Koupit knihy

Kerstin Gier

Sophie Bérard · Jule Brand pseudonymy

německá, 1966


Nahrávám...

Nová kniha

Co za světla není vidět

Co za světla není vidět - Kerstin Gier

Okouzlující fantasy od autorky bestsellerové série Drahokamy. Quinn je cool a oblíbený. Matilda má nos věčně zabořený ve fantasy románech a rozhodně není jeho typ. Kd... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 20 knih

Komentáře (35)

Fortuna7
24.01.2021

Mám ráda autorčiny série Drahokamy i Stříbrné knihy snů. Má krásný styl psaní, pro začínající YA čtenáře ideální.

EvikU.
05.11.2020

Autorka píše pro young Adult a i pro ženy. Zajímavé je, že jsem četla zatím jen pro dívky a moc mě chytly. Série drahokamů je naprostá jednička. A i série stříbrné knihy se čte dobře. Akorát mi chybí dočíst 3 díl. Bohužel tenkrát nebyl vydaný a po roce už jsem nějak nevěděla jak to bylo. Asi bych musela doufat, že si časem vzpomenu. Určitě se ještě doplním a přečtu nějaké knihy od autorky a doporučuji.

Elka252
03.04.2020

Četla jsem všechny drahokamy i stříbrné knihy a jen nevím proč né zlaté?! Autorka je skvělá a všechny její knihy jsem si zamilovala.

Elen telemna
29.10.2018

Četla jsem od ní Drahokamy a Stříbrné knihy snů a musím uznat, že autorka opravdu umí psát čtivě a napínavě. Má rozsáhlou fantazii a dokáže vycítit, co se čtenářům líbí a co je zajímá. Moc se mi líbilo, jak na konci Stříbných knih psala svým čtenářům své pocity, nápady a zkrátka s námi tímto způsobem komunikovala. Nikde jinde jsem se s tím ještě nesetkala a mooooooc se mi to líbilo! Škoda, že to nedělá více autorů...
Jedna z mála věcí, která se mi na Kerstin Gier nelíbí, je její pozitivní přístup k pohlavnímu styku mladých lidí. Jinak je to super autorka a já rozhodně nelituji, že jsem si některé její knížky přečetla!

Eleanor-ka
18.10.2018

Po Jodi Picoltové a J.K.Rowlingové mojí jasnou favoritkou a velikým vzorem :)

chrastitko
01.02.2018

Je to úžasná spisovatelka,drahokamy patří k mým nejoblíbenějším knížkách.

Carlita
26.11.2017

Mňa osobne viac zaujali Drahokamy než Knihy snov. Milujem situačný humor autorky a neviem sa dočkať dalších kníh od nej. Keby bolo po mojom, mohla by vydať každý rok niečo.

bubka
25.08.2017

drahokamy jsem nečetla a hned tak je nedám, nejsem na romantiku, ale ty první, tedy Muži a jiné katatsrofy, nevěsta řekla ne.... ty jsou čtivé, vtipné a milé, jedny z nadprůměrných humoristických knih.

1