Modrá jako safír

Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263473/drahokamy-modra-jako-safir-UWW-263473.jpg 4.61583

Drahokamy (2.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Saphirblau - Liebe geht durch alle Zeiten (2009)

Kniha Modrá jako safír

agatha2

Gwendolyn a Gideon opět cestují časem a snaží se rozplést klubko intrik, které se kolem nich nebezpečně ovíjí a utahuje stále víc a více. Gwendolyn začíná ztrácet přehled, kdo mluví pravdu, kdo lže a kdo s ní bezohledně manipuluje, aby dosáhl svého cíle. Může toto dělat i její milovaný Gideon? Tento druhý díl mi přišel snad ještě lepší než předchozí. Jsem moc zvědavá na finální rozuzlení příběhu, do kterého se co nejdříve pustím.

maja11231

Druhý díl je lepší ne první.

Alethea_k

Dožila jsem se série, kde druhý díl není vycpávkový! Měla jsem opět přečteno za jeden den a hned zítra se nutně musím dozvědět, jak to celé dopadne. Znovu úžasná atmosféra v průběhu čtení.

Vendulik

Tato kniha byla více nudná než předešlý díl. Misty jsem se musela nutit k jejímu přečtení.

Čtenářka602

Skvělé!! Sice jsem očekávala jiný průběh tento ,ale předčil mé očekávání... Jediné co, tak mne štvala Charlotte a Giordano.. Jak se říká vrána k vráně sedá, člověk sobě rovnýho si hledá. Doporočuji z 94%. Tři procenta za ty hádky s Gideonem, tam to bylo docela ošklivý.. A tři za toho Giordana.

petrulka

Xemerius. Xemerius. Xemerius. A pak teprve to ostatní. Vtipný, mockrát mě rozesmál. Roztomilý. Akční. Prostě hlavní hrdina celého dílu :-)

Xylitka

Téma cestováním mě vždycky zaujme. Tento román je navíc velmi dobře napsaný, je nabitý tajemnou atmosférou.

Lenka_S

Další pokračování cestování časem Gideona a Gwendolyn se mi opět libilo. Příběh se pěkně zamotal, ale některé skutečnosti jsou hodně předvídatelné. Jsem zvědavá, kdy to celé praskne a jak to dopadne, takže jdu číst posledni díl :-)