Nedotýkej se mě přehled

Nedotýkej se mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445688/bmid_nedotykej-se-me-Ffw-445688.jpeg 4 956 956

Nedotýkej se mě série

1. díl >

Když Sage přijede do Nevady, nemá vůbec nic – peníze, přátele, ani pořádnou střechu nad hlavou. Se svou železnou vůlí je však pevně odhodlána začít zde nový život a zapomenout na vše, co se jí doma stalo. Jenomže odpoutat se od vlastní minulosti není tak jednoduché. Vzpomínky a s nimi spojený neustálý strach ji doprovázejí na každém kroku. Nejinak je tomu i ve chvíli, kdy Sage dostane místo v knihovním skladu a setká se zde s Lucou. S pronikavým pohledem šedých očí i s tetováním je Luca ztělesněním všeho, čeho se Sage tolik bojí. Ve skutečnosti Luca není tím, kým se na první pohled zdá být. Krok za krokem nahlíží Sage do Lucovy duše a probouzí v sobě cit, který doposud nepoznala. Spolu s tím nachází odpovědi na všechny své dosud nezodpovězené otázky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red
Originální název:

Berühre mich. Nicht , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nedotýkej se mě. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (230)

kopeceli
30.03.2024 3 z 5

Jednodušší zpracování bolavého tématu.
Mám poměrně dost výhrad. Třeba pokud dívka v panice prchá před muži, v životě si na sebe nevezme šaty odhalující dekolt. Celé je to psané čtivě, o nic víc autorce nejde. Takže z ní vytvořila povrchní, tuctové dílo, které se přečte a okamžitě zapomene. Rozhodně bych ji nezařadila jako čtení pro ženy, leda tak pro ty mladší. Určitě by mne mrzelo, kdybych za ni měla platit, abych si ji koupila. A další díly mne nezajímají.

Mišutamyš
24.03.2024 3 z 5

(SPOILER) Tady se budu muset trošku rozepsat.
Hodnotit tuto knihu nejde úplně jednoznačně.
Začátek pro mne byla vážně hořká pilulka. Nemám ráda ufňukané hrdinky a Sage fňukala vážně hodně. Jako jo, měla důvod, ale číst to přes dvě stě stran je prostě víc než moc. Nerada odkládám nedočtené knihy, takže jsem prostě přeskakovala. Klidně i deset dvacet stran, pak jsem zase chvilku četla. A takto to bylo po celých 220 dlouhých stran.
Až někde lehce po 220. stránce se KONEČNĚ něco stane.
Pak už se děj dá aspoň trochu do pohybu a dá se vydržet tolik nepřeskakovat.
Co se mi líbí je čtivost knížky, protože autorka psát umí. Postavy jsou mi sympatické, především Luca a April. Hlavní hrdinka by byla i fajn, ale... Vadí mi na ní několik věcí - přestože Lucovi i April věří, za celou dobu není schopná jim říct, co ji potkalo a tolik poznamenalo, což je v tomto příběhu naprosto nelogické. Druhý díl si přečtu, jistě bude stejně čtivý jako první, ale asi by ničemu nevadilo zde 150-200 stran osekat a spojit obě knihy do jedné.


Zuzíček77
15.03.2024 5 z 5

Takové oddechové čtení, není to úplně nic velkolepého, ale musím uznat, že to hlavní téma mě úplně pohltilo. Luka mi byl sympatický, u Sage mi nějaké věci vadily. Ale jinak se mi kniha líbila. Možná by úplně nemusela mít 400 stran. Kniha skončila otevřeně tak uvidíme co nám přinese druhý díl.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020


Citáty z knihy (3)

Nejkrásnější překvapení jsou ta, která nejsou nutná usmála se April široce


Ve skutečném životě může být dokonalost skryta právě v nedokonalosti.


Při povídání mohou vzniknout city, zatímco sex je jen předstírá.


Kniha Nedotýkej se mě v seznamech

v Právě čtených18x
v Přečtených1 327x
ve Čtenářské výzvě262x
v Doporučených91x
v Knihotéce656x
v Chystám se číst616x
v Chci si koupit133x
v dalších seznamech11x