Rocková hvězda

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274202/big_rockova-hvezda-5N5-274202.jpg 4.1754

Stage Dive 1.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Lick, 2013

Kniha Rocková hvězda

Jita160

Tak o takovouhle opici bych rozhodně nestála. Probudit se vedle rockové hvězdy zjistit, že jsem za něj provdaná, ale vůbec si to nepamatuji?????
Krásná oddechovka o muzikantské lásce a někdy o moc těžkém rozhodování,když jste taaaaak slavný.

Ewe291

Sériu nečítam prvý krát. Rozmýšľala som či tri alebo štyri hviezdy a rozhodla sa pre tri. Tak začnem Evelyn, zastreľte ma niekto, pretože to bola tak hlúpa žena až to robí hanbu všetkým ženám .... Ako vážne celý čas som mala čo robiť, aby som knihu nezavrela.Niekedy vôbec nedávala zmysel a áno znova ďalšia "múdra" žena čo bola naivná a hlúpa nerozhodná husička .... David s toho som tiež rozpoltená. A čo nechápem je to keď hrdina pracuje so svojou Ex, ako to čo má byť?! Prosto za mňa priemer a troška blbosť ale na odreagovanie dobre

DreamerX9
23.12.2021

Něco jako když zapnete prima love nebo výměnu manželek abyste vypnuli alespoň na chvilku hlavu přecpanou informacemi. Tohle fakt musíte číst s tím že na to máte náladu a ne pro smysluplný děj nebo inteligentní postavy. Tohle byla fakt hloupočká slaďárna což na odreagovani nevadí ale ta logika celkového uspořádání knihy to bohužel nezachránily ani "žhavé sceny"

POZOR SPOILER

Ze začátku to vypadalo slibně oukej mejdan v las vegas revival ale s hvězdou pak teda si chvilku budeme hrát že se rozvadime, pak si budeme hrát ze spolu spíme abychom zjistili co se stalo minulou noc pak se do sebe za pár hodin zamilujeme pak se trošku podveme přimícháme do toho nějaký trable ze života počkáme 28 dní kdy si po 2 vteřinách odpustime nějakej ten usmiřovací sex a budem žít šťastně až do smrti :D

veronika9761
17.10.2021

(+ SPOILER) Dneska sem neco takovyho potrebovala. Par, ktery je do sebe zamilovaný od prvnich stranek, ale celou knizku resi, jestli jim to spolu pujde. Chvili me vytacel ten konec jak z nory roberts, ale co, prezila sem to, a snit se musi. Jdu se vrhnout na zbytek serie.

Raislin
20.04.2021

Rozhodla jsem se nejdříve přečíst všechny čtyři díly než napíšu svůj názor na knihy. Všechny díly byly moc hezké. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

beruzzka
17.04.2021

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

Kristy.Seb
14.03.2021

Láska a zal z vás udělají naprostého pitomé a zoufale. Abyste se přes to přenesli, říkáte nesmyslné věci v naději, že jim jednou budete věřit.

Kniha nabrala hned rychlý spád a to mě bavilo. A líbilo se, že i přes to, jaký byl David drsný rocker, byl ve skutečnosti milý.

lihate
08.03.2021

Krásný to bylo. Líbilo se mi, že příběh se rozjel už na prvních stranách a jeho spád vydržel až do konce. Četlo se to samo a bylo to senzačně oddechové i když ne moc reálné. David se mi ze začátku jevil, jako že s ní pořád hraje nějakou hru, ale později jsem ho měla ráda. Evelyn byla príma od začátku, milá, laskavá, trhlá, šílená a se smyslem pro humor. Líbilo se mi, že po alkoholu má stejně iracionální uvažování, trhlý nápady, nulovou sebekontrolu a smysl pro impulzivní rozhodování jako já. Při čtení se mi střídali emoce od veselý, přes naštvanost až po smutek. Kniha překvapila má očekávání a těším se na další díly.

"Vykašli se na následky, víš přece, že umíš létat. A pokud neumíš, pak si představ to vzrušení z volného pádu."