Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344251/proklety-princ-yR5-344251.jpg 4.3920

Royalové / Royalovci (2.)

Vydáno:, Baronet

Broken Prince (2016)

Kniha Prokletý princ

elleyne

Druhý díl jsem začala hltat dost rychle po tom prvním. I díky tomu konci prvního dílu. Prostě jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Pěkné, čtivé.

Saryinka

Jo, tohle jsou přesně ty typy knih, co nejdou odložit.
Je to prostě pořád dokola. Bohatej kluk, chudá holka (tak napůl), nejdřív nenávist, až pak láska.
Můžu to číst opakovaně v několika dalších variantách od jiných autorů a stejně mě tento model příběhu prostě neomrzí.
Některé věci jsou tu už dost zvrácené, ale nic není růžové ani v životě.

Líbilo se mi to, číst to znovu už asi nebudu, ale byla to dobrá oddechovka.

Carol96

Tento díl jsem četla okamžitě po prvním a měla jsem velká očekávání, protože první díl mě neskutečně uchvátil a překvapil. Musím říct, že autorka si mou pozornost udržela a vůbec mě nezklamala. Styl psaní se nemění, příběh ubýhá stejně rychle jako ten první...někdy jsem si říkala, proč to tak musí být, protože jsem nechtěla, aby kniha skončila.

Autorka mám v tomto díle ukáže hodně zvratů...během čtení jsem s postavami soucítila a celý příběh prožívala s nimi. Dokonce sem mi chtělo párkrát i brečet, což je u mě co říct.

Opravdu musím říct, že autorce se i tento díl povedl. Nejedná se o žádný vycpávkový díl, který vás nebude bavit. Opět, jako v prvním díle, se autorce dokonale podařil konec, který vás neskutečně navnadí na další díl. Jediné, co bych podotkla, tak bych i tento díl označila jako 18+. Jinak s čistým srdcem mohu doporučit. Je to super čtení asi na jakékoliv roční období.

Hodnocení: 4,5*/5*

Sarajana

Tento díl je naprosto senzační a ještě lepší, než díl první.

warca

Klasický obrazec, který druhý díl zaujal, se dal očekávat.
Láska vs. Nenávist.
Dlouhý boj s něčím, co stejně dopadne naprosto předvídatelně.
Ale páni! Ten konec?

alekis

Zatímco jednička něco začala a aspoň něco se tam dělo, dvojka je stále o tom stejném... milují se a nenávidí... a samozřejmě - se milují. Autorka se snažila seč mohla, ale pokud člověk očekává aspoň špetku něčeho nového a zajímavého, nedočká se. Mele se tam stále dokola to samé, miláčkové jsou zlatí a padouchové potřebují dostat na budku. Romance schytala málem za 1*, ale autorka, stejně jako v 1. díle, to napravila otevřeným - a patřičně dramatickým koncem.
Naštěstí se dá polovina knihy přeskákat. Počítám, že celou sérii asi dočtu, ale stejným úsporným způsobem.

maja11231

Konec je zajímavý ale první díl je lepší

KáťaM.

Mně se Royalové líbí i po druhém dílu, tento svět mě vážně vtáhl. Ze začátku se mi knížka líbila ještě víc jak Papírová princezna, ke konci mi to přišlo už trochu moc divotvorný (stejně jako v prvním díle mě štvala až moc akční hlavní hrdinka). Rozhodně ale budu číst dál, co si budeme povídat, zase se to ufiklo v nejlepším...