Rockový risk

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/big_rockovy-risk-sZf-297401.jpg 4.5582

Stage Dive 3.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Lead, 2014

Kniha Rockový risk

Jita160

No dělat chůvu dospělému chlapovi, který je arogantní , závislý na drogách a k tomu ještě rockové hvězdě ????
Úkol naprosto nesplnitelný.
Jsou horší jak děti...akorát že jim nemůžete naplacat i když by zasloužili pěkný kopanec do koulí.
Jenže Lena byla naprosto úžasná, nedala se vůbec zastrašit a šla si tvrdě za svým úkolem, který ji ke konci vynesl štěstí a lásku.
Holt v životě není nic zadarmo.

majavcelicka

Úžasná kniha. Tleskám. Četlo se to jedním dechem a moc mě kniha bavila a to jejich handrkování bylo úžasný.

veronika9761
22.10.2021

Zatim nejlepsi ze série. Konecne hrdinka od rany, to me bavi moc.

anna7852
22.10.2021

První dva díly bozi,ale tenhle díl nejlepsiii. Uvidíme jaký bude poslední dil:)

moudivlacek
20.06.2021

Jimmy mě svým tajemnem a bolestí přitahoval od prvního dílu. A odhadla jsem ho správně. On se tolik snaží, aby již nespadl na šikmou plochu, ale minulost ho změnila. Jeho nová asistentka Lena velice rychle pochopí, co je ve skutečnosti zač. A světe div se, zde je opak, ona se zamiluje a ona ho musí dobývat. Jejich slovní přestřelky byly vynikající dílo autorky. Celá kniha má spád, zamilujete si celou kapelu i jejich protějšky. Moc se těším na další díl. Romantikům mohu knihu jen a jen doporučit. Je skvělá!!!!

Petronella.k
10.05.2021

Z celé série je Risk má nejoblíbenější, bodejť by ne, když je to konečně naopak. Holka se zamiluje do kluka a on se ji snaží odradit. Lena byla naprosto úžasná a dokázala Jimmyho zkrotit způsobem, že bych jí za to přidala na výplatní pásce. Od Jimmyho jsem čekala ledacos, ale seznam svých špatných vlastností a mučení během bylo dokonalý. Před konečný zvrat jsem přečetla s bušícím srdcem. Každopádně kniha měla všechno, vtip (a to jako neskutečně moc), zamilování, sex, drama,... četla jsem 2x a určitě se zase k ní vrátim.

Raislin
20.04.2021

Tento díl se mi líbí nejvíc ze všech čtyř. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

Lee7
03.04.2021

Jejich přestřelky mi budou chybět.. Jimmy mě vážně bavil, díl jsem si moc užila a Mal je za mě nejlepší vtipálek na světě. Jsem zvědavá na poslední pár.. myslím, že to bude drama pěkně zostra, už se nám pomalu stále přibližují.