Rocková hvězda

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274202/rockova-hvezda-5N5-274202.jpg 4.1491

Stage Dive (1.)

Lick (2013)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

Kniha Rocková hvězda

avalonek

Pěkné to bylo,pěkné.Čtenářská výzva mi dává krásné šance poznávat nové autory a jejich pěkná díla..Další díly si dám určitě

hana1105

Kniha se četla sama. Chvílemi mi připomínala Padesát odstínů šedi. Krásná, oddychová, romantická.

adela2230

Není to špatná kniha, dobře se čte, příběh je zajímavý. Někdy jsem nechápala myšlenky hlavní hrdinky, ale špatné to není.

Vendulik

Docela dobře napsaná kniha. Taková oddechovka.

jojinka7

Začátek knihy byl vcelku zajímavý, říkala jsem si, že to bude zábavná kniha, ale po několika stránkách se to změnilo a v polovině jsem knihu musela odložit.
Naprosto otřesný byl překlad, trhal mi uši, některé věty jsem musela číst víckrát, slovosled nedával smysl.
SPOILER: Děj knihy mohl být zajímavý, opilecká svatba ve Vegas, to znělo jako vtipná zápletka, ale... hlavní hrdinka nejdříve svého manžela nesnáší a chce rozvod, po několika hodinách, které spolu stráví, změní názor a nechce, aby se s ní rozvedl... buď jsem nečetla dost pozorně (to ten překlad), nebo ten obrat nebyl dost vysvětlen, pak už jsem jen nechápala, co se děje, hlavní hrdinka mi svými vlastnostmi připomínala rozdvojenou osobnost, některé pohnutky hlavního hrdiny jsem také nechápala, ale u něj je to možná tím, že jsem knihu nedočetla.
Celkově musím říct, že jsem z knihy velmi zklamaná, rozhodně v žánru Románů pro ženy můžeme nalézt mnohem lepší knihy.

domina

Mám tuto autorku moc ráda. Kniha se mi fakt líbila.

uminaa

Kniha, ktorá sa v podstate čítala sama :) Citlivý, sympatický roker + plachá kráska = láska ako hrom! Síce to trošku trvalo, boli nejaké tie hádočky, utekačky, milovačky, ale nakoniec všetko dobre dopadlo :) Páčilo sa mi to.

Veeria

Sexy čtení....sexy chlapi....:D Četlo se to opravdu moc dobře, ale! Za mě více osladit, přidat omáčku a méně okořenit - pak by to bylo ONO! :) Nicméně jsem zvědavá na další díly a ráda se opět setkám se zbytkem kapely - Malem, Jimmym a Benem. :)

delatrix

Pěkný námět na knížku, zejména začátek byl usměvavý. V rámci volného času jsem knihu úplně zhltla, i když posledních deset stránek už byla nuda a docela předvídatelný závěr tak akorát pro náctileté. Pokračování se ale chystám určitě číst.

Nikyna8

Naprosto mé pohltila, skvěle se četla, moc se těším na pokračování.

Lofda
30.12.2018

Možná přehnaný, ale tentokrát dávám plný počet ;-) Možná neobjevíte nic nového, od začátku do konce tušíte, že spějete k happy endu, ale nemůžu dát nižší hodnocení. Četlo se to samo, oba dva mě bavili, občas jsem se i zasmála.. Těším se na další díly a doporučuji jako oddychové prima čtení všem romantikům.

Karola050716
23.12.2018

Začátek je opravdu silně přehnaný, ale když o tom moc nebudete přemýšlet, skvěle si to užijete. Postava Ev i Davida se mi líbila. Mal byl příjemným odreagováním a je jasné, že o něm bude další díl. Příjemná knížka, u které jsem si parádně odpočinula.

IYv
10.12.2018odpad!

fakt hrůza...pro naivní sedmnáctky, které ještě věří, že si vás někdo slavný ihned vezme.
Lituji, že jsem to vzala do ruky.

Mare1704
26.11.2018

Tuto autorku mám ráda i když konkrétně tato knížka je z této serie slabší tak byla čtivá a zaujela me na tolik abych si koupila i další díl ????

sd1992
23.11.2018

Taky bych se jednou chtěla probudit vdaná za sexy rockovou hvězdu.. kdo by nechtěl? :-D skvělá oddychovka, luxusně jsem si u ní odpočinula a ještě několikrát od srdce zasmála.. :-D

lusitta05
09.11.2018

Výborná oddychovka!

Janka0702
16.10.2018

K téhle autorce jsem přišla úplnou náhodou a určitě jsem nebyla zklamaná. O rockových hvězdách jsem ještě nikdy nečetla :-)
Příběh byl pěkný, poutavý a rychle odsýpal. Mám ráda tenhle styl, kdy se nečeká půl knihy, aby se hrdinové setkali a jde se přímo k věci.
David byl prostě takový něžný drsoň a Eve mi naprosto přilnula k srdci.
Co se týče ostatních členů kapely, tak o Benovi nebylo moc zmínky, takže obrázek nemám, Jimmy se moc nepředvedl o to víc se těším na jeho příbeh a Mal - to je prostě drahoušek :-)
Za mě ale jen 4*, protože pro mě tam bylo moc sprostých slov - ačkoliv odráželi dnešní společnost, příběh z pohledu jen jednoho a konec byl pro mě až moc natahovaný.

Terisek99
12.10.2018

Krásně napsala kniha. Oprava úžasně napsána knížka. Doporučují si přečíst.

KSamara
09.09.2018

Za 6 hodin přečteno jedním dechem, už se těším na další díl. Jakožto fanynka rockové hudby mě atmosféra absolutně pohltila. Samozřejmě všichni víme jak to dopadne, ale knížka splnila naprosto svůj účel, co se týče románu! Byly chvilky, kdy jsem se i zasmála. A obálka? Prostě super :-D

Etule
02.07.2018

Od knihy jsem měla asi příliš vysoké očekávání, díky tématu rockové skupiny, které mě prostě nadchlo! Jenže ouvej... Zpracování už o něco horší. Bohužel mi ani jedna z hlavních postav nepřirostla k srdci. Nebyli mi vůbec ničím sympatičtí. :( Vlastně David ano, ale jen tetováním, které měl. A pardon, ale nechat si vytetovat na zadek jméno osoby, kterou jste poznali v ten samý den, to už je i na mě trochu moc.
Krom toho jsem vůbec nepochopila proč by si David Evelyn hned bral, když očividně nebyl tu noc namol jako ona. Navíc se to všechno událo tak strašně rychle, že jsem překvapeně mrkala. Jsem zvyklá na tenhle druh literatury, že se tam lidi zamilovávají prakticky okamžitě. Ale tady to byl takový obrat, že to tam prostě vůbec nesedlo. Škoda.
Ale abych jen nehaněla, tak musím říct, že to byla celkem pěkná oddechovka a Mal byl prostě zlatíčko! :3 Zamlouval se mi i Jimmy, takže se moc těším na jejich příběhy, snad to dopadne lépe.

Tanya007
09.06.2018

Super, líbilo, přečteno jedním dechem.

Enthu
10.05.2018

Některé scény mi zvyšovaly knihu na lepší hodnocení, ovšem jiné mi to opět srazily a proto dávám jen tři hvězdičky. Možná, kdyby se něco i vynechalo, některé pasáže, přišlo by mi to lepší a věřím, že bych tomu dala lepší hodnocení. Musím říci, že tato kniha je vhodná na lenivé odpoledne, kdy od ní nemůžete moc čekat a jen si užívat příběh.

Abnička
02.05.2018

Čtení, které je naivní až to bolí. Je to opravdu pouze na odreagování - nic moc od toho nečekejte..

martinaandulka
23.04.2018

Příjemné odpočinkové čtení do vlaku kde je hodně lásky,překvapení spojené s rockovou hudbou :-).

Galánečka
19.04.2018

Po knize jsem sáhla s tím, že to bude taková jednoduchá oddechovka. Neměla jsem tedy žádná velká očekávání, ale i přesto jsem knihu nedokázala dočíst. Děj nebyl zas až takový problém, ovšem způsob jakým to bylo celé napsané byl hrozný. Asi to bylo hodně překladem - slovosled každé druhé věty byl natolik hrozný, že mi dost často unikal její význam. Další, co mi hodně vadilo, bylo hojné využívání přechodníků, což se sem vzhledem k žánru knihy absolutně nehodilo a bylo to spíše rušivé.

ketvin
17.04.2018

Zajímavý příběh a sympatické postavy. Kniha se mi líbila a byl to dobrý úvod do dobré série. Nejlepší byl 2. díl, ale jelikož se postavy "opakují", tak celá série zaslouží 4 * :)

warca
12.04.2018

Do knihy jsem se pustila s nadšením a chutí. Anotace mě zaujala a začátek knihy vypadal také slibně.
Jenže celou dobu mi uši trhal ten překlad. Netuším, kdo to překládal, ale je to strašný! Copak vy jste si toho nevšimli?

Hlavní hrdinka byla taková tichá a ufňukaná. Nikdy nedokázala pohotově zareagovat. David mě svým vystupováním také nijak neoslnil.
Nechápu, jak může mít tohle tak vysoké hodnocení!
Z knihy jsem opravdu zklamaná.

Maruš.D
03.04.2018

Na knize mi asi vadil jen rychlý spád děje, kdy se vše odehrálo během týdne a kniha byla uzavřena do dvou měsíců ani ne.. jinak jsem si příběh užila. Byl vtipný, neočekávaný, sexy a závidění hodný. :-))

Petra17
27.03.2018

Po dlouhé době jsem si přečetla holčičí záležitost se vším co do knihy patří. Líbila se mi četla se sama.

MarKy95
16.03.2018