Zelená jako smaragd

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dech beroucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263474/drahokamy-zelena-jako-smaragd-twI-263474.jpg 4.61741
Série

Drahokamy 3.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Smaragdgrün - Liebe geht durch alle Zeiten, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (321)

Kniha Zelená jako smaragd

Přidat komentář
Knihomolka223
20. října

Boží!!! Autorka se zvlášť na posledním díle série dosti vyřádila. Hlavně konec byl super. Spousta nečekaných zvratů a pěkný konec. Někdy jsem se i zasmála.

AndrejNG
28. září

Knihu mohu za sebe velmi doporučit. Mile mě překvapila.


LadyAdela
23. září

Konečně do sebe všechno zapadlo. Neuvěřitelné je, že se děj všech tří knih odehrál během asi dvou týdnů. Ocenila bych i další díly. Napadá mě spousta nezodpovězených otázek.
Trilogii doporučuji koupit najednou, protože je to psané jako jedna kniha.
Sice nevyhledávám fantasy příběhy, ale tohle mě bavilo. Doporučuji!

mysik612
23. srpna

(+ SPOILER) No, celá série byla taková... nijaká. Přijde mi, že autorka do děje téhle knihy namačkala strašně moc zápletek, zatímco ostatní knihy de facto nic nového nepřinesly. Také rozhodně nepochopím Lucy a Paula, proč utekli a svou dceru nechali vyrůstat v adoptivní rodině, zatímco další dítě vítají s radostí, a Lucy jen tak mimochodem napadne, jestli Gwendolyn nebude závidět. Podle mě tedy rozhodně bude. A to, že cestuje časem, je nesmrtelná, vidí duchy a jejím rodičům je šestnáct, to mi přijde až moc ulítlé. Kdyby nebylo Xemeriuse, už bych knihu dávno odložila.

Bajuli
23. srpna

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla!! Při čtení této série jsem nemohla přestat číst, kniha je opravdu skvěle napsaná!! Zhlédla jsem i filmy této krásné série, ale není nad knihu!! Stokrát více propracován příběh, rozhodně lepší konec než z filmu.. Byla bych nejvíce ráda, kdyby existovalo další pokračování série..

NONAM
21. srpna

Napíšu to takto...
První díl byl výborný druhý díl byl skvělý a třetí díl byl v pohodě. To je asi všechno ????

Charloteen
19. srpna

Úžasná kniha! Od začátku napínavá. Snad nejlepší z celé triologie.

BetyN.
31. července

Předchozí díly se mi líbily, jde o čtivé a originální oddechovky. Akorát jsem se musela smířit s tím, že hlavní hrdinka (a tím pádem ani čtenář) není do ničeho zasvěcena, nikdo jí nechce nic prozradit.

Ale tady došlo na lámání chleba. Já jsem samozřejmě od závěrečného dílu chtěla, aby vše vyplynulo na povrch a vyřešilo se to. Byla jsem na to velmi zvědavá, když se autorka v předchozích dílech jakémukoliv vysvětlování vyhýbala. A bohužel musím konstatovat, že jsem zklamaná. Konec mi přijde polovičatý, protože nebyly vyřešeny jeho důsledky. Vyvstalo po něm plno dalších otázek, na které se nikdy nedozvíme odpověď.

Ve třetím díle mi osobitý styl psaní, originalita, chytlavost a sympatické postavy už prostě nestačí. Nemůžu říci, že se mi tento díl nelíbil... Něco do sebe má, je výborný na relax, ale jako závěr není dostačující. Proto dávám o hvězdičku méně než předchozím dílům.

1 ...

Doporučujeme

Sníh nebo popel
Sníh nebo popel
Třetí stříbrná kniha snů
Třetí stříbrná kniha snů
Tři temné koruny
Tři temné koruny
Bouře a vzdor
Bouře a vzdor