Rockové sólo

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274203/rockove-solo-F2X-274203.jpg 4.2357

Stage Dive (2.)

Play (2014)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

Kniha Rockové sólo

Veeria

,,Život je píseň, Anne. Tak si ji pojďme zahrát." (Mal, str.73)

Mal! Nejde si ho nezamilovat. :) Ty jeho hlášky..... druhý díl jednoznačně předčil první. Autorka skvěle vykreslila jednotlivé postavy. Každý z kluků je jiný, ale společně tvoří sehraný tým. Příběh mi přišel více uvěřitelný oproti jedničce. Líbí se mi i plynulé pokračování příběhu, tudíž se objevují i staří známí. Jak píše autorka v poděkování: ,,Přála bych vám, abyste i vy všichni našli pod vánočním stromečkem svou rockovou hvězdu." Kéž by! :D No nic, jdu knižně mlsat dál....Jimmy a Bene, těšte se na moji pozornost! ;) :D

EDIT: Po přečtení 3. dílu cítím, že Mal si prostě plný počet zaslouží. Takže Male, 5. hvězda je tvoje :D

domina

Tento díl se mi líbil nejvíc. Mala fakt miluju

uminaa

Akože páni! Jednu polovicu knihy som si hovorila: "Mohli by to decko (Mala) prestať dopovať cukrom?!" a tú druhú polovicu :"Nie som si istá, či by tu pomohli sedatíva, prípadne iné utišujúce prostriedky! Ale za pokus to stojí, či?". Tak Mal je riadna smršť! Výborne som sa pobavila! No a čo sa týka Anne, ta mi trošku splynula s dejom, Mal ju prevalcoval. Pri tejto knihe som si priala, aby autorka zvolila aj "mužskú" časť knihy, resp. príbeh z Malovho pohľadu. Dosť by ma zaujímalo, čo sa mu niekedy odohrávalo v hlave. Potom ma však napadlo, že autorka možno nechcela, aby sa čitateľ zľakol, tak to nechala tak. Výborná kniha :D Ak by som sa aj nedostala k celej sérii, tak Malov a Jimmyho príbeh si prečítam určite :)

sd1992

Boží díl.. miluju Mala.. :D toho mám ze všech kluků nejradši.. :D to jeho - ale Tykvičko.. :-D

Lofda
30.12.2018

David a Evelyn byli skvělí a když se v jejich příběhu objevil Mal, bavil mě. Těšila jsem se jak on a jeho láska.. No, jsem ale nějak na rozpacích. Docela mi lezl na nervy, jak kdyby byla knížka úplně o někom jiném? Anne byla taky zvláštní. Hezky se to četlo, styl autorky mi sedí, ale nic převratného, je mi líto..

Karola050716
23.12.2018

Druhý díl rockové série se čte stejně dobře jako první, ale tolik mě nebavil. Všechno mi přišlo přehnané, Mal se choval jako maniak a Anne mi nějak nedokázala přirůst k srdci, jejich osud jsem tak neprožívala asi tolik, kolik bych měla. Když se tam objevil David a Ev, přála jsem si, aby kniha byla pokračujícím příběhem o nich. Snad ty další budou lepší.

Janka0702
26.10.2018

Uff, no tak to bylo... Ani nevím, co si o tom myslet.
Na Mala jsem se strašně těšila, ale strašně mě zklamal. Polovina knihy a on celý mi přišel strašně.. Naspeedovaný.
Mal byl hezký, vtipný, zábavný ale fakt jsem si myslela, že něco bere. Ty jeho nálady - nedivila jsem se, že měli kámoši strach. Strašně mi vadí v knize i v os. životě, že jsem nepoznala, kdy mluví vážně a kdy ne.
K Tykvi.. ta mi prostě nesedla. Rozumím, že kývla na předstírání přítelkyně svého idolu, kdo by to neudělal? Ale probůh, to ji nevadilo, že se jí nastěhoval do bytu cizí chlap s neuvěřitelnými změnami nálad? A proč se ho na to nezeptala, proč ji to nezajímalo?
Prostě tohle bylo hodně vedle

barborelka
21.10.2018

Noooo...jak se píše na str.198 asi jsme blázni oba...tak to fakt sedí, evidente mají rozdvojenou osobnost oba ,ptze jsem ani Mala ani Tykev nechápala... Jednou je malá šedá myška co se stále omlouvá, pak najednou v ní exploduje vztek ...to jako fakt...Malovo střídání nálad a podivne komentáře jsem taky nepobrala..... každopádně kniha se dala číst, ale žádná hitparáda to nebyla....

Terisek99
15.10.2018

Úžasná knížka. Přečetla jsem jí jedním dechem. U knihy jsem se i hodně nasmála u Malových promluv. Doporučuji si přečíst. Stojí to za to.

KSamara
15.09.2018

Více jsem se zasmála než u prvního dílu, Mal je číslo prostě :-D Byla jsem ráda, že to dějove pěkně navazuje na Davida s Ev a Lauren s Natem :-) Ale více mě ohromil díl první.

Etule
10.07.2018

Oproti předchozímu dílu jsem k tomuhle přistupovala už obezřetněji, ačkoliv Mala jsem si opravdu oblíbila. Naštěstí pro mě to bylo skvělé! :)
Nasmála jsem u toho, jako už dlouho ne. Mal je prostě číslo, ale neuvěřitelně suprové číslo. :) Líbilo se mi chování Ev a Lauren. Jsem ráda, že se tam opět objevila právě Lauren, což jsem nečekala. Postelové scény přes zeď byly dokonalé! :D
Přesně to správně odpočinkové čtení, které jsem potřebovala.

Tanya007
09.06.2018

Božííí :-) moc se mi knížka líbila, mělo to pro mě náboj :-)

Enthu
10.05.2018

Přijde mi, že tento díl byl trošku slabší než předchozí. Po celou dobu knihy jsem si nedokázala oblíbit hlavní postavu, Mala. I kdyby se na hlavu stavěl, tak rozhodně nebude mít u mě klady. Ano, vím, proč se tak choval, bylo to vysvětleno. Ale stále jeho mluva, styl fakt není pro mě. Když srovnám Anne a Ev, jež se vyskytla v prvním dílu, musím říci, že Anne jsem si o dost více oblíbila a mám ji i radši.

ketvin
17.04.2018

Podle mého nejlepší díl. Takový "jiný". Jako hlavní hrdina. Malcolm byl skvělý, vtipný, zvláštní, zároveň ale "hluboký" a hrozně nešťastný. Líbilo se mi, jak se oba hlavní hrdinové proměňovali, začínali si věřit, zamilovali se.... Vše bylo pozvolné a napínavé, hezké, dojemné... Ostatní členové kapely knihu krásně doplňovali, moc se mi líbí podobné série.

Maruš.D
04.04.2018

Není to špatné, námět se mi líbí.. postava Malcolma a jeho komedianství je super. Co ale knihu hodně kazí je rychlí spád všeho. Přijde mi jako by autorka chtěla vměstnat co nejvíce děju, romantických a erotických scén do co nejméně stránek. Nicméně tento žánr miluju asi v kterékoliv podobě, takže přečtení nelituju.

TerezaMondeková
31.03.2018

Boží!!!
Byla to poslední kniha, co mi chyběla k přečtení celé série. Kniha je úžasná. Pokaždé nový chytlavý příběh plný nečekaných okamžiků a zvratů. Byla jsem zvědavá a napnutá od začátku dokonce. Kniha se mi opravdu moc líbila. Četlo se to rychle není to náročné, je to originální, má to erotický nádech... Jednu chvíli jsem se u knihy smála i nahlas s prominutím jako "idiot". Samozřejmě, že všichni víme, jak to dopadne, ale i tak to zato stojí. Kniha je občas předvídatelná, ale někdy vás i překvapí. A ani nevíte jak. Měla jsem opravdu problém přestat číst. Je to i skvělá oddechovka. Je to skvělý příběh.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Líbilo se mi jak se vždycky dokázala k problémům dostat čelem a řešit je. Líbil se mi její charakter a osobnost.
Hlavního hrdinu jsem si přímo zamilovala. Sice zase děvkař, ale co už... Líbí se mi jeho charakter a smysl pro humor. Mall a Anne jsou skvělý pár. Už od začátku jsem jim fandila.

bafuskyBaf
16.03.2018

Zase super kniha...Oddechovka. Začetla jsem se poměrně rychle, ale ke konci ten spád trošku upadal.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Gabetka
19.02.2018

Bylo příjemné setkat se s postavami z prvního dílu. Trochu mi trvalo začíst se, ale jinak se mi zdál děj vyrovnanější než v jedničce. Zábavné romanticko-erotické oddechové čtení.

maizy
30.01.2018

Kniha je tak trošku přitažená za vlasy. Hlavní hrdince jsem většinou moc nerozuměla a kroutila hlavou nad jejími činy a nápady. Ale na druhou stranu, je to první eroťárna u které jsem se vážně nasmála. Mall je prostě číslo a jeho historky a vtípky mě bavily. Skvělé oddechové počteníčko :-)

luciefeix
12.12.2017

nemělo to vůbec žádnou hloubku , seznámí se a on se k ní hned za jejími zády nastěhuje ? kde je realita ?

Evule114
01.11.2017

Mal i když mi chvilkama přišel opravdu jako blb, tak byl neuvěřitelně zábavný :-) hlavně ta jeho tykvička, takhle mě nazvat můj přítel, tak mu okamžitě něco letí na hlavu, i když by to bral jako něco skvělého :-) líbil se mi víc než David

ardeas
18.09.2017

Malcolm - to je ale číslo. K tejto knihe sa fakt rada vraciam. Nie je svetoborná, nie je ničím veľmi prekvapujúca, nie je ani hlboká... Ale proste sadla! :D

P.S.: Musím to napísať - KÚPEĽŇA!!! Miesto, kde sa fakt dejú tak zaujímavé veci v knihách. Po knihe o Skóre - v ktorej je pre mňa kúpeľňová scéna TOP, je toto druhá najlepšia :DDD

nani_nka
07.09.2017

Druhý diel série je venovaný bubeníkovi Mallovi, ktorého si určite každá z nás obľúbila už v prvej časti. A v dvojke vás určite nesklame. Mall je taký výstredný, nekontrolovateľný šašo, ktorý si vás omotá okolo prstu ako si on omotal okolo prstu nežnú Anne.

jani.ruzicko
13.08.2017

Mal mě oslovil už v prvním díle takže jsem se na něj těšila a nezklamal mě... Anne měla silné nervy s takovým kecálkem :D velmi pěkně se tento díl četl a hlavně jsem se dost nasmála, třeba jako "nepotřebuju vědět jak ona se jmenuje, ja při sexu křičím svoje jméno" :D a nebo skákací postelová scéna,ta byla taky super :D za mě bezva, vtipné, smutné a na závěr miloučký trhač :D doporučuju přečíst :)

Aríka
08.07.2017

Za mě ze čtyřdílné série rozhodně nejlepší knížka, a to nejen proto, že mám slabost pro blonďaté bubeníky. Autorka opět nezklamala, všechny postavy jsou charakterově odlišné od dílu prvního, samozřejmě až na postavy, ketré se v prvním díle vyskytovaly. Co dodat k Malovi? Totální psychopat, ale nasmála jsem se, s ním se člověk nenudí. Vše bylo vyprávěno Anne, ale i přesto byl Mal dobře popsán. Jo, rozhodně doporučuji všem.

Tesset
17.06.2017

Podobný styl jako jednička, i když hlavní postavy mi přišly o něco sympatičtější. Dialogy rozhodně vtipnější, ale někdy už mi to přišlo až moc. Každopádně skvělá odechovka.

palomakatka
13.05.2017

Hezka kniha,ale treti dil byl mnohem lepsi.

andulka1406
12.05.2017

Druhý díl mě bavil více než první, protože Mal mi byl víc sympatický. Těším se i na další dva díly. Téma rockové skupiny je něco, co mi chybělo.

Sarka14
01.05.2017

První díl mě celkem nadchl, ale tady mi chvilku trvalo než jsem se začala bavit. Celý ten příběh je svým způsobem nereálný i když se snaží působit reálně. Bylo to i vitpné a autorka trochu ubrala v těch ohňostrojích. Dokonce jsem si na něj musela počkat až na konec což jsem ocenila. Jako celek to celkem ušlo.