Papírová princezna

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31456

Royalové / Royalovci 1.

Vydáno, Baronet

Paper princess, 2016

Kniha Papírová princezna

Ajda300
předevčírem

Vím, že po většinu knihy mě děj bavil, ale s přibývajícími díly to nebylo nic moc. Přesto jsem si Papírovou princeznu ráda přečetla.

NewKiddo

Velice snadně jsem knížku přečetla během pár hodin. Přijde mi tedy, že se v knížce nic moc neděje, přitom je vlastně úžasný, že i přes to jsem obsah knížky hltala. Závěr je velice zajímavý, takže další díl si rozhodně přečtu.

KatkaB77

Skvěle napsáno.

tadobra

kdyz jsem to cetla, libilo se mi to. asi ale hlavne proto, ze jsem nemela s cim porovnavat.
je to ctivy, ale absolutne debilni. hlavni hrdinka me fakt sr*la(sorry za vyraz) a stejne tak vsechny dalsi postavy v knize.
absolutne nechapu, ze jsem si cteni zaroven uzivala.
tohle dokaze jenom erin watt. totalne vas nasr*t, ale zaroven nutit cist dal.

helenkan

Včera jsem začala a dneska dočetla. To svědčí o čem? Přeci,že to je super. A jdu hned na další díl. :-)

Karly

Knihu jsem si zamilovala. Je skvělé jak můžete pozorovat vývoj rodinných vztahu, které se postupem děje hodně mění . Líbilo se mi, že hlavní hrdinku, to že se ji radikálně změnil život, moc neovlivnilo. Zůstala sama sebou.

Pajinkaslapinka

Papirova princezna - prvni stranky jsem si rikala totalnj blbost, dalsi pohadka o popelce, ale pak .... Wau. Zamilovala jsem se do drze Ely, nepristupneho Reeda, hodneho Eastona a prastenych dvojcat .... Je neuveritelne jak Vas ta kniha dokaze vtahnout a vy chcete vic a vic stranek,protoze tento pribeh je tak bozi a plny emoci a jiskreni .... Je opravdu vtipne jak takova ,,slatanina,,vas vtahne do deje ????
Doporucuji na dovci, do nemocnice, pro maminky co si chteji odpocinout od rvoucich deti ....tahle kniha Vam pripomene krasu a jednoduchost stredoskolskych lasek, ktere jsme si vsechny prosly :-) jen bez toho mega bohatstvi :-)

johana3160

Vahala jsem mezi 4-5*, ale myslim, ze si zaslouzila plny pocet. Kniha mela vse co od zanru ocekavat i kdyz bych ji mozna zaradila do cetby pro mladez nez dospele ale na to tam asi bylo moc erotiky-neerotiky. Charaktery postav byly zajimave, nebyly uplne jak pres kopirak presto byla petice bratru vzhledove klise pro nadrzene pubertacky. Konec prijemne navnadil na dalsi dil, jdu do toho:)

Spolubydlící
Spolubydlící