Papírová princezna přehled

Papírová princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2050 2050

Royalové / Royalovci série

1. díl >

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Papírová princezna. Přihlašte se a napište ho.

Nada-ctenarka
13.06.2024 4 z 5

Srdcovka od prvni stranky, tohle je kniha podle meho gusta. Ctu ji kazdy rok znovu.

Charmedka
02.06.2024 4 z 5

Wow, tohle bylo skvělý. Už od prvních stran jsem se neskutečně začetla, autorky (pod pseudonymem Erin Watt se skrývá Elle Keneddy a Jen Frederick) píšou neskutečně čtivě. Nebudeme si nalhávat, že by příběh byl nějak originální a nabídl kvalitní a inteligentní literaturu, to vůbec, ale pokud patříte mezi fanoušky podobných žánrů, tak zaručuji, že se bude kniha líbit.

klarence
21.05.2024 3 z 5

Kniha se dobře četla, sice bych si odpustila určité scény, ale celkově to nebylo špatné. Tento typ knih zase moc nečtu ( už jsem vyrostla ) , ale na takové zpestření to nebylo špatné.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Žebříček nejprodávanějších eknih (květen)

07.06.2017

Citáty z knihy (1)

Hezké věci nedokazují hezkou povahu jejich majitele.

Kniha Papírová princezna v seznamech

v Přečtených2 902x