Rockové sólo

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/rockove-solo-F2X-274203.jpg 4.2541

Stage Dive 2.

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno, Baronet

Play, 2014

Kniha Rockové sólo

Raislin

Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

lenka7679

Postavy jsou sympatické, vtipné, knížka je skvěle napsaná. Nenudila jsem se ani vteřinu a spád to mělo hned od začátku. V určitých momentech to bylo tak rychlé, až jsem se ztrácela a musela se vracet, zda jsem opravdu nic nepřehlédla. Přesně mi to káplo do noty. Vřele doporučuji a jdu na další díl a děkuji, že existují ještě takové knihy, které vás vytrhnou ze splínu.

Lee7

Na první díl jsem narazila náhodou, už teď ale vím, že číst budu všechny díly. Příběh Mala se mi líbil víc než divoká jízda prvního dílu. Asi tím jeho skvělým humorem a hlavní hrdinkou.. děj rychle plynul a přece jenom nám ukázali jaké díly nás čekají a i když je v pozadí stín dramatického.. knížka byla o to lepší..

Kristy.Seb

Každá bitva přináší své oběti.

To už je lidský úděl chtít víc, než je možné.

Mal byl skvělý, sexy a vtipný. A Anne byla taky skvělá.

lihate

Krásný příběh. Mala jsem si zamilovala hned od začátku. Jeho osobnost je geniální, vtipná, bezprostřední, upřímná... Občas možná až moc, ale v dobrém slova smyslu. Anna byla taky fajn, moc se mi líbilo, jak umělá komunikovat a vždy zahnat příchozí bouři, takže málokdy propukla. V první části knihy jsem se vyloženě bavila, smála jsem se až mi tekly slzy. Když si teď na jisté momenty vzpomenu, znovu se musím smát. Druhá polovina knihy je smutná a vážná, nutí k zamyšlení, vyvolává emoce. Celkově to celé dohromady dává smysl a je to více než překrásná kniha.

"Život je píseň, Anne. Tak si ji pojďme zahrát."

Babu002

Na tenhle díl jsem se těšila, protože si mě získal Malcolm už v prvním díle!
Čtivé, zábavné i žhavé čtení.
Mal mě hrozně bavil a jejich příběh byl super, ale taky i smutný.
Určitě si přečtu další díly!

zuza264

Líbil se mi i první díl, ale tuten byl vtipnější ????

ivetapl

Boží!! Řekla bych, že o chloupek lepší, než rocková hvězda. Autorka umí!