Řeka bohů: Román ze starého Egypta přehled

Řeka bohů: Román ze starého Egypta
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199/bmid_reka-bohu-roman-ze-stareho-egypta-9wN-199.jpg 5 2219 2219

Řeka bohů / Rieka bohov série

Řeka bohů nádherně a barvitě popisuje strhující příběh ze starého Egypta. Z části je podložen skutečnými události i historicky doloženými postavami a z části geniálně vymyšlen. Koho zajímá starověký Egypt a hledá správnou knihu, Řeka bohů je ta pravá.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řeka bohů: Román ze starého Egypta. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
25.06.2024 5 z 5

Tak tohle mělo spád a dalo se číst hned od první stránky

Věra91
12.05.2024

Má první zkušenost s tímto autorem. Po pár stránkách čtení jsem začala zjišťovat, že to asi pro mě nebude, ale stejně jsem to dočetla. Upřímně na mě to bylo příliš nudné.

MoniMonika
05.05.2024 4 z 5

"Řeka bohů" vás vezme na fascinující cestu do srdce starověkého Egypta, kde se setkáváme s mýty, bohy, a intrikami mezi faraony a obyčejnými lidmi. Autor Wilbur Smith mistrně kombinuje historické reálie s fikcí, což vytváří podmanivý příběh, který vás udrží v napětí od začátku do konce.

Příběh sleduje různé postavy, od skromných rybářů po mocné faraony, a ukazuje, jak se jejich osudy proplétají v záhadném a bohatém prostředí kolem řeky Nil a monumentálních pyramid. Román je plný politických intrik, lásky, zrady a přítomnosti bohů, kteří mají vliv na osudy smrtelníků. Autorovy popisy a živé dialogy dodávají příběhu hloubku a autenticitu. "Řeka bohů" je dokonalou volbou pro všechny, kdo milují historické dobrodružství s kapkou mystiky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Řeka bohů: Román ze starého Egypta v seznamech

v Právě čtených39x