Rockový risk

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297401/rockovy-risk-sZf-297401.jpg 4.5251

Stage Dive (3.)

Lead (2014)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

TerezaMondeková

Kniha se mi hodně líbila. Kniha parádně napsaná. Nemohla jsem se odtrhnout. Je to i skvělá oddechovka. Je to skvělý příběh. Stejně, tak jako první díl.
Obálka je taky naprosto DOKONALÁ. A název ještě lepší.
Lena a Jimmy jsou skvělý pár. Už od začátku jsem jim fandila. Nejvíc se mi stejně líbil konec, kde jí vyznal lásku. To jsem si četla pořád dokola. Knihu si určitě znova přečtu. Doporučuji.

fa.sci.ko

Jednoznačně nejlepší díl - slovní přestřelky mezi Lenou a Jimmym byly naprosto parádní.

Makadamka

nejlepší díl

Evule114
01.11.2017

Jimmy s Lenou byli opravdu skvělí :-) nemám co k tomu dodat, prostě se to četlo samo..

ardeas
01.11.2017

Mala som troška problém sa začítať, ale nakoniec sa to poddalo. Povedala by som, že zo série je to zatiaľ najhlbší príbeh. Ten koniec a rozuzlenie bolo dosť rýchle, to mi vadilo. Inak veľmi dobré, len by som si vedela predstaviť menej fňukania od Leny.

nani_nka
24.08.2017

Pre mňa najlepší diel tejto série. Milujem príbehy o zlých chlapcoch, ktorí sa zaľúbia. Jimmy a Lena patria medzi moje obľúbené knižné páry. Lena je príjemne sarkastická a vtipná a na Jimmim sa mi najviac páčilo to ako si stále neuvedomoval, že sa do Leny zaľúbil :D Najlepšia časť je keď Lena ide na rande s Benom a Jimmy sa k nim pridá a stále Bena upozorňuje na to, čo má Lena rada a čo nie :)

jani.ruzicko
14.08.2017

Je to dost silný příběh ve všech směrech... Jimmy je trochu komplikovaný, ale v srdci dobrý člověk, jen na to musí přijít.. Lena byla skvělá, drsná =), vytrvalá... V tomto díle jsem si uvědomila, že by se mi líbilo kdyby byly příběhy ze série "Stage Dive" psané z obou pohledů hlavních postav, né jen z pohledu té ženské části... Protože vidět Jimmymu do hlavy, by určitě dodalo knížce ještě další plus... :) za mě ale i tak skvělé, rozhodně doporučuji přečíst :))

Aríka
08.07.2017

Řekněme to takto, kniha byla rozhodně lepší než díl první, ale na díl druhý nemá, i když se na něj slušně dotahovala. Celý příběh je laděn úplně, ale úplně do ijného kabátu než díly předchozí. Jimmy se nám vybarvil. mnozí z nás si ho pamatují jako "feťáka", který obtěžoval Ev, ale v tomto díle je z něj úplně jiný člověk. Opravdu obdivuji Kylie Scott za napsání něčeho tak fenomenálního. Nenudila jsem se a nemám slov.

Kiwigirl
04.07.2017

Miluju celou sérii Stage Dive, ale i mě tento příběh nejvíce oslovil.

LennaK
30.06.2017

Jimmyho pribeh se mi libil nejvic. Komplikovanost jeho osoby byla napsana bezvadne. Obdivovala jsem Lenu, co vsechno s nim musela zvladnout (silna osobnost). Ta jeho naladovost ... Nad jeho pribehem jsem se hodnekrat zamyslela ...

Kazdopadne, za me nejlepsi dil! Hodne jsem si prala, aby jeste nebyl konec. Doporucuji.

Tesset
18.06.2017

Tak tenhle díl mi přišel zatím nejlepší, uvidíme, jaký bude ten poslední.

Kačí137
04.06.2017

Tenhle díl mě bavil úplně nejvíc :-) Paráda, výborná oddychovka.

lapej
21.05.2017

Za mě asi nejlepší díl, pobavila jsem se, přečteno jedním dechem.

palomakatka
02.05.2017

Super kniha

Sarka14
01.05.2017

Tenhle díl byl psaný na jednu stranu s větším citem. Dokonce to vypadalo, že si autorka dala konečně trochu práce s propracováním postav a snaží se vnést alespoň trochu realismu. Co to ovšem zkazilo je fakt, že opět sklouzla k tomu neustálému opakování milostných frází. Po třetím díle už to začíná trochu nudit. Celý její styl mi přijde dost nevyzrálý. Má potenciál, ale slabou slovní zásobu. Je to škoda. Jinak byl příběh Leny a Jimma zajímavý a bavil mě.

janesy
10.04.2017

Perfektní, dobře jsem se bavila a jsem zvědavá na poslední díl.

liletka_a
16.03.2017

Tak Jimmy a Lena se pro mě stávají nejlepší dvojicí celé série. Sice si na nějakou větší akci musíme počkat 200 stránek, ale vůbec mi to nevadilo. :) Děj mi utíkal rychlostí blesku, knihu jsem skoro neodkládala..:D Jimmy i Lena se neustále špičkovali, uráželi, usmiřovali, rozcházeli, takový ten klasický koloč, ale bavilo mě to. :) Nedokážu si představit jaký je život s vyléčeným drogovým alkoholikem, asi žádná sranda, ale Lena ho se svojí povahou zvládla. :)) Jimmy si mě těmi maličkostmi získával stejně jako Lenu i když opravdu nechápu jak jí/jemu nedocházelo, že je do ní zamilovaný těmi neustálými žárlivými scénami.. :D Za mě pět hvězd s hvězdičkou! :))

KateChatt
05.03.2017

Ze začátku mi Jimmy připadal hrozný a navíc v té skupině docela zbytečný, Davida jsem měla o hodně radši. Navíc mi přišlo divný, že je Jimmy starší než David, rozhodně se tak nechoval. Ale teď ho mám ráda, i když není nejúžasnější. Líbilo se mi jak se z tvrďáka stává zamilovanej kluk. Navíc Lena se k němu náramně hodí.
Btw: přijdou vám ty sexuální popisy taky tak divné?

Lkova
19.02.2017

Všechny romantické knihy mají v podstatě stejné schéma. Na začátku pochopitelně proběhne setkání hrdinů. Do poloviny knihy se dají dohromady a všechno jde skvěle. Ve třičtvrtině knihy zpravidla přijde problém, který většinou zapříčiní rozchod. Ale končí to samozřejmě šťastným koncem. Někdy mě to už unavuje, takže i když je začátek perfektní, nakonec knihu odložím, protože je snadno předvídatelná. To se mi stalo u předchozích dvou dílu Stage Dive.
Ale tady mi to nevadilo! To kvůli toho příběhu, protože jestli něco můžu, tak zkrocení zlého muže. Jimmy je totiž uzavřený tvrďák, který se s ničím a nikým nepáře. A Lena si nenechá nic líbit, takže je pro něj dokonalá. Výborně hodnotím dialogy těch dvou, protože to konečně nebylo zbytečné tlachání k vyplnění ticha. A protože byl Jimmy vykreslenej jako kretén bez emocí, nakonec vás dojmou úplné maličkosti, jako třeba když nechá Lenu, aby mu držela ruku! :D Příjemná oddechová kniha, která vás s velkou pravděpodobností rozesměje :)

LaPetja
05.02.2017

Příjemné počtení, které vám dokáže, i tvrďáci (určitě nejen v knihách) mají srdce. Jen jim to možná trošku déle trvá :) Lenu bych občas nakopala, za to, že Jimmyho neposlala do háje, ale to už k tomu asi patří a nakonec - nedivím se jí, taky bych po něm nakonec chňapla :) Kniha stojí za to.

Kiwicatko
31.01.2017

Hezky ho Lena vzdycky setrela. Jsem rada, ze se nasla pro Jimmyho zenska, ktera ma dostatecne "koule" na to, aby si nenechala libit ty jeho kraviny.
A ty jeho saboze Leninych schuzek..... :-D

muchomurka
23.01.2017

Opět správná oddechová knížka, kterou nejde přečíst jinak než na jeden zátah.
Bavilo mě číst špičkování mezi Jimmym a Lenou. Ale i přesto mohla tato část být o fous kratší, pak už to bylo pořád to samé, a naopak delší konec. Jedna nebo dvě kapitoly na závěr by rozhodně neuškodily.
Jediné, co bych knize vytkla, byla (spoiler, ale asi nikoho nepřekvapí) na konci Lenina urputnost donutit Jimmyho říct, že ji miluje. Sice jí to neřekl přímo, ale celou dobu tím, co dělal a co říkal, jí dával najevo, že se do ní zamiloval. Jasně, musel si to uvědomit, ale i tak bych ocenila, kdyby Lena byla kapku bystřejší a pomohla mu, že to ví a že si počká. :) Hlavně, když jí vyznal, co pro něj znamená, a že chce, aby se vrátila k němu domů.
No a mohlo tam být nějaké rozuzlení ohledně jeho matky, ale když tak o tom přemýšlím, takto to bylo nejlepší.
Za mě povedený díl, pobavila jsem se u něj a odpočinula si. :)

Š.Ala
12.01.2017

Tak tahle kniha mně opravdu pobavila. Celou dobu jsem se musela smát. Naprosto mě bavil Lenin humor a líbil se mi její přístup k životu. Rozhodně nebyla naivní. Líbili se mi její myšlenkové pochody, naprosto geniální. Za mně zatím nejlepší ze série. Těším se na Bena, doufám, že s nima se taky pobavím. :-D

NightShade
10.01.2017

Abych pravdu přiznala, tak do této knihy v sérii se mi absolutně nechtělo. Jsem trochu vysazená na příběhy o frotmanech skupin. Rockový risk si mě velmi získal svým příběhem! Z knihy, na kterou jsem se netěšila se vyklubala naprostá bomba. Netušila jsem co mě čeká a příjemně jsem byla překvapená. Asi to bylo tím, že Jimmy, jako osobnost se v prvních dvou dílech téměř vůbec neobjevil. Proto je kniha nejdelší a jsem ráda, že vše krásně dohnala. Přečetla jsem si za jeden celý den. Opravdu bomba. Díky za to, že tě mám v poličce.

michaela8804
27.12.2016

Tahle série o rockové skupině není špatná, přečetla jsem všechny díly a s každým dílem mám problém, protože mi tam nějaké skutečnosti, lépe řečeno styl autorčina psaní a pojetí příběhu, vadí. Občas je to až příliš nepřirozené a přitažené za vlasy a z obou hlavních hrdinů tam dělají blbce. Přijde mi to trochu nedotažené.
Na druhou stranu mě to nutilo dočíst to do konce a vždycky si vzít další díl. Dá se říci, že mě to nakonec potěšilo, takže jsem byla vcelku spojená, ale po ničem další už netoužím.

cukrovka
30.11.2016

Příjemné pokračování série. Skvěle jsem se bavila u dialogů Leny a Jimmyho, které byly plné kousavého humoru. Jimmy se snažil působit jako tvrďák bez citů, ale Lena se pod tu slupku dokázala dostat. Tuto knihu lze jen doporučit.

alzbeta4340
23.11.2016

Výborné. Takhle si představuji moderní oddechovou knížku. Pěkně rozpracovaný příběh, sympatičtí hrdinové, vtipné a zábavné dialogy, pár pikantních erotických scén. Není to žádná krásná literatura, ale opravdu jsem si u čtení dobře odpočinula. Určitě zkusím další díl série a doporučuji.

Makulka1992
07.11.2016

Zatím u me totálně vyhrála. 1 díl- lehká oddechovka ničím nenadchla... 2 díl- totální propadák viz moje recenze.... Ale trojka to rozbila, mělo to hlavu mělo to patu. Byl tam děj Jimm mi byl hodně sympatickej opět typickej příklad hajzla.. Což já ráda

kacaaba
04.11.2016

Kniha se mi líbila, další super příběh. Teď jsem zvědavá jak to dopadne poslední člen kapely. :)

jitka7
20.10.2016

Tak já četla Rockovou hvězdu a pak jsem sehnala tohle... dvojku jsem jaksi vynechala. Ale nečekala jsem, že by se mi to tolik líbilo. Převážně jsem si to začala číst ze zvědavosti, jelikož mě první díl trošku zklamal... začátek se rozvíjel slibně a pak bla, bla, bla, bla... ale tohle... to byla pecka, asi tak do půlky knihy. Fakt jsem se bavila...oba hlavní hrdiny jsem žrala... pak se mi postava Leny trošku odcizila. Ale Jimmy... ten byl fakt pecka. Konec knihy mě samozřejmě nepřekvapil, ale bylo to jak tornádo. Celou dobu super, poznávání tajemství, kousavý humor a jiné věci a pak hola hop.... během 10 (nebo kolik to vlastně bylo) stránek se všechno semele, hrdinové se od sebe odtrhnou, pak se zase přimknou :) a je konec. No mě to trošku zklamalo, že to autorka neudržela tak jako na začátku. Ale každopádně jsem se více méně bavila.