Rockový risk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/rockovy-risk-sZf-297401.jpg 4.5458
Série

Stage Dive 3.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Lead, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (79)

Kniha Rockový risk

Přidat komentář
adela2230
19. května

Konečně byl příběh takový neobvyklý. Je to poutavé, a konečně je ten "problém" i na mužské straně.

Market = )
11. května

Dala bych 3,5*. Líbily se mi vtipné dialogy a mám ráda série, kde jsme pořád s jednou skupinou lidí. Bylo to fajn (ale úplné favority v žánru mám jinde :-) ).


Laf
12. dubna

Konečně díl o Jimmym. V předchozích knihách byl vyobrazen jako takový bručoun, ale tento díl konečně doplnil mezery. Skvělé počtení. Můžu jen doporučit :)

petulkapeta
22. března

třetí díl a prostě vau,nemohla jsem se od toho odtrhnout i když zrovna Jimi mě nezaujal,pak mě velmi mile překvapil...tak a ted na poslední

Myška43
03. března

Série Stage Dive je celá super, moc mě knihy zaujaly. Patří k mým nejoblíbenějším. Mohu jen doporučit.

jinbr
02. ledna

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl. Snad jen bych dodala, že tam mohlo být méně opakování o tom, jak jsou dámy přitahovány ke svým mužským protějškům. To už mi přišlo asi moc.

Petra-1
07.12.2019

Tahle kniha byla že série nejlepší. Ale mě prostě vadilo chování všech v celé série. Většina z nich se chová hodně nedospěle a to mě vážně štvalo. Celé knihy jsou jen o tom jak ženská vzdychá nad svým idolem jako by jí bylo 15. Já už bych znovu nečetla.

Damonka12
22.11.2019

Tuto sérii miluji, ale předchozí díl mě zaujal více. I tak vám knihu doporučuji.

1

Doporučujeme

Ztracená naděje
Ztracená naděje
Černé lži
Černé lži
Co je tvoje, je i moje
Co je tvoje, je i moje
Němý křik
Němý křik