koupit eknihy

Kerstin Gier

Sophie Bérard, Jule Brand (pseudonymy)

německá, 1966, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Zámek v oblacích

Zámek v oblacích

Vysoko ve švýcarských Alpách leží hotel, který již má nejlepší časy dávno za sebou. Ale když se na přelomu roku koná velkolepá oslava a přicházejí hosté z celého světa, s... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Rudá jako rubínPrvní stříbrná kniha snůZelená jako smaragdModrá jako safírTřetí stříbrná kniha snů

Komentáře (32)

Přidat komentář
Kika28
08. července

Hodně se mi líbí autorčin styl psaní. Právě se chystám na druhý díl ze série Drahokamy tedy na Modrá jako safír a už teď vím že to bude dobrá knížka. Po sérii Drahokamy si určitě přečtu První stříbrnou knihu snů.

Emereth
12. června

Miluju její trilogie Drahokamy a Knihy snů, mě osobně vzaly za srdce mnohem víc, než třeba Harry Potter. Když mi Rudá jako rubín poprvé přišla do rukou, četla jsem prakticky bez přestání, 24 hodin denně. Ráno jsem vstávala v pět, jen abych si mohla číst, ve škole jsem potom pokračovala pod lavicí a první, co jsem udělala, když jsem přišla domů, bylo, že jsem se s knížkou vyvalila na postel. U dalších dílů to pokračovalo úplně stejně (tři knížky za tři dny) a když jsem dočetla sérii, začala jsem zase znova. Celkem pětkrát za sebou. Nikdy jsem do žádné knihy nebyla tak zažraná, jako do těhle tří. Knihy snů také nezklamaly, ale už to nebylo takové šílenství. Kerstin Gierovou si z oblíbených tady v Databázi nikdy nevymažu.

chrastitko
01. února

Je to úžasná spisovatelka,drahokamy patří k mým nejoblíbenějším knížkách.

Carlita
26.11.2017

Mňa osobne viac zaujali Drahokamy než Knihy snov. Milujem situačný humor autorky a neviem sa dočkať dalších kníh od nej. Keby bolo po mojom, mohla by vydať každý rok niečo.

bubka
25.08.2017

drahokamy jsem nečetla a hned tak je nedám, nejsem na romantiku, ale ty první, tedy Muži a jiné katatsrofy, nevěsta řekla ne.... ty jsou čtivé, vtipné a milé, jedny z nadprůměrných humoristických knih.

lulu28501
22.04.2017

Úžasná spisovatelka.
Přečetla jsem sérii drahokamy a teď čtu první stříbrnou knihu snů .
Její knihy jsou lehké a vtipné,přitom romantické ....
Prostě dokonalé :D

barbora7743
21.03.2017

Úplně nejlepší autorka! Četla jsem Drahokamy a dva díly trilogie snů a jsou to nejlepší knížky vůbec... Můžu vřele doporučit. Strašně se těším na Třetí stříbrnou knihu snů...

malinkamajinka
16.02.2017

Úžasná autorka! Mám přečtenou sérii drahokamy a dva díly knih snů. Má originální nápady. Cestování v čase, lucidní sny... Těším se na další knihy!

Retzie
29.09.2016

Bez delšího otálení můžu říct, že Kerstin je má nejoblíbenější autorka! Perfektně mi sedí její styl psaní, vtipné hlášky, samotné postavy a děj jejich příběhů- to nelze nemilovat. Vřele doporučuji Drahokamy a Stříbrné knihy snů!

bara5898
25.05.2016

Mám přečtenu trilogii Drahokamů a musím říct že to jsou jedny z nejlepších knížek co jsem kdy četla... Sice jsem si ze začátku řikala co to je za...... ale pak mě to do toho děje tak v táhlo že jsem nemohla přestat číst... Jsou to skvělé knížky... Bohužel škoda že je to jen trilogie...

terezaspic
15.02.2016

Třetí stříbrná kniha snů by podle CooBoo měla vyjít na podzim.

tereza7344
11.01.2016

Dobrý den
Všechny vás moc prosím!!!....Nevite prosím pěkně někdo kde se dá koupit třetí stříbrná kniha snů?...Potřebovala bych odpovědět co nejrichleji.
Děkuji...

MayaBu
05.01.2016

Přečetla jsem Drahokamy i Stříbrné knihy snů a patří k mým nejoblíbenějším. Jak to paní Gierová dělá, že píše tak čtivé knihy?

munisek1
12.11.2015

Jsem ráda že nějaka autorka nepsala knižky dlr podle me představivosti!:)

šipulka
01.11.2015

Četla jsem Drahokamy a První a Druhou stříbrnou knihu snů. Perfektní knížky. Jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

knihomol77777
26.07.2015

Její trilogie drahokamů mě naprosto dostala!! Byly to ty nejlepší knihy co jsem kdy četla, stejně tak jako první dva díly knih snů. Nemůžu se dočkat až vyjde třetí díl a hrozně mě mrzí, že je to pouze trilogie a ne vícedílná sága. Nejlepší spisovatelka:)

ivca.jaresova
19.03.2015

Moje nejoblíbenější autorka. Četla jsem od ní asi 6 knih (jo, je to málo :DD) ale i tak se dostala na imaginárním žebříčku úplně nahoru. Můžu říct, že je i příjemná, což jsem zjistila na vlastní kůži, když mi odepsala na můj email s příšernou angličtinou, kde jí chválím Drahokamy :DD

asanita
17.01.2015

Skvělá spisovatelka. Trilogie Drahokamy je prostě dokonalá!

knížečka2002
03.12.2014

Úžasná autorka. Zrovna čtu zelená jako smaragd a je to něco neobyčejného.

Jolilinka
29.10.2014

Naprosto úžasné knihy, jedna z nej autorek vůbec. A moc mě těší, že je z Německa, je to vlastně naše "sousedka" :)

Zlodějka knih
27.08.2014

Ke Kerstin Gier jsem se dostala vyloženě náhodou - objevila jsem film Rubinrot a líbil se mi hodně, pak jsem zjistila, že je to podle knižní předlohy Rudá jako rubín a knihu si našla a spolu s ní i Kerstin Gier. Doslova mi učarovala svým námětem, zvolenými slovy, hlavními postavami a vším, co se v knize objevuje. Bylo to kouzelné. Víc knih jsem od ní zatím nečetla jenom ságu Drahokamy, ale určitě zkouknu i další její knihy. Jako autorka mi sedla a nemůžu jinak než ji pochválit, že je skvělá.

angelbooks
25.08.2014

Série drahokami mě úplně okouzlila. Zamilovala jsem si tam snad všechny postavy :D.
V knihách se mi hodně líbily části s proroctvím.
Rudá jako rubín, Modrá jako safír a Zelená jako smaragd.
Tohle jsou jedny z nejlepších knih co jsem četla :).

Ami Arnerllová
04.08.2014

Venezia: Já zkušenost s německými autory moc nemám. Teda téměř žádné. Ale kam příjdu, nebo neco čtu, tak se doslechnu, že němečtí spisovatelé nejsou nic extra.
Je to jen další názor ovlivnění lidmi, kteří mě obklopují. Třeba si zase něco od nějakého jiného německého spisovatele přečtu a zalíbí se mi to. Názory se mění...

Venezia
28.05.2014

to Ami Arnerllová: Čo znamená veta: "Je SICE z Německa, ale její knížky jsou něco dokonalého!"? Máš vôbec predstavu o literatúre nemecky píšucich spisovateľov?

Ami Arnerllová
23.05.2014

Já tuhle autorku miluju!
Je sice z Německa, ale její knížky jsou něco dokonalého! Jsou tak neskutečně lehké (v dobrém slova smyslu!)! Je velká škoda, že Drahokamy jsou jen trilogie, ale těším se na další sérii: Stříbrnou!
Obdivuju ji, jak dokáže popisovat třeba šaty! Viz. Drahokamy! Píše nádherně! Vždy je to humorné, smějete se, ale i pláčete! Její série Drahokamy (opakuju se, vím :)!) je NEZAPOMENUTELNÁ!!!
PS: Škoda, že Gideon a Rephael neexistují ve skutečnosti!

009Ivana
09.05.2014

Nemám moc ráda německé spisovatele, ale musím přiznat, že tahle se mi líbí. Píše krásným způsobem u kterého se pobavíte a má originální nápady. Někdy je to až moc podrobné, ale od čeho máme fantazii. Myslím že když to s ní risknete a přečtete si nějakou její knihu tak neprohloupíte. :) :) :)

Nemesis Moriko
04.03.2014

Skvělá spisovatelka! Jenom lituji, že Drahokamy mají jen 3 díly..:(

Roselunda 1928
23.02.2014

Drahokamy byly úžasné, škoda že to byly jen 3 díly...
A už se nemohu dočkat, až se mi do ruky dostane Druhá stříbrná kniha snů :3 :D

Klaris 99
13.11.2013

Když se řekne Kerstin Gierová, všichni si vybaví trilogii Drahokamy. Mám tuto trilogii opravdu ráda. Nepostrádá humor, lásku, přátelství, promyšlený děj a to vtažení do knihy, které vás donutí nezhasnout dokud tu knihu nepřečtete úplně celou. A proto je u mě autorka s velkým A.

Knihomolka Rů
29.09.2013

Opravdu skvělá spisovatelka. Miluju její sérii drahokamy, každému doporučuji něco si od ní přečíst.