Rockový polibek

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/big_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4.2532

Stage Dive 4.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Deep, 2015

Kniha Rockový polibek

anna7852

Hmmm celá série skvělá,každý díl měl něco do sebe,ale přesto třetí díl vede:)

majavcelicka

Nádherný námět. A i jak k sobě hledají cestu. Akorát mi to přišlo nějaké pak rychlé ke konci, jak se to najednou "vyvrbilo". Snesla bych asi tuto knihu delší a víc rozvinutou příběhem těchto dvou lidí.

moudivlacek

Dočetla jsem sérii a vím, že jsem s ní nebyla naposledy. Poslední nezadaný člen kapely Ben byl asi takový, jak si asi plno lidí rockera představují. Každopádně i on má svou minulost a žije trošku jinak, než se naoko zdá. Sestra Anne - Lizzy je jím uchvácená. A z toho je problém. Je pravda, že žena se téměř vždy vyrovná lépe s myšlenkou na dítě než chlap. Tento vztah byla klasická "houpačka".
Dočetla jsem, pobavila jsem se a rozhodně jsem si to užila - celou sérii.

beruzzka

nejslabsi dil, dej naprosto nudny, predvidatelny, cely pribeh se da shrnout do 4 vet.

Raislin

Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

Lee7

Co říct.. poslední díl byl pěkný, trošku rychlejší a žádné tahanice. Pěkné zakončení skupiny, všichni jsou kompletní. A tak si říkám co Martha a hlavně jejich hlídající dravec Sam?

Kristy.Seb

Je dobře, když člověk od života něco chce. To však neznamená, že to dostane.

Lizzie a Ben byli sladký. Taková něžná tečka na konec. Jen by me zajímalo, kdy se furt berou ty sexy rockový chlapi.

lihate

Při poslední knize v sérii mě nejvíc mrzí, že už není žádná další. Tuhle sérii jsem si sakra zamilovala. Lizzy mám hodně ráda, je mi blízká, je pohotová, trochu drzá, upřímná, prostořeká a má smysl pro humor a legraci. Vůbec si ale nechci představovat být v její kůži. Ben mě překvapil a měla jsem ho moc ráda. Dostávali mě už jen jejich esemesky. Je pěkné vidět, že i on se chtěl změnit. Je jasné, že se se vším musel nejprve srovnat sám, stejně jako Liz. Ale bylo krásné, že mu nikdy nebyla úplně lhostejná a pořád se snažil o ní pečovat. Ovšem - všechno nebo nic. Nic není tak jednoduché, jak bychom si přáli. Ale o některé věci prostě stojí za to bojovat víc, než o jiné. Zvlášť když je v sázce zbytek života. A moc mě bavila postava Sama! Tady se celkem vymalovala. Borec a nejvíc týpek.