Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/big_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31697

Royalové / Royalovci 1.

Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

Paper princess, 2016

Kniha Papírová princezna

anna7852

Konečně jsem se dočkala knihy a pustila se do toho a jako paaani

Dean_Sami

Miluji tuto knížku, není nic lepšího ️

nikca3976

Jednoznačně nejlepší díl série.Na scénu přichází Ella,kterou Callum Royal vytáhl z chudoby,jelikož se stal jejím opatrovnikem,a přivedl do svého sídla z čehož jeho synové nebyli dvakrát nadšeni a byli odhodláni jí dělat peklo na zemi a ze začátku ji nenáviděli.Vzhledem k její minulosti si mysleli,že jejich otce využívá kvůli penězům a sexu (fuj). Chemie mezi Ellou a Reedem byla znát hned od začátku.Ze začátku mi to strašně připomínalo sérii Elitní klub králů (taková light verze ) .Hlavně ten počáteční trojúhelník Ella,Easton,Reed mi to hodně připomněl.Ella byla úžasná hrdinka-silná,charismatická,milující.Nebála se postavit bratrům Royalovým a pro ty,které miluje by snesla modré z nebe.I přesto čím si prošla to nebyla žádná fňukna a dokázala se se vším porvat.Reed- tajemný,žárlivý majetnický,sexy rváč,který “vládne” akademii Astor Park.Každá by ho chtěla získat pro sebe,ale jenom Ella si ho dokázala omotat kolem prstu.Ti dva se ze začátku strašně nesnášeli,ale postupem času si vytvořili pouto.Bohužel Reed měl až moc temná tajemství a proto se na konci stalo něco co mě strašně naštvalo a šokovalo.Narozdíl od dalších dílů,byl tenhle psán jen z pohledu Elly,což byla celkem škoda,protože by mě zajímalo,jak ten vývoj událostí bral Reed.

badliar_id

"You want me to say it?" he whispers. "Fine, I'll say it. I want you. I fucking want you."

"Reed Royal has broken me. I've fallen from the sky and I'm not sure I can get up. Not this time."

***

Papírovou princeznu jsem už jednou rozečetla, ale někde nastala chyba a já ji jaksi nedočetla.
Každopádně jsem teď viděla dost příspěvků na tuhle Royals sérii, takže jsem se ke knize zase vrátila. Kniha je extrémně čtivá, takže to budete mít brzy přečtené. Jen tedy, na mě byl ten začátek dost zdlouhavý. Ale pak už se to rozjelo a já nedokázala od knihy odtrhnout oči.
Je to dost předvídatelné a klišé, teď se budu zase opakovat, ale já tyhle tipy knih miluju :D..
Ella se občas chovala mimo, ale jinak se mi na ní líbilo, že si nic nenechala líbit. Reed se od začátku choval jako kretén, ale kdo by nezbožňoval sexy kretény? Odpověď všichni známe.
Easton je boží (až na ty jeho úchylné scény na začátku). Miluju jak se k Elle chová a mimoděk jí vlepí pusu na čelo nebo tvář, prostě hezůů..
Ella a Reed. Ta chemie mezi nimi je šílená. Jiskry lítaly pokaždé, co se objevili sami v místnosti. Ke konci byli oba hrozně hezůů, takže mi bylo jasný, že se něco posere a měla jsem pravdu :D..
A btw Val je super a docela jsem si oblíbila i Savannu..
Ten konec? Kdybych u sebe neměla druhý díl, asi bych zešílela nevědomostí co bude dál.
Knihu doporučuju pro 17+ - jsou zde sexuální scény, sexuální obtěžování, alkohol, drogy a násilí.
3.5/5 *

Ivet_V

Tuto sérii jsem si chtěla přečíst už dlouho, ale dostala jsem se k ní až teď. Bylo to neskutečně čtivé a vtipné. Ellu jsem si oblíbila okamžitě a Royalové byli taky hrozně skvělí. Baví mě rozplétat tajemství celé té rodiny. Hned se vrhnu na další díl.

masavole

Když jsem si knihu půjčovala myslela jsem, že to bude fantasy...Proto mě naprosto překvapilo to, že čtu obyčejnou teen romance o boháčích a hlavní hrdince, která musela dělala striptérku, aby si vydělala na živobytí. Tato kniha byla naprostý odpad bez děje, ale i tak jsem ji přečetla za dva dny. Asi to nebylo tak špatné.

ydnac

Hodně jsem na tuto knihu narážela v recenzích a tak mě začala zajímat.
Ella Harperová to ve svém dosavadním životě neměla jednoduché, přijít o maminku a muset se o sebe v sedmnácti postarat by asi dokázal málokdo.
Libilo se mi, že se nevzdala, dál bylo jejím cílem odmaturovat a ne se někde poflakovat a rozhodně se nebála vzít jakoukoli práci.
Nečekaně se dostala do rodiny miliardáře a najednou měla kolem sebe luxus, plno šatů, dostatek jídla. Na to není dozajista problém si zvyknout, horší bylo soužití se syny jejího nového opatrovníka.
Nelíbilo se mi jak arogantně, povýšeně a nechutně se k Elle ze začátku chovali a přišlo mi divné, když o ní prohlašovali, že je coura, zlatokopka i hůř, že sice byla naštvaná, ale v duchu přemýšlela jak jsou všichni krásní, úžasní, svalnatí a sexy. Pochybuju, že by se nějaké dívce takové jednání líbilo...
Nemůžu však knize upřít její velkou čtivost a vlastně mě i zajímá jak to bude pokračovat, něco se mi prostě líbilo a něco ne takže třeba zas někdy....

ivetapl

No sakra!
Ten konec?!

Strašně moc lidí mi psalo, že to je úžasná série. Že se mi bude líbit.
A já jsem nadšená!! Ale sakra! Hodne v tom vidím něco z knihy od Mony Kasten Zachraň mě a od Amo Jones Elitní klub králů... A ta kombinace je naprosto dokonalá!!

Ell byla sakra silná. Já bych se složila už jen z jejich pohledů. Být sama s tolika...badboy?! ( Ale co si budeme, každá holka chtěla někoho jako Reed nebo vlastně kteréhokoliv z jejich rodinky )
Reed mě štval, ale jeho postava je skvělá. Ono snad každého v té knize zbožňuji, krom Brooke. (která mě přímo nas*ala a zfackovala bych ji)
Jsem strašně zvědavá, jak to bude pokračovat. Protože tohle?! Kdo sakra nechá takový konec. Napadá mě jen Amo.

Každopádně kdo má rád střední školu, badboye, hromadu peněz, jiskření, které cítíte v celém těle, tak do toho!!
Jsem strašně ráda, že jsem si ty knihy koupila! Přestože mám za sebou teprve první díl vím, že tohle je přesně něco, co miluji!!