Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

kalinkacz
03.08.2017 5 z 5

Když jsme dočetla Papírovou princeznu, tak jsem si řekla, jo bylo to super a druhý díl zkusím... Čekání bylo peklo a já volala do všech knihkupectvích a čekala, až jim druhý díl přijde... Když přišel, tak sem sedla do auta a jela pro něj... Přečetla jsem ho za jeden večer, skončila jsem o půlnoci a prakticky ječela nadšením... Tenhle díl byl o tolik lepší, než ten první... A ten otevřený konec, děláte si srandu? Už bude září, třeba?

maya.mm
02.08.2017 5 z 5

Precteno za den a ted zas muzu cekat :-D
Zas ten konec otevrenej,ja se zcvoknu :)
Asi ani nema cenu psat,jak moc se tesim na pokracovani :-D

zbožňuju_knihy
02.08.2017 4 z 5

SPOILER:
ach jo, tak tu zase máme otevřený konec:-D! Knížka mě už tak neuchválila jako předešlá Princezna, ale současně jsem ji přečetla ani nevím jak a už byl konec. Tedy je to čtivé, ale styl psaní se nese stále na stejné vlně, tedy nic nového. Brůk mě štvala, tak dobře jí tak :-D. Stejně to zase bude celé úplně jinak, to už jsem poučená z Reedovy nevěry, i když možná taky kecal. Kdo ví?
Máme tu červenou knihovnu a telenovelu v jednom, je to čtivý je to neuvěřitelný a je to SAKRA dobrý...

sebemi
01.08.2017 5 z 5

Přečteno za jedno horké odpoledne, místy trochu neuvěřitelné, ale strašně čtivé.

Janpa
01.08.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala, tento díl byl skvělý. Vůbec mě nenudil. :)
Nechápu, jak po tomto konci zvládnu vydržet do září na 3. díl.

MarKy95
01.08.2017 5 z 5

Druhý díl super, ale tak nějak jsem čekala víc. Líbilo se mi psaní z obou pohledů. Těším se na další díl, to bude dlouhé čekání... :) .

Makulka1992
01.08.2017 5 z 5

Druhý díl o stupínek min než jednička..... Ale zase ten koneeeeec to se nedá a to třetí díl má vyjít až v září???? Kdo to má vydržet.... Podle mě a dějového zvratu, postav a celkově všeho by bylo lepší kdyby autorka, zařadila prostředí spíše mezi vysokoškoláky ale je to Amerika tam se může všechno.... Jsem zvědavá jak se naváže třetí díl, protože jak říkám konec druhého a mě padala brada

ZuKo
30.07.2017 3 z 5

Stejné jako první dil. Chovaní lidí v knížce mi nesedí na prostředí střední školy. Proto mám problem uvěřit tomu příběhu ale další díl si určitě přečtu.

helena19
30.07.2017 5 z 5

Bombastická knížka. Přečtena jedním dechem. Líbilo se mi, že autorka začala tam, kde skončila, ale tentokrát pohledem Reeda. Bylo super vnímat knížku dvěma pohledy. Z konce jsem zase paf...jak to ta autorka dělá, že ukončí knížku, tím že nechá své fanoušky v šoku a v nedočkavosti, jak to bude pokračovat? Prostě klobouk dolů. Spoiler: Doufám, že se ve třetím díle pohne příběh Gideona a jeho kostlivců.

DariDerek
30.07.2017 5 z 5

Tahle série je pro mě díl od dílu lepší a lepší. A to, jak mě dokážou autorky navnadit na další pokračování, je neskutečně účinné a dobré! :-) Více píšu tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/07/proklety-princ-erin-watt.html

Sydney Rose
29.07.2017 5 z 5

Měla jsem strach, že dvojka bude slabší než jednička, ale spletla jsem se. Moc hezky napsané. Jen mě mrzí, že dvojčata jsou oproti bratrům věčně v pozadí. Jinak závěr pro mě nebyl překvapením, protože jsem to čmuchala už od prvního dílu, ale jsem ráda, že se mi to potvrdilo.

veronka29
29.07.2017 5 z 5

Druhý díl stejně silný jako první díl a k tomu tenhle konec, už aby bylo září.

Samira
28.07.2017 5 z 5

Skvělý druhý díl přišel a byl tak rychle přečten, že kdyby nezanechal očekávané silné dojmy, skoro bych si řekla, jestli se mi to čtení jen nezdálo.
Nezdálo, ikdyž pohádku silně připomíná a kritici série mohou děj místy přirovnat i k telenovele. Ale tak daleko bych nezacházela, naopak sami hrdinové si ze svých osudů dělají legraci a jako obvykle u autorky si na nic nehrají.
Děj začíná tam, kde předchozí kniha skončila, jen nás tentokrát provází Reed, ne však celou knihu.
Jiskření, vtip a gradující děj mne natolik pohltil a mnohokrát překvapil, že jsem se ani nevím jak,
dostala k infarktovému finále.
A teď už jen čekat. Naštěstí to vypadá velmi dobře a snad už v září budeme držet pokračování a v budoucnu možná i další knihy série o jednotlivých bratrech, moc bych si je přála.

Doporučuji!

Nissi
27.07.2017 5 z 5

No tak ten konec stal zase za to, uz aby vysel treti dil :-)

Babula.dee
27.07.2017

Lucie-1919: Tak hlavně že si krádeže dokážete takhle hezky obhájit. Jak říkám, lidi jako vy chtějí všechno zdarma a hned. Úcta k práci ostatních vám opravdu nic neříká. Když je na to čekačka v knihovně, tak si počkejte. Nebo kupte. Nebo půjčte u kamarádky. Ale ne že budete žádat o odkazy ke stažení na místě, kde se podporují čeští nakladatelé.

Babula.dee
27.07.2017

Lucie-1919: Ty si snad děláš legraci, ne?? Podpora autorů a nakladatelů ti nic neříká? Jak dlouho myslíš, že nakladatelé budou vydávat knihy, které tak strašně ráda čteš, když tu budou další jako ty, co chtějí knihy akorát krást?? Víš, kolik práce je za každou knihou? Kolik času kolika lidí? A ty si toho nevážíš ani natolik, abys dala blbý necelý dvě stovky za eknihu. Co je tohle za módu žádat knihy ke stažení na webu, který propaguje české nakladatele?? S tím táhni tam, kam slunce nesvítí! Tohle myšlení "chci všechno hned a zdarma" se tu v poslední době rozlezlo jak mor.

ptavichripkaa
27.07.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Příběh graduje a i když jsem to už četla v angličtině stejně jsem se nemohla odthnout. A teď se jenom dočkat dalšího dílu.

merunka23
27.07.2017 5 z 5

Ja snad nevydrzim cekat na treti to bylo proste boumba ikdyz mam pocit ze jeste budeme prekvapeni tretim dilem .....to cekani snad nezvladnu ....:-)

ankaras
27.07.2017 5 z 5

Za pár hodin bylo hotovo, těšila jsem se na druhý díl, naštěstí přišel hned po dočtení jedničky a zklamání nepřišlo, naopak, sem s třetím dílem!

malazluta
27.07.2017 5 z 5

Přečteno za jediný den, prostě nešlo přestat... už teď se moc těším na třetí díl.