majavcelicka majavcelicka komentáře u knih

Pohlednice z Paříže Pohlednice z Paříže Alex Brown

Konec jsem nemohla odložit, dokud nedočtu. Ale někdy jsem některé odstavce přeskakovala, protože jsem strašně chtěla vědět, co zase zjistili a někdy se v některých odstavcích vykreslovala Paříž a to mi tam trošku štvalo, že se tím "brzdil" rychlý spád událostí. Jinak super

03.01.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Bomba! Bomba! Bomba!!!!! Úžasná kniha! Hned od prvních stránek jsem se do knihy zamilovala. Kniha je psána tak lehce a netlačí na čtenáře. Mám jen malou knihovnu, kde si nechávám jen nezapomenutelné knihy a tato bude patřit k nim.

28.12.2022 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Ale jo... Dalo se to číst. Ale nějak mi chyběl ten wow efekt. Nevím proč už od první knihy mi Henry nebyl moc sympatický a naopak jsem furt tajně doufala, že skončí s Liv Grayson. Pořád se vůči sobě chovali velice dobře, on se k ní choval utěšitelky a ochranovatelsky. Jediné proč jsem tenhle díl četla, tak bylo, že jsem chtěla vědět, kdo je Secrecy a jak vůbec vznikla chodba se dveřmi.

27.11.2022 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jo tak tohle byla bomba, četlo se to ze začátku pomalu, ale ten konec za to stál. Fakt tleskám, výborné! Už se těším na třetí díl.

11.11.2022 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Musím říct, že po dlouhé době kniha, kterou jsem bleskurychle přečetla, jak mě bavila. Ale pořád jsem čekala něco víc. Něco víc zákeřného. Hlavně, když tam bylo zmíněno, že se každý může za někoho "převtělit", čekala jsem, kdo se z koho vyklube a jak bude intrikovat a nic takového se nedělo. Přiznám se, že kdybych doma už další díl neměla, tak asi už bych ho ani nečetla. Ale uvidíme, třeba se to teprve pořádně rozjede. ️

07.10.2022 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se velmi dobře četla. Byla chvilkami vtipná. Ale neudělala takový ten wow efekt. A hlavně mě fakt nešel do hlavy ten konec jak ho vymyslel on, já bych ho s tímhle jeho jednostranným rozhodnutím pakovala.

20.09.2022 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Naprosto výtečná kniha. Pořád tam bylo tolika možností, kdo byl vrahem. Vůbec jsem do poslední chvíle netušila kdo je vrah.

09.09.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Z této knihy mám smíšené pocity, 90% knihy se mi moc líbilo. Ten šok ke konci jsem vůbec nečekala a nějak jsem se s tím delší dobu smiřovala, spíš ve stylu, že takhle přeci "slaďárny" nevypadají. Ale jinak stojí určitě za přečtení.

21.08.2022 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Bože, to byla tak nádherná kniha!!! Četlo se to skoro samo, stránky tak rychle ubíhaly. Nádherný příběh. Dokonce jsem se i od srdce zasmála při příhodě se skříní. Opravdu vřele doporučuji.

25.07.2022 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

(SPOILER) Neurazí, nenadchne.... Příjemný příběh, který ale nebylo problém odložit. Jediné, co se mi líbilo a překvapilo byl ten šok ke konci knihy ohledně Emery.

09.07.2022 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

(SPOILER) Opravdu ZKURVENEJ PŘÍBĚH. Jak může být někdo tak šílený. Svým způsobem byl viník potrestán, ale stejně, co bude až tu Jay nebude???? Hodně jsem i pasáže, které vykreslovaly okolí a situace přeskakovala.

07.06.2022 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Já tu Petrusovou miluju. Tolika uchechtnutí z mé strany u knihy jsem ještě nezažila. Kniha strašně krásně, lehce psaná. Čte se úžasně. Vůbec celá série se mi strašně moc líbila. První dvě knihy jsem četla už víc jak dva roky zpátky a stejně si pamatuji o čem byly a že mě nějakým způsobem zasáhly.

21.05.2022 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

(SPOILER) Za mě nejlepší díl. V půlce jsem se nepřestávala divit, co se vše semlelo. Sice "zrádce v řadách" jsem tipovala někoho jiného, ale pak zpětně mi na to seděl. Akorát ten konec pro mě nebyl úplný happy end, samozřejmě "zloduch" přemožen, ale jak to dopadlo s Gideonem a Gwendolyn.... Přišlo mi to z mého pohledu smutné.... Ale Gwendolyn se o tom též zmiňovala, že jí to nutí přemýšlet. Strašně jsem se nasmála, když vyšlo najevo, kdo dal Gideonovi po hlavě. :-D

17.05.2022 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Opět nádherný příběh. Měla jsem problém odložit a jít spát. :-)

17.05.2022 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Neuvěřitelná kniha. Hltala jsem ji od prvních stránek a ten konec... Úžasný, úžasný, úžasný. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedokázala vůbec odložit.

05.05.2022 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Konečně zase kniha po strašně dlouhé době, která mě fakt móóóc bavila. Opravdu jsem se kolikrát dobře zasmála. Někdy byl humor hrubšího zrna, ale mě osobně nevadilo, naopak. Fakt jsem z ní nadšená, škoda, že nebyla delší.

27.04.2022 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Ale jo, příjemná oddychovka, chvilkami s dobrými vtipnými rozhovory. Bavilo mě to.

25.04.2022 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Poněkud jsem se ztrácela v postavách. Četlo se to příjemně, příběh krásně odbíhal. Ale nějak mě to nenadchlo.

21.04.2022 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ze začátku jsem si říkala, co by mě mohlo překvapit na tomto příběhu. Ale párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to se mi už dlouho u knihy nestalo. Vřele ji doporučuji. I když některé pasáže mi přišly už moc přitažené za vlasy.

05.03.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Úžasná kniha. Tleskám. Četlo se to jedním dechem a moc mě kniha bavila a to jejich handrkování bylo úžasný.

03.03.2022 5 z 5