Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344253/palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.1754

Royalové / Royalovci (3.)

Vydáno:, Baronet

Twisted Palace (2016)

Kniha Palác lží

zinon

Tento díl mě stejně jako předchozí již moc nebavil...za mě ještě o něco horší jak díl druhý. Knihu jsem přečetla snad jen proto, že jsem chtěla zjistit, kdo vraždil.

Sarajana

Naprosto senzační pokračování, každý díl je zdá se lepší. Jsem naprosto spokojená a nadšená, že jsem knihu dočetla a je to happy end. Teda v rámci událostí.

alekis

Autorka to trochu spravila dramatickým závěrem. Jinak žádné vybočení z běžného: miluju tě! A to je hezké, ne?

maja11231

Zase oddechová kniha u které jsem se odreagovala od přijímacích zkoušek :-)

_Steff_

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.

Ester71

Na odreagování super :)

Nika320

Tak jo, bylo to super :) Ty postavy maj prostě koule ... omlouvám se, líp se to říct nedá

Mellisek

Musím uznat, že u tohoto dílu jsem se prostě strašně nudila. Jsem trošku stará na teen věci, takže intimnosti šli naprosto mimo mě a pročítala jsem mezi řádky. Nic méně mě opravdu zajímalo kdo tu ču**u zabil. :D Takže jsem vydržela. :) Uvidíme co bude dál