Něco skutečného

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/big_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4.2725
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Baronet

When It's Real, 2017

Kniha Něco skutečného

jitka_dankova
12. listopadu

Celkem romantická pohádka, ve které je poměrně zajímavě zpracovaný koncept "chození" se slavnou hvězdou za peníze. Dokážu si představit, že by se zápletka jako taková mohla stát i ve skutečnosti a proto bylo čtení celkem zajímavé, místy vtipné a o netradiční situace nebyla nouze. Samozřejmě poměry, ze kterých pochází hlavní hrdinka, její ušlechtilý záměr, černobílé pojetí dalších postav, to už bylo přehnané a kvůli tomu kniha spadá spíše více do žánru pohádek. Na odpočinkové čtení doporučuji. Za pár dní sice zapomenete, o čem vlastně kniha byla, ale od odpočinkového čtení toho člověk zas tak moc neočekává. Oceňuji, že byla kniha psána střídavě z pohledu obou hlavních postav.

Ketfl
03. listopadu

Milá kniha, ač předvídatelná, tak odpočinková. Mě se to líbilo, hezky se to četlo a srdíčko si chvíli zaplesalo. Obě hlavní postavy mi byly celkem sympatické a při nahlédnutí do života slavných jsem vždycky ráda, že jsem úplně obyčejný člověk. Sice je to kniha pro mladší čtenáře, ale za mě docela fajn.

Petraj365
01. listopadu

Sice je jasný jak to dopadne, ale i tak moc hezký příběh. Dva úžasně prožité večery. Je to moje oblíbená autorka.

ErčaV.

Perfektní a hlavně nenáročná kniha. Konec mi byl jasný už téměř od začátku, ale i přesto se se děj četl moc dobře.

vladka321

Kupodivu se mi kniha četla dobře. Děj byl předvídatelný, ovšem styl psaní je velmi příjemný, nenásilný a musím se přiznat, že i poutavý. Kdo by to byl řekl, že celebrity to mají tak těžké?! Trochu nahlédnout do jejich světa člověka až šokuje.

Miška935

Za me dost dobra kniha, život hvězdy určitě není jednoduchý. Moc dobre napsána kniha, která me moc bavila.

PetraBery

Předvídatelná, odpočinková, ale rozhodně čtivá je tato knížka o prvotně zaplacené falešné lásce, která se postupně mění v tu pravou. Jak zvládne obyčejná dívka manýry hvězdy světového formátu? Poznáváme, že ani život hvězdy nemusí být vždy jednoduchý.

Evule114

Myslela jsem si, že budu číst podobný příběh jako byla Barva půlnoci, akorát mě bude víc bavit. Kdybych byla young adult, tak by to byla perfektní knížka. Bohužel do této věkové kategorie už nějaký čas nezapadám, tak proto některé myšlenky hrdinů mi přišly dětinské, ale bylo to milé počtení. Aspoň jsem se vrátila o pár let zpět. Pro klidné pohodové odpoledne je kniha ideální. Nemůžu popřít, že jsem se u ní nebavila. Určitě je velmi poutavá a když už jsem se začetla, tak jsem jí za den přečetla. Můžu s klidem doporučit, ale je opravdu pro mladé.