Prokletý princ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/big_proklety-princ-aYq-344251.png 4.31537
Série:

Royalové / Royalovci 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Broken Prince, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (288)

Kniha Prokletý princ

Rapeh
08. dubna

Zakončení knihy je mega nečekané a hlavně nutí čtenáře shánět další díl. Kniha přečtená za jedno odpoledne, neodtrhla jsem se od ní

AlixPrincess
31. lednaodpad!

Další nechutná klišé slátanina podporující toxické vztahy.


Sirina
29.12.2022

Velice dobré pokračování Papírové princezny. Opět se kniha dobře čte, je tu několik nečekaných momentů, především "zakončení" jsem opravdu nečekala. No nic, jdu sehnat další díl.

hankapimi
19.12.2022

No pěkná motanice se z toho vyvrbila, ale v každém případě by mi nevadilo, kdyby autorka strouhla počet stránek a opakující se situace na půlku... Chvílemi se mi zdálo, že čtu 50 odstínů šedi....

MAU256
19.11.2022

Konečně si Reed a Ella připustí, že se milují. Ale nic nemůže být jen růžové. Myslím, že se mi tento díl líbil ještě mnohem víc než díl první. Ella se stala v jejich rodině nejdůležitějším členem, který všechny stmeluje. Všichni Royalové si jí zamilovali a ona si zamilovala je. No a ten konec, budu se muset vrhnout na další díl. I tento můžu jen doporučit, je to krásně čtivé.

munka
30.10.2022

Bola som zvedavá, čo prinesie druhý diel a nie som sklamaná. Pokračovanie príbehu z pohľadu Elly a Reeda bol osviežujúci a tak sa teším na pokračovanie.

_Brunetka_
17.07.2022

Knížka byla samozřejmě jako předchozí díl velice povedená. Je až neuvěřitelné, co všechno může vzniknout z pouhých emailů. Nicméně tato kniha byla oproti té předchozí spíše založena na vztahu Reeda a Elly,což jí ani tak neubíralo na čtivosti a stále tam bylo také dost vtipných momentů a situací. Všechny postavy z knížky miluju a Ellu obzvlášť, tu by si nikdo nikdy nedovolil nazvat jako ubrečenou chudinku, jaké bývají ve většině knihách. A otevřený šokující konec to opět zpečetil,avšak ovládla jsem se a nesahala hned po dalším dílu.

tittanie
30.06.2022

Včera jsem dočetla první díl a hned jsem se pustila do druhého dílu, který jsem dneska přečetla celý.
Jsem ráda, že autorka pokračovala, tam kde přestala, ale musím říct, že prvních pár kapitol se mi moc nelíbilo, protože Reed se motal v kruhu a nikam se neposunoval, pak se to ale rozjelo. A konec super, moje fantazie pracuje naplno a jsem zvědavá, jestli se trefím nebo jestli jsem mimo. Ještě jsem si vzpomněla, že jsem chtěla dopsat, že mi vadilo množství bitek a spíš bych uvítala nějaké slovní přestřelky.
Ale asi si dám na pár dní pauzu, abych nezhltla celou sérii najednou.

1 ...