Kylie Scott

australská, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Věř mi

Věř mi - Kylie Scott

Mládí přináší mnoho nových zážitků: poprvé jdete za školu, poprvé se zamilujete, poprvé vám někdo drží u hlavy zbraň. Den, kdy byla držena jako rukojmí při přepadení v... detail knihy

Populární knihy

Rocková hvězdaRockové sóloRockový polibekRockový risk

Komentáře (3)

Kylie Scott

Přidat komentář
Meridea
13.10.2017

Příjemné čtení všech 4 dílů. Někdy moc zdlouhavé, přesto velmi doporučuji.

nadenka13
25.06.2017

senzační oddechovky moc líbily doporučuji

Zlodějka knih
24.08.2016

Ke knihám této autorky jsem se dostala naprosto náhodou a jsem za to nesmírně ráda. Už po přečtení prvního dílu jsem měla jasno, že další díly mi neuniknou a taky na ně netrpělivě čekám než k nám dorazí.
Způsob, jakým autorka píše mi naprosto vyhovuje a svoji část na tom má i ten, co to překládá, ale přesto nápad napsat o rockové kapele, která je plná sexy členů, kterým nechybí inkoust na těle je dokonalý sám o sobě. Jsem vděčná této autorce za její díla, protože je hltám jedno za druhým a doufám, že u těchto neskončí a že se k nám dostane vše z její tvorby. Má přesně to kouzlo, že začnete číst a otáčíte stránku za stránkou a než se rozhoupete knihu zavíráte a čekáte až budete moct otevřít další a tohle je pro mě velké plus u každého autora, že mě dokáže dokonale vtáhnout do příběhu až si připadám jako bych stála po boku hlavních hrdinů.