Sedm manželů Evelyn Hugo přehled

Sedm manželů Evelyn Hugo
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495888/bmid_sedm-manzelu-evelyn-hugo-XJM-495888.jpg 4 1819 1819

Stárnoucí a uzavřená hollywoodská filmová ikona Evelyn Hugo je konečně připravena říct pravdu o svém okouzlujícím a skandálním životě. Ale když si pro tuto práci vybere neznámou reportérku časopisu Monique Grantovou, nikdo není ohromen více než samotná Monique. Proč ji? Proč teď? Monique není zrovna na vrcholu světa. Manžel ji opustil a její profesní život nikam nevede. Bez ohledu na to, proč si ji Evelyn vybrala k napsání své biografie, je Monique odhodlaná využít této příležitosti k nastartování své kariéry. Monique, která je povolána do Evelynina luxusního bytu, fascinovaně poslouchá, jak herečka vypráví svůj příběh. Od cesty do Los Angeles v 50. letech až po rozhodnutí opustit showbyznys v 80. letech a samozřejmě sedm manželů na cestě. Evelyn rozvíjí příběh o nelítostných ambicích, nečekaném přátelství a velké zakázané lásce. Monique začíná pociťovat velmi reálné spojení s legendární hvězdou, ale jak se Evelynin příběh blíží ke svému závěru, je jasné, že její život se tragicky a nezvratně protne s Monique.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kontrast Vintage

The Seven Husbands of Evelyn Hugo , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm manželů Evelyn Hugo. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
16.06.2024 4 z 5

Když dostanete příležitost změnit svůj život, buďte připravená udělat všechno co je potřeba, aby se vám to podařilo. Svět vám věci nedá, musíte si je vzít.

Nikdo není jen oběť nebo jenom vítěz.vsichni jsou někde mezi. Idiot, kteří že sebe dělají jedno nebo druhé, nejenže si lžou do kapsy, ale taky jsou prvoplánoví.

Trochu jsem se ztrácela ve jménech. Co se týká příběhu, musela jsem si neustále říkat ohledně dnešní doby, co za úspěchy všech asi tak stojí...

marieke
16.06.2024 4 z 5

Tato knížka na mě loni jednu dobu všude vyskakovala tak jsem byla zvědavá, ale do ruky se mi dostala až teď a vážně mě bavila! Není to úplně můj žánr, ale občas si takovou oddechovku z prostředí americké (hollywoodské) smetánky ráda přečtu a tohle bylo přesně ono. Ideální příběh teď na léto nebo dovolenou.

Kerberos
13.06.2024 4 z 5

Přiznám se ,že jsem od knihy očekávala úplně něco jiného.Výsledkem byl lidský příběh ženy,která se celý život tajila svou orientaci a obklopila se lidmi,kteří měli podobný problém.Úspěšně se jí podařilo vše skrývat a oklamat tehdejší společnost.

všechny komentáře

Související novinky (30)

Poslední žebříček, kterým uzavřeme rok 2023, je tady!

07.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (3. týden)

24.01.2024

Čtenářská výzva 2023 v číslech

02.01.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (35)

Všechno, co máš, sis pro sebe vydobyla sama.

Prokažte si laskavost a naučte se, jak ten život chytit za pačesy, moje milá.

Nikdy jsem nepochyboval o tom, že dokážeš absolutně cokoliv, pro co se rozhodneš.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2017 - Goodreads Choice Awards (Historical fiction)

Kniha Sedm manželů Evelyn Hugo v seznamech

v Přečtených2 287x