Palác lží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.1754
Série:

Royalové / Royalovci (3.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
Orig. název:

Twisted Palace (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (163)

Kniha Palác lží

Přidat komentář
zinon
23. května

Tento díl mě stejně jako předchozí již moc nebavil...za mě ještě o něco horší jak díl druhý. Knihu jsem přečetla snad jen proto, že jsem chtěla zjistit, kdo vraždil.

Sarajana
13. května

Naprosto senzační pokračování, každý díl je zdá se lepší. Jsem naprosto spokojená a nadšená, že jsem knihu dočetla a je to happy end. Teda v rámci událostí.

alekis
08. května

Autorka to trochu spravila dramatickým závěrem. Jinak žádné vybočení z běžného: miluju tě! A to je hezké, ne?

maja11231
05. května

Zase oddechová kniha u které jsem se odreagovala od přijímacích zkoušek :-)

_Steff_
03. května

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.

Ester71
18. dubna

Na odreagování super :)

Nika320
13. dubna

Tak jo, bylo to super :) Ty postavy maj prostě koule ... omlouvám se, líp se to říct nedá

Mellisek
09. dubna

Musím uznat, že u tohoto dílu jsem se prostě strašně nudila. Jsem trošku stará na teen věci, takže intimnosti šli naprosto mimo mě a pročítala jsem mezi řádky. Nic méně mě opravdu zajímalo kdo tu ču**u zabil. :D Takže jsem vydržela. :) Uvidíme co bude dál