Rockové sólo

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/big_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4.2615

Stage Dive 2.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Play, 2014

Kniha Rockové sólo

MAU256

Krásná romantika z rockového prostředí. Mal byl dokonale šílenej bubeník se svými chybami a "Tykvička" se k němu dokonale hodila. Je to krásně čtivé. Už se těším na dalšího člena kapely. Mohu jen doporučit.

Misshell1

Tohle mě bavilo, Mal byl šílenec, ale ty jeho vtípky, fakt jsem se musela smát, jak vždycky všechno okecal. Bože..."tykvičko" :D Líbí se mi to provázanost mezi členy kapely, jak autorka udržuje jejich image.

Ewe291

Seriu citam uz ani neviem kolky krat, stale nieco objavim co sa mi paci a co nie a stale sa na nu pozeram inak. Je zvlastne ako sa hlavny hrdinovia v knihach menia, stretli sme sa so vsetkymi hrdnmi takze spokojnost. David ten tu bol zlaty ako aj v predchadzajucej casti Eve no stale mi neprirastla k srdcu. Ustredna dvojica Mal a Anie alias "Tykvicka" no Mal bol prosto Mal, uz v predchadzajucej knihe bolo pisane, ze je tak trochu blazon, takze som cakala vsetko mozne, ako to co tam robil bol niekedy az extrem .... No ale co uz. Tykvicka ta bola .... no neviem tiez mala co to za sebou ale prisla mi, ze by sa jej mozno zisla terapia ale inak fajn ..... Kniha na zabitie nudy fajn a kedze sa k serii rada vraciam nevadi mi, ze je to trocha utiahnute za vlasy

Jita160

Mall byl vážně děsný pako,ale potkal tu ,která mu sedla tak jako ty jeho paličky.
Byly jako kočka s myší ...
Anne byla tak chápavá a tolerantní,protože tohle si nastěhovat domu a předstírat že spolu chodí byl vážně nadlidský úkol.
Moc příjemné čtení ,ale v tomto díle u smutné.

Ála1968

Bylo to krásné i když velmi smutné.Prostě nádhera...

Ms.Day

První díl se mi líbil, ale tento druhý byl trochu zklamáním. Asi je to tím, že postava Mala na mě v předchozím díle udělala dojem a byl mi sympatický, a tak jsem se těšila na pokračování. Ale tady na mě působil jako totální magor.

veronika9761
21.10.2021

O trosku min ctivejsi nez prvni dil, ale i tak vysoky nadprumer.

iveta0549
26.07.2021

Já nevím, první díl se mi líbil víc. Postavy jsou sympatické, ale ten příběh byl až moc nereálný. Něco mi na tom všem prostě nesedělo.