Rockový risk

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/rockovy-risk-sZf-297401.jpg 4.5518

Stage Dive 3.

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno, Baronet

Lead, 2014

Kniha Rockový risk

Raislin

Tento díl se mi líbí nejvíc ze všech čtyř. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

Lee7

Jejich přestřelky mi budou chybět.. Jimmy mě vážně bavil, díl jsem si moc užila a Mal je za mě nejlepší vtipálek na světě. Jsem zvědavá na poslední pár.. myslím, že to bude drama pěkně zostra, už se nám pomalu stále přibližují.

Kristy.Seb

Nemůžeš ovlivnit, co si myslí jiní. Když si chtějí myslet to nejhorší, tak si to myslet budou.

Někdy věci, které nedávají ten nejmenší smysl, jsou ty nejsprávnější.

Láska je složitá, do jednoduchosti má daleko. Skládá se z vrstev emocí, myšlenek, vzpomínek, které se spolu mísí a mísí až do jediného okamžiku, kdy si uvědomíte, že jediný konkrétní člověk pro vás na celém světě znamená víc než co jiného.

Láska je jedna z velkých záhad života. Je fascinující, jak s vámi dokáže vyjebat, a přesto zůstat tak tajuplná a záhadná.

V úvodním díle nebyl Jimmy zrovna hezky vykreslený. Ale velmi mile mě překvapil. Leba ho prostě zlomila.

lihate

Týjooo... To byl proces. Mezi láskou a nenávistí je opravdu hodně malá hranice, jsou v podstatě totéž, a tady ten příběh to je dokazuje. Líbilo se mi sledovat celý vývoj a myšlenkové pochody Leny. Protože ona je prostě úžasná. Vtipná, přidrzlá, statečná, upřímná, empatická, milující... Jimmyho mi bylo líto, když si pospojuji vše, čím si procházel plus všudypřítomné objektivy, média a fanoušky. Závislost je svině a nikdy není jasné, na jakém rohu číhá. Navíc se dá vytvořit naprosto na čemkoli. Pak se dá pochopit, že je pro nás nebezpečný celý svět. Stejně jako pro něho.

"Někdy věci, které nedávají ten nejmenší smysl, jsou ty nejsprávnější."

"Láska má mnoho podob a velikostí, ale pokud nestojí na tom, že pro ty, koho milujete, dělá to, co je pro ně správné, tak k čemu to je? K ničemu."

ivetapl

Mmm, Jimmy a Lena..to byla taky úžasná jízda.
Pořád jsem četla a každou chvilku si říkala, že už po sobě musí skočit, protože ta chemie tam byla ať se to Jimmymu líbilo nebo ne, vůbec mě nenapadlo, že k tomu dojde tak, jak došlo.
Je to šíleně čtivé. Jimmy se stal můj oblíbenec i přes to, kvůli čemu se léčil. Neměl to jednoduché...a Lena byla skvělá, jak se nedala . Doporučuji!

petraLI
17.11.2020

Tento díl byl pro mě nejlepší. Oba mě bavili, Lena měla chvílemi opravdu povedené hlášky. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji

bekule
09.11.2020

Doporučuju číst třetí díl brzy po druhém protože se časově prolínají, několikrát je popisována stejná situace, pohřeb, večírek, zkoušky kapely. Je zajímavé sledovat jak to najednou z pohledu další dvojice může vyznít úplně jinak.

johana3160
31.10.2020

Prijemne cteni, splnuje podminky zanru na jednicku. Oddechove cteni, ktere se mi nechtelo odlozit ani abych se vyspala:)