koupit eknihy

Alice Clayton

americká, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
HřebecSexy farmářRoštěnkaNabíječSamec

Autor

Před zahájením své spisovatelské dráhy pracovala Alice Clayton několik let v kosmetickém průmyslu jako maskérka, kosmetička a školitelka. Psát začala až ve třiatřiceti a v roce 2010 vyšel její románový debut The Unidentified Redhead (v českém překladu Kdopak je ta zrzka?), jehož pokračování ... celý životopis(zdroj: Goodreads, www.aliceclayton.com)

Komentáře (7)

Přidat komentář
Kacaaa739
04.10.2017

Od Alice miluju naprosto všechny knihy.

Kachora90
26.10.2016

Neví někdo kolik je autorce let? Nikde to nemůžu najít... Děkuji za případné odpovědi ;-)

LenkaLuna
10.02.2016

Knížky od této autorky se moc dobře čtou, nechybí zajímavý děj a vtipné dialogy. :-) Nejoblíbenější je pro mě kniha Nabíječ - první knížka kterou jsem od této autorky přečetla :D

Meridea
03.02.2016

Výborná spisovatelka, všechny knihy se čtou výborně. Příjemné odreagování :-)

Helena Lacková
13.11.2015

Zrzka - námět příběhu mě vavil. Jen mě zaráží, že ze čtenářů dělá autorka tak trochu blbce, píše, že hlavní hrdinka byla jedna velká koule, která si jednoho dne řekla jen tak a dost a zhubla v dokonalou postavu, ptám se co udělala s převisy kůže? To se nedozvíme

DominaCZ
25.10.2015

Vždycky mě překvapí, že o sexu píšou tlustý, neupravený mastný machny. Nelze pochybovat, že ty megasexuální nevázaný aktivity jsou jejich pouhým snem. Alice je vskutku otřesná.

Pro slepičí obdivovatelky snu 50 ODSTÍNŮ SEXU S OSUDOVÝM jsou ty knihy biblí..pro rozumné ženy s kapkou reality v duši je to nuda a ztráta času.

Jste naivní a pořád sníte o tom, že děj knih taky jednou zažijete?Pak je tato autorka sázkou na jistotu - díky ní můžete snít hodiny a hodiny.

Hnusí se mi i její názvy knih. Ble, jako by neměly baby v palici nic jinýho než NABÍJEČE a HŘEBCE.

jitka7
28.03.2015

Autorka zatím tolik knih nemá, ale všechny, co jsem četla jsou boží. Moc se mi líbí její humor a styl psaní. Nabíječ byl zatím jednoznačně nejlepší, přesto jsou i další knihy dobré. Těším se na další její knihy.