Hana Parkánová-Whitton

Hana Whitton · pseudonym

česká, 1950

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Nová kniha

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky - Hana Parkánová-Whitton

Eliška Přemyslovna v ohrožení! Třetí díl ze série napínavých historických detektivek. Šlechtic Adam ze Zbraslavi je po krátkém pobytu v klášteře opět povolán ke králo... detail knihy

Komentáře (6)

miagal
miagal
12.03.2017

Seznamuje čtenáře poutavým způsobem s historií českých zemí, knihy jsou čtivé a pomáhají orientovat se v českých dějinách.

Zuzi56
Zuzi56
24.05.2016

Dobrý den, velice se mi líbí její knihy s anglickou tématikou. Dozvím se z nich hodně o anglické kultuře i nátuře a jsou psány s anglickým suchým humorem, se kterým se prolíná český humor. Včera jsem dočetla Jak se po anglicku vytratit v Anglii a četla jsem až do půlnoci, až jsem prostě knihu dočetla. Při čtení těchto knih se mi vždy zlepší nálada. Takže dík paní Hano Parkánová-Whitton. Zuzi56


Sarah01
Sarah01
25.11.2015

Historické knihy této autorky pro mě byly velkým zklamáním, člověk se z nich nedozví nic, co by neznal z učebnic dějepisu. Paní Whitton prostě vsadila na kvantitu na úkor kvality.

Dandulka
Dandulka
22.08.2015

Skvělá spisovatelka, její knihy se opravdu čtou samy!

Patrischa
Patrischa
07.06.2012

Právě jsem dočetla knihu paní Witton - Moje anglická babička- a moc se mi líbila, jako i dvě předešlé. Jenom mě zarazilo, že spiovatelka udává věk babičky 80 roků, což mi připadá nemožné, vzhledem k tomu, kolik let je spisovatelce.

Radkab.
Radkab.
11.01.2012

Knížky paní Whitton mám moc ráda, čtou se sami :)