Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Fortuna7
13.06.2022 4 z 5

Tahle série je tak neskutečně úžasná Argentina! :-D
Konkrétně Prokletý princ je opravdu hodně žhavá kniha plná emocí. Co mi tady ale trochu vadilo, byly všudypřítomné rvačky. Všechny problémy se tady prostě vyřeší pěstmi...
Po dokonalém konci jsem natěšená na další díly!

Doomiiniikaa
11.06.2022 3 z 5

Líbil se mi pohled na věc i od Reeda, to bych klidně uvítala už od prvního dílu,a doufam, že v tom autorka bude pokračovat v dalším díle. Spousta scén je hodně nereálných a často nechápu chování postav,ale ve výsledku je to hezké čtení, sérii mám v plánu dočíst,ale nepředpokládám, že se k ní vrátím

Martina291086
16.04.2022 2 z 5

Druhý díl jsem konečně dočetla... A to slovo konečně tam opravdu patří... Málokdy se mi stane, že nedočtenou sérii vrátím do knihovny, ale tentokrát to tak bude... Při četbě jakékoliv knihy si představuju, jak by vypadalo filmové zpracování, u tohoto díla ty postavy prostě nevidím. Začíná to být (odpusťte mi to slovo) pěkná slátanina.. Přijde mi, že autorka neví, co by do děje přidala, aby udržela čtenářovu pozornost. Za mě druhý díl velké zklamání oproti průměrnému prvnímu dílu...

MonaLisa42
14.04.2022 4 z 5

Druhý díl je pro mě trochu zklamání. Po předešlé naprosto bombastické knize jsem čekala trochu víc.
Kluci jsou i nadále skvělí a Ella taktéž. Jen mě mrzí, že příběh se nevypráví jen z pohledu Elly, ale teď i z pohledu Reeda. Nějak si na to nedokážu zvyknout. Konec byl naprosto úžasný! Hned potřebuju další díl!
I přes všechny nedostatky je to úžasná kniha a celou sérii si ráda opět někdy přečtu. Moc děkuji!!!

knihomolka27
06.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Rychlorecenze
Je druhý díl lepší než jednička...ANO...díky bohu
Jsou postavy snesitelnější než v jedničce? Překvapivě...ANO...pořád my nejsou sympatičtí, ale už to aspon není chut vraždit
Jsou tu taky WTF momenty, kterými je tahle série vlastně pověstná...ne tolik jako v prvním díle...ale ano jsou tu...bizardní, směšné, divné scény.....East a všechno co se týká sexu, Ella a její ,, útěk", Ella a její panenství..vážně mám věřit, že dva totálně nažhavený lidi na to neskočeš ani ve druhý knize? rvačka s Jordnan, napadení Reeda.

A ten konec: přiznávám, že sem nečekala,že se to bude ubírat tímhle směrem..přeci jen vražda těhotný ženský, není to co by člověk v tomhle žánru čekal. Ale je to celkem napínavý. Bohužel ten konec se Stevem je hrozně laciný...ale nechám se překvapit.

Erika017
31.03.2022 5 z 5

Skvělé stejně jako první díl. Je to úžasná série doporučuji.

Jestli vám připadalo, že první díl skončil dost překvapivým a velkým odhalením, nebylo to nic proti tomu, jak skončil druhý díl. Hned jak jsem to dočetla, okamžitě jsem potřebovala další díl, bylo to fakt něco:) Doporučuji

buffy5235
19.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Druhý díl byl pro mně na stejném levelu jako první díl. Konec byl moc přehnaný, ale jinak pohoda.

houdkic
24.12.2021 4 z 5

Jako ten konec?! Jen si rikam, co se to SAKRA STALO??? Zase neuveritelna jizda, kdy je zezacatku vsechno v pohode, a pak proste dostanete takovou ranu, ze se z toho musite vzpamatovavat nekolik dni.

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

WTF?!!
Proč mají knihy otevřené konce?

Věta na obálce: ,,Tihle Royalové vás zničí." - je sakra pravdivá. I po dočtení Papírové princezny jsem si říkala ,,Co?!" ... Uf... No, chtěla jsem tu sérii něčím proložit, ale nemůžu. ‍️

Tahle kniha byla opět neskutečně čtivá. Trošku mi to pořád připomíná Elitní klub králů, ale ten obsahoval něco, co tady nenajdete. (@dufkova.simca @kristyna_zlkovanova Vy víte co mi tam chybí ) Každopádně tohle číst prostě chcete! Opět budete chtít vědět, co tam bude dál a dál.

Ell je šíleně hustá. Jako jak si poradila s Jordan?! Tyjo! Mazec. A co si budeme, ať Reed udělá cokoliv, taky bych mu odpustila. (A jsem pevně přesvědčená, že to co se stalo nakonci této knihy Reed neudělal! ) Jsem zvědavá na poslední díl o této dvojici. Musím ho číst prostě hned, protože tady je ten konec takový, že prostě musíte vědět všechno hned! ️
Opět doporučuji! Ale číst, jen pokud máte všechny díly najednou!

anna7852
31.10.2021 5 z 5

Do háje, obálka nelže Royalove nás zničí!
Druhý díl zamnou a jsem z toho nedočkavěá jak se vše vyvine

badliar_id
22.08.2021 4 z 5

"She's mine and always has been. From before we even met, she was mine and I was hers. I fought it too long, but I'm giving in now. I'm all in now."

"I've spend the last couple of years trying to destroy everything around me. Who knew success would taste so bitter."

***
Tohle byla rozhodně jízda, kterou jsem nečekala. Myslela jsem si, že díl bude typický vycpávkový a možná to tak i někomu přijde, ale já si díl moc užila a mega mě bavil.
Jsem ráda, že jsme dostaly kapitoly z pohledu Reeda, takže máme možnost mu vidět do hlavy.
Začátek se malinko táhl, ale pak už to jelo jako po másle.
Líbí se mi, že se kluci k Elle chovají takhle hezky. Až tedy na Gideona (stále nevím co si o něm myslím).
Ellu v tomhle dílu naprosto žeru. A to jak vymetla s Jordan? Div jsem nevyskočila z postele, jak jsem se radovala :Dd..
Zbožňovala jsem, jak se Reed snažil Ellu získat zpět.. A Reed je samozřejmě moje zlato!
Eastona miluju, ale sakra práce! V tomto dílu se choval jako vůl..
Dvojčata jsou super :D. Doufám, že dostanou více prostoru.
Ten konec? Co to má jako sakra bejt? Jsem totál zmatená a extrémně se bojím pustit se do dalšího dílu, ale zároveň se na Palác lží těším..
Jsem velice zvědavá, jak se to vyřeší.. Tohle bylo super.. A samozřejmě nechyběly ani vtipné scény.
Knihu doporučuju od 17+ - jsou zde sexuální scény, alkohol, šikana, násilí.

Ivet_V
15.08.2021 4 z 5

První polovina se mi tolik nelíbila, byla zdlouhavá a dost ufňkaná. Druhá polovina byla mnohem lepší, líbila se mi stejně jako 1. Royalové se mi tady začali líbit ještě víc. V tomto dílu jde vidět, jak se ve skutečnosti mají rádi a chrání se navzájem svým podivným způsobem.

moudivlacek
25.07.2021 5 z 5

Tak si někdy říkám, že jsem ráda chudá, když čtu, jak mají někteří bohatí problém. Lepí se na ně všelijací vyžírkové, zlatokopky apod. Pořád si musejí říkat, jestli je mají rádi pro ně nebo pro jejich tučná konta. A také je tenhle příběh o tom, že někdy "mlčeti zlato" není to pravé ořechové. Reed má hodně práce přesvědčit Ellu o tom, že ho vše mrzí a snaží se ji získat zpět. Ale Ella má problémy ve škole i kolem. A nemají problémy jen oni. Celá rodina Royalů má problém s těhotnou Brooke, Ella s Jordan i Danielem. Souboj mocí a peněz. Závěr je opět znamení snahy zlikvidovat všechny Royaly. Třešničkou na dortu jsou poslední řádky....

Barbara182
25.07.2021 3 z 5

Sice to bylo jako v nějaké zatracené telenovele (zvlášť ten konec), ale je to čtivé a jako oddechovka na dovolenou naprosto v pohodě :-) Čtení jsem si užila a hned se bezprostředně pustila do dalšího pokračování, protože autorka si evidentně libuje v otevřených koncích (neumím si představit, jaké muselo být čtení - a čekání - v době, kdy jednotlivé díly vycházely postupně s časovým odstupem :-)

kalinka99
15.07.2021 5 z 5

Každý díl přečtu za jeden den. Autorka to tedy umí napínat s tím koncem. Honem se musím vrhnout do dalšího zvráceného pokračování rodiny Royalových.

Laf
04.07.2021 5 z 5

Super pokračování. Opět bylo těžké se odtrhnout. Je to napínavé, jak se to bude celé vyvíjet a co nového se zase člověk dozví, takže nezbývá než se vrhnout na další díl. Ty otevřené konce mne zničí :)

vikča927
01.06.2021 4 z 5

Prví diel sa mi páčil a druhy ešte viac. Bol napínaví a dramatickí .

Magdyla.8
01.06.2021 3 z 5

Durhý díl se mi líbil o něco méně než první, za to konec to dost vylepšil. Nemám ráda pochody hlavní hrdinky, kdy stále neví jestli Reeda chce nebo nechce a tak stále dokola. Reed pro jistotu všechno řeší pěstmi a boji a pak se hrozně diví, když to otec nezacáluje škole, že má problém. No konec mě dost překvapil a pouštím se do třetího dílu, který bude spíše detektivního žánru.

Knihovnice01935
07.05.2021 5 z 5

Druhý díl série Papírová princezna se mi líbil úplně stejně jako ten první. Žánr této knihy není pro ženy, ale ani pro děti a mládež. Nejvíce se to hodí pro dospívající, kteří chodí na vysokou školu, už jenom proto že jsou tam erotické scény. Knihu doporučuji od 15 let.

KarolínaV
03.05.2021 5 z 5

Myslím že, to že jsem knihu přečetla za jeden den mluví za vše. Je to neuvěřitelně čtivé. Úplně jsem se zamilovala do hlavních postav. Hned teď se vrhnu na třetí díl.