Neopouštěj mě

Bojí se lásky. Ale ještě více se bojí, že by ho mohla ztratit… S Lucou byla Sage šťastná jako nikdy dřív. Ukázal jí, co znamená důvěřovat sobě samé i druhému. Co znamená žít. A milovat. Ale Sage znovu, tentokrát silněji než kdy jindy, dostihla její temná minulost – a zničila právě začínající štěstí ještě v základech. Ať se Sage snaží sebevíc, nemůže na Lucu zapomenout. Každý den bez něj je pro ni jako den bez části vlastního Já. Existuje pro oba ještě vůbec nějaká šance, když mezi nimi na základě nevyřčené pravdy a manipulací vyrostla tak obrovská zeď, že už se přes ni ani jeden nedostane?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458849/big_neopoustej-me-kei-458849.png 4.4315

Nedotýkej se mě 2.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Red

Verliere mich. Nicht., 2018

Kniha Neopouštěj mě

Lexa123
předevčírem

Na knížku jsme byla doslova nedočkavá. Bohužel mi ale ke konci přišla až moc uspěchaná. Věděla jsem, jak to mezi Sage a Lucou dopadne. Ale čekala jsem větší zápletku s jejím otčímem. Nicméně se mi to četlo velmi rychle. První díl mě tak nadchl, že jsem se nemohla dočkat a přečetla jsem to během chvilky. Myslím si, že právě ty rodinné vztahy odlišují dnešní zamilované knížky a tady tomu dává jistý údiv a zájem se dozvědět, jak se Sage popere se svou rodinou. Líbí se mi styl Mony Kasten a těším se, až se pustím do dalšího jejího díla.

Karola050716

Tak moc jsem se na ni těšila,až jsem toho asi čekala příliš. Teoreticky je tam všechno v pořádku,ale osobně mi vadilo,že skoro celou knihu řešíme něco, o čem všichni víme,jak dopadne,ale ten hlavní problém,kvůli kterému se tohle všechno děje, se nechává na poslední strany a ač ta gradace byla super, tak to pro mě bylo nevyvážené.

Malíček

Ani druhý, závěrečný díl této série mě nezklamal. Kniha se čte skoro sama, Luca je pořád sexy a skladkej, co víc by si člověk mohl přát.
DOPORUČUJU! Je to super čtivo na pozdní večery při svíčce a kakau. A já jsem trochu nešťastná, že už mám oba díly za sebou.

petulkapeta

Má v sobě něco, co mě dráždí, něco vyzývavého a zároveň
uklidňujícího, čím mi dodává odvahu. Ukázal mi, jak mám žít svůj život beze
strachu. A tento pocit si v sobě uchovám už navždy.

Moc pěkne zakončení a aspon v knihach vše nakonec dopadne jak má...

Áža707

Druhý díl jsem začala číst hned po dočtení prvního, byla jsem extrémně zvědavá, kam celý příběh bude směřovat.

Trochu jsem čekala, že začátek příběhu bude trochu někde jinde. I druhý díl byl velice čtivý a zajímavý a já si celý čtení velice užila. Opět zde byly momenty, kdy jsem cítila husinu, nebo jsem si říkala, že to snad ani není možný.

Bavil mě začátek, kdy to byla hra na kočku a myš. V průběhu celé knihy Sage udělala ohromný posun a já z toho byla velice překvapená. Dalo by se říct, že to byl docela velký skok, takže na někoho může působit nereálně. Byla jsem ráda, že zjistila, že není "porušená" a začala o sobě i trochu jinak smýšlet.

Jennifer mě doopravdy naštvala a byla jsem ráda, že ji Sage dala podnět se zamyslet nad jejím jednáním a očividně začala fungovat trochu jinak.
No o Alanovi nemluvě, jeho chování bylo naprosto šílené a odpudivé a rozhodně jsem ráda, jak to s ním dopadlo. Měla jsem velký strach, že díky jeho postavení Sage nikdo neuvěří.

I takhle kniha vás udrží v napětí a dočkáte se docela zajímavých zvratů a rozuzlení. Epilog je jen doopravdy nasazení koruny za tak skvělým příběhem. Prostě dokonalost, už teď se těším až si příběh přečtu znova.

Jak správně knihu popsala Mona, tak si necháte zlomit srdce, aby vám ho postupně znovu slepila dohromady. Naprosto s tím souhlasím, já jsem se do příběhu Sage a Lucy naprosto zamilovala ️ a rozhodně bych se nezlobila, kdyby byly další příběhy z tohoto kruhu přátel.

⭐ 5/5

tynka65

Proč nám to ty autorky dělají a za každou cenu rozdělí knížku do dvou dílů? První díl byl úžasný, ve druhém se kromě konce nic závratného nestalo.

janqa410

(+ SPOILER) Docela jsem se těšila, jak to se Sage a Lucou dopadne a můžu říct, že jsem si čtení opravdu užila. Obcas mě přišlo vyprávění trochu zdlouhavé a některé jejich přístupy k různým situacím, bych řešila asi jinak, vždyť stačí říct jak to je a je po problému ne? Ale Sage chápu, neměla to chudina jednoduché a konfrontace s Alanem byla konečného pravé, co potřebovala, aby mohla vše uzavřít. Pěkný příběh, ale nedá se říct, že bych se k sérii měla někdy vyloženě chuť se vrátit.

anet.myblog

Po přečtení prvního dílu Nedotýkej se mě, jsem byla nadšená! A konec mě hrozně navnadil na další díl, jenže na vydaní jsme museli ještě čekat. No a pak konečně vyšlo Neopouštěj mě.
Měla jsem trochu snížená očekávaní, protože jsem všude četla, jak je druhý díl slabší než ten předchozí. S tím musím, z části souhlasit, hlavní postavy Luca a Sage se dost hádali a usmiřovali, a to několikrát za sebou. Ale mě to bavilo, spíš mě zklamal konec, který byl hrooozně uspěchaný, jako kdyby to autorka chtěla najednou rychle uzavřít..bum a hotovo! Za to strhávám ⭐️ dolů.
Jinak jsem si ale Lucu a Sage zamilovala a tuhle duologii můžu jen doporučit! těším se na další knihy od autorky, 25.10. vychází první díl nové série “Někdo nový”!!