Rudá jako rubín

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263471/ruda-jako-rubin-8GA-263471.jpg 4.51868
Série:

Drahokamy (1.)

Orig. název:

Rubinrot - Liebe geht durch alle Zeiten (2009)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (393)

Kniha Rudá jako rubín

Přidat komentář
Alethea_k
předevčírem

Knihu jsem přečetla během jediného večera. Příběh je opravdu chytlavý, neoznačila bych jej přímo za fantasy. Kupodivu mi nevadí ani historie. Čtení je velice návykové, nechápu, proč jsem si knihu nepřečetla mnohem dřív. Myslím si, že je to jedna z mála YA knih, které se mohou číst napříč generacemi a zalíbí se každému, kdo si chce odpočinout. Ihned se musím podívat na film. Nicméně tato kniha v sobě má podivné kouzlo, které vás pouze utvrdí v tom, že se vyplatí pokračovat dál a vy ty další díly musíte mít ihned.

janadibelkova
08. dubna

Tedy jak nemám ráda fantasy knihy, tak tahle mě dostala..četla se sama, skvěle napsaný příběh, jemný, veselý, neobvyklý, velmi ráda se začtu do dalších dvou a vřele doporučuji všem.

Kami97
30. března

První jsem viděla filmy, které mě zaujaly a proto jsem se rozhodla si přečíst i knihy. Děj rychle plynul a postavy Gideona a Gwen jsem si velmi oblíbila. Už se těším, až si přečtu zbylé dva díly.

mrousek
30. března

Ke knize jsem se přemlouvala několik let a naprosto nechápu, jak jsem tak dlouho zvládla odolávat. Kniha je úžasná, autorka píše krásně, všechno se čte jedním dechem, ale musím uznat, že je tam někdy spoustu informací navíc. Jako ony možná nejsou navíc, ale není možné, abyste si je po prvním přečtení zapamatovaly. Také tam byly občas dlouhé pasáže, které bych nejraději přeskočila, ale to je tak skoro všude.
Nicméně pokud si potrpíte na fantasy románky, neváhejte nad přečtením a neskutečně se těším na další díly.

Taťána920
25. března

Miluju tenhle příběh. Je to takový sympatický děj, obyčejná holka , která zjistí že umí cestovat časem . Podle mě tenhle příběh zaujme všechny obyčejné holky co mají rády trochu vzrušení.

cerna.pet
24. března

Na to že je kniha pro náctilété tak dobré, pořád se něco děje.

Vendulik
21. března

Kniha je velice čtivě napsána ale jinak je nudná.

Knihomolka582
21. března

Trilogie Drahokamy byla moje první fantasy série. Jsou to ÚŽASNÉ knížky plné dobrodružství, napětí a romantiky. Hlavní postavy jsou naprosto dokonalé a hned jsem jim záviděla jejich knižní dobrodružství. Hned jsem si knížky přečetla znova. URČITĚ DOPORUČUJI, PROTOŽE JE TO NAPROSTÁ BOMBA.