Něco skutečného

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357623/neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4.3407
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

When It´s Real (2017)

Kniha Něco skutečného

Kamilajznik

Dalsi kniha od aurtorky a opet me to nezklamalo, ale bavilo. Bylo to oddechove, usmevne a romanticke.

Ivet1990

Kniha není špatná, ale spíš pro mladší generace.

Mišule_11

Tak ani pro tentokrát nejsem rozhodně zklamaná! Tato autorka přesně ví, jak na mě svojí knihou zapůsobit! :)
Příběh Oakleyho a Vaughn byl pro mě čtivý již od prvních řádků, kdy jsem nemohla jen tak knihu odložit! Byl napínavý, zajímavý a také plný jiskření, pochopení, ale také měl každý svou minulost, která se drala kdykoli na povrch..
A přesto Oakley zůstal slavný, ale našel lásku, stejně tak i Vaughn zůstala svá a rozhodně to nebyla řádná zlatokopka..:)
Pokud jste ještě tuto autorku vůbec nečetli, tak určitě doporučuji! Snad se Vám bude líbit, tak jako mě! :)

Monini

V rámci žánru YA dobře napsaná příjemná oddychovka. Ústřední dvojice příjemná. Jednohubka na ubrečený den :)

Monni

První kniha od autorky a podle anotace naplnila to co jsem od ní čekala.
Fajn oddechovka i když už nejsem cílovka. Čtení jsem si užila, ale mladš sestra z ní bude nadšená určitě víc. Kniha má cca 400 stran, ale čte se hrozně rychle a přběh krásně utíká.

Co na knize oceňuji je postupný vývoj postav i jejich lásky. Nic není uspěchané a není tam postup lásky tím stylem, že jeden den se potkají, večer už jsou do sebe zamilovaní a druhý den už spolu chodí. Tady to jde krásně postupně.
V knize je i spousta vtipných hlášek, u kterých jsem se hezky zasmála.

Nevím, kdy se dostanu i k jiným knihám od autorky, ale určitě si je chci přečíst taky.

Litocha

Nijak originální námět? Ano. Předvídatelné? Ano. Pohádkové a nereálné? Ano. Čtivé? Rozhodně. Navíc se sympatickou hrdinkou, která si umí stát za svým a nenechá se omráčit slávou. Z knížek pro dospívající holky mám raději ty, kde se moc neřeší sex, ale spíše vztah těch dvou a v ideálním případě i nějaký posun a dozrávání postav. A i když tohle není žádné veledílo, knížka je prostě milá a na relaxaci ideální.
(Jen mě dráždí záliba některých autorek - a některých Američanů obecně - v používání obskurních a co nejneobvyklejších jmen. Vaughn a Oakley?)

leník511

Sice to nebylo lepší jak Papírová princezna, ale i tak to bylo milé a pěkné. Všem, kteří mají rádi romantiku, doporučuji.

Siege03

Kniha vyloženě zamilovaná,obsah pro mladší generaci.