Malibu v plamenech přehled

Malibu v plamenech
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484482/bmid_malibu-v-plamenech-Ah0-484482.jpg 4 493 493

Malibu, srpen 1983. Den, kdy Nina Riva pořádá každoroční večírek na oslavu konce léta. Každý se chce dostat blízko ke čtyřem slavným sourozencům: Nině, talentované surfařce a supermodelce, Jayovi, surfingovému šampiónovi, Hudovi, slavnému fotografovi, a jejich milované sestřičce Kit. Všichni čtyři fascinují celé Malibu a dokonce i zbytek světa – zvlášť jakožto potomci legendárního zpěváka Micka Rivy. Jediný, kdo se na pařbu roku netěší, je samotná Nina, jež nikdy moc netoužila být v centru pozornosti, a kterou také právě veřejně opustil manžel, profesionální hráč tenisu. A možná ještě Hud – už se konečně chystá bratrovi, se kterým jsou od narození nerozluční, k něčemu důležitému přiznat. Jay ale na druhou stranu počítá minuty do soumraku, protože dívka, na kterou nemůže přestat myslet, slíbila, že tam bude. A sama Kit má také nějaká tajemství – včetně hosta, kterého si pozvala a nikomu o tom neřekla... Než padne půlnoc, party se naprosto vymkne kontrole. Ráno pohltí sídlo Rivových plameny. Ale než v brzkých ranních hodinách přeskočí ta první jiskra, alkohol poteče proudem, hudba bude vyhrávat, a city a tajemství, které zformovaly generace této rodiny, postupně vybublají na povrch. Malibu hoří je příběh o nezapomenutelné noci v životě jedné rodiny: o noci, ve které si budou všichni muset vybrat, co si vezmou od lidí, kteří z nich udělali to, co jsou…a co jednou pro vždy hodí za hlavu.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kontrast Vintage
Originální název:

Malibu Rising , 2021


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malibu v plamenech. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (120)

ivca79
11.05.2024 4 z 5

Začala jsem Sedmi manželi, tohle byla druhá kniha od autorky a první se mi tedy líbila víc, ale nedchlo mě, jak se to propojuje, ale dá se číst v libovolném pořadí.
Tahle knížka byla trochu slabší, ale ten konec.

hanap
14.04.2024 4 z 5

Pěkný příběh.


mone
13.04.2024 5 z 5

Po hrozně dlouhé době mi u čtení knížky tekla slzy. Ten závěr je hodně silnej.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023


Knižní novinky (8. týden)

20.02.2022


Citáty z knihy (5)

Blaženost ze života v Malibu nespočívá v existenci plné luxusu, ale v nespoutané přírodě.


Životy našich rodičů v sobě možná máme otištěné, možná neexistuje jiný osud, než pokušení prožívat znovu jejich vlastní chyby.


Tomu se nedá uniknout, že ne? Těm drobným chybám a smutkům, které patří k tomu, když se o někoho staráte a vedete nový život.


Více citátů z knihy najdete u autora.


Ocenění knihy (1)

2021 - Goodreads Choice Awards (Best Historical Fiction)


Kniha Malibu v plamenech v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených609x
ve Čtenářské výzvě127x
v Doporučených28x
v Knihotéce358x
v Chystám se číst332x
v Chci si koupit80x
v dalších seznamech7x