Koupit knihy

Kylie Scott

australská


Nahrávám...

Nová kniha

Šíleně bohatý

Šíleně bohatý - Kylie Scott

Na pohádky jsem už dávno přestala věřit, takže když se mnou začal v práci flirtovat nový uklízeč nádobí Beck, nedělala jsem si naděje. Obyčejní lidé si na lásku jako trám... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (8)

Domča153
24.10.2020

Série Stage Dive od autorky se mi líbí. Avšak přijde mi že plno věcí není úplně propracovaných. Bylo skvělé kdyby se do nějakých věcí pustila víc do hloubky a ne to brát jen na povrchu a nacpat klíč problému hlavní postavy do jednoho odstavce. Někdy to vypadá jak kdyby se autorka zapomněla co napsala předtím.
Co bych opravdu ocenila by byl i pohled z mužské strany jak to u plno knížek je myslím si že by to mohlo být zrovna tady zajímavé.

JessieM25
03.09.2020

Sérii "Stage Dive" jsem přečetla za dva dny. Jakmile jsem začala, nemohla jsem se od knih odtrhnout. Hodně dlouhou dobu se mi nestalo, aby mě nějaká kniha tak nadchla hned od první stránky a ještě delší dobu mě tolik nenadchnul román. Ale styl Kylie Scott je skvělý! Ačkoliv se na jednu stranu jedná o typickou slaďárnu, na druhou stranu se minimálně u této série také hodně nasmějete. Zvláště u druhého dílu. Ale pozor! Po jejím přečtení vás bude mrzet, že těchto knih není více. Za mě rozhodně top! Jsem z knih vážně nadšená a už teď se těším, až si je pořídím domů, abych si je nemusela z knihovny půjčovat pořád dokola.

Jasomknihomolka
01.09.2020

S Kylieným štýlom písania som sa veľmi skamarátila. Jej knihy si ma získali. Pochvala patrí pani autorke vie ako napísať oddychovú knihu. Dúfam, že v budúcnosti sa vydajú nejaké jej ďalšie knihy aby som si ich mohla prečítať.

granny
28.10.2019

Jsem už stará babka,ale knihy o mladých , krásných klucích moc ráda čtu.Na knížky Kylie se
vždycky moc těším a hned si ji koupím.

Zdravím všechny Johana

TerezaMondeková
28.09.2019

Autorka dokáže napsat příběh plný překvapení, originality, napětí, lásky, přátelství, od kterého se čtenář prostě nemůže odtrhnout. U každého příběhu jsem si hned zamilovala hlavní hrdiny, protože na sexy, rockových, potetovaný klucích já ujíždím. Na konci každé knihy byl wow zvrat. Je to oddychové, krásné čtení. A o jejích obálkách ani nemluvím!

Meridea
13.10.2017

Příjemné čtení všech 4 dílů. Někdy moc zdlouhavé, přesto velmi doporučuji.

nadenka13
25.06.2017

senzační oddechovky moc líbily doporučuji

Zlodějka knih
24.08.2016

Ke knihám této autorky jsem se dostala naprosto náhodou a jsem za to nesmírně ráda. Už po přečtení prvního dílu jsem měla jasno, že další díly mi neuniknou a taky na ně netrpělivě čekám než k nám dorazí.
Způsob, jakým autorka píše mi naprosto vyhovuje a svoji část na tom má i ten, co to překládá, ale přesto nápad napsat o rockové kapele, která je plná sexy členů, kterým nechybí inkoust na těle je dokonalý sám o sobě. Jsem vděčná této autorce za její díla, protože je hltám jedno za druhým a doufám, že u těchto neskončí a že se k nám dostane vše z její tvorby. Má přesně to kouzlo, že začnete číst a otáčíte stránku za stránkou a než se rozhoupete knihu zavíráte a čekáte až budete moct otevřít další a tohle je pro mě velké plus u každého autora, že mě dokáže dokonale vtáhnout do příběhu až si připadám jako bych stála po boku hlavních hrdinů.