala přes třetí díl, který se mi tak moc nelíbil.

avalonek
12.07.2017

Tak tohle se mi opravdu líbilo..Dalo by se tomu i uvěřit.Človek se i zasměje,je tam krásně to hmatatelný napětí mezi nimi,který mám tak ráda.A jako milovník psů to pro mě bylo i dost smutné..Takže shrnutí,je to pěkné čtení.

adida
17.06.2017

Od knihy jsem měla větší očekávání. Ze začátku byla kniha nudná a v podstatě bez špetky humoru. Druhá půlka knihy, kde konečně začíná Lucas být k Chloe více náklonný je o mnoho zajímavější.

havrmoni
10.05.2017

Tak to se mi taky líbilo. Tahle autorka mě fakt začala bavit.

Laf
26.03.2017

Tento díl se mi moc líbil. Pořád se něco dělo a hlavně nechyběl humor, takže jsem se i dost nasmála. Doporučuji :)

Evule114
20.03.2017

Dávám jen 4 hvězdičky, protože Nabíječ byl top a tenhle díl i když byl skvělý, tak narozdíl od prvního nebyl tak zábavný, ale i tak stál za přečtení... a přímo znám jednoho zrzka, přesně takového jaký je v knize, takže představy to jen zvýraznilo :-) akorát není veterinář... Musím se přiznat, že tento díl mi přišel smutný, ale krásný :-)

Kekik
08.03.2017

OK.
Přiznávám, knihy od spisovateky Claytonové. Se. Mi. Začínají. Líbit.
Nejlepší dvojice + jejich příběh= Vivian a Clark. (Hřebec)
I jejich výskyt v Samci mě rozesmál. Pro mě TOP dvojice.
Samec- Pěkný příběh. Veselý. Smutný. Romantický. Zrzavý. Pittbulovský. Fajnový.

paprika75
04.03.2017

Děj zasazen do zajímavého prostředí. Kombinace bývalé miss, dvou útěků ze svatby, sexy veterinář a psí útulek byla opravdu překvapivá a v porovnání s jinými knihami tohoto druhu celkem osvěžující. Bavilo mně to 4*

knihamouder
01.02.2017

Po předchozím zklamání z Hřebce jsem byla velmi mile překvapená tímto dílkem. Vybrané téma ke knize je přesně mojí krevní skupinou. Skvěle jsem se pobavila, řehtala jsem se chvílemi i nahlas a to se mi nad knihou už dlouho nestalo.
Pár připomínek si přeci jen neodpustím. Raději bych četla spojení "to mě poser", šlo by mi to k hrdince lépe, než výraz potentuj mě, moje babička říká, že se to potentočkovalo, k mladé holce mi to fakt nesedí. Možná, že bych nad tím mávla i rukou, jen kdyby se výraz neskvěl na každé stránce (na některých stránkách dokonce i víckrát). Co mi rvalo oči byl Kryptonit.
Nechyběly ani slzy nad smutnou scénkou, no a nakonec došlo i na nějaké to vzrušení, ale peprnými scénkami a napětím mezi hlavními aktéry autorka dosti šetřila. Líbilo by se mi větší jiskření a chtíč od začátku do konce jako to bylo u první knihy...Mnozí odpustí, za skotačení na ptáku a pobavení dávám 4 hvězdičky :-)