Rudá jako rubín

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263471/ruda-jako-rubin-8GA-263471.jpg 4.52187

Drahokamy 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Rubinrot - Liebe geht durch alle Zeiten, 2009

Kniha Rudá jako rubín

laura
28. listopadu

Vtipné, hravé, milé, lehce romantické. Příběh vás pohltí a vy ani nevíte jak, a jste na konci. Velmi čtivé, napínavé, každá postava má něco do sebe a postupně se jednotlivé střípky příhod skládají do uvěřitelného, zajímavého příběhu...

Krásné! Moc se mi to líbilo. A to už dávno nejsem cílová skupina. Ale člověk prostě někdy takový příběh potřebuje.

Potřebuje snít...

Adris
19. listopadu

Nejlepší série. A to jsem ji četla v 25ti. Láska, cestování časem, napínák... Prostě boží!

Lučina7
17. listopadu

Krásná kniha, do které se člověk dokáže ponořit.

Sanny_happ
07. listopadu

Kniha mě bavila, ale místy mi přišel děj příliš protahovaný.

any37
04. listopadu

Bylo to miloučké, sladké, zábavné, originální a hlavně oddychové. Jediné co mi na všem vadilo a hodně to snížilo vizáž celé knihy, je ten závěr. Skončila to tak rychle, že mi ten příběh přišel hrozně nekompletní a nepomohl tomu ani nepovedený otevřený konec. Ten vždycky normálně končí nějak napínavě, že chcete pokračovat ve čtení a s uzavřenou myšlenkou. Což se tady bohužel nestalo. Jako by byl příběh useknutý v polovině věty, která měla tu myšlenku uzavírat a nastavit napětí.

Cress
02. listopadu

Knihu jsem poprvé četla před dvěma roky, takže jsem si moc nepamatovala. A i přestože se všechno odehrálo až moc rychle a naivně, nechávám 5 hvězdiček. Je to asi kouzlo Kerstin Gier, její knihy se čtou samy. Ty zvraty, postavy, romantika a celkové příběh, všechno miluju. Zapomněla jsem, jak moc mě tahle série baví. Za mě velké doporučení.

lokonla

Knihy jsem bohužel četla až jako osmnáctiletá a tak mi to přišlo jako strašné klišé, ale umím si představit, že kdybych je četla ve 14-15, tak nežiju ničím jiným než lovestory Gideona a Gwendolyn. Takže pro mě určitě doporučuji spíše mladším.
Knihy se ale čtou opravdu rychle, jsou chytlavé.
Konec série mě moc neuspokojil, čekala jsem více vysvětlení, přišlo mi, že nějaké věci zůstaly nedořešené.

ja.knihomolka__

3,5-4⭐️/5⭐️
- Od téhle knihy jsem nic extra neočekávala, ale musím říct, že mě docela překvapila.

Sedl mi styl psaní, bylo to čtivé a vtipné, takže jsem to přečetla za chvilku.

Co se týče děje - je to skvělý nápad na příběh, lehká fantasy, kterou hned pochopíte s feel good romantikou.

Hlavní hrdinka je skvělá! Mám ji fakt ráda a přijde mi, že se jí občas i podobám. Za to Gideon mě hodně štval, je to takovej ten, kterej si myslí, že všechno ví a umí. :Dd

Celkově příběh je hezky vymyšlený a sestavený, není to žádná těžká Fantasy, kterou nepochopíte. Určitě je to super oddechovka u které můžete vypnout.

Vášeň
Vášeň