Něco skutečného

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/big_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4.2804
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

When It's Real, 2017

Kniha Něco skutečného

janka2000

Skvělý román pro ženy vyprávějící příběh osamělého a znuděného rockera a správné dívky žijící jen napůl. Čekala jsem další knihu o napravení rockera, ale spíš to byl příběh o naplnění jejího života. Je to skvěle napsané a čte se to takřka samo.

Verunka926

Neskutečně čtivý styl psaní a i příběh mě bavil. Řekla bych, že je to takové ideální odpočinkové čtení, které příjemně překvapí.

MAU256

Krásný příběh Oakleyho a Vanghn. On byl až moc známý rocker a ona byla úplně "obyčejná" dívka. Z předstíraného vztahu, který měli mít, se však stalo "něco skutečného".
Je to samozřejmě romantická knížka, která je předvídatelná, ale krásně čtivá. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Dávám přednost noci, temnotě a stínům, koutům a skrýším, kde tě nikdo nezná. Kde všichni jen předstíráme, kde masky všichni nosí, všichni nosí do samého konce.

Něžně mě políbí. "Jsi můj, Oakley Forde." "Jo, jsem tvůj." Usměju se jí do úst. "A ty, Vaughn Bennettová, jsi moje."

E.T.007
28.12.2022

Romantická oddychovka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Číta sa to ľahko, to musím uznať, aj keď tam bolo zopár zdĺhavejších - až nudných - pasáži. Bohužiaľ, chýbala mi tam taká tá iskra, ktorá by vo mne vznietila aspoň o čosi väčší záujem. Pre mňa to bolo dosť vlažné. Necítila som medzi hlavnými hrdinami žiadnu chémiu a neuverila som im ani tú ich zamilovanosť, o ktorej nás autorky chceli presvedčiť asi od polovice knihy. Prišlo to tak zhurta, žiadne premostenie. Lezieš mi na nervy aj celý tento poondiaty plán a... zrazu ma hrozne priťahuješ a odrazu som do teba šialene zamilovaný/á. Keby boli a navždy aj ostali LEN priateľmi, možno by to celé pre mňa malo väčšiu hodnotu. Takto len tri hviezdy. :(

Artep071
06.11.2022

Tak tohle jsem si opravdu užila a to už je mi dvojnásob let jako hlavním hrdinům. XI XI bylo milé, úsměvné , sladké a strašně hezky napsané. Četlo se to jedním dechem :) Doporučuji pro odpočinek :)

Julia284
14.10.2022

Boží romantická linka. Rozhodně doporučuji.

Andi
30.08.2022

Občas dostanu chuť na něco jednoduchého, předvídatelného, romantického, co určitě dobře dopadne ... (a vážně mě naštve, pokud ne) ... dostala jsem, co jsem chtěla. Takže super. Nic skutečného to sice není, ale oddychovka pro zlepšení nálady jó.

Ulrika
04.08.2022

Ano, je to předvídatelné, ale prostě moc dobře napsaná lovestory,kterou jsem přečetla jedním dechem