Strážce z Vysočiny

Strážce z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497030/bmid_strazce-z-vysociny-GAZ-497030.jpg 4 35 9

Murray Family série

Romantický historicko-společenský román z prostředí skotské Vysočiny. Lady Annys MacQueenová nemá na vybranou. Hrozí, že její krutý příbuzný odhalí podvod, díky němuž nepřišla o své pozemky. Aby ochránila svého malého syna a své lidi, musí požádat o pomoc jediného muže, na kterého nedokáže nikdy zapomenout. Náplní života sira Harcourta Murraye je smysl pro povinnost a čest. Jediný způsob, jak by se mohl odvděčit zemanovi, jenž mu zachránil život, je souhlasit, že zplodí dítě s vdovou po siru MacQueenovi... s lady Annys. Touha po půvabné vdově oplývající pevnou vůlí je stejně riskantní jako zabezpečení jejích pozemků. Avšak přesvědčit ji, že jeho láska k ní je věčná, znamená také vypořádat se s jejími největšími obavami, které mohou ohrozit vše, čeho si oba nejvíce cení.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Oldag

Highland Guard , 2015

rampapa
rampapa
13.05.2023 5 z 5

Moc krásný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

maminaOlina
maminaOlina
20.03.2023 4 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem, je sice ze staré doby, ale nic neubírá na nátuře lidem, každá doba má své.

munka
munka
24.01.2023 4 z 5

Postava Harcourta Murraya sa objavila vo viacerých knihách a tak som sa konečne dočkala knihy o ňom. Zaujímavá zápletka a romantika radia knihu k oddychovému čítaniu, ktoré poteší.

LenaWirus
LenaWirus
18.01.2023 3 z 5

Přiznám se, že už si moc nepamatuji všechny rytíře a zemany a panství - od autorky jsem přečetla hodně knih. I tak mi všichni mužští protagonisté přišli povědomí a byla jsem ráda, že jsou zmiňováni v dalších příbězích. Tato kniha nebyla špatná, i když mě nenadchla tolik jako třeba jiné. Místy to bylo opravdu příliš prvoplánové - samozřejmě chápu, že v tomto žánru to jinak nejde, dalo by se to ale trochu víc propracovat. I tak mě to bavilo a ráda si přečtu další. Akorát s obálkou by si mohl někdo dát větší práci, tahle se opravdu nepovedla.

Ivusak7
Ivusak7
18.09.2022 5 z 5

Krásné, příběh se mi velice líbil a i bavil. Murray rodinku prostě miluju. Byl tam Callum, kterého jsem si už oblíbila jako malého chlapce v dílu Anděl z Vysočiny. Další krásný díl z této série

havrmoni
havrmoni
04.09.2022 5 z 5

Budu se opakovat, ale tuhle rodinku miluju.

maryzka
maryzka
31.07.2022 3 z 5

Milé oddechové čtení. Plynule navazuje na tuto sérii i když bych řekla, že počátek knihy působí svižným tempem, později je to trošičku nudné

biki
biki
26.06.2022 4 z 5

Dějová zápletka se hodně podobá předchozímu dílu Pán z V... a podle závěru na něj i časově navazuje. A i když se jedná o autorčino standartní dílo, také zde se jí podařilo najít zajímavý nápad, který děj příjemně osvěžil. A ovšem také zapojení dvou členů MacFingalova klanu s jejich svéráznými schopnostmi. Jako v případě všech předchozích dílů je to tedy opět milé relaxační počtení pro chvíle odpočinku.

Verunka4444
Verunka4444
17.06.2022 5 z 5

Já ty Murraye prostě miluji
Obálka knihy je tedy dost příšerná,ale naštěstí to obsah vyvažuje :)