Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/big_proklety-princ-aYq-344251.png 4.31398

Royalové / Royalovci 2.

Vydáno: , Baronet

Broken Prince, 2016

Kniha Prokletý princ

buffy5235

(+ SPOILER) Druhý díl byl pro mně na stejném levelu jako první díl. Konec byl moc přehnaný, ale jinak pohoda.

houdkic
24.12.2021

Jako ten konec?! Jen si rikam, co se to SAKRA STALO??? Zase neuveritelna jizda, kdy je zezacatku vsechno v pohode, a pak proste dostanete takovou ranu, ze se z toho musite vzpamatovavat nekolik dni.

ivetapl
21.12.2021

WTF?!!
Proč mají knihy otevřené konce?

Věta na obálce: ,,Tihle Royalové vás zničí." - je sakra pravdivá. I po dočtení Papírové princezny jsem si říkala ,,Co?!" ... Uf... No, chtěla jsem tu sérii něčím proložit, ale nemůžu. ‍️

Tahle kniha byla opět neskutečně čtivá. Trošku mi to pořád připomíná Elitní klub králů, ale ten obsahoval něco, co tady nenajdete. (@dufkova.simca @kristyna_zlkovanova Vy víte co mi tam chybí ) Každopádně tohle číst prostě chcete! Opět budete chtít vědět, co tam bude dál a dál.

Ell je šíleně hustá. Jako jak si poradila s Jordan?! Tyjo! Mazec. A co si budeme, ať Reed udělá cokoliv, taky bych mu odpustila. (A jsem pevně přesvědčená, že to co se stalo nakonci této knihy Reed neudělal! ) Jsem zvědavá na poslední díl o této dvojici. Musím ho číst prostě hned, protože tady je ten konec takový, že prostě musíte vědět všechno hned! ️
Opět doporučuji! Ale číst, jen pokud máte všechny díly najednou!

anna7852
31.10.2021

Do háje, obálka nelže Royalove nás zničí!
Druhý díl zamnou a jsem z toho nedočkavěá jak se vše vyvine

badliar_id
22.08.2021

"She's mine and always has been. From before we even met, she was mine and I was hers. I fought it too long, but I'm giving in now. I'm all in now."

"I've spend the last couple of years trying to destroy everything around me. Who knew success would taste so bitter."

***
Tohle byla rozhodně jízda, kterou jsem nečekala. Myslela jsem si, že díl bude typický vycpávkový a možná to tak i někomu přijde, ale já si díl moc užila a mega mě bavil.
Jsem ráda, že jsme dostaly kapitoly z pohledu Reeda, takže máme možnost mu vidět do hlavy.
Začátek se malinko táhl, ale pak už to jelo jako po másle.
Líbí se mi, že se kluci k Elle chovají takhle hezky. Až tedy na Gideona (stále nevím co si o něm myslím).
Ellu v tomhle dílu naprosto žeru. A to jak vymetla s Jordan? Div jsem nevyskočila z postele, jak jsem se radovala :Dd..
Zbožňovala jsem, jak se Reed snažil Ellu získat zpět.. A Reed je samozřejmě moje zlato!
Eastona miluju, ale sakra práce! V tomto dílu se choval jako vůl..
Dvojčata jsou super :D. Doufám, že dostanou více prostoru.
Ten konec? Co to má jako sakra bejt? Jsem totál zmatená a extrémně se bojím pustit se do dalšího dílu, ale zároveň se na Palác lží těším..
Jsem velice zvědavá, jak se to vyřeší.. Tohle bylo super.. A samozřejmě nechyběly ani vtipné scény.
Knihu doporučuju od 17+ - jsou zde sexuální scény, alkohol, šikana, násilí.

Ivet_V
15.08.2021

První polovina se mi tolik nelíbila, byla zdlouhavá a dost ufňkaná. Druhá polovina byla mnohem lepší, líbila se mi stejně jako 1. Royalové se mi tady začali líbit ještě víc. V tomto dílu jde vidět, jak se ve skutečnosti mají rádi a chrání se navzájem svým podivným způsobem.

moudivlacek
25.07.2021

Tak si někdy říkám, že jsem ráda chudá, když čtu, jak mají někteří bohatí problém. Lepí se na ně všelijací vyžírkové, zlatokopky apod. Pořád si musejí říkat, jestli je mají rádi pro ně nebo pro jejich tučná konta. A také je tenhle příběh o tom, že někdy "mlčeti zlato" není to pravé ořechové. Reed má hodně práce přesvědčit Ellu o tom, že ho vše mrzí a snaží se ji získat zpět. Ale Ella má problémy ve škole i kolem. A nemají problémy jen oni. Celá rodina Royalů má problém s těhotnou Brooke, Ella s Jordan i Danielem. Souboj mocí a peněz. Závěr je opět znamení snahy zlikvidovat všechny Royaly. Třešničkou na dortu jsou poslední řádky....

Barbara182
25.07.2021

Sice to bylo jako v nějaké zatracené telenovele (zvlášť ten konec), ale je to čtivé a jako oddechovka na dovolenou naprosto v pohodě :-) Čtení jsem si užila a hned se bezprostředně pustila do dalšího pokračování, protože autorka si evidentně libuje v otevřených koncích (neumím si představit, jaké muselo být čtení - a čekání - v době, kdy jednotlivé díly vycházely postupně s časovým odstupem :-)