Hřebec

Hřebec https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236912/bmid_hrebec-6498606a5da92.png 4 764 130

Cocktail série

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Screwdrivered , 2014

Market = )
20.04.2017 4 z 5

Drobek je fajn :-). A moc ráda jsem se potkala Caroline, Simonem, Mimi a Ryanem. Zase príma oddechovka, doporučuju. Jen bych teda asi preferovala, kdyby si Viv libovala třeba v detektivkách, protože ty úryvky románků a květnatá přirovnání mi dost lezly na nervy...

Denčaa
15.04.2017 3 z 5

U knihy byl velice těžký rozjezd. Chvilkama jsem si i říkala, jestli to vůbec dočtu, ale zhruba v polovině přišel zlom a knihu jsem během pár dní dočetla. Na hlavní hrdinku jsme si musela dlouho zvykat, než jsem jí přišla trošku na chuť. U jejích myšlenkových pochodů jsem jen kroutila hlavou. Naopak knihovník měl uvažování zcela v pořádku.

Kekik
05.03.2017 5 z 5

Ó ano !!!
Děkuji moc za změnu hlavních postav. Caroline a Simona bylo už dost. Tedy prozatím, než se pročtu k Poslednímu výkřiku.
Po tom, co Nabíječ nebyl mnou příliš kladně hodnocen, a Roštěnku jsem nekomentovala vůbec (pouze jsem ohodnotila třemi hvězdami) si Hřebec komentář zaslouží.
Zpočátku to ale vypadalo na mega malér. Ovšem po tom, co jsem se prokousla začatkem, mě kniha totálně pohltila. Vauv.
Sice ve finále zjistíme, že kniha celou dobu prakticky jen popisuje nádherný dům, a k tomu jako bonus milostná vzplanutí, mně se kniha prostě líbila. Vivian mi nebyla protivná, Clark je prostě Superman a Hank... Hank je vlastně... Asi jen ty tři tečky. Nic víc není.
Vtipné, svěží.
A já Ó Ano doporučiji.

paprika75
04.03.2017 4 z 5

Předvídatelný děj, ale nejsem zklamaná. Bavilo mně to. 4*

Kaci.B
27.02.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla už po druhé. Z celé série mě nadchla nejvíce. Do Clarka jsem se zamilovala na první pohled a Vivian byla naprosto skvělá. Dívka plná protikladů. Potetovaná s piersingem a v kanadách, ale zato romantička srdcem i duší. Ovšem Hank. Ten byl tak jednoduchý až mi z toho bylo špatně. Jako vážně? Paul a Paula? Naštěstí si to Vivian uvědomila, řekněme, ve správnou dobu.

zbožňuju_knihy
26.02.2017 1 z 5

Doufám, že ji odkoupí v antikvariátu!

knihamouder
29.01.2017 3 z 5

Co napsat o tomto dílku...od autorky jsem četla již dvě knihy (Nabíječ a Roštěnka) a ač jsem se bavila i zde, za mě je nejlepší Nabíječ.
K obsahu, kniha je čtivá, nechybí humor, ale...občas jsem si říkala, jestli nečtu publikaci k přestavbě domu. Většinovou část bych přirovnala k dlouhé nudné předehře a konec k rychlému aktu na zadních sedačkách auta. S kým se hrdinka zaplete se dalo předvídat již od nástupu obou kolíků na scénu. Lechtivého čtení bylo opravdu po málu.
Za pěkné vyznání s následným spojením hlavních aktérů 3 hvězdy.

tatjana1737
17.01.2017 4 z 5

Přečteno znovu kvůli Čtenářské výzvě, v odstupu asi tří týdnů, a líbilo se mi to možná víc než při prvním čtení. Jen ta pokérovaná hrdinka mi nějak nesedí... A mimochodem: když užívala antikoncepci, jak mohla mít půl roku po prvním sexu buben? Kdyby autorka alespoň napsala "za nějaký čas" a ne "půl roku na to" :-).

Laf
16.01.2017 3 z 5

Na knihu jsem se docela těšila, hlavně proto, že konečně měla být o někom jiném než v prvních dvou dílech, ale nadšení mi dlouho nevydrželo po začtení se do knihy. Z celkového hlediska hlavní dějová linie byla fajn, ale chtělo to víc zajímavějších scének a místy jsem se dost nudila. No a konec mi zase přišel až moc rychle sfouknutý...

tatjana1737
29.12.2016 4 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

Po ne moc zdařilé Roštěnce jsem se opět bavila a culila. Kvalit Nabíječe Hřebec sice nedosahuje, ale potěšil - zjistila jsem totiž, že od tohoto typu literatury očekávám jiskření mezi hrdiny, postupné prohlubování jejich vztahu a narůstající touhu - než dojde na první a samozřejmě dokonalý a dechberoucí sex. Všeho jsem se v Hřebci dočkala (a po přečtení Samce si říkám, že autorka je hodně ujetá na orální sex). Nicméně hvězdu ubírám za hlavní hrdinku, která mi nesedla. Sice je líčena jako dospělá a vydělávající žena, její popis a chování mi však připomínaly nedospělou puberťačku. To už mi Caroline seděla víc, a že taky proti ní mám výhrady. Rozčilovalo mne už jen to, jak slintala z Hanka, přestože celou knihu bylo jasné, že je to vůl a jeví o ni zájem jen když je u toho Clark. Takže nejen Caroline a Jessica, ale i čtenář už dávno ví, s kým Viv nakonec skončí. Hlavní hrdina by sbalil i mne (aprobace Historie - Archivnictví se nezapře), ačkoli jsem si vždy musela odmyslet tu část popisu, která se týkala tvídového saka a záplat na loktech (strkám si prst do krku!). Na rozdíl od Vivian vím, co je to balustráda, a i když mne na ni nikdo nesklátil, od Clarka bych si dala říct :-). Ačkoli, ta hvězda dolů je i za jeho brýle, nemám zájem, aby na mne v posteli někdo krátkozrace zíral :-).

Za mne nejlepší moment = když Clark Viv přiznal, že jí stoprocentně olíznul nohu :-).

jitka3162
17.12.2016 3 z 5

Příběh nebyl špatný, ale pořád jsem čekala na napínavější scény až jsem najednou knížku přečetla za jeden večer a následující odpoledne :).

Helena Lacková
25.11.2016 2 z 5

1.dil a 2.dil super
3.díl jedno velké zklamáni. Přestěhování ženy z města a zvykáni si na život na vesnici se dá vždy popsat vtipně. Ale děj rozvleklý a hrdinka si po rychlovce uvědomí, že celou dobu chtěla jiného

Mellisek
26.09.2016 3 z 5

Tak i ha byla svym zpusobem pekna,ale sem tam natahnuta. :-) Ale autorka pise pekne :) oddechovka v poho

Mikik
25.07.2016 5 z 5

Nečekala jsem závratný příběh, jen jsem zvolila oddechový žánr a kniha mě nezklamala. Postavy se mi líbily a líbí se mi i návaznost z předchozích knih.

DomenicaRisa
06.07.2016 5 z 5

Ze začátku jsem byla zaskočená možná i naštvaná, že kniha není o Simonovi a Caroline, ale knihovník mě naprosto dostal. Ať už denní Clark v saku a brejličkách nebo noční Clark se sexy hlasem a sklenkou whiskey. Prostě favorit, kterému kovboj nesahá ani po kotníky.

Mufka
22.06.2016 2 z 5

Mám autorku ráda, ale tahle kniha mi přišla jako snad nejhorší z toho co napsala.. Konec už byl očekávaný a tak nějak v pohodě, ale hlavně začátek byl pro mě osobně strašný. Nevzdala jsem to jen proto, že jiné autorčiny knihy se mi líbily. V doslovu autorka píše, že se s touto knihou hodně rvala a musím jí dát za pravdu :-)

karbulka
24.05.2016 5 z 5

vtipné, oddechové čtení

Damonka18
20.05.2016 4 z 5

Ze začátku jsem si tak přála aby byla s tím Kovbojem a Knihovníka aby zavrhla, ale za pár stránek jsem ZAVRHLA HANKA! PRASÁK! Ale Clark? Jiná kapitola. Boží chlap a že má jméno jako Superman a je knihovník? To není náhoda. :D Bylo to vážně dobré. Slupla jsem ji během dne, ale není tak dobrá jako první díl. Tak ubírám jednu hvězdičku.

evelýny
05.04.2016 1 z 5

Dočetla jsem, ale ... no nic.
Jedna hvězda za celkem vydařený konec.

kklepkaa
04.04.2016 1 z 5

Po pravdě... ze začátku jsem myslela, že to ani nedočtu. Ale nechtěla jsem tuhle knihu přidávat na seznam nedočtených a tak jsem se kousla a dala to... konec byl tedy celkem milý, jak se na tuto literaturu sluší a patří :-)

láska humor erotika Amerika

Alice Clayton