Nedotýkej se mě přehled

Nedotýkej se mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445688/bmid_nedotykej-se-me-Ffw-445688.jpeg 4 966 966

Nedotýkej se mě série

Když Sage přijede do Nevady, nemá vůbec nic – peníze, přátele, ani pořádnou střechu nad hlavou. Se svou železnou vůlí je však pevně odhodlána začít zde nový život a zapomenout na vše, co se jí doma stalo. Jenomže odpoutat se od vlastní minulosti není tak jednoduché. Vzpomínky a s nimi spojený neustálý strach ji doprovázejí na každém kroku. Nejinak je tomu i ve chvíli, kdy Sage dostane místo v knihovním skladu a setká se zde s Lucou. S pronikavým pohledem šedých očí i s tetováním je Luca ztělesněním všeho, čeho se Sage tolik bojí. Ve skutečnosti Luca není tím, kým se na první pohled zdá být. Krok za krokem nahlíží Sage do Lucovy duše a probouzí v sobě cit, který doposud nepoznala. Spolu s tím nachází odpovědi na všechny své dosud nezodpovězené otázky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Berühre mich. Nicht , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nedotýkej se mě. Přihlašte se a napište ho.

Roux
18.07.2024 3 z 5

WTF? Co to je ten konec? A Sage? Sorry, ale ona je hrozná. Chápu, ale vlastně moc ne

majavcelicka
03.07.2024 5 z 5

Super, super, super a ten konec famózní.

kopeceli
30.03.2024 3 z 5

Jednodušší zpracování bolavého tématu.
Mám poměrně dost výhrad. Třeba pokud dívka v panice prchá před muži, v životě si na sebe nevezme šaty odhalující dekolt. Celé je to psané čtivě, o nic víc autorce nejde. Takže z ní vytvořila povrchní, tuctové dílo, které se přečte a okamžitě zapomene. Rozhodně bych ji nezařadila jako čtení pro ženy, leda tak pro ty mladší. Určitě by mne mrzelo, kdybych za ni měla platit, abych si ji koupila. A další díly mne nezajímají.

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Nejkrásnější překvapení jsou ta, která nejsou nutná usmála se April široce

Ve skutečném životě může být dokonalost skryta právě v nedokonalosti.

Při povídání mohou vzniknout city, zatímco sex je jen předstírá.

Kniha Nedotýkej se mě v seznamech

v Právě čtených19x
v Přečtených1 345x