Perla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová erotická fantasy zasazená do světa Rudé Galerie a Růže. Když se Lord Arthur Godwick dozví, že jeho mladší bratr dluží celé jmění Regan Ferryové, majitelce hotelu Perla, souhlasí, že za něj dluh odpracuje… v její posteli. Slíbí Regan deset nocí, během kterých si s ním bude moci dělat, cokoli se jí zlíbí. Musí to pokoření přetrpět pro svého bratra. Kdyby se rodiče dozvěděli, co provedl, bez okolků by ho vydědili. Pohledný, ale neklidný Arthur brzy zjistí, že je jen pěšákem v erotické hře na pomstu a že nic, ani jeho dočasná milenka, není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475054/big_perla-M1q-475054.png 3.860
Série:

Rudá 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red
Originální název:

The Pearl, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Perla

ivetapl
21.12.2021

Tak
Třetí díl série Rudá mám za sebou.
Rudou galerii už nikdy neotevřu!! Růže se mi líbila, i když byla také přitažená. No a Perla ...
Jako jo. Líbila se mi. Konečně i sex byl docela dost reálný, oproti předchozím dílům.
Autorka se podle mě nebojí snad ničeho. Nebrala bych její knihy jako erotické, ale spíš úchylné.
Po konci, který je v téhle knize doufám, že se další díl nebude jmenovat Ústřice.

Tahle série je prostě šílená. Zajímalo by mě, jaké by to bylo, vidět autorce do hlavy. Protože to je mazec.
Takže pokud vám vadí v knihách sex. Šílený sex. Absurdní věci... Tak se téhle autorce i jejím knihám vyhněte.

ThrillerLove
12.12.2021

Na tuto knihu, jsem se velmi těšila a začala číst hned, jak mi dorazila. Super je, že je to zase z jiného pohledu. Protože tadz není sexuálním otrokem žena, ale muž . Jednu scénu v knize bych klidně oželela.

První a třetí díl na sebe navazuje takže vám do sebe zapadnou různé informace.

Konec je velmi zajímavý. Hlavně co se týče Malcolma.

Nejlepší erotická série, kterou jsem četla a jsem z ní velice nadšená


MilackovaN
02.12.2021

Oddechovka, která nenadchne ani neurazí. Oproti dvěma předchozím dílům mi tam chybělo nějaké to mystično. I tak to ale bylo fajn čtení.

uminaa
28.11.2021

Človek musí ísť do čítania tejto knihy už s tým vedomím, že ide o červenú knižnicu ako vyšitú a nič iné od autorky v tejto sérii ani nečakať.

Jita160
18.11.2021

Velmi extravagantní autorka pro mě mimozemšťan. Píše příběhy nad kterými by se nemělo zvlášť přemýšlet. Otevřenou myslí se začíst a užívat si to.
Dominantní žena a submisivní muž zaručují že tady o sexuální fantazie nebude nouze. Volné pokračování kde prvotním hrdinou je obraz zemřelého lorda Malcolma Godwicka.
Čtivý sexem nabitý příběh kde i duchové minulosti našli opět své místo.

dooky
10.11.2021

Nějak nevím. Ani jeden z hrdinů mi nepřirostl k srdci a cosi mi tam chybělo. Škoda, potenciál tam byl, jen jsem se nějak nedokázala nechat knihou strhnout.

DreamerX9
27.10.2021

Do půlky dobrý než z toho autorka udělala hvězdy nám nepřály. Jinak čtivé

ElikaS
23.10.2021

Musím říct, že tuhle knihu, stejně jako celou sérii není jednoduché ohodnotit. Po dočtení vlastně ani pořádně nevím, co bych ke knížce řekla :-)
Tak asi takhle, knížka je poměrně čtivá. A musím říct, že i přestože mám k ději, zápletce i postavám hromadu výtek, tak mě vlastně bavila. Po přečtení prvních dvou dílů už jsem věděla, do čeho jdu, takže mě nezaskočila paranormální linka. A vlastně ta se mi na knížce asi líbila nejvíc - hlavně ten dovětek.
Obecně ale musím říct, že se jednalo o nejslabší díl série, i když je to hlavně z toho důvodu, že mi úplně nevyhovoval motiv se submisivním mužem. Jinak vzájemná chemie mezi Regan a Arthurem celkem fungovala.
No abych to shrnula je to oddechovka, kterou máte za chvilku přečtenou a pokud máte bujnou sexuální fantazii, tak si ji užijete.

1