Třetí stříbrná kniha snů

Je březen, jaro v Londýně je za dveřmi a Liv Silberová stojí před třemi zásadními problémy. Zaprvé: Lhala Henrymu. Zadruhé: Ta záležitost se sny je čím dál nebezpečnější. Arthur přišel na kloub tajemstvím snového světa, díky nimž může páchat neskutečné zlo. Musí ho bezpodmínečně zastavit. Zatřetí: Livina matka Ann a Graysonův otec Ernest se chtějí v červenci vzít. A zlá Okrb, Graysonova babička, má na svatbu velké plány, každopádně však jiné než nevěsta. Liv má zkrátka plné ruce práce s tím, aby odvrátila všechny hrozící katastrofy... Spektakulární závěr snové trilogie! A konečně zjistíte, kdo je Secrecy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260495/treti-stribrna-kniha-snu-mbY-260495.jpg 4.3393

Stříbrná kniha snů/Strieborná kniha snov (3.)

Silber: Das dritte Buch der Träume (2015)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Třetí stříbrná kniha snů

_Steff_

Tak jo přečetla jsem celou sérii a musím říct že jsem se nad knížkama většinu času přitrouble usmívala. Celá série mě bavila, byla vtipná a můj mozek se odreagoval. Za mě skvělá série !!!!

whiolet

Poslední díl této trilogie,byl pro mě ztrátou času. Dle mého názoru to byl nejslabší a nejnudnější díl, občas jsem i měla chuť knihu zavřít a už se k ní nevrátit.

housenka007

Knihu, tak i celou serii jsem přečetla jedním dechem. Velmi se mi líbí styl psaní spisovatelky. její knížky mě vždy vtáhnou do děje. Jen ten konec.... áááá jen jsem tam ještě něco čekala a taky to mohlo být víc dramatický.
Jen si myslím, že se Liv její přání vlastně splnilo ;-)

Áňa 998

Po dlouhé době jsem se dokopala do dočtení celé snové série, po takové pauze mezi druhým a třetím dílem se mi fakt nechtělo. Nakonec jsem Třetí stříbrnou knihu přečetla a dala mi pěkně zabrat, tohle už asi není čtení pro mě :-)

pipa36

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakončení série, bylo v tomto dílu celkem dost děje - i moje oblíbenkyně Okrb (oblíbenkyně spíše přezdívkou) tady dostala více prostoru, a někdy to byla fakt sranda. Velmi čtivé, moc pěkné, úžasné zakončení úžasné série - až je mi líto, že už nebudou další díly.

NymphMaeve
28.12.2018

Závěrečný díl se mi líbil stejně jako ty předešlé. Myslím si, že konec byl malinko odfláknutý, ne úplně domyšlený a jen na rychlo spíchnutý. Upřímně jsem netušila, kdo je Secrecy a dost mě to překvapilo. Očekávala jsem na konci ještě další věci, které mi tam chyběly a to zamrzelo. Jinak však čtivé, příjemné a zábavné, autorka mě celkově nezklamala, ale ani nepřekvapila. Po dočtení mám neutrální pocity - nejsem ani nadšená, ani zklamaná.

zuzana4291
27.12.2018

Tak ta třetí kniha byla sice více "fantasy" prvky, ale přeci jen už v ní bylo trochu víc "hluchých" míst. První polovina knihy byla slabší, ta druhá půlka už je víc tajuplnější a víc čtivá.

Silmarien
27.10.2018

Veľmi pekné a aj celkom logické ukončenie s rozumným záverom. Až mi bolo ľúto, že to už skončilo, prijala by som ešte 10-20 strán navyše, kde by som sa dozvedela viac o tom, čo sa dialo s postavami ďalej. Ale nevadí, hlavné veci vieme, väčšina z nich dopadla dobre.
Celou sériou som bola príjemne prekvapená.

sny

Kerstin Gier