Rockový polibek

Rockový polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/bmid_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4 646 103

Stage Dive série

< 4. díl

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Deep , 2015

cukrovka
06.05.2017 4 z 5

Opět čtivé a oddechové. A i když tento díl nedosáhl kvalit předešlých, jsem spokojená s celou sérií.

Sarka14
01.05.2017 3 z 5

Jako zakončení téhle série knížka splnila přesně to, co jsem od ní očekávala. Tenhle díl mě bavil víc než třeba druhý nebo třetí, vyrovnal se u mě tomu prvnímu. Ale asi to nechtělo číst celou sérii najednou. Mnohem víc tak vyniknou ty vady, které mi na všech těch knížkách vadí. A to je hlavně styl, nevyzrálost psaní, neustálé opakování milostných scén a naprostý fetišismus autorky po fousatých chlapech nebo alespoň chlapech se strništěm na bradě... To mě opravdu ničilo. Nechci práci hanit někoho, kdo dokáže napsal sérii celkem čtivých knížek. Vím, že to stojí velké úsilí a hodně práce. Jenom si myslím, že takhle vysoké hodnocení si nezaslouží.

janesy
10.04.2017 5 z 5

Tak tahle série se mi velice líbila a skvěle jsem se bavila se všemi postavami. Jen myslím je velká škoda, že autorka do děje nezahrnula i myšlenky hochů z kapely. Bylo by zajímavé přečíst si i jejich pohled na svět :).

liletka_a
08.04.2017 5 z 5

Perfektní zakončení série, kterou jsem si velmi užila..Rozhodně se k ní ještě plánuju vracet..:)) Myslím si, že hlavní kouzlo této serie spočívá v tom, že v každém díle se vyskutuje celá skupina, nezbavíme se jich jako tradičně na konci každého dílu, ale jsou s námi vlastně po celou dobu..I když kdo by chtěl být s těma "magorama" 24hodin denně..:D Liz a Ben, můj druhý nejoblíbenější pár.. Bena jsem si oblíbila už z předešlých dílů, kdežto Liz se nám krásně vybarvila až v tomto..:) Vtipná, pohotová, upřímná..Klidně by mi stačilo, kdyby si po celou dobu psali jen smsky..:D Myslím, že autorka udělala jen jednu chybu a to že nenapsala pohled i z mužského osazenstva. Dala bych nevím co, abych si to mohla přečíst...:)) Achjooo... Zasloužených pět hvězdiček!!:))

Ewik
11.03.2017 4 z 5

Taková sladká tečka na závěr velmi povedené sexy rockové série. Trošku mě mrzí, že autorka nevěnovala Benovi a Liz tolik pozornosti jako ostatním členům, přece jen se mohla vyřádit mnohem víc. Materiál na to měla a celé to poněkud uspěchala a uzavřela na můj vkus až příliš rychle.
Avšak jsem ráda, že jsem se s celou skupinou opět mohla setkat a rozloučit se s nimi. Budou mi chybět. Liz mě svými psychoanalýzami nejednou rozesmála a ani její vnitřní dialogy nebyly vůbec špatné, ta holka je moc sympatická a má talent.
Jsem ráda, že můžu sérii doporučit dál a pevně doufám, že nás vydavatelství potěší i dalšími autorčinými knížkami.

Kiwicatko
31.01.2017 5 z 5

Jejich pribeh semi libil o chlup min nez predchozi, ale i bez toho maleho chlupu to bylo senzacni poctenicko :-)
Nebude treba jeste nejakej malej rockovej dozvuk s Marthou a Samem? ;-) treba o tom, ze te potvore dorostl mozek? :-D

alzbeta4340
15.01.2017 5 z 5

Kniha se mi výborně četla, je to zábavné čtení, které nepředstírá, že má jiný účel než pobavit. A já se pobavila a u čtení velmi dobře odpočinula. Co víc si přát.

Š.Ala
14.01.2017 5 z 5

Jsem spokojená, rozhodně mně kniha nezklamala. A zase jsem se utvrdila v tom, že bych si neměla číst komentáře dřív než přečtu knihu. Jen co jsem začala číst, tak jsem čekala, kdy to bude takovej propadák a kdy bude Ben ten velkej hajzlík a ono nic. Ben byl super a myslím si, že se s tim popral skvěle, vezmemeli v úvahu, že nic takového neplanoval. A Jim mně teda taky překvapil, pěkně se o Lenu staral. Ale je to jen kniha, pohádka... asi bych jinak pochybovala jestli se muze někdo tak tychle změnit. Ale láska dělá asi divy, že? Každopádně se to krásně čte.
Skvělá série.

ElikaBendova
10.01.2017 2 z 5

Musím říct, že na rockový polibek jsem se těšila ze všeho nejvíc. A ze všech knih mě nejvíc zklamal. Začátek mě na naštval, že jsem měla chuť knihu sníst. To, že se k Lizzy chovali, jako k malému dítěti, jsem pochopila a dokázala jsem se s tím smířit. Je to hodná holka. Co mě ovšem naštvalo bylo to, že z dobře vyvinutého příběhu mezi nimi, který mohl mít navlas stejný příběh, jako ostatní se z Bena nakonec vyklubal totální kretén, který si moje místo v srdci nezískal. Půlku knihy byl příběh pořád dokola, jedno a to samé. Takže..Prolog -Dobrý a pak zlý...První kapitola a druhá byly naprosto super...zbytek kapitol mě to docela nudilo a konec? Tady bych snad raději měla badend. Celý děj k tomu velmi přispěl. Epilog - velmi dobré....
Mám pocit, že tuhle knihu autorka trochu odflákla a nepromyslela děj úplně. Je to škoda. Celou dobu jsem čekala, že se stane něco jako WOW efekt, když je Lizzi těhotná a je to jiné než předchozí tři díly. Abych nedávala jenom špatnou kritiku tak napíši i pár pozitiv. Velmi dobře a snadno se mi četla. Líbil se mi Lizziin charakter. Upřímně obdivuji autorku za to, jak dokázala pohrát s linií času, že si čtenář velmi dobře vybaví pasáže z předešlých dílů. Návaznost je naprosto úžasná. I když byla kniha nejslabší, tak jsem ráda, že ji mám a těším se až si celou sérii zase někdy přečtu.

muchomurka
03.01.2017 4 z 5

Opět čtivý a milý příběh, i když tento se mi líbil míň než příběh Mala a Anne. Něco tomu chybělo, nějaký vtip nebo lehkost, posun, nevím... Ale přišlo mi, že jsem pořád čekala, co se bude dít a pořád nic. Ale i tak času stráveného s knihou nelituji a jednou se k této nebo ostatním ze série ráda vrátím.

Zlodějka knih
23.12.2016 5 z 5

Právě dnes jsem ji dočetla a chci vííííc knih od této autorky :) Rockový polibek mě bavil stejně jako ostatní tři knihy...v každé jsem si našla to svoje a do každé postavy se zamilovala...asi nejvíc do bláznivého Mala, ale i přesto mě dostala na kolena celá série a rozhodně ji nečtu naposledy :) Lizzy a Ben, ach bože jaké klišé a přitom mě bavil každičký řádek, který jsem četla. Jako konec série se tenhle díl rozhodně povedl a udělal tu sladkou tečku za příběhy všech postav. Stage Dive si získala moje srdce a obr Ben v tomhle díle s divoškou Lizzy kraloval o tom nebylo pochyb. Bylo to pro mě příjemné čtení a naprostý oddech před Vánoci. Hltala jsem každou stránku a nemohla jsem se dočkat až zjistím, jak tenhle příběh dopadne, i když jsem předem věřila, že Ben a Lizzy budou zase další osudová dvojice a jejich příběh nebude zaostávat za ostatními :) Autorka nezklamala, i když mohl být poslední díl o něco tlustší než byl, ale i tak jsem naprosto spokojená...ale fakt chci víc od této autorky, takže sem s tím :)

malazluta
02.12.2016 5 z 5

Série Stage Dive mě opravdu moc bavila, tento díl je opravdu dobrá tečka celé série.

Sam99
14.11.2016 5 z 5

Absolutně nejlepší zakončení celé série. Na poslední díl se rozhodně vyplatilo čekat! Žádná velká romantika, ale normální příběh jednoho rockera a obyčejné vysokoškolačky. Možná to zní otřepaně, ale rozhodně není. Lizzy a Ben jsou naprosto krásný pár. Celá kniha mě naprosto uchvátila a bavila mě od začátku do konce. Samozřejmě se kniha nevyhnula velké hádce a rozdělení hlavních hrdinů, ale to knihu nijak neshodilo. Musím Kylie pochválit, protože si nechala to nejlepší na konec.

Makulka1992
13.11.2016 5 z 5

Pobavila...a slušně jsem si u ni odpocinula

Samira
08.11.2016 4 z 5

Krásná a hodně povedená série. Pravda poslední díl představoval spíše takovou bonusovou jednohubku ze světa Stage Dive, než úplný plnohodnotný díl, na to tam bylo spoustu věcí zrychlených a závěr opravdu spíše ve formě novely, propracovanějšímu a delšímu bych se nebránila.
Ale bylo to celkově hodně milé a příjemné čtení, které vyloudilo nejeden úsměv. Srovnání s dílem třetím však nesnese, Rockový risk byl v sérii opravdu výjimečným a jasně zazářil. O to víc mě potěšilo, že bylo v tomto díle věnovalo Leně a Jimmymu tolik prostoru.
Bude se mi po všech opravdu stýskat.
V budoucnu doufám, že ještě něco od autorky u nás vyjde. Její oddechové, vtipné a vřelé knížky stojí za to.
Celou série bez zaváhání doporučuji!

Elčokča
06.11.2016 5 z 5

Opět krásný příběh, byť pohádka - chudá holka, bohatý rocker, který se nechce nikdy vázat. Opět 20 str. před koncem drama, rozchod a nakonec happyend. Liz je dvacet jedna, ale je popisovaná jako šestnáctiletá naivka, co si po pár vyměněných esemeskách myslí, že spolu chodí. Taky mě štvalo, jak pořád říkala A TAK... Přesto dávám 5 hvězdiček, protože je to příjemné a napínavé čtení, od kterého se dá těžko odtrhnout.
Mrcha Martha na konci změkla, takže předpokládám, že bude napsán i příběh Marthy a Sama?

kacaaba
04.11.2016 5 z 5

Uf, přečetla jsem tuto knihu za jeden večer. Hrozně se mi to líbilo a nasmála jsem se. Pěkný závěr série, bude se mi to nich stýskat. A určitě si tuto sérii ještě několikrát přečtu.

kik68
03.11.2016 4 z 5

Přečteno. Bohužel se stalo to čeho jsem se trochu obávala. Třetí díl nasadil tak vysokou laťku, že jí Beník nedokázal přeskočit :-).
Kniha se mi líbila, ale chyběl mi tam humor třetího dílu. Mezi Benem a Lizzie mi to víc jiskřilo ve druhé a třetí knize než tady. V Rockovém polibku se z nich stala typická dvojice co řeší nechtěné těhotenství, vztahy, nedůvěru a svobodu rockového boha.
Ne, že by kniha postrádala vtipné chvilky, ale smích se u mě nedostavil v takové míře jako v Rockovém risku.
Mal byl v tomhle díle zase skvělý, ale ze všech čtyř rockerů u mě, bohužel pro Beníka, pořád vyhrává na plné čáře Jimmy. Jeho chování k Leně je dokonalé i v tomto díle. A nakonec má zase víc než Ben (to pochopí ti co četli :-)).
Stage Dive mi budou moc chybět a říkám si proč ta kapela nemá aspoň deset členů :-)

soltera
02.11.2016 2 z 5

Celý čas som mala dojem, že som tú knihu už čítala, hoci nie. Ale humor jej nechýbal. To je jediné plus knihy. Možno už ten diel bol navyše.

Kristyna.20
01.11.2016 3 z 5

Asi nejslabší díl z celé série, nicméně jsem si celou bandu okolo Stage Dive moc oblíbila a budou mi chybět. Obzvlášť vtipné hlášky a nadhled Mala, skvělá postava :)

láska erotika hudba těhotenství rock

Kylie Scott
australská