koupit knihy

Kerstin Gier

Sophie Bérard · Jule Brand pseudonymy

německá, 1966

Nahrávám...

Nová kniha

Kluci jsou jako žvejkačka

Kluci jsou jako žvejkačka - Kerstin Gier

Třináctiletá Sissi je pořádně drzá – a taky k zešílení zamilovaná! Jenže její vysněný princ pokukuje jen po starších holkách, které už mají „zkušenosti“. Ať už to znamená... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 19 knih

Komentáře (36)

_Knihomolka_
27. srpna

Kerstin si mě získala hned svou první knihou, Rudá jako rubín, a pak i dalšími dvěma díly z této úžasné romantické fantasy triologie Drahokamy, do které jsem se ihned zamilovala.
Mám ráda její YA styl psaní, jedninečné vykreslení světa se sympatickými hlavními postavami, Gideonem a Gwendolyn, a osobitý a originální vzhled obálek :)...

Fortuna7
24. ledna

Mám ráda autorčiny série Drahokamy i Stříbrné knihy snů. Má krásný styl psaní, pro začínající YA čtenáře ideální.

EvikU.
05.11.2020

Autorka píše pro young Adult a i pro ženy. Zajímavé je, že jsem četla zatím jen pro dívky a moc mě chytly. Série drahokamů je naprostá jednička. A i série stříbrné knihy se čte dobře. Akorát mi chybí dočíst 3 díl. Bohužel tenkrát nebyl vydaný a po roce už jsem nějak nevěděla jak to bylo. Asi bych musela doufat, že si časem vzpomenu. Určitě se ještě doplním a přečtu nějaké knihy od autorky a doporučuji.

Elka252
03.04.2020

Četla jsem všechny drahokamy i stříbrné knihy a jen nevím proč né zlaté?! Autorka je skvělá a všechny její knihy jsem si zamilovala.

Elen telemna
29.10.2018

Četla jsem od ní Drahokamy a Stříbrné knihy snů a musím uznat, že autorka opravdu umí psát čtivě a napínavě. Má rozsáhlou fantazii a dokáže vycítit, co se čtenářům líbí a co je zajímá. Moc se mi líbilo, jak na konci Stříbných knih psala svým čtenářům své pocity, nápady a zkrátka s námi tímto způsobem komunikovala. Nikde jinde jsem se s tím ještě nesetkala a mooooooc se mi to líbilo! Škoda, že to nedělá více autorů...
Jedna z mála věcí, která se mi na Kerstin Gier nelíbí, je její pozitivní přístup k pohlavnímu styku mladých lidí. Jinak je to super autorka a já rozhodně nelituji, že jsem si některé její knížky přečetla!

Eleanor-ka
18.10.2018

Po Jodi Picoltové a J.K.Rowlingové mojí jasnou favoritkou a velikým vzorem :)

chrastitko
01.02.2018

Je to úžasná spisovatelka,drahokamy patří k mým nejoblíbenějším knížkách.

Carlita
26.11.2017

Mňa osobne viac zaujali Drahokamy než Knihy snov. Milujem situačný humor autorky a neviem sa dočkať dalších kníh od nej. Keby bolo po mojom, mohla by vydať každý rok niečo.

1