Papírová princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324266/papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4.31119
Série:

Royalové / Royalovci (1.)

Orig. název:

Paper princess (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (299)

Kniha Papírová princezna

Přidat komentář
Carol96
15. května

Tuto sérii jsem začala číst s tím, že od ní opravdu vůbec nic nečekám. Musím ale říct, že jsem se do ní skoro okamžitě zamilovala a první tři díl přečetla během pár dní. Příběh není vůbec náročný, takže je to taková oddechovka, po které můžete sáhnout kdykoli a ona vás nezklame.

Autorka má super styl psaní...okamžitě jsem si na něj zvykla a kniha se mi díky tomu četla opravdu sama. Samotný příběh je opravdu dobře vymyšlený, i když se nejedná o nějaký originální nápad, u kterého by jste si řekli: "Wow, tak to by mě opravdu nenapadlo." Ale za co musím dát autoce velké plus, je konec knihy. Opravdu umí čtenáře navnadit a vy okamžitě chcete číst další díl.
Jediné co bych podotkla, tam kvůli určitým scénám bych knížku asi označila jako 18+. Jinak celou sérii mohu jen doporučit...nebudete se nudit.

Hodnocení: 4,5*/5*

Brambor16
15. května

Upřímně jsem popve nevěděla do čeho jdu. Až jsem si i myslela ze jde o nejaky fantasy. Ale nakonec kdyz víme ze je to z naší doby je to tak zajímavé a kolikrát jsem si i říkala ze je to blbost, ale hlavni hrdinka to vystihla. Pokud si řeknete že je to blbost tak stačí vyslechnout že každý se snaží žít tak aby přežil. Možná proto se mi to tolik líbilo

warca
12. května

Do knihy jsem se rychle ponořila. Klasická, nenáročná, a odreagování.
Nápad se mi zdál dobrý, přestože nebyl až tak originální.
Zpracování čtivé, chvílemi ale až moc přitažené za vlasy...
Děj se dal maličko předvídat. Easton byl borec :)
Určitě se pustím do pokračování!

alekis
06. května

Krátký oddechový návrat na střední, který bude asi brzy zapomenut...
Člověk se dokázal zamilovat v cuku letu, stačilo, když byl kluk trochu hezký, zajímavý a vtipný... Obvykle z toho mnoho nebylo, než přišlo další zamilování... Ovšem, nikdy mi do cesty nevstoupil takový, jakých je jich celkem pět popsáno zde - velmi krásný, velmi urostlý a silný, velmi charakterní a nepříčetně prachatý! Krucipísek, kde jste, vy nádherové?!
Hrdinka Ella je sympatická proto, jak bojuje s nepřízněmi života, které jsou opravdu mimořádné. Pak už je to jen o osudové lásce, jak ji prožívá šestnáctiletá dívka a devatenáctiletý kluk.
Ale já si stále myslím, že v reálu je láska vždycky stejná a že zamilovat se lze kdykoliv, v kterémkoliv věku, od mala až do velika :).

maja11231
05. května

Oddechová kniha

Monini
02. května

Já nevím no, ale není to dobré ani v rámci žánru YA. Hlavní zápletka ještě budíž (ale obě oči mám přivřené), hlavní hrdinka skvělá, ale prostředí kam se dostala je odporné, hlavní hrdina taktéž odporný (jedině Eastona jsem si z té partičky celkem oblíbila), konec otevřený, ale ani mě neláká zjišťovat, jak to tam bude dál. Kníhy z žánru YA mají být oddechové, nevyžadují zapojení mozku, ale třeba vás můžou dobře pobavit. Což se stalo třeba u Návrhu (od stejné autorky), kde jsem se vyloženě bavila. Hvězdičky jsou za Ellu, kterou jsem měla ráda a Eastona. Za každého jednu, ale to jsem i tak příliš milosrdná.

Peslik
02. května

Taková oddechovka v těžké době, kdy jsem opravdu potřebovala změnu a jsem za tuto sérii ráda a to patřím již do 40+ :D

zinon
28. dubna

Zlobiví, zlobiví hoši :) :) :) Hlavní hrdinka taková, aby se jim dokázala postavit. Proč ne, zase trochu jiné odreagování .) Knížka se moc dobře čte a určitě není nudná.


Štítky

anglická literatura milostné romány

Autoři knihy

Elle Kennedy

Erin Watt (p)
americká, 1982

Jen Frederick

Jen Frederick
americká

Podobné knihy

Kniha Papírová princezna je:

v Právě čtených23x
v Přečtených1505x
v Čtenářské výzvě87x
v Doporučených121x
v Knihotéce362x
v Chystám se číst719x
v Chci si koupit188x
v dalších seznamech8x