koupit eknihy

Hana Parkánová-Whitton

česká, 1950koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Kingston? Přece nalevo od OxforduJak nemít na pikniku o jeden sendvič míňMoje anglická babičkaEliška PřemyslovnaKateřina Lucemburská

Autor

Hana Parkánová-Whitton se narodila v roce 1950 v Praze. Zde vystudovala na Karlově univerzitě kombinaci čeština a angličtina, poté působila po pětadvacet let v nakladatelstvích, naposledy jako šéfredaktorka Knižního klubu. Vedle nakladatelské činnosti se věnovala překládání (přeložila přes pade... celý životopis(zdroj: http://www.daemon.cz/)

Komentáře (7)

Přidat komentář
miagal
12. března

Seznamuje čtenáře poutavým způsobem s historií českých zemí, knihy jsou čtivé a pomáhají orientovat se v českých dějinách.

Zuzi56
24.05.2016

Dobrý den, velice se mi líbí její knihy s anglickou tématikou. Dozvím se z nich hodně o anglické kultuře i nátuře a jsou psány s anglickým suchým humorem, se kterým se prolíná český humor. Včera jsem dočetla Jak se po anglicku vytratit v Anglii a četla jsem až do půlnoci, až jsem prostě knihu dočetla. Při čtení těchto knih se mi vždy zlepší nálada. Takže dík paní Hano Parkánová-Whitton. Zuzi56

Sarah01
25.11.2015

Historické knihy této autorky pro mě byly velkým zklamáním, člověk se z nich nedozví nic, co by neznal z učebnic dějepisu.

Dandulka
22.08.2015

Skvělá spisovatelka, její knihy se opravdu čtou samy!

Patrischa
07.06.2012

Právě jsem dočetla knihu paní Witton - Moje anglická babička- a moc se mi líbila, jako i dvě předešlé. Jenom mě zarazilo, že spiovatelka udává věk babičky 80 roků, což mi připadá nemožné, vzhledem k tomu, kolik let je spisovatelce.

Radkab.
11.01.2012

Knížky paní Whitton mám moc ráda, čtou se sami :)

Marie
16.08.2011

Od paní Whitton jsem přečetla tři knihy a čtou se jedním dechem. Je skvělá vypravěčka. Chystám se na další její díla. Všem doporučuji.