majavcelicka Online majavcelicka komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Bohužel mě kniha nebavila. Konec jsem jen přelétla pár řádků v odstavci a takto "dočetla". Pro mě byla kniha dost depresivní, to jak ho život netěšil a holky ho "vysávaly". Pár bodů za začátek a příjemnou čitelnost.

27.02.2022 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Nádherná kniha. Četla se jedním dechem a to jejich pošťuchování. Docela dost jsem se u knížky nad některými situacemi pousmála, nebyla to jen obyčejná romanťárna. Bylo to moc hezky psané.

29.01.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Jsem naprosto nadšená!!! Krásně psaná a čtivá kniha. Určitě z této série přečtu i další. Sice ten konec jsem čekala víc pompéznější v jejich podání, ale i tak velmi příjemné čtení.

22.01.2022 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Ze začátku knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Ale pak, když se to rozjelo, tak když jsem knihu odložila, tak mi šrotovalo v hlavě, kdo by to mohl být. Kniha mě fakt bavila.

16.01.2022 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Nevím, nevím.... Ze začátku jsem si říkala další román typu bohatý arogantní muž bydlející v posledním patře domu v obrovském drahém bytě a na druhé straně chudá slečna, která se snaží být úspěšná po pracovní stránce. Pak se to rozjelo, ale konec opět předvídatelný a ničím neohromující.

19.12.2021 3 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Četlo se mi to velice dobře. Hlavně závěr se mi líbil. Tušila jsem, kdo je vrah, ale kolikrát se tak zamíchalo v ději, že jsem si tím nebyla jistá.

18.10.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Příjemná oddychovka. Sice je příběh na konci dle mého názoru moc nereálný, ale o to tu nejde. Příjemné čtení.

05.10.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Neurazí, nenadchne. Kniha byla dost předvídatelná. Ale četlo se to snadno a rychle. Jako oddychovka super.

06.09.2021 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Nádherný námět. A i jak k sobě hledají cestu. Akorát mi to přišlo nějaké pak rychlé ke konci, jak se to najednou "vyvrbilo". Snesla bych asi tuto knihu delší a víc rozvinutou příběhem těchto dvou lidí.

02.08.2021 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherný námět, nádherný příběh, pořád to bylo zajímavé a nechtělo se mi odkládat. Jen ten konec už byl předvídatelný, tak to už mi plynulo pomaleji. Ale jinak vše v knize nádherně vylíčeno. Po dlouhé době kniha, kterou si budu pamatovat.

23.07.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Opravdu chápu, proč má tak kladné hodnocení. Četlo se to rychle, 3/4 knihy byly hodně zajímavé. Jen ten konec byl hodně předvídatelný. A asi tuším komu se budou věnovat další díly.

20.07.2021 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

(SPOILER) Přečetla jsem, ale neuchvátila. Bylo tam hodně situací, které si v reálu nedokážu představit. Třeba jen ta obrovská změna v chování skoro ze dne na den. A až úzkostná péče o ní.... Jejich poprvé jsem i přeskakovala, protože tam bylo na mě až moc dialogu a popisu situace

11.07.2021 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Teda huf... Četlo se to velice dobře, ale už skoro od začátku jsem Hardina jako postavu neměla ráda a tak to i zůstalo do konce knihy. A nějak nechápu, jak s ním mohla tak dlouho setrvávat (asi měl čarovnýho "ptáka" :-) ) Chápala bych kdyby se jednalo o pár, který už má za sebou delší dobu vztahu, tak že je problém se od někoho odpoutat. Ale od člověka, kterého skoro ani neznám a ještě se ke mě chová hrubě? Fakt jsem to nechápala. Do skoro posledních stránek jsem byla přesvědčená, že další díl nebudu číst, ale ten konec mě nahlodal. Ale zase si říkám, co tak úchvatného tam bude, nejspíš bude po dlouhých útrapách happy end a ani nevím, zda chci číst....

10.03.2021 2 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Nádherná kniha. I když tam byly těžké životní situace, tak kniha na mě pořád působila tak nějak "mile a příjemně". Taková jako by mi ji vyprávěla babička. Nejdřív se mi do ní nějak pořád nechtělo. Ani mi nijak nezaujala obalem. Řekla bych, že tato kniha není krásná zvenku, ale má svoji vnitřní krásu. Vřele ji doporučuji.

06.03.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha se četla s naprostou lehkostí, na začátku jsem se trošku ztrácela, o kom, že to vlastně je. Ale jinak velice zajímavý příběh. Jen mi trošku zklamal konec, kde se sáhodlouze vysvětlovalo co a jak bylo a co dotyčnou osobu k tomu vedlo. Přiznám se, že skoro do konce jsem podezřívala jednu z kladných postav a trošku mi to zklamalo, že to nebyla ta daná kladná postava. Ale to je můj problém, že jsem se na ní upnula. Byla to moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední, rozhodně v budoucnu od ní přečtu další, opravdu mi kniha bavila a vřele doporučuji.

03.02.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Já se kolikrát v některých jejich rozhovorech ztrácela a kolikrát se i vracela, na co že ten daný člověk reagoval. Ztrácela jsem se i v jednotlivých přátelích. Jinak dobrá oddychovka, ale neurazí, nenadchne.

25.01.2021 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Nebylo to úplně marný. Chvilkama dobře vtipný. Ale nijak neoslnilo.

03.01.2021 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Za mě super, po dlouhé době jsem se fakt bavila. Ty dvojsmysly byly výborný. Příběh už takové terno nebyl, ale nevadí. Kniha mě bavila, přečetla jsem během jednoho dne.

28.12.2020 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nádherný a nápaditý příběh. Sice kouskama pro mě to bylo zdlouhavé v některých pasážích. Ale konečně příběh, kde jsem půlku knížky nechápala, proč se někdo může nějakým určitým způsobem chovat a hlavně jsem si říkala, že není nic, co by to omluvilo. Nenašla jsem vůbec žádný důvod, ale autorka ho našla. Konec jsem tušila, jaký bude, ale vůbec nevadilo.

27.11.2020 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Pro mě zklamání. Měla jsem pocit, že knihu psal puberťák. Jak co se týče vyjadřování postav, tak jejich chování... Další díl mne díky tomu neláká.

19.11.2020 3 z 5