Agentka přehled

Agentka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391251/bmid_agentka-ArG-391251.png 3 45 45

Amy Mannová má zdánlivě všechno, co si lze přát ke štěstí – úspěšnou a prosperující literární agenturu v Oxfordu, zajímavou práci spojenou s neméně zajímavými služebními cestami, krásný starý dům na anglickém venkově a spoustu přátel i ctitelů. Po trpkém rozchodu s dlouholetým partnerem se však zdráhá navázat jiné než přátelské vztahy... Ano, touží po lásce, po partnerovi… ale jak překonat strach, který ji neustále svazuje?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Agentka. Přihlašte se a napište ho.

maminaOlina
25.01.2024 4 z 5

Odpočinkové čtení. Kniha se dobře četla a mohla jsem jí i na chvíli odložit a potom zase číst. A nyní z ní mám dobrý pocit

malýčtenář
26.04.2021 4 z 5

Jako vždy kniha nezklamala. Lehké a oddechové čtení, které každou ženu potěší. Jemná zápletka a šťastný konec, tak jak to má být. Doporučuji všem, kdo má rád ženské romány a žádné drastické okamžiky.

parvitas
09.03.2021 3 z 5

A zase niečo oddychové... sranda, koľko času ušetrím, keď nevarím a nemôžem nikam chodiť ????. Práve som dočítala túto jednohubku o literárnej agentke, ktorá hľadá lásku. A keďže to nie je za každú cenu, hľadá ju pomerne dlho. Má viacero kandidátov, no skrátka tá milovaná práca jej zaberá každú voľnú chvíľu, ale uvedomuje si, že by bolo fajn mať nejakú rodinu. Chvíľu mi príbeh pripomínal klasické romány, neprináša nič vzrušujúce, sála z neho pokoj, čaj a anglický vidiek, no zároveň taká zahraničná cesta do Číny a mladá rebelka s farebnými vlasmi boli spestrením. Ak to mám zhrnúť, je to len romanca na vyplnenie času a je fajn, no už ju druhýkrát čítať nebudem, takže posúvam ďalej.

Listopadové knižní novinky (5. - 11.11.)

05.11.2018

Kniha Agentka v seznamech