Někdo nový

Jedinečný milostný příběh Mickey a Juliana je srdcervoucí a nezapomenutelný. Když mladá a bohatá Mickey potkává na schodech svého nového souseda, nemůže uvěřit svým očím. Je to Julian, číšník, který kvůli ní přišel o několik týdnů dříve o práci. Mickey se kvůli tomu stále cítí hrozně, zejména proto, že se k ní Julian chová velmi odmítavě a nedává jí šanci se omluvit a napravit to. Mickey je tím zvláštním charismatickým mužem a jeho chováním doslova fascinovaná. Snaží se proniknout jeho tvrdou slupkou a lépe ho poznat. Přitom zjišťuje, že Julian si zcela záměrně udržuje odstup nejen od ní, ale i od všech ostatních lidí. Julian má totiž tajemství. Tajemství, které by mohlo navždy změnit způsob, jakým ho Mickey vidí... „Román Someone New si v žádném případě nesmíte nechat ujít! Tato kniha by měla být v policích každého knihkupectví, každé knihovny. Je romantická, opravdová, autentická – a nesmírně důležitá!“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475880/big_nekdo-novy-Cyp-475880.png 4.2131

Někdo 1.

Vydáno: , Red

Someone New, 2019

Kniha Někdo nový

ZapisnikTerky

Pomalejší romantika, kde bych uvítala méně stránek. Ale když mám hodnotit jako celek, tak se mi kniha líbila a to rozuzlení jsem nečekala. Víc v mojí recenzi.

Dizzy3

Téma a myšlenka knihy byla zajímavá, bohužel minimálně do poloviny se to táhlo a ja se nemohla pořádne začíst. Na druhou stranu až do Julianova odhalení jsem vůbec netušila, co se mu děje (teorie byly, ale byla jsem úplně vedle), ale přesto mne to nijak zvlášť nezasáhlo..možná i tím jak to tam bylo na půlce stránky vyjeveno..Asi jsem zkrátka od knihy čekala něco víc nebo možná něco jiného..minimálně jsem čekala nějakou mega lovestory - láska tam sice byla, ale taky tam bylo spoustu jiných věcí - zbytečně moc omáčky, která nikam nevedla a dost se opakovala.. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, člověku to zas o něco víc otevře oči :) ale nezasáhla mne na tolik, abych si ji v budoucnu znovu přečetla.

petusska01

V príbehu sa väčšinou snažím nehľadať odpovede dopredu, hľadať rozuzlenie, a som rada, nakoľko som sa tým pádom neochudobnila o ten istý šok ako prežívala Mickey. Príbeh bol poňatý podľa mňa relatívne dobre, aj keď rozloženie Strany vš problém nebolo asi férové. Celkovo sa tam toho dialo dosť veľa Adrian, právo a umenie, Julian, jeho tajomstvá a rodina, Mickey a jej rodina... A potom zaručene nastalo to, že aj mne prišlo že tej najväčšej téme nebolo dopriate viac pozornosti. Pritom keď už sa kniha venuje tejto tématike tak by som ju rozobrala hlbšie. ALE som spokojná s príbehom, relatívne aj s postavami a fajn nová téma. Odporúčam.

hana1039

Ano, někdo nový, někdo s tajemstvím, které se málokdy objeví v knihách.. i tohle se v životě děje, jen se o téhle stránce moc nemluví... Už tady bylo hodně komentářů ohledně tohoto, tak jen, že jsem zvědavá na další dvojici, jak si povede v dalším díle...

vera5841

Kniha se čte velmi dobře a stránky rychle ubíhají. Místy mi ale děj přišel zbytečně natahovaný. Zhruba od poloviny jsem prokoukla pointu příběhu a trošku jsem nechápala, že Mickey se o to vlastně ani pořádně nezajímá. A když už konečně "spadla klec" byl konec. Škoda, zrovna tam mohla být větší osvěta tohoto problému. Každopádně další díl si nenechám ujít.

Petulka2302

Nesuď knihu podle obalu... V tomto případě je kniha stejně krásná jako její obálka. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedala z ruky a četla do rána. Přesto, že hlavní postavy byly velmi mladé, na ději to neubíralo. Nádherný, i když smutný, příběh.

Pája699

(+ SPOILER) S tímto originálním příběhem Mickey a Juliana jsem vstoupila do Nového roku. Námět super, ale tak nějak mi přijde, že autorka zabila potenciál. Chtělo by to více rozvinout….určitě tohle téma si zaslouží pozornost. Docela brzo mě napadlo jaké Julian skrývá tajemství…jen jsem čekala jak se s tím autorka popere. Nejvíce mě asi štvalo a zároveň mrzelo chování obou rodičů. Svoje děti naprosto odepsali. Kniha se ale čte sama, i když nadšení a dojem z knihy je bohužel menší.

Michalka24

Krasny a originalny pribeh. Knihu s takymto nametom som este necitala, odporúčam precitat.