Rockový polibek

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4.2468

Stage Dive 4.

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno, Baronet

Deep, 2015

Kniha Rockový polibek

kacenka6144

Komentář jsem si nechala po dočtení posledního dílu. Celou sérii jsem zvládla za 5 deštivých dní, kdy jsem nic nemusela. Skvělá oddychovka, samozřejmě odtržená od reality. Ale 4 knížky, 4 různí chlápci, 4 různé příběhy. Škoda pro všechny fanynky i nefanynky, že to takhle nefunguje i u skutečných rockových hvězd.

angelbooks

Začnu tím, proč ji nemám v doporučených... Ano, kniha je skvěle napsaná a upřímně mám tento díl asi nejradši (i když jsem stále nečetla ze série ještě 1 díl), avšak... i zde musím strhnout hvězdičku. Necítím, že by mě kniha nějak výrazně zajímala. Ano, byla poutavá, čtivá, vtipná, erotická. Všechny tyto přídavná jména si zaslouží, avšak... mě v ní něco chybělo. Nevím, možná mi jen nesedla osobnost hlavního herce, protože hlavní hrdinku jsem měla celkem ráda. Tak snad se bude Vám víc líbit. :)

Jasomknihomolka

(+ SPOILER) Z tejto série sa mi táto najviac páčila. Lizzie si ma hneď získala a pekne je tam opísané ako môže tehotenstvo dopliesť emócie. Ben sa potreboval spamätať ale mal tiež svoje menšie problémy ktoré si potreboval urovnať a nakoniec to dopadlo dobre.

jitka7

Dobrý doplnění celé série, ale Ben vypadal na začátku jako právě ten nejmíň komplikovaný a správný chlap, jenže nakonec se mi zdál jako největší pitomec. K Lizzy se nechoval úplně nejlíp. Jasně, nemusíme čekat, že musí být hned spolu, ale k jejímu stavu trošku víc vstřícnosti a ohleduplnosti. Hezky je tu ukázáno, jak myslí jen na sebe, což se nakonec samozřejmě mění. Bylo mi Lizzy docela líto, už jen ohledně jejího stavu to fakt neměla lehké.

suzanne1997

Rockový polibek sérii pěkně uzavírá, dokresluje celkový dojem a vrhá na vztahy hrdinů trošku jiné světlo. Hrdinové si stále žijí své osudy, ale kniha už působí lekce násilnějším dojmem, jakoby autorka nevěděla co napsat. Rozhodně mohla pojmout příběh Lizzy a Bena lépe. Kniha neubíhá, první polovina je taková nijaká a konec naopak moc rychlý, ta jedna kapitola to tedy příliš nezachrání. A hodil by se nějaký pořádný epilog, který by shrnul život kapely po nějaké době. Celý ten příběh působí tak, že autorka prostě potřebovala něco napsat a tak něco napsala. Působí to na mě, jako polepené z předešlých dílů a i mužské postavy se mi zdály upozaděny. Netvrdím, že příběh byl špatný, jen by mu neuškodilo ho trošku více promyslet a věnovat se celkovém dojmu. Za mě nepomohl ani fakt, že oba hrdinové této části byli opravdu sympatičtí.

knihomolka78

Tohle je asi nejslabší díl série. Vadilo mi, že Ben nemusel o Lizzy vůbec bojovat a ona se mu pořád vnucovala. Holka by se neměla klukovi takhle nabízet, měla by dělat trochu drahoty a znát svou cenu. Ben se choval jako pitomec, nakonec sice v té své makovici našel trochu rozumu, ale že mu to trvalo...:-(. Líbil se mi ale "rodinný" vztah členů kapely a jejich poloviček.

Jejunka

Serie nebyla spatna, ale u mne teda zabodoval dil první a poslední. Dvojka byla o pomatenem klukovi. Trojka byla zase u holce, která byla nejakym zpusobem uvedena za raznou poradnou zenskou, ale ve vysledku ty jeji, pro mne, ubohe uslintane pohledy na chlapa byly az trapne. Ctyrka byla dobra a pekne zakoncena. Dobra oddychovka, ale vim ze k této serii se nevratim.

adela2230

Celkově je to poutavý příběh, tenhle bych ze série považovala za trochu slabší, ale přečíst se to dá. I přes to všechno je to příjemná oddechovka.

Doktorka Samantha
Doktorka Samantha
Legenda
Legenda
Slitování
Slitování
Dům s minulostí
Dům s minulostí

láska erotika hudba rock těhotenství

Kylie Scott
australská