Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

Beni
28.06.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Příběh je tedy hodně podobný knihám jiných autorů, ale to mi vůbec nevadilo. Krásně jsem se u knihy odreagovala a oba hrdiny si zamilovala. :-)
Mám moc ráda všechny knihy této autorky a těším se na další :-) ;-)

Kristyna.20
27.06.2018 2 z 5

Asi nejsem správná cílová skupina, i když mám podobný typ knížek ráda, ale nemohla jsem se do příběhu vůbec začíst a místy sledovala, kolik zbývá stránek do konce. Vaughn a Oakley pro mě postrádali chemii a jako pár mě nebavili, škoda.

LenRan
27.06.2018 3 z 5

Pro mě zklamání. Neoriginální námět a hodně dětské, moc mě to nebavilo. Autorku mám moc ráda a dost mě překvapilo, že napíše něco takového.

Elčokča
27.06.2018 4 z 5

Fajn knížka co pobaví, rychle se čte, ale bohužel extra nenadchne. Dost se podobá Rockovému sólu a spoustě jiným...
I tak se těším na nová díla těchto autorek;-)

helenkan
26.06.2018 5 z 5

Knížka sice patří do žánru,,dívčí romány"a i když už jsem děvče trochu odrostlé,já si to fakt vychutnala.Dokonce jsem to zvládla za den a to už o něčem svědčí. Super romantika.

jani.ruzicko
26.06.2018 5 z 5

U dvojice Erin Watt prostě nemůžete šlápnout vedle. Na knížky jsem vždycky maximálně natěšená a pak je slupnu jako malinu.

I tohle bylo fakt milé a přijemné čtení a nemůžu jinak než doporučit všemi deseti. =)

Onceuponthetime
26.06.2018 5 z 5

Ach, no zase něco pro mě naprosto dokonalého. Příběh byl skvěle vystavěný, nedal vydechnout a nepustil až do poslední stránky.
Děkuji každému kdo se přičinil na tom, že tato autorka žije, protože jen ona mě dokáže zvednou z postele a i s horečkou, dojít do knihkupectví, abych si její knihu koupila. Nemohla jsem vydržet a nečíst ji, když jsem věděla, že ji vydala.
Doporučuji.

ves.lucie
24.06.2018 5 z 5

Tato autorka se cte opravdu sama :-) knizka opet prectena za jeden den :-) hrdinove jsou sice mladsiho veku, ale pribeh ctivy a zaujal.

marketa3200
24.06.2018 4 z 5

"Něco skutečného" mě nenechalo ani na chvilku vydechnout a tak, za téměř deset hodin, jsem už obracela poslední list.

keiko33
23.06.2018 4 z 5

Asi som uz precitala vela podobnych knih, lebo tato ma nicim neprekvapila. Nebol to zly pribeh, ale skor pre mladsie citatelky, za mna prilis naivne a sladke, nic co mi utkvie v pamati, ale inak fajn oddychovka. No a neviem preco, strasne mi vadilo meno Oakley, akosi mi to meno k sexsymbolu neslo, skor by mi tam pasovalo Oliver, alebo Lukas.

Ivuska.09
22.06.2018

Pro mladší čtenářky bude Něco skutečného "to pravé ořechové". Už na začátku sice víte, jak to celé skončí, ale i tak prostě čtete. Sem tam vás překvapí nějaký karambol, se kterým se hlavní hrdinovou budou muset vyrovnat, ačkoli jste ho vlastně čekali. Je to trochu naivní a jednoduché, ale mladé holky plné ideálů budou nadšené.

Zuzuli026
22.06.2018

No bomba kniha.Ak máte rady knihy od ktorých sa nedá odtrhnúť siahnite po tejto autorke a zaručujem vám že budete v noci hore pokiaľ ju nedočítate.A nebudete sa vedieť dočkať na ďalšiu jej knihu.

maca5449
22.06.2018 4 z 5

Super odpočinková kniha na jedno odpoledne.

ptavichripkaa
21.06.2018 5 z 5

Erin Watt mě prostě baví. Kniha je čtivá a vtipná. Opět jsem ji zhltla jako malinu.

MarkettT
21.06.2018 5 z 5

Byl to kouzelný příběh! Miluju proste knihy, od této dvojice❤️

anishta
20.06.2018 4 z 5

Velmi příjemná, čtivá jednohubka, ale chybělo mi tam nějaké větší "drámo" ma konci. Ale rozhodně mě celá kniha bavila, dvojice Erin Watt prostě nezklame.