Neopouštěj mě

Bojí se lásky. Ale ještě více se bojí, že by ho mohla ztratit… S Lucou byla Sage šťastná jako nikdy dřív. Ukázal jí, co znamená důvěřovat sobě samé i druhému. Co znamená žít. A milovat. Ale Sage znovu, tentokrát silněji než kdy jindy, dostihla její temná minulost – a zničila právě začínající štěstí ještě v základech. Ať se Sage snaží sebevíc, nemůže na Lucu zapomenout. Každý den bez něj je pro ni jako den bez části vlastního Já. Existuje pro oba ještě vůbec nějaká šance, když mezi nimi na základě nevyřčené pravdy a manipulací vyrostla tak obrovská zeď, že už se přes ni ani jeden nedostane?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458849/big_neopoustej-me-kei-458849.png 4.3590

Nedotýkej se mě 2.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Red

Verliere mich. Nicht., 2018

Kniha Neopouštěj mě

Annkag

Trocha rozteklý děj ve kterém jsem se trocha nudila ale jinak příjemné.
Konec jsem tak trocha očekávala ale i napříč tomu jsem jim držela palce.

Lavina
22.11.2022

Za mě moc dobré pokračování prvního dílu... Chvíli mi to přišlo trochu zdlouhavé, ale jak se rozjelo bylo to pěkné, romantika, láska, drama.... S dobrým koncem samozřejmě....

Grohlinka
07.11.2022

Autorce se povedlo nemyslitelne, ac jsem si myslela, ze prvni dil nemuze nic prekonat, Laure se to podarilo, gratuluji. Jeste vetsi obdiv si zaslouzi za to, ze tenhle skvost dokazala sesmolit do dvou dilu, tleskam. Neuveritelny pocin.

Luca nestastny z neopetovane lasky, ktera ve skutecnosti neni neopetovana, ale cert to vem, si leci sve rozervane srdce v posteli a naruci jinych holek. Ale Sage ho stejne dal miluje, protoze … proc vlastne? Aha, ja vlastne nevim. Malickost. Nastesti vse zachranila hra dospelych “flaska”, ktera proste v kalitnim romanu nesmi chybet. A ja trdlo myslela, ze ji hrajou maximalne ubozaci na stredni, ale ne, omyl, patri i ke kratochvili entit, pardon elit, vysokoskolsky studujicich.

Cela kniha je vlastne absolutne o nicem, kdyby autorka vynechala par zbytecnosti v prvnim dile, mohla z toho vzniknout jedna knizka.

Sexualni sceny se mi zdaly o neco lepsi nez v prvnim dile, kde byly celkem bizarní.

Vse ale zachranil konec, a tak nemusim dat lepsi hodnoceni nez prvnimu dilu.
Sage zachranila cely svet a porazila padoucha, vsichni si padli do naruci a zazvonil zvonec a totalni hlouposti je, na stesti, konec! Fuj! Teda uf.

BarkaS
23.10.2022

(+ SPOILER) Pozor. Hodně spoilerů! Je mi líto, ale tohle byla promarněná příležitost. Romantická kniha, která řeší problematiku sexuálního zneužívání v rodině, nemůže fungovat, pokud není dostatečně autentická. To téma je přitom strašně důležitý (a v jistém smyslu i zajímavý), ale v tomhle podání je to stejně “růžovobrýlé” jako popis věznice v Orange is the new black nebo holocaustu v Tatérovi (z mého pohledu obojí tragicky neautentické). Od romantických knih nemám nikdy velké očekávání, ale když už si zvolí závažné téma, chtělo by to i trochu autentičtější zpracování. Ten konec už byl úplný bizár. Představa, že matka (která mimochodem minimálně léta nutně musela přehlížet, že její dcera má vážné potíže), uvěří ihned své dceři, že ji zneužívá nevlastní otec, že jí uvěří kolegové otce-policisty a ještě ho odsoudí bez důkazů…. Napsané to bylo pěkné a svištělo to, ale možná si mohla autorka vybrat jinou zápletku…

Lenka.Vílka
25.08.2022

A je na řadě druhý můj zatoulaný komentář.

Proč mi tak dlouho trvalo čtení knihy? Do první poloviny je děj totálně o ničem. A vzhledem k tomu, jak jsem odešla po prvním dílů, tak jsem si trochu zasloužila! Tohle je sbírka uměle vytvořených dramat, která posouvají děj místo postav, a bylo to jako "každá druhá". A postavy, který mi byly v prvním díle sympatický, se zde začnou chovat jako idioti. Na mě to působilo, krom toho, že to bylo jasný natahování, jako kdyby si autorka sepsla seznam věcí, které tam chce mít a postupně si odskrtávala, co tam už má. A jejda, teď jsem na jeden bod zapomněla, ale to nevadí, teď se to tam sice nehodí, ale čtenáři to mají rádi, šup tam s tím. A co se řešilo s Lucou. Co?!?!? To byla komedie. A že zrovna Sage se pasuje do role jeho ochránkyně, to jsem skoro spadla z postele. Druhý díl mě neskutečně otrávil. A to nejdůležitější se stejně sfouklo jako kdyby skoro o nic nešlo. Co?!?!

Dalo mi to zabrat, to teda jo. Škoda.
Začalo to dobře a potom se to pokazilo a druhý díl to jenom podtrnul. Co je špatnýho na tom, když někdo napíše knihu, která je jeden příběh a konečná? Tomuhle by to slušelo mnohem víc...

Špekyn
24.08.2022

Příjemné pokračování příběhu Sage a Lucy. Nicméně kniha je trochu uměle natahovaná, některé scény jsou zbytečné a působí divně, např. venčení psů, třídění Aprilina oblečení.
Co mne mrzí je, že April se dostane hodně do pozadí, defacto na určitou dobu až zmizí. To samé se týká Gavina, Aarona ... Také úplně zmizí scény z knihovny. Škoda, tam by byl potenciál. Ke konci pak vše rychle graduje. Ale vyústění (s Alanem) je až příliš jednoduché.
Divná je také po celou dobu série otázka peněz - Sage si furt stěžuje, že nemá peníze, nemůže si dovolit byt, ale pak kupuje dárky, oblečení, a ejhle najednou má i na nájem garsonky jen pro sebe!

knihomolkaJani
12.08.2022

Po první knize jsem byla mírně skeptická, ale druhý díl se opravdu povedl. Místy tedy byl děj trochu natahovaný a konec uspěchaný, ale jako celek super!
Příběh se čte úplně sám, postavy Vám budou sympatické a ještě se to vše odehrává v hezkém prostředí.
Kniha Neopouštěj mě určitě vylepšila reputaci této sérii.. mohu ji s klidným srdcem doporučit.

janka2000
07.08.2022

Druhý díl série už nebyl tak dobrý. Luca zjistil, že Sage byla zneužívaná.
Spousta emočního napětí vedla k ukázkovému případu řešení situace (tedy nejlépe by k tomu nemělo vůbec docházet, ale rozumíme si).