maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

No velmi dobrá kniha. Dotkla se tématu, o kterém se většinou nemluví, ale spíš šušká.
Děkuji, že byla napsáná a pozvedla hodně smutných duší.

07.08.2023 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Odpočinková, letní, pohodová kniha i trochu erotiky tam je.

07.08.2023 1 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

tato kniha mne nezaujala a v přestávkách se mi ji podařilo celou přelouskat. Mám někdy pocit, že to, co je moc preferované ve výsledku za moc nestojí. No je to možná jen můj názor.

07.08.2023 1 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Odpočinková letní kniha, díky za ni

24.07.2023 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

četla jsem tuto knihu pomalu bez dechu a uvědomila si, že si nemám na co stěžovat.
Je to krásná kniha a jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

08.07.2023 5 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

No plně rozumím té spisovatelce, napsala to hezky, v dnešní době, když již nepořádáme čajové dýchánky, kde bychom mohly referovat o všem možném, abychom zjistily, že jen nám se nedějí špatné věci, tak proč o tom nenapsat. Četla jsem to bez dechu a vzpomínala.

27.05.2023 5 z 5

Cizí královna Cizí královna Rebecca Gablé

Hlavu světa jsem nečetla, přesto kniha Cizí královna byla a je kus dějin, nezávazně na první díl a kousek života královny a dalších lidí v době vlády Oty Velikého.
Doporučuji, prostě kdo má rád trochu historie, napětí, poučení.

16.05.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Knihu jsem četla jedním dechem, jsou tam osudy lidí a charaktery, a lidské vlasntosti a život jako takový, děkuji moc

01.05.2023 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

mě se to líbílo, mám tři syny a tak vím z praxe jak jsou někdy tzv. trhlý, takže za mně dobré, úsměvné, pohodové

24.04.2023 5 z 5

Pozlacený měsíc Pozlacený měsíc Joy Jordan-Lake

Tento styl většinou nečtu, ale bylo to tak napínavé až do samého konce a též je to o životě ve sklastiých horách a bohaství a chudobě

10.04.2023 4 z 5

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Knihu jsem četla jedním dechem, je sice ze staré doby, ale nic neubírá na nátuře lidem, každá doba má své.

20.03.2023 4 z 5

Lvice Lvice Iny Lorentz

Náherné, nejen že jsem si četbou zvedla sebevědomí, ale knihu jsem přečetla jedním dechem a i když to je z historie, někteří lidé jsou svou povahou známí i dnes

14.03.2023 4 z 5

Bublinky štěstí Bublinky štěstí Helen Fripp

Úžasná kniha, četla jsem jí jedním dechem, já bych asi takhle na vinicích nedřela a ještě ta špatná doba. No prostě nádhera.

03.03.2023 5 z 5

Temný smaragd Temný smaragd Lisa Jackson

No jelikož jsem citlivá nátura, knihu jsem několkrát odložila a četla jsem ji po kouskách, takže se mi líbila. Je to o zlu a dobru, lásce a nenávisti.

15.01.2023 3 z 5

Kolja Kolja Zdeněk Svěrák

krásný, trochu poučný, trochu vzpomínek co bylo, ale film jsem viděla jako první a nemělo to chybu

12.01.2023 4 z 5

Viking Viking Edison Marshall

je to kniha, od které člověk může odejít a zase se k ní vrátit, četla jsem ji na pokračování, ale moc mě zajímala a líbila se mi.

30.11.2022 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Můj šálek to tedy není, přečetla jsem knihu, ale radši zůstanu u svého romantického a historického.

28.11.2022 2 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

přečetla jsem všechny díly a přesto mě to nezaujalo, bylo to tak strašně vychvalované, že jsem byla Eva zvědavá, ale už vím, že to není můj žánr.

21.11.2022 2 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

No četla jsem knihu v každé volné chvilce, takže ano strašně mě zaujala, je o lidech a jejich životech a povahách a tak. Doporučuji přečíst, pokud člověk neví kudy kam, je rozhozený. Děkuji, že knioha byla napsána

14.10.2022 4 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

úžasné, krásné a i trochu poučné, jaký život může být, kprostě jsem ji četla jedním dechem

05.09.2022 5 z 5