Domek v Irsku přehled

Domek v Irsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484487/bmid_domek-v-irsku-P7J-484487.jpg 4 1427 1427

Hannah Cambellová se rozhodla pro velkou životní změnu a vyměnila kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru za studium na vyhlášené kulinářské škole v Irsku. První den si v Dublinu užívá všechno, co nové město nabízí – speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. Když se další den přesune na malebný venkov, kde se škola nachází, zjistí, že „to, co se stane v Dublinu, nezůstane jen v Dublinu“… Kulinářská škola ukrytá mezi krásně zelenými kopci naučí Hannah mnohem víc než kuchařské základy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Cosy Cottage in Ireland , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domek v Irsku. Přihlašte se a napište ho.

Zdenas5
13.06.2024 3 z 5

Při nudné práci se docela dobře poslouchá, jinak opět předvídatelná romantika.Jednu hvězdu za prostředí, loni jsem v některá zmiňovaná místa navštívila, takže mě bylo jasné, proč tam Hannah chce zůstat.

Havrnka
10.06.2024 5 z 5

Krásná odpočinková kniha.

cornetka
06.06.2024 4 z 5

Hannah je hodně pragmatická, workholička, která si neumí užívat života a ani radovat se moc neumí, jakoby byla bez emocí. Je zvyklá mít všechno pod kontrolou. A možná proto mi moc nesedla. A ani Conor mi nějak k srdci nepřirostl, ten se mi zdál takový sebestředný. Ale příběh jako takový špatný nebyl, byla to pro mě romantická oddechovka. Líbilo se mi, že si Hannah uvědomila, že chce žít jinak.

Jako obvykle je kniha plná dobrého jídla a krásného prostředí Irska, to bylo skvělé.

všechny komentáře

Související novinky (20)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Knihomolové a další knižní novinky (24. týden)

08.06.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Jsi jako kvalitní nůž – prosekáš se skrz blbosti až k jádru věci.“

Kniha Domek v Irsku v seznamech

v Přečtených1 994x