První stříbrná kniha snů přehled

První stříbrná kniha snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202397/bmid_prvni-stribrna-kniha-snu-202397.jpg 4 1458 1458

První díl nové trilogie od Kerstin Gierové, autorky oblíbených Drahokamů! Tajuplné dveře s klikou ve tvaru ještěrky, mluvící sochy a zdivočelá chůva se sekerou… sny Liv Silberové jsou poslední dobou docela strašidelné. Obzvlášť jeden ji neustále pronásleduje. V tomhle snu je v noci na hřbitově a pozoruje čtyři kluky během jakéhosi podivného magického rituálu. Ti kluci jsou jí ale povědomí a není to náhoda, skutečně existují, chodí totiž s Liv do školy a vlastně jsou docela fajn. A někteří teda obzvlášť ;) Opravdu strašidelné – ještě strašidelnější než jakýkoli hřbitov v noci – je to, že tihle kluci o ní vědí věci, které by ve dne nikdy nahlas neřekla, leda ve snu. Jak je tohle možné? Je to pořádně zamotaná hádanka, ale hádankám nemohla Liv nikdy odolat…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Silber: Das erste Buch der Träume , 2013


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První stříbrná kniha snů. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (320)

Artep071
02.04.2024 4 z 5

Takové á milé a vtipné bloumání ve snech. :)

marie2577
25.03.2024 3 z 5

Svěží a pubertální...sladkých 16 . ;-)..


sangreseth
01.02.2024 5 z 5

Pro svou cílovku naprostro nepřekonatelná kniha s originálním námětem a dokonalým stylem psaní, který je hravý, s dobře bizarními prvky, příjemně romantický, vtipný a svižný. Hlavní postavy jsou jako vždy u Kerstin super, ale hlavně oceňuji snový svět, který je tak akorát smysluplný a fantasy a zkrátka naplňuje všechny moje představy. Je snadné knihu kritizovat a vidět na ní chybky a nesrovnalosti, když není psaná pro vás, ale když jsem ji v jedenácti četla poprvé, nemohla jsem z toho celé dny spát. Tenhle pocit si dobře pamatuji dodnes a přesto jsem překvapená, jak se i po tolika letech do příběhu zamilovávám nanovo. Dobrá kniha se zkrátka pozná, ať už je určena komukoliv.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (1)

Je obrovskou chybou vystavět teorii, když nemáte odpovídající záchytné body. Podvědomí dovede překroutit fakta, aby pak pak odpovídaly teoriím, místo toho, aby teorie odpovídaly faktům.


Kniha První stříbrná kniha snů v seznamech

v Právě čtených17x
v Přečtených2 093x
ve Čtenářské výzvě419x
v Doporučených253x
v Knihotéce570x
v Chystám se číst662x
v Chci si koupit204x
v dalších seznamech21x