Palác lží

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/big_palac-lzi-xm7-344253.jpg 4.21202

Royalové / Royalovci 3.

Vydáno: , Baronet

Twisted Palace, 2016

Kniha Palác lží

kolacky
včera

Nehledíc na romantický příběh je tohle solidní detektivka.

A mimochodem, být v Americe na střední musí být šílený vopruz.

marie2577

Zacatek slabsi..pozvolne rozjizdeni. Konec prekvapujici cely dil vytahl o neco vys.

Petraj365

Tak tato série mě dostala. Vůbec jsem se nenudila. Stále se něco dělo. Nemohla jsem se odtrhnout a pak jsem byla naštvaná, že je už konec. Spisovatelku si dávám do oblíbených.

Ivet_V

První polovina se mi moc nelíbila. Bylo to čtivé a vtipné, ale motalo se to pořád kolem toho samého. Steve se mi taky nezamlouval. Druhá polovina byla už lepší. Pořád se sice řešilo to stejný, ale už se to někam posunovalo. Vraha jsem neodhadla, ale taky jsem o tom moc nepřemýlela. Konec se mi líbil, nebyl moc přeslazený.

badliar_id

(+ SPOILER) "She got under my skin the moment I met her, and she's still there, in my blood, in my heart."

***
Tohle bylo tedy něco. Vůbec jsem nečekala, že mě tahle série tolik chytne a přiroste k srdci.
Tenhle díl by výjimečný v tom, že zde byl trochu krimi žánr, ale jen lehce.
Celou dobu sledujeme průběh "vyšetřování". Ono to vyloženě vyšetřování není, ale i tak.. Pořád je to kniha zaměřena hlavně na romantiku, ale bylo fajn se celou knihu napínat kdo asi Brooke zabil (mně to bylo jasný nějak od prostředku).
Ella a Reed, moje zlatíčka. Přiznám se ale, že mě občas pěkně vytočili. Ale jinak je zbožňuju ;) …
Easton je moje zlatoo! Těším se na jeho knihy, ale zároveň se bojím :Dd..
Překvapilo mě, že se tu skoro neobjevil Gideon (a ano, stále nevím co si o něm myslet).
Dvojčata miluju a fakt mě štve, že nemají a nebudou mít svoje knihy :( ..
Konec byl na mě trochu urychlený, ale byla jsem s ním víceméně spokojená..
Asi se hned nebudu do dalšího dílu pouštět, protože potřebuju změnu žánru a navíc nemám poslední díl a mě nebaví čekat :D..
Tahle série je rozhodně fajn a doporučuju jí, ale stopro nesedne všem!
Doporučuju číst od 17+ - sexuální scény, alkohol, násilí..

Barbara182

Tentokrát mě hodně vytáčelo, jak se chtěl Reed pořád nechat zavřít za vraždu, i když vlastně nic neudělal, a de facto to vypadalo, že snad ani jinou možnost navzdory špičkovým právníkům nemá (v tomhle to už zkrátka trochu skřípalo :-(, ale jinak se mi líbily ony pochybnosti Elly, jestli to opravdu udělal, a taky mě potěšilo, že se můj tip ohledně pachatele nakonec potvrdil :-) Nicméně pořád zůstává dost nezodpovězených otázek, takže se zaručeně musím pustit do dalšího dílu :-)

kalinka99

Třetí díl byl spíše detektivka, ale to vůbec nevadilo. Příběh se četl stejně dobře jako předchozí dva díly. No, a vraha bych vůbec netipovala. Jsem ráda, že to dobře dopadlo mezi Elle a Reedem.

Laf

Tak tento díl byl skvělý od začátku do konce. Nechybí napětí ani spousta zvratů a konečně se toho hodně vyjasní. Super kniha, která mne hned vtáhla a ráda všem doporučím :)