Palác lží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.21017
Série

Royalové / Royalovci 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Twisted Palace, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (216)

Kniha Palác lží

Přidat komentář
MarkétaI.
25. října

Návrat mrtvého otce, obvinění z vraždy to a ještě víc v prostředí bohatství a luxusu..
Popravdě jsem ráda, že jsem knihu vůbec dočetla celou. Nebavila mě. Pro mě úplně zbytečný díl.
Radši bych si přečetla příběh o Val a Wadeovi (jasné není to Royal :-) ), než vyšetřování vraždy. Nějak mi to prostě k něm nesedlo.
A vrah? Tak to jsem si myslela snad od první stránky.

NewKiddo
06. října

Pěkné zakončení příběhu Reeda a Elly. Postavy jsou sympatické, takže jsem si jejich příběh užila. I přes to, že to byla trochu detektivka s očekávaným koncem, tak jsem si četbu velice užila.


Ajda300
16. září

Upřímně... Tenhle díl byl zklamáním. Vůbec jsem se nedokázala začíst. Příběh byl postavený na vyhrocených zápletkách a nepochopitelných scénách.

Sarah11
06. září

Rozhodně nejslabší díl ze všech. Autorky to měly dobře rozehrané, bohužel to nedokázaly využít a z dobré zápletky se stala nuda. Pořád dokola to samé, děj se vleče, detektivní zápletka nedotažená. Já tímto uzavřela základní trilogii a do příběhu ostatních bratrů Royalových už se nejspíš pouštět nebudu.

helenkan
24. srpna

Tyhle Royalové mě dostali. Tři dny tři díly. Fakt je to moc pěkný čtení. A jsem závislák,pokračuju dál. :-))

Karly
10. srpna

Naprosto skvěle zakončení série. Děj kromě romantiky obsahoval dávku detektivky. Ze začátku jsem si myslela, že přesně vím jak to dopadne. Ale ten konec ?! Ještě teď nevím jestli se to fakt stalo.
Knihu jsem přečetla ve vlaku asi za 4 hodiny.
Opravdu moc doporučuji.
PS: Pozor, je to návykové!

Majuš333
31. července

Super ako vždy :) Royalovci sú asi jedna z mála sérií, u ktorej nemôžem hodnotiť a porovnávať, že je jeden diel lepší a druhý horší... Všetky sú rovnako skvelé :)
Prijala by som viac takýchto sérií...

Verunka926
21. června

Tenhle díl se mi opravdu líbil, možná i proto, že celá kniha nebyla jen o vztahu Elly a Reeda, ale řešila se zde i záhada v podobě trestného činu. Asi by ze mě dobrý detektiv nebyl, protože já jsem viníka do posledních stránek neodhadla. Navzdory tomu, že rodina Royalů je taková podivná, jsem si je všechny zamilovala a nejvíce Reeda a Eastona.

1 ...

Doporučujeme

Lituji, čekají mě
Lituji, čekají mě
Kráska a netvor
Kráska a netvor
Panství Edenbrooke
Panství Edenbrooke
Nic mi neprozrazuj
Nic mi neprozrazuj