Něco skutečného

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4.2615
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Baronet

When It's Real, 2017

Kniha Něco skutečného

Witness

Dějově nic extra zázračného, řekl bych nic nového. Typický scénář chudé hodné holky x zazobaného bad boye. Není to první kniha od dvojice Erin Watt, kterou jsem přečetl, ale dost podobný námět. Čte se to opět skvěle, všech 435 stran jsem přelouskal za jeden den. Oddychovka dobrá, ale žádný literární zázrak, s tímto vědomím se ovšem do knihy již pouštíte.

Pralinka1910

Krásný příběh o tom, že peníze a popularita nejsou rovnítkem ke šťastnému životu.

Tesset

Opět skvělé. Já tuhle spisovatelku prostě miluju. Sympatické postavy, skvělý humor a to k dobré knize stačí. Jen ten závěr byl malinko uspěchaný, ale to nijak zvlášť nevadilo. Super.

Lucijáš276

Musím říct, že se mi tato kniha velice líbila a četla se opravdu sama. Byla to taková příjemná oddechovka, u který člověk opravdu vypne. Zároveň donutí člověka zamyslet se nad popularitou - slavní lidé to opravdu nemají jednoduchý. 5*

Laf

Kniha se mi líbila. Je čtivá, pěkný příběh i postavy jsou super. Avšak od knihy jsem měla větší očekávání, neboť jiná díla těchto autorek se mi líbila, ale tady mi něco chybělo.

luzajickova

No já nemám slov ale přeci jen něco napíšu..
Naprosto mě tahle kniha dostala takovéhle styly příběhů naprosto miluju.. Oak a Vaghn naprosto úžasný milovala sem jak do sebe sem tam rejpali to chybět prostě nemohlo.♥♥
Vaghn EX neboli W je strašný kretén absolutně sem ho od začátku neměla ráda stejně jako Paisley..... Vaughn a Paisley jak to zvládali se svýma bratrama prostě nádhera.. milovala sem to ♥ Ty a D užasní strážci a hlavně Ty a Paisley už od začátku jsem chtěla aby byli spoluu..♥ Luke jako kamarád? Ha ha falešný parchant který jen Oaka využival od začátku se mi nelíbil.. Oaka otec no ehmm nemám slov příšerný otec a Oaka matka noo mě překvapila jak se zachovala... Strašně mě štve že už sem to dočetla a teď nevím co číst dál jelikož od téhle knihy se prostě nemůžunijak odpoutat..♥
Za mě je to 100% 5 hvězdiček od knihy jsem se absolutně nemohla odtrhnout i když jsem muselo moc mi to nešlo :D

aquaver

Kniha byla přesně taková jak jsem čekala. A možná byla i o trošku lepší. I když byla celá kniha předvídatelná, tak i přesto se mi velmi líbila. Sice mi ze začátku trvalo než jsem se začetla a zvykla na ty postavy. Oakley i Vaughn byli úžasní. A ten její expřítel byl strašný, nebyl mi už od začátku vůbec sympatický. Chvíli jsem přemýšlela, jestli mám dát plný počet hvězd a nebo jednu ubrat. Kdybych to totiž měla porovnat třeba s Cinder & Ella tak bych musela dát o jednu míň. Ale nakonec jsem se to rozhodla ohodnotit jako každou jinou knihu, co hodnotím, a to tak, že jaký pocit z knihy mám. Proto dávám knize 5 hvězd. Doporučuji těm, co si chtějí přečíst nějakou oddechovku.

uminaa

Čo sa mi na tejto knihe najviac páčilo? Že autorky ukázali, čo obnáša sláva - teda tie nepríjemné stránky slávy.
Príbeh bol predvídateľný, ale iný by som ani nechcela. Mala som chuť na ľahko čitateľný, pútavý príbeh a to som aj dostala ;)

V kůži supermodelky
V kůži supermodelky