Královský dar

Královský dar https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20042/bmid_kralovsky-dar-443-20042.jpg 4 41 6

Romantický historický příběh pro ženy se odehrává na počátku 12. století během vleklé války o anglický trůn. Rytíř Oliver Pascal přišel během války o své panství a ztratil tragicky ženu a dítě. Proto vstoupil do vojenské služby a ve vojsku císařovny Mathildy na jedné ze svých průzkumných cest zachránil život krásné mladé vdově, kterou si brzy zamiloval. Osud ale dvojici zavaří...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

The love knot , 1998

maminaOlina
17.04.2024 5 z 5

krásná kniha z historií a řekla bych, že si z toho můžeme vzít trochu poučení do dnešní doby. Četla jsem ji jedním dechem.

mariva
28.09.2023 4 z 5

Velmi hezký historický román z anglických dějin.

georginaa
08.11.2020 4 z 5

Historický román, který je zasazen do Anglie. Oliver přijde o všechno a neví co si počne se životem. Vstoupí do vojenské služby, jednou na své výpravě, zachrání život mladé kořenářce a postupně se do sebe zamilují. Tak jeho život najde zase nějaký smysl.

pavlinkaa
13.01.2015 5 z 5

(SPOILER) Musím říct, že mám z knihy zvláštní pocit. Ale moooooc, mě bavila.
Stále nevím, jestli Catrin odpustit, že se vrátila k Lewisovi. Byla jsem tak hrozně zklamaná a Olivera mi bylo líto. Tímto chci říct, že mě paní Elizabeth svým psaním opět vtrhla do děje hned od začátku a já knihu hltala až do konce. Perfektně napsané opět nechybí láska, napětí, tajemství .... Krásný příběh a už se těším, až se mi dostane další kniha, od této vynikající spisovatelky, opět do rukou.
Za mě doporučuji :)

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Pěkná knížka a pohodové čtení.

Val
11.12.2011 4 z 5

Moc hezká kniha. Ne příliš náročná,ale čtivá a do děje vtahující .