Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/proklety-princ-yR5-344251.jpg 4.31221

Royalové / Royalovci 2.

Vydáno, Baronet

Broken Prince, 2016

Kniha Prokletý princ

Čtecímaniak

Druhý díl Papírové princezny... První si mě získal a já půl roku čekala s druhým dílem. Jsem zklamaná? Ne. Jsem ohromená? Ne. Miluju zápletky, které se nedají rozluštit a autorky nechají otevřený konec? Jo.
Knihu jsem naprosto zhltla jedním dechem. Za jeden den přečteno. To o něčem vypovídá...
Jasně, příběh je totální klišé, ohrané v každé slaďárně, ale co když se z neviňátka vyklube padouch?
Ella si hraje do nějaké poloviny knihy na strašně drsnou, přitom v jádru je naměkko jako vajíčko. To samé se stane s Reedem. On jí projeví city, ona ho odmítá, i když ví, že je do něj zabouchnutá...
Po polovině knihy, kdy to začínalo být docela boring se dali dohromady. Kdo to nečekal, ať zvedne teď hned ruku. Já to čekala.
Dostáváme se k vedlejším postavám. Bratři Royalové jsou dokonalí. Ovšem snoubenka otce Reeda mi pila krev. Já vím, že to má být záporná postava, ale i tak! Neříkejte mi její jméno! Jsem docela ráda, jak to s ní skončilo... nebo nás chtějí překvapit? Kdo ví.
Líbilo se mi, jakou má Ella kuráž a dokáže se postavit věcem.
Konec... Co k tomu říct... nějak jsem to čekala. Určitě sáhnu po třetím díle.
Nemůžu vám tu popisovat celý příběh, protože jinak to číst ani nemusíte. :D
4*/5*
Ig: book_stagram_czech

Babu002

Konec extrémně překvapil. Opět mě autorky vyvedly z míry. Vrhla jsem se poté ihned na třetí díl. :)
Knihu doporučuji přečíst!

Parwana
27.12.2020

(+ SPOILER) Po prvním dílu jsem se těšila na pokračování, leč byla jsem zklamaná. V druhém dílu autorky zkřížily 50 odstínů šedi s Muzikálem ze střední, výsledkem je soft porn young adult čtení pro holčičky. Mužský hlavní hrdina vnitřně trpí jako hysterická ženská, nevlídnou atmosféru nebohých nešťastných miliardářů nevylepší ani dvě blonďaté zlatokopky. Rádoby mrtvý Ellin otec, který na konci obživl, á la Bobby Ewing, jenž se po své smrti zjeví ve sprše, byl jen třešnička na dortu. Jsem v rozpacích, zda se vůbec pouštět do dalšího dílu. Uteklo to rychle, ale nic mi to nedalo.

Takyumímčíst
27.12.2020

Druhý díl za mě pecka! Otevřený nečekaný konec je parádní, naprosto mě nalákal na další díl. Moc mě bavila celá ta situace v rodině Royalů, takže já doporučuju.

Ann98
21.12.2020

(+ SPOILER) Druhý díl je opět velmi chytlavý. Děj plyne poměrně rychle a zápletka je vymyšlená skvěle. Otevřený a hlavně nečekaný konec, který by mě nenapadl ani ve snu, zvedá hodnocení knihy ještě o něco výš. Ella byla stejně přidrzlá tak jako si ji pamatuji. Miluju s jakým gustem dokázala odpovídat Jordan. Přála jsem si, aby Reedovi odpustila, na druhou stranu jsem chápala, proč to udělat nechtěla. Reed se v mých očích dost změnil. Ve skutečnosti je citlivý romantik, jen na venek se tváří jako drsňák. Líbila se mi víc ta jeho drsná tvář. Chybělo mi zde jiskření a vzrušení mezi dvěma hlavními protagonisty. To co v prvním díle mezi nimi fungovalo, zde chybělo. A to je můj největší problém s touto knihou.
Pocity, které jsem zažívala po přečtení Papírové princezny, se tentokrát nekonaly. Proto hodnotím o něco hůř než díl první.

Ruru
17.12.2020

Znovu skvělé. Je fajn, že jsme mohli nahlédnout i do myšlenek Reeda. Z Royalovic kluků mám asi nejoblíbenějšího Eastona. Líbilo se mi, jak Ella vždy setřela Jordan, když měla nějaké rýpavé poznámky. Tak jako ona bych to nezvládla. Faktem ale je, že Vás autorka na konci přiměje hned sáhnout po dalším dílu, protože prostě nevydržíte čekat. Velký palec nahoru.

eliska2126
17.12.2020

Musím říct, že od přečtení prvního dílu jsem nic moc neočekávala, proto jsem byla překvapená, jak moc mě to vtáhlo a hned jsem objednala zbytek série.
Ale teď už k samotnému druhému dílu. Konečně tady trochu poznáváme i samotného Reeda Royala, protože tu máme příběh i z jeho pohledu. Co si budem, k Elle jsem měla prostě blíž a ne jen tím, že je to prostě holka. Jen mi přišlo, že se občas Reed vyjadřoval jak opičák. Příběh skrývá opět plno zvratů jako v jedničce a ten konec .. pane bože, byla jsem strašně ráda, že mám po ruce hned další díl. Postavy Elly a Reeda se hezky rozvíjí a rozvíjí se i jejich vztah.
Je zde hezký ukázána taková ta zkaženost zbohatlíků a některých soukromých škol.
A ta čtivost? Pardon, ale za poslední dobu jsem četla jen velmi málo knížek, které se tak dobře čtou. Někomu bude příběh připadat třeba stupidní, ale mě se svět Royalů prostě líbí!

AKO
16.11.2020

Napínavý příběh lásky s prvky detektivky.