Rockový polibek

Rockový polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/bmid_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4 646 103

Stage Dive série

< 4. díl

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Deep , 2015

lihate
13.03.2021 5 z 5

Při poslední knize v sérii mě nejvíc mrzí, že už není žádná další. Tuhle sérii jsem si sakra zamilovala. Lizzy mám hodně ráda, je mi blízká, je pohotová, trochu drzá, upřímná, prostořeká a má smysl pro humor a legraci. Vůbec si ale nechci představovat být v její kůži. Ben mě překvapil a měla jsem ho moc ráda. Dostávali mě už jen jejich esemesky. Je pěkné vidět, že i on se chtěl změnit. Je jasné, že se se vším musel nejprve srovnat sám, stejně jako Liz. Ale bylo krásné, že mu nikdy nebyla úplně lhostejná a pořád se snažil o ní pečovat. Ovšem - všechno nebo nic. Nic není tak jednoduché, jak bychom si přáli. Ale o některé věci prostě stojí za to bojovat víc, než o jiné. Zvlášť když je v sázce zbytek života. A moc mě bavila postava Sama! Tady se celkem vymalovala. Borec a nejvíc týpek.

ivetapl
01.03.2021 5 z 5

Ben a Lizzy.. Věkový rozdíl 8 let. A Lizzy mi přišla víc dospělá než Ben ????
Nějak nevím, co k tomu říct. Opět se to nádherně četlo a je to skvělé zakončení série .
Martha mě tady vyloženě sr**a a obešla bych s bez ní ... ale na tom, že to bylo skvělé to asi nic nezmění .
Sérii určitě doporučuji .

johana3160
31.10.2020 4 z 5

Cela serie se mi moc libi, ale posledni dva dily a hlavne ten posledni mi na konci prijde hrozne uspechany. Osobne bych si to dokazala predstavit trochu jinak. Prijde mi to asi jako nejslabsi dil.

kacenka6144
29.09.2020 4 z 5

Komentář jsem si nechala po dočtení posledního dílu. Celou sérii jsem zvládla za 5 deštivých dní, kdy jsem nic nemusela. Skvělá oddychovka, samozřejmě odtržená od reality. Ale 4 knížky, 4 různí chlápci, 4 různé příběhy. Škoda pro všechny fanynky i nefanynky, že to takhle nefunguje i u skutečných rockových hvězd.

angelbooks
12.09.2020 4 z 5

Začnu tím, proč ji nemám v doporučených... Ano, kniha je skvěle napsaná a upřímně mám tento díl asi nejradši (i když jsem stále nečetla ze série ještě 1 díl), avšak... i zde musím strhnout hvězdičku. Necítím, že by mě kniha nějak výrazně zajímala. Ano, byla poutavá, čtivá, vtipná, erotická. Všechny tyto přídavná jména si zaslouží, avšak... mě v ní něco chybělo. Nevím, možná mi jen nesedla osobnost hlavního herce, protože hlavní hrdinku jsem měla celkem ráda. Tak snad se bude Vám víc líbit. :)

Jasomknihomolka
01.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Z tejto série sa mi táto najviac páčila. Lizzie si ma hneď získala a pekne je tam opísané ako môže tehotenstvo dopliesť emócie. Ben sa potreboval spamätať ale mal tiež svoje menšie problémy ktoré si potreboval urovnať a nakoniec to dopadlo dobre.

jitka7
14.08.2020 3 z 5

Dobrý doplnění celé série, ale Ben vypadal na začátku jako právě ten nejmíň komplikovaný a správný chlap, jenže nakonec se mi zdál jako největší pitomec. K Lizzy se nechoval úplně nejlíp. Jasně, nemusíme čekat, že musí být hned spolu, ale k jejímu stavu trošku víc vstřícnosti a ohleduplnosti. Hezky je tu ukázáno, jak myslí jen na sebe, což se nakonec samozřejmě mění. Bylo mi Lizzy docela líto, už jen ohledně jejího stavu to fakt neměla lehké.

suzanne1997
18.06.2020 3 z 5

Rockový polibek sérii pěkně uzavírá, dokresluje celkový dojem a vrhá na vztahy hrdinů trošku jiné světlo. Hrdinové si stále žijí své osudy, ale kniha už působí lekce násilnějším dojmem, jakoby autorka nevěděla co napsat. Rozhodně mohla pojmout příběh Lizzy a Bena lépe. Kniha neubíhá, první polovina je taková nijaká a konec naopak moc rychlý, ta jedna kapitola to tedy příliš nezachrání. A hodil by se nějaký pořádný epilog, který by shrnul život kapely po nějaké době. Celý ten příběh působí tak, že autorka prostě potřebovala něco napsat a tak něco napsala. Působí to na mě, jako polepené z předešlých dílů a i mužské postavy se mi zdály upozaděny. Netvrdím, že příběh byl špatný, jen by mu neuškodilo ho trošku více promyslet a věnovat se celkovém dojmu. Za mě nepomohl ani fakt, že oba hrdinové této části byli opravdu sympatičtí.

knihomolka78
03.06.2020 2 z 5

Tohle je asi nejslabší díl série. Vadilo mi, že Ben nemusel o Lizzy vůbec bojovat a ona se mu pořád vnucovala. Holka by se neměla klukovi takhle nabízet, měla by dělat trochu drahoty a znát svou cenu. Ben se choval jako pitomec, nakonec sice v té své makovici našel trochu rozumu, ale že mu to trvalo...:-(. Líbil se mi ale "rodinný" vztah členů kapely a jejich poloviček.

Jejunka
21.05.2020 5 z 5

Serie nebyla spatna, ale u mne teda zabodoval dil první a poslední. Dvojka byla o pomatenem klukovi. Trojka byla zase u holce, která byla nejakym zpusobem uvedena za raznou poradnou zenskou, ale ve vysledku ty jeji, pro mne, ubohe uslintane pohledy na chlapa byly az trapne. Ctyrka byla dobra a pekne zakoncena. Dobra oddychovka, ale vim ze k této serii se nevratim.

adela2230
19.05.2020 4 z 5

Celkově je to poutavý příběh, tenhle bych ze série považovala za trochu slabší, ale přečíst se to dá. I přes to všechno je to příjemná oddechovka.

Market = )
15.05.2020 4 z 5

Ve svém žánru podle mě príma. Známá skupina lidí, občas vtipné dialogy, nekonají se žádná velká dramata a je to v nejlepším slova smyslu nekomplikované. Ne že by mě to nějak "zasáhlo" a plánovala bych se ke knížce vracet (a že to dělám dost často :-D), ale byla to fajn oddechovka.

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Cela seria Stage Dive je skvela. Samozrejme niektore z pribehov lepsie ako druhe, ale celkovo myslim ze velmi komplexne pribehy, vtiahne vas to do deja a postavy si oblubite. Odporucam.

Laf
12.04.2020 4 z 5

Skvěle napsáno. Bylo těžké se od knihy odtrhnout. Můžu jen doporučit. Nejen tato kniha, ale i celá série za přečtení stojí :)

petulkapeta
23.03.2020 5 z 5

krasny zavěr serie...určitě doporučuju přečíst cele :)

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Pro mě celá série super, mohu jen doporučit!!!

jinbr
02.01.2020 5 z 5

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl.

Petra-1
07.12.2019 2 z 5

Opět takový průměr. Mne prostě postavy z této série nejsou sympatické.

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

4,5 skvělý konec série, nechtěla jsem se od světa odtrhnout. Tohle prostě musíte mít. A za mě je nejlepší Mal.

normen
21.11.2019 4 z 5

Všechny 4 dily super čtení.Doporučuji

láska erotika hudba těhotenství rock

Kylie Scott
australská