Bodyguardka

Bodyguardka https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528125/bmid_bodyguardka-657780501afa0.jpg 4 170 54

Hanna Brooksová rozhodně nevypadá jako někdo, kdo dokáže zlikvidovat protivníka propiskou nebo vývrtkou na víno. Pod maskou nenápadné holky z Texasu se však skrývá profesionální bodyguardka, která kvůli hollywoodskému sexsymbolu Jacku Stapletonovi nasadí vlastní život. A taky srdce. Aby ho ochránila před šílenou stalkerkou, musí proniknout do Jackova soukromí a na ranči jeho rodičů předstírat, že je jeho přítelkyní. Jack je díky ní v bezpečí. Ale kdo ochrání bodyguardku před jejími city?... celý text

Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto
Originální název:

The Bodyguard , 2022


více info...

Přidat komentář

Eva_H1970
04.04.2024 5 z 5

Líbilo + bavilo :)

Any26
03.04.2024 5 z 5

Tahle knížka byla BOŽÍ. Ze začátku jsem si nemohla zvyknout na "Hannin" styl vyprávění, ale naštěstí jsem to pak přestala vnímat a nechala se pohltit dějem. Zcela jsem tomu propadla ve chvíli, kdy přijeli na ranč, kde měla Hanna hrát Jackovu přítelkyni. Od té části jsem tu knížku nemohla odložit.
Velmi milá, vtipná a hlavně pohodová knížka se sympatickými hlavními hrdiny, včetně Jackovy rodiny.
Doporučuji!


Nessie72
03.04.2024 5 z 5

Tohle bylo moc příjemné, oddechové čtení. Místy vtipné, místy dojemné. Doporučuji.

raty
03.04.2024 5 z 5

Skvělé oddechové čtení. Romantiku s vtipem mám ráda. Trochu jsem se bála kombinace herec a jeho bodyguardka, ale zbytečně. Spoustu klišé, bez kterých už to snad ani nejde vymyslet, vyvažuje dobrý humor. V rámci žánru za plný počet :-)

Kudík
02.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Uznávám, že začátek, kdy se čtenář seznamuje s Hannou Brooksovou, trošku pokulhával, ale od chvíle nástupu Jacka Stapletona na scénu, to bylo zábavné. Hanna ani netušila, jak moc se Robby v jeho tříbodovém hodnocení její chybovosti plete a jak umí být vtipná. Jack na to přišel relativně brzy a pro oba dva to mělo zázračně terapeutické účinky.
I přes jistá klišé kniha obsahuje originální prvky, např. chovatelku corgiů s vražednými sklony, zálibou v aktech a pletení svetrů. :)
Škoda jak z toho Robby/Bobby ve výsledku vybruslil, protože když ne od Prcka, tak min. od Taylor měl být po zásluze "odměněn" a nedostat Londýn. Osobně bych pod vedením Glenna být nechtěla, ale někteří kolegové byli taky pěkná díla, např. Kelly a Doghouse. :) Celkově příjemné čtení. 4,5*

Zomy
01.04.2024 3 z 5

Pro mě to byla úplně zbytečná knížka, škoda času.

Hanna i Jack mi byli vlastně nesympatičtí, ona neprofesionální a ufňukaná, on rádoby s traumatem a přitom se neustále přiblbě tlemí. Příběh je nezajímavý, je to jen rychlý popis děje, vůbec nic jsem při čtení necítila, bohužel za mě tak 2,5 hvězdy.

Nuttelka
30.03.2024 5 z 5

Ale to byla výborná kniha.. čekala jsem nějaké tradiční klišé, i když od začátku jsem samozřejmě věděla, jak to asi skončí, ale já se bavila a skvěle se kniha čte.. Hanna tedy místy až moc na sebe tvrdá, ale zas se s nikým a s ničím nepárala, to se mi líbilo :-) Jack, ač hollywoodská hvězda, je úplně normální člověk, kterého jsem si oblíbila hned, nelze ho nemilovat :-) Doporučuji všem romantickým duším..

Renike
29.03.2024 4 z 5

Tenhle typ knih je pomalu na jedno kopyto. Dalo číst, na začátku mě i bavila, ale už k tomu žánru moc vracet nebudu.

sarhii
29.03.2024 4 z 5

Koupila jsem si ji na cestu vlakem a dobré. Trochu jiný styl než jsem zvyklá ale po chvíli se člověk začte. Děj docela odcípal a bylo to vtipné. Chybělo mi tam teda trochu víc erotiky ale celkově to nebylo špatné.

Laf
24.03.2024 5 z 5

Ze začátku jsme měla problém tomu přijít na chuť. Trochu jiný styl než jsem zvyklá, ale pak se to rozjelo a ten styl mi vůbec nevadil. Vtáhlo mne to a bavilo až do konce. Příjemná a humorná jednohubka, která potěší a užijete si ji naplno až do poslední stránky. Vřele doporučuji :)

Books_by_Dee
22.03.2024 4 z 5

Tohle bylo tak roztomilý, že jsem ani vůbec nečekala, že mě to tak bude bavit a doufám, že tohle není poslední kniha, která u nás od autorky vyjde. Letošní její Hello Stranger mám taky na TBR seznamu. Tak uvidíme

V téhle stand alonce se seznamujeme s Hannou Brooksovou, bodyguardkou , která dostane nový úkol – ochránit hollywoodského krasavce Jacka Stapletona na jejich Texaském ranči. Neskutečně mě sedlo prostředí, ve kterém se děj odehrával, sedla mě Hanna, Jack, ale vlastně i celá jeho rodina.

Bylo to celé prostě takové ňuňu. Asi proto taky jenom jeden ohníček , ale tady mě to vlastně vůbec nevadilo. Kniha je čtivá, má spád, je to vtipné, je to romantické. Rozhodně doporučuji.

Při čtení mě to hrozně připomínalo film Slečna drsňák se Sandrou Bullock, který miluju.

Rozhodně tuhle skvělou oddechovku doporučuji. Je to skvělá oddechová romantika.

bezzink
21.03.2024 5 z 5

Pohodova, vtipna, mila a ohromne ctiva romantika, kterou jsem sfoukla za dnesek. Kdyz to srovnam s jinou knizkou s tematem zenske bodyguardky, tak je to nebe a dudy, aspon z meho pohledu. Tady jsem dostala presne to, co mi u te druhe knihy chybelo. Vrele doporucuji.

knizni_tulak
19.03.2024 3 z 5

Knihu bych hodnotila 3,5*
Pokud bych se měla rozhodovat na začátku, než se hl. postava Hanna setkala s člověkem, kterého měla hlídat, tak bych knihu odložila.
Četla jsem dál, protože jsem doufala, že po setkání s Jackem se to nějak změní a zlepší a to se naštěstí stalo.
Je to taková oddychovka, přečtená na jeden zátah. Což ukazuje, že kniha je čtivá.

Během knihy bylo těžko uvěřitelné, že dělá Hanna bodyguardku už několik let a že je nejlepší z firmy. Zároveň i lidé z firmy pro ochranu mi nepřišli nijak profesionální. Ale asi to člověk bere, protože kniha je dost předvídatelná a čtenář očekává, že se tam některé věci prostě budou dít.

Z postav jsem si oblíbila Jacka Stapletona a jeho maminku.

Jenny46
17.03.2024 4 z 5

Kniha mě nalákala na originální název taková jednohubka na večer.
Oddechové čtení a hned od začátku víte, kam se bude příběh ubírat...
Na mě děj působil trochu naivně nebo mě až tak neseděl styl psaní, ale nakonec kniha nebyla špatná vtipná romantika, při které vypnete. 3,5*

petulkapeta
16.03.2024 5 z 5

,,Mám potřebu být ti nablízku. Chci vědět, na co myslíš a co děláš, jak se cítíš.Chci tě někam vzít a něco ti ukázat. Chci si tě zapamatovat - naučit se tě jako písničku. Ta tvoje noční košile a to, jak mě cepuješ, když nechám oblečení na podlaze, a ten tvůj bláznivej drdol... Každý den se s tebou zasměju. Nikdo jiný tohle nedokáže. Mám pocit, jako kdybych byl celý život ztracený a teď... teď jsem se našel."
Pro mě fakt krásný příběh Hanna je super taky bych taková chtěla být...a Jack byl takovy milou a jak to tak bývá to jak se do ní zamiloval bylo moc krasne a to jak o ní pečoval...

Literarytwins
16.03.2024 4 z 5

Žena jako bodyguardka? Ne, není to klišé a za mě je to jedno z nejzajímavějších povolání hlavních hrdinek, se kterým jsem se v knihách zatím setkala. Veselá obálka skrývající neméně veselý romantický příběh. Tato kniha byla mé první setkání s autorkou a rozhodně musím říct, že i když měla nějaké ty mouchy, přesto byla skvělá. Takové to super pohodové čtení, rom-com každým coulem.

Jack & Hana...on je slavný herec, ona bodyguardka, která se této zakázce vzhledem ke své životní situaci brání zuby nehty. Jenže nakonec sama žjišťuje, že možná...možná to nakonec opravdu bylo to, co potřebovala a konečně v životě byla přesně tam, kde měla být.
Hrdinové mezi sebou měli super chemii a zejména z jeho strany jsem to vnímala ihned. Hanna v tomto ohledu byla trošku emocionální neandrtálec. Částečně se to možná dalo omluvit její profesionalitou až za hrob a pracovním kodexem, ale všeho s mírou.

Bylo to nápadité a dobře vymyšlené? Ano, rozhodně bylo. Toto byla druhá kniha s bodyguardkou v hlavní roli a musím říct, že každý jeden příběh měl svou originalitu a kouzlo. Zde byla vtipná paní stalkerka a musím říct, že samotný zvrat jsem tedy nečekala a chvilku jsem byla solidně u čtení zaskočená, protože jsem to v tu chvilku sežrala i s navijákem.

Co mi na knize trošku vadilo, byly v některých místech opravdu rozevláté pasáže, které bych zkrátila a trošku bych asi nežrala úplně 100% Hannu. Ne, že by mi vysloveně vadilo, to ne, byla vážně super. Jen v případě jejího zaměstnání, kdy byla neskutečně nadaná, vnímavá a musela umět předvídat, tak v občas nebyla emocionálně vyrovnaná (počáteční drama) a naopak v některých ohledech zase byla slepá, jako patrona.

Nicméně i tak jsem si to fakt užila, krásně si u knihy odpočinula a určitě v budoucnu sáhnu i po dalších knihách od této autorky.

sidonka
16.03.2024 5 z 5

Příjemná oddechovka na sobotu, kde si trochu popláčete, kde přijde i trochu strachu, ale hlavně kde si zamilujete oba dva hrdiny a najednou je konec

strana394
13.03.2024 4 z 5

Za recenzní výtisk moc děkuju Albatrosmedia.
IG: @strana394

Pokud hledáte skvělou romantiku plnou perfektního humoru, Bodyguardka je něco pro vás. Krásný svižný příběh, který vás ale dokáže chytnout za srdce. Moc se mi líbilo, že Hanna tu byla vyobrazená jako silná, odvážná žena, která je klidně ochotná skočit do cesty kulce. Jack je hollywoodský sexsymbol, který si na televizních obrazovkách získal srdce tisíce dívek. Autorka tady dává krásně najevo, že bychom opravdu neměli dávat na první dojem, protože ačkoliv Hanna vypadá jako křehká žena, dokáže vás dostat na zem, že ani nestačíte mrknout. A všemi milovaný Jack v reálu není tak nafoukaný, arogantní a povýšenecký, jak se zdá. Ve skutečnosti má totiž moc dobré srdce a je to velký pohodář. Ale jestli si dovedl získat i Hannu, si budete muset zjistit sami.

evonra
11.03.2024 4 z 5

Občas je třeba " proložit" milou nenáročnou oddechovkou a přesně tohle zde bylo, za mne spokojenost.

simona8126
11.03.2024 2 z 5

(SPOILER) Kvůli vcelku vysokému hodnocení, které mě upřímně překvapilo, mám pocit, že jsem četla jinou knihu než většina lidí tady. Je to jistě pohodová a nenáročná romance, to můžu odsouhlasit. Ale do této knihy jsem šla v naději, že bude vtipná a zábavná, alespoň tu a tam. Bohužel byla jen směšná v nejhorším slova smyslu. Hlavní hrdinka se mi zprotivila hned na prvních stránkách svou nesmírnou arogancí a tvrzením, že její práce je mnohem zajímavější než cokoli, co máme ve svých nudných životech my, obyčejní lidé. Od té chvíle jsem jí přestala fandit, a pokud si hlavní hrdinku takhle znechutíte už na začátku, logicky se vám do dalšího čtení jejího příběhu moc nechce. Navíc jsem jí nedokázala věřit ani nos mezi očima.

Neustále o sobě prohlašuje, jak je profesionální, zkušená, prakticky nejlepší ve svém oboru a neskonale žádaná (navzdory tomu, že zároveň zmínila, jak je těžké se v tom samém oboru uplatnit a prosadit, takže si dle mého protiřečila). Přitom se nechá vyděsit každou neškodnou krávou, co jde okolo. Není schopná si zmapovat terén, ve kterém má pracovat, nezjistí si důležité informace o svém příštím působišti, takže se pak málem utopí v řece, která je široko daleko proslulá nebezpečnými proudy. Obklopí Jackův dům kamerami a týmem údajných profíků, přesto si tam jeho stalkerka chodí, jak se jí zamane. Asi proto, že všichni řeší víc aférky na pracovišti než práci samotnou, včetně Hanny.

Zkrátka, tahle Hanna mi byla neskonale nepříjemná a přála jsem jí jen to nejhorší. Její láska k Jackovi se zjeví naprosto odnikud po několika vcelku běžných společně strávených chvílích, na nichž jsem neviděla nic zajímavého ani zásadního, takže ani to jsem jí nevěřila. Nechápala jsem, jak k tomu došlo. Jack sám je sympaťák, ovšem docela nevýrazný. Navíc se úplně hloupě a bezdůvodně směje všemu, co Hanna dělá, i když ona objektivně nedělá vůbec nic. Z nějakého důvodu je ale náramně vtipná, akorát že já si toho opět nevšimla. Jack dostává méně prostoru než Robby, který se po celý příběh chová úplně nepochopitelně. Tahle postava, stejně jako nejlepší kamarádka Hanny, působí vyloženě hloupě, nesmyslně, jako ostatně celý příběh v mých očích. K dočtení posledních 70 stran se snažím dokopat už týden, což o kvalitách knihy vypovídá asi dost. Obdržela jsem ji v rámci spolupráce s Albatrosmedia, za což děkuji, ačkoli to pro mě byl bohužel velký krok vedle.