Rockový polibek

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297403/rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4.2327

Stage Dive (4.)

Deep (2015)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

Kniha Rockový polibek

Veeria

Bena jsem si oblíbila. :) Po celou dobu byl takový osamocený, moc se neprojevoval, ale v tomhle díle dostal dostatek prostoru a mohli jsme ho dobře poznat. Jaký je a jak žije. 4. díl byl opět čtivý a skvělý, moc jsem si čtení užívala. Časové skoky a esemeskování bylo vítaným obohacením příběhu. :)

Mrzí mě, že musím kluky a kapelu Stage Dive opustit. Ale na druhou stranu, jsem ráda, že si mě našli. :D Celkově série opravdu krásná, sexy, čtivá. Na relaxaci a snění naprosto ideál. Každý z dílů má něco do sebe a celkově je to pestrobarevný svět - naplněný hudbou, sebeobjevováním, přátelstvím a láskou.

,,Dave je citlivý básník, Mal je šašek a Jimmy ubručený rejpal. Ben ale prostě maká na svém..." (str.220)

Věta výše to plně vystihuje. Věřím, že každá z nás si najde toho svého oblíbence. Stejně jako Evelyn, Anne, Lena a Lizzy. :)

Stanas513

I když romantika není právě mým oblíbeným žánrem, nechala jsem se zlákat letošní výzvou. Je to čtvrtý díl série, přesto je možné číst díly nezávisle na sobě. ALE : autorka píše v první osobě, tudíž není hlavní postavou muž. O hudebních nástrojích se zde také moc nemluví. V každém případě příběh končí na straně 271, takže si ho dám do lichých stránek. Zatím. Jinak se ale čte velice dobře, má to spád a takový je vlastně život.

domina

Celou dobu jsem trpěla s Lizzy a Ben bych nejraději půlku knihy praštila..a s ním i všechny ostatní, co se pletou jiným do vztahu. Ale moc se mi to líbilo.

uminaa

Tááák a máme tu komplet rodinku - sympatický David so svojou nevestinkou Ev, šialený Mal so svojou milovanou Tykvičkou, namosúrený dobrák Jimmy s MOJOU milovanou Lenou a pohoďák Ben so svojou Lizzy a Fazuľkou! Zazvonil zvonec a dobrej sérii je koniec :) Kniha sa čítala rovnako dobre ako aj predchádzajúce diel :)

Karola050716

Poslední díl rockové série. Nebude mým top, ale přečtené během jednoho dne a hodně jsem si to užila. Lizzy je sympatická holka, Ben stále tajemný, ale ne zlý. Bylo to takové milé, plynulé, výjimečně mě bavily časové skoky a hodně jsem si užila esemeskování. Konec trochu uspěchaný. Celou sérii si určitě ještě někdy dám..i když Mala asi vynechám :)

sd1992

U každé knihy této série jsem se fakt skvěle zasmála.. :-D Miluju styl, kterým je to napsáno, smysl pro humor každé hrdinky :-D Miluju Stage Dive a určitě jsem to nečetla naposledy. Pro relaxaci rozhodně doporučuji.. :)

Lofda
30.12.2018

Obsahuje spoiler ;-) Mám trochu dilema.. Celou dobu jsem si říkala, že tohle je prostě nejlepší díl celé série.. Oba byli skvělí ;-) Svým způsobem mi tahle dvojka přišla nejvíc reálná?! Ok, Liz byla někdy až moc dospělá, ale holt studentka psychologie ;-) No, konec to trochu pokazil :-( David musel mnohem víc máknout, než Ev dostal zpět.. I miláček Jimmy musel za Lenou přes kus Ameriky.. Zápletka s Marthou fajn, ale nějak rychle vyřešeno, na můj vkus ;-) Ale i tak, opět vtipné a lehké čtení, přesně to co od tohoto žánru očekáváte.. Za sebe doporučuji celou sérii, i když druhý díl s Malem mě moc nebavil, někomu jinému třeba sedne.

janno69
24.11.2018

Skvělé zakončení parádní série. Ben byl chvílemi vůl, ale s velkým, zlatým srdcem a Lizzy mu báječně kontrovala. Moc jsem se bavila u všech dílů a určitě jsem je nečetla naposledy.

Janka0702
26.10.2018

Moc pěkné, Ben i Lizzy super.
Trošku mě vadilo, že si neustále nechala do života kecat svojí sestrou, ale asi to bylo normální, vzhledem k tomu, že ji nahrazovala mámu.
Příběh se mi líbil, nevím proč jsem čekala, že se tam objeví nějaké velké drámo v podobě potratu - ne že bych jim to přála.
Mrzelo mě, že dostali tak málo prostoru, určitě bych se jim věnovala víc než Malovi a Tykvi.

Terisek99
15.10.2018

Úžasný závěr série.

viki77
15.10.2018

Moc krásný příběh.

KSamara
23.09.2018

No musím říct, že jsem od Bena moc nečekala, ale nakonec jsem si ho oblíbila o trochu více než Mala. Takže pěkná kniha k uzavření životů rockeru Stage Dive :-)

Etule
24.07.2018

Opět taková pěkná oddechová jednohubka. Hezké uzavření série o čtyřech rockerech, kteří si našli své polovičky. :)
Ben byl fajn, i když občas na přes držku. :D Ale který chlap kdy není. :D Pěkné vyznání, takové správně rockové. :)

bafuskyBaf
06.05.2018

Skvělá kniha... Četla se jedna báseň... :-) a musím napsat, že se mě líbila asi nejvíce.

Maruš.D
07.04.2018

Z celé série u mě tento díl je na druhém místě. Kniha je zajímavá už hned od začátku, velmi mne bavila konverzace přes sms. Věřím, že octnout se v této situaci musí být velmi těžké a Lizzy se s tím poprala velmi obstojně. :-)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

TerezaMondeková
22.01.2018

Úžasná!!!
Popravdě mi to trochu připomíná knihu Plán, ale v lepší verzi. Podle mě je to úžasný příběh. Nemohla jsem se odtrhnout. Sice jsem ještě nečetla druhý, ale to doženu. Za mě třetí a první díl byly nejlepší. Jen mě mrzí, že tím série končí. Určitě si ji někdy znova přečtu.

Peťule115
03.01.2018

líbilo se - přečteno jedním dechem :-)

ardeas
02.11.2017

Ako som knihu zatvorila, hneď mi vyvstala na mysli séria Off-Campus a štvrtá kniha v sérii Plán. Je tam toho troška podobné, nie zase až tak, ale teraz keď mám prečítané všetky 4 knihy, tak tá analógia s vyššie uvedenou sériou mi príde úplne vhodná.

Ku knihe samotnej. Dosť dlhá horská dráha, raz hore, raz dole. Beriem to, stalo sa. Na to, ako sa Ben so situáciou pobil, tak to na chlapa celkom sedí :D Napriek tomu ale túto knihu považujem za najslabšiu.

Evule114
01.11.2017

Uf, tak tohle jako ne, proč má o hodně méně stran než předchozí díl a proč je konec tak useknutý? Jo chápu, vyznali si lásku a pak skok, porod a konec? To jako fakt? Krom téhle výtky se mi jinak Ben četl s Lizzy dobře :-)

susinka
29.10.2017

Tak já zase nevím. Spíše hodnotím celou serii, než tuto knihu.
Nějak je na mě v této serii vymakaných a v boxérkách chodících chlapů, co se najednou z tvrďáků stanou milující romantcik, až moc. (Když se podívám na naší rockovou scénu, tak mě nenapadá jediná kapela, která by měla takovéhle chlapské složení :-D )
Ale i tak mě tenhle příběh moc neoslovil. Hodně jsem u této knihy byla myšlenkama jinde. Spíš mě jen zajímalo, jak dopadli ti ostatní.
Tak snad bude ještě nějaké pokračování s Marthou a Samem.

LilianaFalcon
15.09.2017

Bylo to fajn... Oba by občas zasloužili proplesknout, ale to v tomhle druhu knih tak prostě bývá...
Jen těch těhotných jedna dvacítek na mě bylo už asi moc.

nani_nka
07.09.2017

Posledný príbeh o skupine Stage Dive je pre mňa najslabší. Je to tým, že basgitarista Ben, ktorému je táto časť venovaná, ma nezaujal ani v predchádzajúcich častiach a ani v tejto. Oproti ostatným členom v kapele nie je ničím špeciálny, naopak neustále je tajomný, tichý, neprejavujúci sa. Hoc Lizzie je také zlatíčko. Ale inak príjemné zakončenie veľmi dobrej série.

jani.ruzicko
15.08.2017

I poslední díl byl velmi čtivý... byl dojemný, byl vtipný... splnilo to očekávání =) vím, že je to příběh o Benovi a Liz, ale velmi mě překvapilo to, že Jimmy bude otcem a docela mě to dojalo =)) určitě příjemn é zakončení celé série a opět mě mrzí, že už je konec =)

Aríka
08.07.2017

První, druhý i třetí díl mě nadchly, a tak jsem čekala stejnou laťku i od Rockového polibku. No, nedočkala jsem se. o Beníkovi jsme se v předchozích dílech moc nedozvěděli a dá se říst, že ani moc nedozvíme. Je to postava zahelená spousty tajemství. Nikdy jsem nečekala, že mi bude nějaká postva tak nesympatická, a že jí budu chtít dát pěstí, a to nejsem násilník. Buďme upřímní, chudák Lizzy, ale lásce neporučíš. I když mě kniha moc nenadchla, bylo to příjemné zakončení celé série.

Kiwigirl
04.07.2017

Hned po Rockovým risku je to moje nejoblíbenější kniha ze série!
Ben je prostě boží!
Doporučuji!

sabinaK
20.06.2017

Za mě první díl a tenhle :-)

Tesset
19.06.2017

Poslední díl taky super. Od podobných knížek nečekám nic jiného než pobavení a odreagování, což celá série splnila. Musím říct, že rozhodně patří mezi ty lepší.

Kačí137
04.06.2017

Opět hezká pohodička. Prostě romantika :-)

palomakatka
22.05.2017

Super čtení, pohodovka.

láska erotika hudba rock těhotenství

Kylie Scott

Kylie Scott