Papírová princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/big_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31866
Série:

Royalové / Royalovci 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Paper Princess, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (463)

Kniha Papírová princezna

Ivka2
22. února

Knihu jsem začala číst, protože jsem očekávala něco na způsob "Něco skutečného", Kdyby trilogie nebyla čtivě napsaná, po druhé knize nesáhnu. Nejvíce propracovanou postavou je hlavní hrdinka Ella, ostatní jsou spíš křoví. Do hlavního hrdiny se "zamiluje" jenom díky fyzické přitažlivosti. Prakticky pokaždé, když se otevřou některé z dveří, vykoukne na vás holý zadek nějaké postavy. Reed vše řeší buď sexem nebo pěstmi, ničeho jiného se v knize nedočkáte. Třeba se časem k autorkám vrátím, ale teď si musím přečíst nějaký thriller, protože té erotiky bylo na můj vkus opravdu hodně.

lvice_elaa
19. ledna

Ukrutnej, ale ctive napsanej skvar. Chovani vsech postav je absolutne nepochopitelny, bohuzel ale ne proto, ze by bylo tak rafinovany, ale proto, ze je prepaleny a dementni. Celkem skoda, protoze autorcin sarkasmus me bavil.


matacita
08. ledna

Milujem kazdu seriu tejto autorky. Uzasny neopakovatelny styl pisania a humoru.

Sirina
29.12.2022

Čekala jsem, že tohle bude knížka vyloženě jen o luxusu a manýrech, ale opak je pravda. Každá z těch postav měla vlastní problémy a vlastní bolesti. Knihu jsem přečetla za dva dny. Rozhodně to není oddechovka a taky mi přijde zařazení pro děti a mládež trochu zcestné, ale stojí za to začíst se s Royaly ;)

Edona
28.12.2022

Papírová princezna je vcelku fajn oddechová četba, ale tím to pro mě asi hasne. Knihu jsem četla strašně dlouho, vyloženě mě nijak nezaujala. Taky je celkem děsivá představa, že toto čtou čtrnáctileté holky. Spíše bych doporučila starším s tím, že mohou očekávat takovou moderní popelku s prvky červené knihovny. ;)

hankapimi
16.12.2022

Moje první knížka od E. Watt, od začátku čtivé, zajímavé. U Royalových se příběh začíná zaplétatat, každý z nich má nějakou bolest, žal a trauma, každý to řeší jiným způsobem. Chvílemi se mi zdálo, že to autorka docela přepálila, drogy, chlast, sex, hazard a bitky se řešily docela dlouho a pořád dokola... Už jsem to chtěla vzdát, ale autorka přehodila výhybku, tak mne zajímalo, co je s tou Ellou, které jsem tak fandila... Dobrá, pokouknu na druhý díl !

LussyP
15.12.2022

4,5/5 ⭐

- Tihle Royalové vás zničí.

Wow, pro mě dokonalý zástupce pro "tohle já nečtu". Sáhla jsem po ní úplnou náhodou, fakt jsem myslela, že je to fantasy... A víte co? Mně to ohromně bavilo, je to neuvěřitelně čtivé. Ano, je to chvílemi pitomoučké, že by to bylo moc originální taky neříkám, ale to z toho dělá dokonalou oddechovku. Ellu jsem si naprosto zamilovala, budu jí fandit i v dalších dílech, které budu muset začít hned, protože ten konec? O tom, co si prožila Ella víme už od začátku, ovšem to, co se skrývá za Royalovými zjišťujeme postupně. Odkrýváme tajemství, zrady, ale i bolesti a traumata, co se skrývají za hradbami nejen bratrů, ale i jejich otce.
Moje hlavní výtka je věk synů a Elly, přidala bych jim tak pět let, takto mi přišlo, že to bylo na to co se dělo moc.

IG: ctenislaskou

Jenny46
13.12.2022

Bezva odpočinková četba děkuji za doporučení oblíbené evineckY...
Anotaci jsem nečetla a nevěděla co mě čeká, i když děj předvídatelný, ale příjemné čtení.
Těším se na další díly

1 ...