Koupit knihy

Hana Parkánová-Whitton

Hana Whitton pseudonym

česká, 1950


Nahrávám...

Nová kniha

Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky

Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky - Hana Parkánová-Whitton

Druhý díl ze série historických detektivek s mladým šlechticem v roli pátrače Adama ze Zbraslavi čeká další složitý případ: odhalit původce zločinů, jež mají za cíl přip... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 53 knih

Komentáře (6)

miagal
12.03.2017

Seznamuje čtenáře poutavým způsobem s historií českých zemí, knihy jsou čtivé a pomáhají orientovat se v českých dějinách.

Zuzi56
24.05.2016

Dobrý den, velice se mi líbí její knihy s anglickou tématikou. Dozvím se z nich hodně o anglické kultuře i nátuře a jsou psány s anglickým suchým humorem, se kterým se prolíná český humor. Včera jsem dočetla Jak se po anglicku vytratit v Anglii a četla jsem až do půlnoci, až jsem prostě knihu dočetla. Při čtení těchto knih se mi vždy zlepší nálada. Takže dík paní Hano Parkánová-Whitton. Zuzi56

Sarah01
25.11.2015

Historické knihy této autorky pro mě byly velkým zklamáním, člověk se z nich nedozví nic, co by neznal z učebnic dějepisu. Paní Whitton prostě vsadila na kvantitu na úkor kvality.

Dandulka
22.08.2015

Skvělá spisovatelka, její knihy se opravdu čtou samy!

Patrischa
07.06.2012

Právě jsem dočetla knihu paní Witton - Moje anglická babička- a moc se mi líbila, jako i dvě předešlé. Jenom mě zarazilo, že spiovatelka udává věk babičky 80 roků, což mi připadá nemožné, vzhledem k tomu, kolik let je spisovatelce.

Radkab.
11.01.2012

Knížky paní Whitton mám moc ráda, čtou se sami :)