p. Rochesterová p. Rochesterová komentáře u knih

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Do třetice opět zajímavé čtení..jen musím říct, že některé věci už se mi zdály zbytečně opakované..a tím věčným schůzováním jsem se těžce prokousávala ( kdyby mě teď kerýsi nedopatřením pozval na nějakou schůzu, tak ho tím co bude nejvíce po ruce přetáhnu po hřbetě)..

01.05.2024 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Přečetla jsem hned po prvním dílu a musím říct, že mi jednička malinko více odsejpala..možná těch cca 200 stran navíc udělalo své.. každopádně výborné a poučné čtení (o vyhrocených vztazích mezi Čechy a Poláky jsem tedy nevěděla vlastně nic) ..a období války mě moc zajímá, takže spokojenost..

29.04.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moje moravskoslezské srdce bilo v každé postavě..ty výrazy po našymu mě dojaly i pobavily..a havířina?..můj tata robil na šachtě 20 let, klobouk dolů před všemi!!!!!!!

27.04.2024 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Opět strhující jízda..a šok z poznání, že postava, kterou jsem si oblíbila a fandila ji, mě nějakých 600 stran tahala za nos..moc se těším na další díl

18.04.2024 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Skvěle vymyšlené a strhující...působilo to jako pomalé tempo vyprávění, ale já po těch stránkách letěla jako ďas...nejde jinak než hned otevřít druhý díl..

16.04.2024 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Velmi propagovaná knížka a dlouho jsem se jí vyhýbala..ale mile překvapila.. samozřejmě je to romanťárna, nic převratného, ale je to fajn počtení, vtipné, odpočinkové..

10.04.2024 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Trýznivé čtení..nejde se od něj odtrhnout..je moc dobře, a je to důležité, že si můžeme číst o jiných národech, jejich zvycích, kultuře, nadějích a bolestech.....

30.03.2024 5 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Skvělé pokračování..opět poutavé čtení..a více romantiky..moc se těším na třetí díl

27.03.2024 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Nejsem fanoušek fantasy..Stmíváním jsem začala i skončila..Nezdolnou jsem si koupila a vlastně nevím proč..ale pak jsem si musela říct "dobře ty".. poutavě napsané,akční a přitom něžné..

27.03.2024 4 z 5

Hory zpívají Hory zpívají Nguyen Phan Que Mai

Krásná, dojemná, drsná a něžná rodinná sága.. síla lidského ducha, příroda, moudrá přísloví..v budoucnu se k téhle knize určitě ještě vrátím

05.03.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Určitě jedna z lepších romantik co jsem v poslední době četla..pěkný příběh, jsem spokojená, líbilo se mi to..

03.03.2024 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Do třetice skvělé čtení..proč už není další díl?..já ho potřebuji..

22.02.2024 4 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Opět dobrá detektivka, zajímavé téma..ale musím přiznat, že předchozí díly mě bavily více

19.02.2024 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Opět to bylo o něco lepší než první díl..ale celkově všechny 3 díly nějak šité horkou jehlou..v jedničce se bývalá od Marca, která otěhotněla s jeho otcem jmenovala Ramona a ve trojce Roxana..

17.02.2024 2 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Musí se nechat, že je to o něco lepší než jednička to zase jo..

16.02.2024 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Emocionální jízda, která bude ještě nějakou dobu doznívat..prolínání minulosti, přítomnosti a fiktivního příběhu..za mě výborné čtení

15.02.2024 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Noooo rychle přečtená jednohubka..přišlo mi to jako jen nějaký nemastný, neslaný výcuc knížky, která někde asi existuje...koupila jsem si 3 díly najednou, kdybych koupila jen tenhle první, tak do dalších neinvestuji..

12.02.2024 2 z 5

Dům iluzí Dům iluzí Pauline Gedge

Moc nemusim čtení o starém Egyptě, ale tohle se povedlo..první díl měl dle mého trochu více šťávy, ale oba se velmi dobře čtou

11.02.2024 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Opět se nedalo odtrhnout..jela jsem na jeden zátah do 4 do rána..

10.02.2024 4 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Skvělý příběh s propletenými osudy..drsnější vyprávění..čteno s nadějí, že vše dobře dopadne

08.02.2024 4 z 5