Rocková hvězda

kniha od:

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274202/bmid_rockova-hvezda-5N5-274202.jpg 4.1 849

Stage Dive série

1. díl >

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil…... celý text

Žánr:
Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Lick , 2013


více info...

Komentáře (159)

Komentáře 159 Recenze 7

Katebe
Katebe
20.09.2023 5 z 5

Knihy Kylie se mi celkově líbí a i tato nezklamala. Milý, romantický příběh. Nic zázračného a přesto to člověk přečte během chvilky.

Ála1968
Ála1968
20.09.2023 5 z 5

Bylo to milé,nenáročné čtení.Je to takové uklidňující na vyčištění hlavy,něco,u čeho nemusíte přemýšlet


monte
monte
06.06.2023 4 z 5

příjemná oddychovka

anna7852
anna7852
19.02.2023 5 z 5

Tak jsem si dala pěkně opáčko celé série a jsem zase krásně zaláskovaná do všech .
V těchto knihách prostě nic nechybí

Gustik3285
Gustik3285
08.02.2023 5 z 5

Skvělé čtení

Thalin
Thalin
04.01.2023 2 z 5

Podobné knihy mi připadají jako vlhký sen holek, co ječí pod podiem na koncertě své oblíbené kapely. Vážně, četla jsem hned několik fan fikcí, které měly navlas stejný námět. Místy to sice bylo vtipné, ale to nezvládne táhnout knihu. Vadila mi tam ta hora klišé, všichni jsou sexy, neodolatelní, nesmí chybět břišáky a pohled, co dostane každou i když by se zuby nehty bránila. Četlo se to dobře, ale ani jako oddechovku moc nemusím tak moc předvídatelné a ploché příběhy.

Dela90
Dela90
21.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Evelyn se rozhodla své 21té narozeniny oslavit v Las Vegas, bohužel její plán se trošku zvrtne a ráno se probudí vedle krásného a sexy chlapa, ale taky s totálním oknem, žaludkem jako na vodě a hlavně prstýnkem na ruce coby vdaná paní. Je to z toho totálně v šoku, vůbec neví o koho jde ani, jak se to stalo. Domluví se, že se nechají rozvést. Ona odletí domů, ale doma nastane hotové peklo, protože jsou všude novináři. A proč asi? Její manžel, je totiž populární rocková hvězda. Jak s tím asi Evelyn naloží? A jak to vidí David?

U téhle knížky jsem se ani na minutu nenudila, hrozně moc mě to bavilo. Bylo to teda trošku ztřeštěné, probudit se a být vdaná paní a navíc za takového chlapa. A to jejich tetování, bože. To se fakt může stát jen v Las Vegas. Bavilo mě jejich vzájemné oťukávání to, jak byl David vůči ní ochranitelský. Pravda, chvílemi už byl opravdu vztekle žárlivý, ale pokud Vám někdo zlomí srdce, tak se těžko dává dohromady a Ev to dokázala. Napravila ho. Opravdu krásný romantický příběh pro 18+ s rockovým nádechem. Těším se na další díl, protože Mal mi tak nějak přirostl k srdci, jak se o Ev staral, když nikoho neměla. Za mě jedno velké doporučení!

“Moje duše zářila jasným světlem, směs hormonů se mi proháněla žilami rychlostí světla. Druhou rukou mě objal kolem krku a přitáhl si moje ústa ke svým. Líbání s Davidem ve mně probouzelo neuvěřitelnou energii. Bylo to, jako by do mě někdo pouštěl elektrický proud.”

“Ne, Evelyn, vzal jsem si tě, protože jsi mi od první chvíle učarovala. Spolu jsme jedna duše. Když jsme spolu, je nám líp, než když jsme každý sám. “

MAU256
MAU256
26.07.2022 5 z 5

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Misshell1
Misshell1
21.07.2022 5 z 5

Od první stránky jsem to hltala, protože David byl specifický svým chováním, takový, že nevíte, co na to řekne a vždycky překvapil. Příběh měl zajímavou zápletku. Líbilo se mi, jak Evelyn zůstávala sama sebou a svým způsobem si myslím, že docela reálným pohledem byl nastíněn život slavných. jsem zvědavá, o kom budou další díly, proto se jdu rovnou vrhnout na druhý díl.

Jita160
Jita160
19.06.2022 4 z 5

Tak o takovouhle opici bych rozhodně nestála. Probudit se vedle rockové hvězdy zjistit, že jsem za něj provdaná, ale vůbec si to nepamatuji?????
Krásná oddechovka o muzikantské lásce a někdy o moc těžkém rozhodování,když jste taaaaak slavný.

Ewe291
Ewe291
10.06.2022 3 z 5

Sériu nečítam prvý krát. Rozmýšľala som či tri alebo štyri hviezdy a rozhodla sa pre tri. Tak začnem Evelyn, zastreľte ma niekto, pretože to bola tak hlúpa žena až to robí hanbu všetkým ženám .... Ako vážne celý čas som mala čo robiť, aby som knihu nezavrela.Niekedy vôbec nedávala zmysel a áno znova ďalšia "múdra" žena čo bola naivná a hlúpa nerozhodná husička .... David s toho som tiež rozpoltená. A čo nechápem je to keď hrdina pracuje so svojou Ex, ako to čo má byť?! Prosto za mňa priemer a troška blbosť ale na odreagovanie dobre

DreamerX9
DreamerX9
23.12.2021 1 z 5

Něco jako když zapnete prima love nebo výměnu manželek abyste vypnuli alespoň na chvilku hlavu přecpanou informacemi. Tohle fakt musíte číst s tím že na to máte náladu a ne pro smysluplný děj nebo inteligentní postavy. Tohle byla fakt hloupočká slaďárna což na odreagovani nevadí ale ta logika celkového uspořádání knihy to bohužel nezachránily ani "žhavé sceny"

POZOR SPOILER

Ze začátku to vypadalo slibně oukej mejdan v las vegas revival ale s hvězdou pak teda si chvilku budeme hrát že se rozvadime, pak si budeme hrát ze spolu spíme abychom zjistili co se stalo minulou noc pak se do sebe za pár hodin zamilujeme pak se trošku podveme přimícháme do toho nějaký trable ze života počkáme 28 dní kdy si po 2 vteřinách odpustime nějakej ten usmiřovací sex a budem žít šťastně až do smrti :D

veronika9761
veronika9761
17.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Dneska sem neco takovyho potrebovala. Par, ktery je do sebe zamilovaný od prvnich stranek, ale celou knizku resi, jestli jim to spolu pujde. Chvili me vytacel ten konec jak z nory roberts, ale co, prezila sem to, a snit se musi. Jdu se vrhnout na zbytek serie.

Raislin
Raislin
20.04.2021 5 z 5

Rozhodla jsem se nejdříve přečíst všechny čtyři díly než napíšu svůj názor na knihy. Všechny díly byly moc hezké. Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

beruzzka
beruzzka
17.04.2021 4 z 5

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

Kristy.Seb
Kristy.Seb
14.03.2021 4 z 5

Láska a zal z vás udělají naprostého pitomé a zoufale. Abyste se přes to přenesli, říkáte nesmyslné věci v naději, že jim jednou budete věřit.

Kniha nabrala hned rychlý spád a to mě bavilo. A líbilo se, že i přes to, jaký byl David drsný rocker, byl ve skutečnosti milý.

lihate
lihate
08.03.2021 5 z 5

Krásný to bylo. Líbilo se mi, že příběh se rozjel už na prvních stranách a jeho spád vydržel až do konce. Četlo se to samo a bylo to senzačně oddechové i když ne moc reálné. David se mi ze začátku jevil, jako že s ní pořád hraje nějakou hru, ale později jsem ho měla ráda. Evelyn byla príma od začátku, milá, laskavá, trhlá, šílená a se smyslem pro humor. Líbilo se mi, že po alkoholu má stejně iracionální uvažování, trhlý nápady, nulovou sebekontrolu a smysl pro impulzivní rozhodování jako já. Při čtení se mi střídali emoce od veselý, přes naštvanost až po smutek. Kniha překvapila má očekávání a těším se na další díly.

"Vykašli se na následky, víš přece, že umíš létat. A pokud neumíš, pak si představ to vzrušení z volného pádu."

Babu002
Babu002
05.03.2021 5 z 5

Oddechové čtení. Zajímavý příběh a sympatické postavy.
Je to určitě čtivě napsané. Těším se, až se vrhnu na další díl.
Na Malcolma se vážně těším!:)

ivetapl
ivetapl
21.02.2021 5 z 5

Toto bylo skvělé oddechové čtení. Líbí se mi, že Ev nebyla vyhublá modelka, ale krev a mlíko. Krásný příběh

johana3160
johana3160
28.10.2020 5 z 5

Je to hloupoucky, preslazeny, romanticky blabol s trochou erotiky. Pokud mate na neco takoveho naladu....

Siegrid
Siegrid
08.10.2020 2 z 5

Na to, že se jedná o první díl, čekala bych jej více atraktivnější. Kniha neurazí, chvílemi jsem ale přeskakovala. Více se mi líbil III. díl. Je to kniha na odreagování, asi stačí přečíst jen jednou.

kacenka6144
kacenka6144
25.09.2020 4 z 5

Raněná rocková hvězda potká obyčejnou milou dívku. Já myslím, že už není potřeba nic dalšího napsat. Jo a věděli jste, že Portland je vlastně daleko hezčí než LA?! :-)

bekule
bekule
17.09.2020 5 z 5

5,5
Naprosto nereálná romantická YA pohádka, která se ovšem velmi krásně čte a velmi těžko se od ní odpoutává. Jediné zklamání je že tam o životě kapely bylo hodně málo, snad příště.

Jasomknihomolka
Jasomknihomolka
01.09.2020 5 z 5

Neviem poriadne ani čo napísať. Skoro každý by sa zachoval asi tak isto ako Evelyn keď zistila, že je vidatá a k tomu ešte s rokovou hviezdou. Príbeh veľmi rýchlo plynie. Rokové prostredie mám veľmi rada. Užila som si ho. Kylie veľmi dobre popisovala ako si David s Evelyn spolu postupne nachádzali cestu. Nie je tam len iba o ich láske ale aj trochu o vplyve rodiny a postavenie sa za svoje rozhodnutia to sa mi veľmi páčilo. Rada si ju v budúcnosti znova prečítam.

Ella161
Ella161
01.08.2020 3 z 5

Já prostě miluju příběh kolem hudby a rockerů, takže nemohu dát nízké hodnocení. Uznávám, že David se ze začátku, kdy ho Evelyn z pochopitelných důvodů odmítla, chová jako blbec. To si opravdu myslel, že po jedné společné noci, kterou si Evelyn ani nepamatuje, s ním zůstane zasnoubená? Každopádně to nabralo rychlý spád a já jen žasla, jak se hlavní hrdinka zachovala. Jeden víkend asi stačí k tomu, aby zasnoubení platilo a zamilovala se do něj.. Pak to ale vše plynulo tak, jak mělo. Moc jsem si čtení užila.

Miliamka
Miliamka
30.07.2020 3 z 5

Hodně mi to připomínalo Hranice nevinnosti od Abbi Glines a proto mě to asi tak nenadchlo. Za mě slabší díl série..

tittanie
tittanie
18.07.2020

Zajímavé téma a fajn postavy, ale bylo to občas moc zdlouhavé a některé postavy mě štvaly. Začátek mě, ale nadchnul, pak to šlo dolů.

moudivlacek
moudivlacek
15.07.2020 4 z 5

Evelyn pozná Davida za velmi nečekaných okolností. Oba jsou zaskočeni a oba se k tomu staví jinak. Každopádně i taková rocková hvězda jako David je vlastně obyčejný muž, který touží po trošce soukromí, lásce a věrnosti. Evelyn najednou pozná, že nemusí žít život nalinkovaný rodiči. A i když se samozřejmě najde někdo, kdo jejich vztah rozhodně nemusí, oba touží vše napravit. Krásná romantika.

suzanne1997
suzanne1997
18.06.2020 5 z 5

Příběh Davida a Evelyn rozhodně přitáhne čtenářovu pozornost. Plyne a na nic si nehraje. Nádherné vykreslení postav a míst dává čtenáři příležitost být na místě s hlavními postavami a prožívat ty situace spolu s nimi. Mě tato kniha dokonale vtáhla, oslovila mě a donutila čít dál. Lepším prvním dílem by tato série asi začít nemohla, všechno se slibně rozjíždí a osudy hrdinů dostávají slibné obrysy.

bookworm416
bookworm416
08.06.2020 3 z 5

Tyhle knihy nečtete proto, že chcete mít úžasnej čtenářskej zážitek a toužíte se obohatit o nějaký zázračná literární počin. Tohle čtete proto, že chcete totálně vypnout a nepřemýšlet. Jen otáčet stránky a říkat si, že ten váš dokonalej chlap taky někde žije. Ale ačkoliv od toho prakticky absolutně nic nečekáte tu hromadu chyb prostě nepřehlídnete. Totálně jsem vypnula, to jo, ale takhle vypnutá jsem teda nebyla. V jedný větě si kámoška načechrá svoje krátký vlasy, aby si vzápětí pročísla své krásné, dlouhé vlasy. V jednu chvíli Evelyn její nabíječ vykasá sukni, aby jí hned na to rozepnul zip u džínů atd. U tísíci stránkový bichle byste to ještě odpustili, ale tady?