Rockový polibek

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/big_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4.2599

Stage Dive 4.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Deep, 2015

Kniha Rockový polibek

Thalin

Na můj vkus to bylo hrozně předvídatelné, neoriginální a místy vyloženě hloupé. Hlavně chování postav.

Misshell1
10.08.2022

Tohle jsem zhltla jako malinu. Z dílu, kde se objevila Lizzy mi přišla jako taková hodná milá holčina a ona to byla uvědomělá,vtipná žena. Zbožňovala jsem její úvahy a myšlenky, kolikrát jsem se málem smíchy potrhala.

MAU256
30.07.2022

Ach, škoda, že se jedná o poslední díl členů kapely. Tentokrát se blíže seznámíme s Benem a Lizzy a jejich příběhem lásky.

S jednou rukou na synových zádíčkách a druhou v mých zacuchaných vlasech se na mě Ben zadíval. "Neodpověděla jsi mi na otázku. Vezmeš si mě?"

Jak krásné je to v romantických knížkách, ještě že jsou takové autorky, které psát prostě umí a krásně se čtou. Mohu jen doporučit celou sérii.

Jita160
19.06.2022

Každý by jsme měl po něčem toužit a o někom snít.
Protože někdy nás štěstěna políbí a dosáhneme toho po čem tak prahneme.
Jedna noc opravdu dokáže člověku změnit život ať už je to tím že tě ten dotyčný okouzlí a nebo se stane něco co nechcete a přesto jste za to po nějaké době neskutečně ráda.
Krásný poslední díl...škoda že ta jejich kapela nemá aspoň dvacet muzikantů:-D

Ralemo
07.01.2022

Krásný příběh, předchozí díly jsem četla před rokem, tak nemůžu hodnotit a porovnávat. Každopádně super, zápletka, trochu drama a nakonec šťastný konec. :)

anna7852
22.10.2021

Hmmm celá série skvělá,každý díl měl něco do sebe,ale přesto třetí díl vede:)

majavcelicka
02.08.2021

Nádherný námět. A i jak k sobě hledají cestu. Akorát mi to přišlo nějaké pak rychlé ke konci, jak se to najednou "vyvrbilo". Snesla bych asi tuto knihu delší a víc rozvinutou příběhem těchto dvou lidí.

moudivlacek
20.06.2021

Dočetla jsem sérii a vím, že jsem s ní nebyla naposledy. Poslední nezadaný člen kapely Ben byl asi takový, jak si asi plno lidí rockera představují. Každopádně i on má svou minulost a žije trošku jinak, než se naoko zdá. Sestra Anne - Lizzy je jím uchvácená. A z toho je problém. Je pravda, že žena se téměř vždy vyrovná lépe s myšlenkou na dítě než chlap. Tento vztah byla klasická "houpačka".
Dočetla jsem, pobavila jsem se a rozhodně jsem si to užila - celou sérii.