Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1643 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Téra
11.08.2017 2 z 5

Napsané to bylo velice čtivě, ten styl se mi prostě líbí, to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla do konce. Jenže ten děj byl absolutně nezáživný. Miluji ho/nemiluji, odpustím mu/neodpustím, získám ji zpět - pořád kolem dokola až už to nudilo. No zachránil to zas ten konec. Protože co, protože jsem zvědavá bytost, tak asi půjdu i do dalšího dílu.

betule3
11.08.2017 5 z 5

Druhý díl byl snad ještě lepší, než první. Děj byl neuvěřitelně chytlavý a napínavý až do konce... K tomu konci se asi nemusím vyjadřovat. Jak mám teď sakra vydržet do září? :D

Channach
11.08.2017 4 z 5

Po prvním díle trochu zklamání, ale k mému údivu jsem to zhltla a moc se těším na další díl. Holky opravdu umějí psát krásně živě. Více v mé recenzi v záložkách.

Elčokča
10.08.2017 5 z 5

Noo, ten konec je... nečekaný! Opět parádní počteníčko. Chvály je v komentářích opravdu hodně, takže se nebudu opakovat, ale přidám jednu malou výtku. Co mělo znamenat to vyřizování účtů ve škole mezi Ellou a Jordan? Přišlo mi to stejně uhozené, jako když Semir Gerkhan v Kobře 11 sám a neozbrojený zkrotí celou věznici vzbouřených vězňů - přehnané, nereálné, směšné. Ale jinak boží kniha, takže 5*.

michaela8804
09.08.2017 5 z 5

Co ten konec zase?! Tentokrát se děj táhne trochu pomaleji než v prvním díle, ale i tak stojí zato. Ze začátku člověku tečou nervy, jak se pořád nechce příběh pohnout a nic se stále ne a ne vyřešit. V tomto díle autorky už konečně zapojily i Reedovo vyprávění a příběh je tak mnohem živější. Konec opět otevřený tentokrát až šíleně napínavě. Ten třetí díl bude, jak to tak vypadá, pořádná jízda.

jani.ruzicko
09.08.2017 5 z 5

To jako vážně? Děláte si srandu? Tohle mě fakt zničí :D nikdy jsem se víc netěšila na konec září :D Ale jinak kniha je bezvadná stejně jako první díl, nemohla jsem se odtrhnout, dokud nebyl konec.. který jsem fakt nechtěla... velmi čtivé, napínavé, líbí se mi přeskakování mezi pohledy Elly a Reeda.. Easton byl zase bezvadný, ať je jaký chce, asi ho miluju ! :D trochu doufám, že se třeba ve třetím díle dá dohromady s Val, která je taky pěkně trhlá :) :D určitě doporučuju, jen do toho ! :)

kkaajkkaa
08.08.2017 5 z 5

Za co?? Ta knížka je fakt skvělá, ale ten konec?? To si snad ze mě děláte srandu!! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Fanttastica
08.08.2017 5 z 5

Pane bože. Proč jsem to jen četla? Tahle série je fakt ničivá. Bojím se že než vyjde 3díl zblázním se! Snad poprvé v životě se těším na Září. Jinak jsem ráda že v knize se střídal pohled Reeda a Elly. A ještě víc jsem byla ráda za to s Brooke...

mmmisulka.r
07.08.2017 5 z 5

Pozor! Čtení druhého dílu je opět silně návykové a kdo ještě nepodlehl, pak si může být jistý, že tentokrát už ze spárů obou autorek jen tak neuteče. Opět neskutečně čtivé a i přes to, že jde o druhý díl, není jen takovým doplňkem.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

trynitrix
07.08.2017 5 z 5

Opět čtivé a napínavé ale jako co ten konec sakra to nám dělají schválně :-D

Vanessa777
07.08.2017 5 z 5

Tohle čekaní mně totálně zničí! Pokračovaní prosím! Druhý díl super jako první - čtiví, líbilo se mi že byl pohled od Reeda i Elli a ten otevřený konec wow .

Paintka01
07.08.2017 5 z 5

Naprostá bomba! Četla jsem snad bez přestávky a knihu zhltla jak malinu. Úžasný druhý díl této série. Konec zase skončil v tom nejnapínavějším a už se nemůžu dočkat posledního dílu, který má vyjít až v září :( Nevím jestli to vydržím.

Ni_kita
07.08.2017 5 z 5

Stejně čtivé i chytlavé jako Papírová princezna, ovšem s jediným rozdílem - konec prvního dílu mi nevystřelil mozek z hlavy.
Vážně to neumím jinak popsat, protože to co se událo na třech posledních stranách mě nenechá klidnou, a nutí mou hlavu vymýšlet nespočet teorií, o kterých by si čtenář, jenž přečetl teprv první díl myslel, že je to jenom hodně, hodně šílená fan fikce, založená nikoliv na skutečných událostech z Prokletého prince, ale na ještě šílenějších smyšlených událostech.
A z toho všeho plyne - další díl prosím!! (třeba jako okamžitě...)

Julia_pt
06.08.2017 5 z 5

Samozřejmě to opět končí tak, že potřebuju další díl!
Doporučuji!

avalonek
06.08.2017 5 z 5

To je zase vtip ne???Sakra to je ale drámo...A to zase budu čekat až do září,to mě asi klepne.Ti Royalové mě fakt asi zničí.Co tam bude dál,jak se to bude vyvíjet.JÁ SE FAKT ZBLÁZNÍM!!!!!

Caitlin
05.08.2017 5 z 5

Druhý díl byl stejně čtivý jako ten první. Musím říct, že tahle série se vážně povedla. A ten konec mi opravdu vyrazil dech. Nikdy jsem se tak netěšila na září jako teď :-)

kik68
03.08.2017 5 z 5

Původně jsem chtěla napsat úplně jiný komentář, ale právě jsem to dočetla a ti kteří to už četli, vědí co to znamená :-)
Tak za 1. Ten konec, co to SAKRA bylo. Zase neuvěřitelné a teď čekat do září na pokračování. Mě snad picne. Ale díky tomu konci, můžeme alespoň podezírat z ...... někoho jiného (ti co četli tečky doplní sami).
Za 2. Vůbec, ale jako vůbec nelituji Broočiny ....... (opět si doplní ti co četli a ti co nečetli to mají jako překvapení).
A teď komentář, který jsem chtěla napsat v průběhu čtení:
- První díl se mi líbil víc.
- Líbí se mi přeskakování pohledů z Reeda na Ellu. Doufám, že to tak bude i ve třetím dílu.
- První půlka knihy na mě působila až moc negativisticky. Já vím, že autorka chtěla navodit pocit, že Ella Reeda nenávidí, ale nemuselo se to odrážet ve všech aspektech knihy (sourozenci, škola)
- Druhá půlka už byla skvělá a to i s tím koncem, který mě úplně převálcoval. Prostě dokonalé a hlavně od autorky báječně vymyšlené, protože kdo z nás, kdo si to přečetl, nesáhne po dalším dílu? Odhaduji to tak na 1 čtenářku ze 100. :-)
- I přes trochu kritiky dávám 5 hvězdiček a to protože miluji Eastona a Val. Umím si představit (a taky to tak dělám :-), že nakonec tihle dva skončí spolu.
PS: Doufám, že mi tuhle vizi autorka ve třetím díle nepokazí.

vevronika
03.08.2017 4 z 5

Tato kniha je příjemné letní čtení, akorát mám pocit, že ke konci se z ní pomalu stává telenovela. :)

E.lisabeth
03.08.2017 5 z 5

Chtela jsem dat jen 4hvezdy, vazne jo, rozcilovalo me to prebihani z Reeda na Ellu. Ze zacatku jsem byla chvili i zdesena, ze to bude cele z Reedovo pohledu, nastesti ne a tesila jsem se na Elliny pasaze. Ale jakoze coze? Ten konec? Delate si ze me pip pip pip? At uz je po letu, potrebuju dalsi dil!

AjinQa
03.08.2017 4 z 5

Upřímně, čekala jsem že tato kniha bude blbost, jako druhé díly knih tohoto typu, ale byla jsem překvapená, že autorka dokázala pořád psát tak čtivě, tak že knihu nešlo odložit. Jako přišlo mi to o trochu slabší než jednička, ale u tak pořád šlo o pořádnou emocionální jízdu. Konec opět končil otevřeně, takže se opět nemůžu dočkat na další díl. Tato série je pro mě zatím velká pecka a všem okolo ji doporučuju. Nic lepšího jsem si na léto přát nemohla. Za mě 4,5*