Agentka

Amy Mannová má zdánlivě všechno, co si lze přát ke štěstí – úspěšnou a prosperující literární agenturu v Oxfordu, zajímavou práci spojenou s neméně zajímavými služebními cestami, krásný starý dům na anglickém venkově a spoustu přátel i ctitelů. Po trpkém rozchodu s dlouholetým partnerem se však zdráhá navázat jiné než přátelské vztahy... Ano, touží po lásce, po partnerovi… ale jak překonat strach, který ji neustále svazuje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391251/agentka-ArG-391251.png 335

Kniha Agentka

malýčtenář

Jako vždy kniha nezklamala. Lehké a oddechové čtení, které každou ženu potěší. Jemná zápletka a šťastný konec, tak jak to má být. Doporučuji všem, kdo má rád ženské romány a žádné drastické okamžiky.

parvitas

A zase niečo oddychové... sranda, koľko času ušetrím, keď nevarím a nemôžem nikam chodiť ????. Práve som dočítala túto jednohubku o literárnej agentke, ktorá hľadá lásku. A keďže to nie je za každú cenu, hľadá ju pomerne dlho. Má viacero kandidátov, no skrátka tá milovaná práca jej zaberá každú voľnú chvíľu, ale uvedomuje si, že by bolo fajn mať nejakú rodinu. Chvíľu mi príbeh pripomínal klasické romány, neprináša nič vzrušujúce, sála z neho pokoj, čaj a anglický vidiek, no zároveň taká zahraničná cesta do Číny a mladá rebelka s farebnými vlasmi boli spestrením. Ak to mám zhrnúť, je to len romanca na vyplnenie času a je fajn, no už ju druhýkrát čítať nebudem, takže posúvam ďalej.

lenkaabooks
17.05.2019

No, co říci. Paní spisovatelka už zřejmě neví kam by se vrtla. Naše babička čte ráda její historické romány, detektivka se jí až tak nelíbila. Já si ráda počtu v knihách o životě na anglickém venkově. A teď je tu naprosto průměrná romance. Co příště ? Válečný román či pohádka pro děti ? Prosím, vraťte se k psaní toho, v čem jste se dobrá.

alnahu
31.01.2019

Tentokrát jsem z knihy od mé oblíbené autorky zklamaná. Kniha neurazí ani nenadchne.

sadlo
21.01.2019

Lehké, dobře čtivé. Na dovolenou, ke kávičce a ničím nerušené odpoledne.

Lucie89
19.01.2019

Knížka neurazila, nicméně ani nenadchla. U knížky mi neseděl "vypravěčský styl" autora. Nešlo se mi 'vžít' do hlavní hrdiny.

Marla
13.01.2019

Milé, poklidné a přívětivé - jako všechny knihy od mé oblíbené autorky. Kultivovaně napsaný příběh z prostředí, ve kterém se Hana Whitton opravdu vyzná.

bookworm90
10.01.2019

Pokud hledáte nějakou knihu, u které by jste si odpočinuli, pak tato bude ideální volbou. Jedná se o příběh literarni agentky, která má úspěch kariéře, zato v tom osobním jí štěstí schází. Děj je však optimistický, neboť se Amy nevzdává svých nadějí. Kromě romance autorka popisuje i náročnou práci v literárním světě tím, že se Amy vydává na pracovni cestu do Číny. Líbí se mi jazyková vytříbenost knihy, kdy slova krásně plynou a stránky se samy otáčejí.