Neopouštěj mě přehled

Neopouštěj mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458849/bmid_neopoustej-me-kei-458849.png 4 726 726

Nedotýkej se mě série

Bojí se lásky. Ale ještě více se bojí, že by ho mohla ztratit… S Lucou byla Sage šťastná jako nikdy dřív. Ukázal jí, co znamená důvěřovat sobě samé i druhému. Co znamená žít. A milovat. Ale Sage znovu, tentokrát silněji než kdy jindy, dostihla její temná minulost – a zničila právě začínající štěstí ještě v základech. Ať se Sage snaží sebevíc, nemůže na Lucu zapomenout. Každý den bez něj je pro ni jako den bez části vlastního Já. Existuje pro oba ještě vůbec nějaká šance, když mezi nimi na základě nevyřčené pravdy a manipulací vyrostla tak obrovská zeď, že už se přes ni ani jeden nedostane?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Verliere mich. Nicht. , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neopouštěj mě. Přihlašte se a napište ho.

Roux
19.07.2024 3 z 5

No, řeknu to takhle. Kdyby to byla jedna kniha, tak by to bylo naprosto fenomenální. Jenže jsou to dvě průměrně knihy a spousta fňukání hlavní hrdinky. Kniha je zbytečně zdlouhavá

Zuzíček77
15.03.2024 5 z 5

Kniha plynule pokračovala, tam kde předchozí skončila. Rozjezd je trochu pomalejší ale potom to jede na plné obrátky. Kniha se četla sama, děj opravdu plynul rychle. Sage v tomto díle projde velkou změnou, není to ještě úplně bez úzkostí ale posun je tam velký. Lucu jsem si oblíbila již v prvním díle, líbil se mi popis jeho osoby. Jejich romantická linka byla opravdu povedená. Musím říct, že druhý díl mi přilnul k srdci více než díl první.

kacenka6144
13.03.2024 4 z 5

Celé je to zbytečně zdlouhavé. Stačila by jedna knížka, kde by se aspoň něco dělo. Druhému dílu dávám nakonec 4*, ale oba by si zasloužily tak 3,5.

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2021

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Starosti jsou neužitečné pocity. Na věcech nic, ale vůbec nic nemění. Buď člověk vezme svůj život do vlastních rukou a snaží se něco změnit, nebo to nechá být a naučí se s tím žít. Nějakým ,děláním si starostí´se nikdy nic nezlepší.

Ale teď, když už jsem tento pocit důvěrně znala, jsem po Lucově něze toužila jako narkoman po další dávce.

Ukázal mi, jak mám žít svůj život beze strachu. A tento pocit si v sobě uchoval už navždy.

Kniha Neopouštěj mě v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených1 013x
v dalších seznamech5x

přátelství pro dospívající mládež (young adult)

Laura Kneidl
německá, 1990