Třetí stříbrná kniha snů

Je březen, jaro v Londýně je za dveřmi a Liv Silberová stojí před třemi zásadními problémy. Zaprvé: Lhala Henrymu. Zadruhé: Ta záležitost se sny je čím dál nebezpečnější. Arthur přišel na kloub tajemstvím snového světa, díky nimž může páchat neskutečné zlo. Musí ho bezpodmínečně zastavit. Zatřetí: Livina matka Ann a Graysonův otec Ernest se chtějí v červenci vzít. A zlá Okrb, Graysonova babička, má na svatbu velké plány, každopádně však jiné než nevěsta. Liv má zkrátka plné ruce práce s tím, aby odvrátila všechny hrozící katastrofy... Spektakulární závěr snové trilogie! A konečně zjistíte, kdo je Secrecy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260495/treti-stribrna-kniha-snu-mbY-260495.jpg 4.3540

Stříbrná kniha snů/Strieborná kniha snov 3.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Silber: Das dritte Buch der Träume, 2015

Kniha Třetí stříbrná kniha snů

vercatko20

První dva díly se mi líbily více, defacto mě navnadily na nějaké extra ultra finále, ale realita mě trochu zklamala.
Jinak je to ale čtivé a autorka aspoň potvrdila pravidlo, že v nejlepším se má raději skončit ;)

Jajus

Není tajemstvím, že miluju Kerstiinu sérii Drahokamů. Takže pro mě její další série byla jen samozřejmá - sice trochu pozdě, ale přece. A - strašně mě to chytlo. Koncept snění dává knize nový rozměr, ve snech můžete přece všechno! Takže... Ze srdce doporučuju. Fakt.

ELLISAMEG

Tahle knika mě naprosto uchvátila. Bylo to jako bych vyřešila jedno tajemství.

picris

První díl super, druhý nudný (vlastně si z něj téměř nic nepamatuji) a třetí na rozmezí mezi těmito dvěma. Děj plynul, na konci zajímavé příjemné vyústění, ale na druhou stranu tak trochu víte, že takhle to asi nějak dopadne už od druhého dílu. Když už autorka nutně potřebovala napsat díly tři, měla se lépe zaměřit na nové fantazijní prvky, protože se omílalo stále to samé dokola. Jak už někdo přede mnou napsal, vše by se vešlo do jedné knížky. Škoda, po přečtení První Stříbrné jsem se na další díly nemohla dočkat, ale nakonec jsem byla nadšena akorát z těch úžasných obálek.

Charloteen

Celá trilogie byla strašně miloučká :) V tomto díle bych ale ocenila více akce. Stále jsem čekala na zvrat a on přišel až na posledních stránkách. Celá řada určitě stojí na přečtení! A konec byl nečekaný, takže jsem usoudila, že čekání na zvrat se vyplatilo.

loty13

(+ SPOILER) Když démoni neexistují, tak jak se mohli ocitnout ve snovém Labyrintu?

Pěkná knížka četla se dobře. Nepředvídatelný konec. Občas se mi nelíbily konce kapitol. Otevřený konce nemám ráda.

sydneysage04

Tahle kniha je ze série nejlepší. Řešilo se víc věcí zároveň, u záležitosti s Rasmusem jsem se dost zasmála.
A jsem ráda, že konečně vím, kdo je Secrecy :)

Elina_Berg

Třetí a závěrečná stříbrná kniha snů je úžasná!!! Všechny tři díly jsou na stejném místě, ani jedna není lepší než druhá. Prostě celá série je kouzelná. Příběh měl svoje kouzlo a dramatičnost. Různé záhady a zvraty které nikomu nedovolí se od knihy odtrhnout.
Serie si mě dostala už z pohledu na tu přenádhernou obálku,jenže příběh je ještě lepší.
Jediný co mě tak trochu zamrzelo, bylo, že nebyla s Graysonem, ale co, Henry je taky fajn.